Een echte Waalwijker zegt houdoe.quote:
Ik ben geen Brabander.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 19:43 schreef tong80 het volgende:
[..]
Een echte Waalwijker zegt houdoe.
Import dat zich niet aanpastquote:
Dat zijn de Tokkies ook. Maar daar keek ik graag naar.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 19:45 schreef Markster het volgende:
1x, nooit meer. Wat een hersendode mensen zeg.
Je bent niet de enige, heb het ook nog nooit gezienquote:Op donderdag 14 oktober 2010 19:37 schreef tong80 het volgende:
Volgens mij ben ik de enige.
Heb ik veel gemist ?
Zie mijn post.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 19:45 schreef wolfrolf het volgende:
Ik zit in hetzelfde schuitje als tong.
Ik weiger naar een programma over kansloze tokkies te kijken
'Ik ben geen Brabander.'quote:Op donderdag 14 oktober 2010 19:47 schreef Waalwijker het volgende:
[..]
Hoezo, ik woon al mijn hele leven in Waalwijk.
helemaal niks!quote:Op donderdag 14 oktober 2010 19:37 schreef tong80 het volgende:
Volgens mij ben ik de enige.
Heb ik veel gemist ?
Ik woon in Gelderland. Maar voel me Brabander.quote:
quote:Op donderdag 14 oktober 2010 19:45 schreef Snakey het volgende:
Je bent niet de enige tong, ik weet niet eens wat het is.![]()
En aan de reacties te zien wil ik dat ook niet weten.
quote:Op donderdag 14 oktober 2010 19:45 schreef wolfrolf het volgende:
Ik zit in hetzelfde schuitje als tong.
Ik weiger naar een programma over kansloze tokkies te kijken
quote:Op donderdag 14 oktober 2010 19:47 schreef Netsplitter het volgende:
Nog nooit gezien en daar ben ik zeer trots op.
Ik woon in Brabant. Maar ik voel me Waalwijker. Joe.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 19:51 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik woon in Gelderland. Maar voel me Brabander.
Houdoe.
Daar hou ik van.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 19:51 schreef Renesite het volgende:
Het is heerlijke plaatsvervangende schaamte tv
Een kinderhand is snel gevuldquote:Op donderdag 14 oktober 2010 19:47 schreef Netsplitter het volgende:
Nog nooit gezien en daar ben ik zeer trots op.
Dat dus.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 19:45 schreef Markster het volgende:
1x, nooit meer. Wat een hersendode mensen zeg.
Jij.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 21:15 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Ik heb het ook nog nooit gekeken.![]()
En Waalwijker
Joe.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 21:25 schreef jantjeschmit het volgende:
Volgens mij is het inderdaad niet de essentie van het spel om te wachten tot mensen ziek worden of er een PTSS aan over houden. De essentie van het spel is actie, spelvormen en duelleren met elkaar.. Het is toch geen Big Brother ofzo? Ze zouden er wel een maand kunnen zitten zonder dat iemand opstapt. Sta in dit geval wel achter John, Dennis daarentegen beetje stom.. ja ik heb al een keer op dit eiland gezeten en dit wil ik niet, doei
Wat ikquote:
Dat is een wijvenseriequote:Op donderdag 14 oktober 2010 21:24 schreef TheSituation het volgende:
echte mannen kijken Jersey Shore
En nog trots zijn op hun autisme ook.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 21:53 schreef Ritmo het volgende:
Only @ FOK! weer dat er mensen zijn die het niet kijken.
Idd.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 21:55 schreef luckass het volgende:
[..]
En nog trots zijn op hun autisme ook.
Nee hoor, same here.quote:
Je kent me echt niet hè ?quote:Op donderdag 14 oktober 2010 21:27 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
Dat wel, die mensen uit Oh Oh Cherso hebben nu al waarschijnlijk meer geleefd dan tong80 tot nu toe.
Nee en nee..quote:Op donderdag 14 oktober 2010 19:37 schreef tong80 het volgende:
Volgens mij ben ik de enige.
Heb ik veel gemist ?
Dan ben je een autist volgens Luckass.quote:
Waalwijkquote:Op donderdag 14 oktober 2010 19:52 schreef Waalwijker het volgende:
[..]
Ik woon in Brabant. Maar ik voel me Waalwijker. Joe.
Ohwnquote:Op vrijdag 15 oktober 2010 03:53 schreef Joran-Joran het volgende:
Van groeten wordt je niet zwanger!
Dat is wel héél erg triest eigenlijk.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 19:47 schreef Netsplitter het volgende:
Nog nooit gezien en daar ben ik zeer trots op.
Omdat het programma zo boeiend is?quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 04:09 schreef Zehra het volgende:
[..]
Dat is wel héél erg triest eigenlijk.
Nee, dat je zo overdreven trots bent omdat je een bepaald programma niet kijkt. Dat is echt heel tragisch.quote:
Ik moet zeggen dat ik heel verdrietig ben dat ik t ooit eens heb gekeken, dus laat die beste Netsplitter er lekker trots op zijn johquote:Op vrijdag 15 oktober 2010 04:18 schreef Zehra het volgende:
[..]
Nee, dat je zo overdreven trots bent omdat je een bepaald programma niet kijkt. Dat is echt heel tragisch.
Dat. En dan zijn er ook nog eens kerels die Barbie een lekker ding vinden.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 19:45 schreef wolfrolf het volgende:
Ik zit in hetzelfde schuitje als tong.
Ik weiger naar een programma over kansloze tokkies te kijken
quote:Op donderdag 14 oktober 2010 19:47 schreef Netsplitter het volgende:
Nog nooit gezien en daar ben ik zeer trots op.
idd locked up abroad is echt zo'n goed programma, nou op maandag geen popstars voor mij hoor, maar locked up abroad om 9 uur is vaste prikquote:Op donderdag 14 oktober 2010 22:21 schreef TLC het volgende:
Ik heb ook nog nooit gekeken en nee dat ga ik ook niet doen, ik kijk sowieso erg weinig naar de commerciele tv.. of het moet NGC zijn met Locked Up Abroad
hahahahahhaha, wat ben jij een sneu, discriminerend type, alsof iedereen dit moet zien, zielig hoor wat ben jij een meeloper zeg, en ik raad zo maar: autisten gaan dan natuurlijk nieuwsuur kijken??quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 11:55 schreef Mr.Cooper het volgende:
Alleen autisten kijken dit programma niet, kei geweldig.
quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 11:55 schreef Mr.Cooper het volgende:
Alleen autisten kijken dit programma, kei geweldig.
Autisten kijken naar Pownews.quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 11:58 schreef idiot---boy het volgende:
[..]
hahahahahhaha, wat ben jij een sneu, discriminerend type, alsof iedereen dit moet zien, zielig hoor wat ben jij een meeloper zeg, en ik raad zo maar: autisten gaan dan natuurlijk nieuwsuur kijken??
lol, nooit geweten dat ik autist was, thanks, nu heb ik zekerheid eroverquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 12:04 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Autisten kijken naar Pownews.
hahahahahhaha, okequote:Op zaterdag 16 oktober 2010 11:58 schreef idiot---boy het volgende:
[..]
hahahahahhaha, wat ben jij een sneu, discriminerend type, alsof iedereen dit moet zien, zielig hoor wat ben jij een meeloper zeg, en ik raad zo maar: autisten gaan dan natuurlijk nieuwsuur kijken??
Haar broer en vader zeker...quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 07:35 schreef Disorder het volgende:
[..]
Dat. En dan zijn er ook nog eens kerels die Barbie een lekker ding vinden.
Juist niet. Het zijn vooral de mensen die nooit op vakantie gaan die op dit programma haten, die alto-FOK'ertjes. Van die figuren die in hun vakantie op FOK! zitten en dan posten "van mij hoeft dat niet, op vakantie enzo, ik vind rustig thuisblijven of hard doorwerken net zo leuk".quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 14:08 schreef TheSituation het volgende:
Mensen die nooit op vakantie zijn geweest kijken naar dit programma..
Idd. En helemaal de mensen die beweren dat ze het niet kennen. Best stoer, maar dan ben je ook behoorlijk achterlijk aangezien elke media er volop aandacht aan heeft besteed.quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 14:29 schreef Buitendam het volgende:
Komt omdat je aandacht fijn vindt, TS. Heel veel mensen kijken het, een paar kijken daarom expres niet. Zo kunnen ze op verjaardagen, in de kroeg, of in jouw geval op Fok! verkondigen dat ze het niet kijken en de discussie kunnen starten.
Dat soort figuren komen niet eens in de kroeg op verjaardagen. Ja, de verjaardag van FOK! op de 10 jaar FOK!-meeting.quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 14:29 schreef Buitendam het volgende:
Komt omdat je aandacht fijn vindt, TS. Heel veel mensen kijken het, een paar kijken daarom expres niet. Zo kunnen ze op verjaardagen, in de kroeg, of in jouw geval op Fok! verkondigen dat ze het niet kijken en de discussie kunnen starten.
Sorry hoor maar die zwart wit vergelijking is zo triest. Je moet wel erg naief zijn wil je geen redenen vinden om het programma dikke bagger te vinden. En zo vreemd is het niet dat mensen liever iets anders kijken. Inhoudelijk slelt het geen drol voor en qua vermaak valt het allemaal ook wel mee.quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 14:20 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Juist niet. Het zijn vooral de mensen die nooit op vakantie gaan die op dit programma haten, die alto-FOK'ertjes. Van die figuren die in hun vakantie op FOK! zitten en dan posten "van mij hoeft dat niet, op vakantie enzo, ik vind rustig thuisblijven of hard doorwerken net zo leuk".![]()
Ieder weldenkend persoon vind dit programma leuk en heeft het op zijn minst een keer gevolgd. Je hoeft er geen meeloper voor te zijn. Maar ik weet al genoeg jij bent een typetje die alleen Discovery kijkt.quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 11:58 schreef idiot---boy het volgende:
[..]
hahahahahhaha, wat ben jij een sneu, discriminerend type, alsof iedereen dit moet zien, zielig hoor wat ben jij een meeloper zeg, en ik raad zo maar: autisten gaan dan natuurlijk nieuwsuur kijken??
Ik wou eigenlijk inhoudelijk reageren op je post, maar na deze zin dacht ik: laat maar.quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 15:01 schreef sitting_elfling het volgende:
En wat is er mis met op je vakantie op FOK! zitten.
Ik ga vaker dan 1 keer per jaar op vakantie en afhankelijk waar ik zit, kijk ik vaak alleen even slechts de topics door die ik normaliter check. Je bekijkt het weer zo zwart wit. Net of er echt mensen zijn die hun hele vakantie uren op FOK! door spitten.quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 15:28 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Ik wou eigenlijk inhoudelijk reageren op je post, maar na deze zin dacht ik: laat maar.Je hebt wel een heel erg kutleven als je elke zomervakantie op FOK! zit i.p.v. met je vriendin of vrienden op vakantie te gaan.
Jij gaat zitten FOK'en op vakantie?quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 15:35 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Ik ga vaker dan 1 keer per jaar op vakantie en afhankelijk waar ik zit, kijk ik vaak alleen even slechts de topics door die ik normaliter check. Je bekijkt het weer zo zwart wit. Net of er echt mensen zijn die hun hele vakantie uren op FOK! door spitten.In ieder geval elke ochtend even de mail plus wat andere sites checken. Dat is binnen een minuut of 5/10 gedaan.
Ik moet nu eenmaal mijn mail elke dag checken, vaak genoeg niet gedaan en dan moet je weer dingen recht zetten achteraf waar ik geen trek in heb. En daarbij check ik ook altijd even een aantal topics op FOK! die ik normaliter volg, zoals gezegd. Dat is een minuut of 5. Zie het als een gewoonte, zelfde geld voor voetbalzone altijd even een minuutje checkenquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 15:38 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Jij gaat zitten FOK'en op vakantie?Als ik ergens geen behoefte aan heb als ik lekker aan het strand lig, is het dat wel.
Maar die mensen zijn er wel ja, zie m'n vakantie-topic destijds, waarin 80 % van de users het doodnormaal vond dat je niet op vakantie ging, maar op je vrije dagen lekker thuis bleef achter FOK!
M'n mail check ik ook wel even 1 keer in de 2 dagen, tegenwoordig kost mobiel internet in het buitenland niet zoveel meer als je het met mate doet. VI enzo check ik sowieso ook altijd even dan, maar aan FOK! heb ik echt geen behoefte.quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 15:46 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Ik moet nu eenmaal mijn mail elke dag checken, vaak genoeg niet gedaan en dan moet je weer dingen recht zetten achteraf waar ik geen trek in heb. En daarbij check ik ook altijd even een aantal topics op FOK! die ik normaliter volg, zoals gezegd. Dat is een minuut of 5. Zie het als een gewoonte, zelfde geld voor voetbalzone altijd even een minuutje checken![]()
Idd.quote:En tijdens vakanties ben ik vaak niet op dezelfde plek, 3 week strand liggen zou ik gek van worden.
En op je vrije dagen lekker de hele dagen fokken is misschien te begrijpen als je ziekig bent. Maar thuis blijven op een vrije zomerdag vanwege FOK! is natuurlijk ietwat triestMaar dat geld ook voor WOW'ers, geitenwollen sokken breiers etc.
weetje, je zou het bijna vergeten, maar mensen kunnen het ook gewoon geen leuk programma vinden, wrm zou je gelijk denken dat ze dat expres vinden om op te vallenquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 14:29 schreef Buitendam het volgende:
Komt omdat je aandacht fijn vindt, TS. Heel veel mensen kijken het, een paar kijken daarom expres niet. Zo kunnen ze op verjaardagen, in de kroeg, of in jouw geval op Fok! verkondigen dat ze het niet kijken en de discussie kunnen starten.
sorry hoor, maar dit klinkt zo zwart wit. Ik heb het 1 keer gezien, ik vond het geen fuck aan,, vervolgens kijk ik het niet meer en dan ben ik opeens niet weldenkendquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 15:14 schreef Mr.Cooper het volgende:
[..]
Ieder weldenkend persoon vind dit programma leuk en heeft het op zijn minst een keer gevolgd. Je hoeft er geen meeloper voor te zijn.
quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 15:01 schreef sitting_elfling het volgende:
En het 'origineel' Jersey Shore is duizend maal beter dan deze crap.
quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 17:09 schreef Mylene het volgende:
Ik vind het maar een slap aftreksel van de Jersey Shore, waar het idee van gejat is, ook met die namen.
Maar jij bent dan ook oud.quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 21:31 schreef Cynix ® het volgende:
Alles bij elkaar hooguit 5 minuten van gezien en dat was 5 minuten teveel.
idd, dat sucks, is te zwart witquote:Op zondag 17 oktober 2010 11:51 schreef antidood1 het volgende:
Ritmo blijft volhouden dat iedereen die geen Oh Oh Cherso kijkt een loser is
Klopt, of gewoon een ouwe lul.quote:Op zondag 17 oktober 2010 11:51 schreef antidood1 het volgende:
Ritmo blijft volhouden dat iedereen die geen Oh Oh Cherso kijkt een loser is
Klopt, jij vond New Kids zeker ook stom.quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 17:01 schreef idiot---boy het volgende:
[..]
sorry hoor, maar dit klinkt zo zwart wit. Ik heb het 1 keer gezien, ik vond het geen fuck aan,, vervolgens kijk ik het niet meer en dan ben ik opeens niet weldenkend![]()
FAILquote:Op zondag 17 oktober 2010 13:38 schreef Mr.Cooper het volgende:
[..]
Klopt, jij vond New Kids zeker ook stom.
Dat valt me dan nog mee.quote:Op zondag 17 oktober 2010 14:05 schreef idiot---boy het volgende:
[..]
FAIL
nee das vet, daar hebben ze tenminste nog een script en een goed verhaal
quote:Op zondag 17 oktober 2010 14:47 schreef misteriks het volgende:
wil zelfs niet weten wat het is ; ben ik ook aan verplicht, daar ik me nog steeds boven de massa verheven voel
quote:Op donderdag 14 oktober 2010 19:45 schreef wolfrolf het volgende:
Ik zit in hetzelfde schuitje als tong.
Ik weiger naar een programma over kansloze tokkies te kijken
Hou toch op. Het is gewoon een tokkie programma. Alsof het mij interseert dat iemand zijn lul in iemand anders steekt. Als jou dat zo aan het hart ligt moet je vooral dat soort pauper prgramma's kijken.quote:Op zondag 17 oktober 2010 17:06 schreef Ritmo het volgende:
Only @ FOK! weer dit.Waarom zouden het direct Tokkies zijn? Liever zo iemand dan zo'n gemiddelde user hier, autistenzooi.
Dat jij nou nooit op vakantie ging in je jeugd.quote:Op zondag 17 oktober 2010 17:46 schreef Snakey het volgende:
[..]
Hou toch op. Het is gewoon een tokkie programma. Alsof het mij interseert dat iemand zijn lul in iemand anders steekt. Als jou dat zo aan het hart ligt moet je vooral dat soort pauper prgramma's kijken.
En daar moeten we dan naar kijken op tv.quote:Op zondag 17 oktober 2010 17:49 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Dat jij nou nooit op vakantie ging in je jeugd.Tokkies zijn asocialen, dit zijn gewoon (niet al te hoog opgeleide) normale Haagse jongeren die net als iedereen op die leeftijd lekker feesten.
quote:
Maak je niet druk manquote:Op zondag 17 oktober 2010 18:35 schreef ems. het volgende:
Mensen die zich druk maken over wat er op tv komt
Mensen die zich druk maken om mensen die zich druk maken over wat er op tv komt
Ik kijk dan naar voetbal op TVquote:Op zondag 17 oktober 2010 19:37 schreef McGilles het volgende:
Zou het best een keertje willen zien, maar tot op heden is het er niet van gekomen, logisch ook want ben altijd aan het sporten op dat moment
Ik vind mensen die trots zijn op het feit dat ze niet naar een populair programma kijken autisten ja.quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 02:23 schreef tong80 het volgende:
[..]
Dan ben je een autist volgens Luckass.
Waar zeg ik dat ik er trots op benquote:Op zondag 17 oktober 2010 19:42 schreef luckass het volgende:
[..]
Ik vind mensen die trots zijn op het feit dat ze niet naar een populair programma kijken autisten ja.
Als ik ole niet hadquote:
quote:
Uiteindelijk gebeurt er helemaal niets. Bij de Jersey Shore heb je tenminste nog wat verhaallijnen.quote:Op zondag 17 oktober 2010 19:37 schreef McGilles het volgende:
Zou het best een keertje willen zien, maar tot op heden is het er niet van gekomen, logisch ook want ben altijd aan het sporten op dat moment
Ik kijk ook niet, jij bent niet alleen.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 19:37 schreef tong80 het volgende:
Volgens mij ben ik de enige.
Heb ik veel gemist ?
weetje, laat ons toch lekker autist zijnquote:Op zondag 17 oktober 2010 17:49 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Dat jij nou nooit op vakantie ging in je jeugd.Tokkies zijn asocialen, dit zijn gewoon (niet al te hoog opgeleide) normale Haagse jongeren die net als iedereen op die leeftijd lekker feesten.
quote:Op donderdag 14 oktober 2010 21:20 schreef NvM het volgende:
Nee, dan kun je beter jouw postgeschiedenis hebben. En dan ook nog eens denken dat men er enige waarde aan hecht dat jij nog nooit Oh oh Cherso gekeken hebt.
En trots op zijn dat je autist/nerd bent.quote:Op zondag 17 oktober 2010 20:40 schreef idiot---boy het volgende:
[..]
weetje, laat ons toch lekker autist zijn, ga jij maar lekker naar aso's kijken die nog meer aso gaan doen door de camera, Have fun
Maar afgaande op het niveau van die Hagenezen is de scheidslijn tussen niet-hoogopgeleid en Tokkie wel flinterdun...quote:Op zondag 17 oktober 2010 17:49 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Dat jij nou nooit op vakantie ging in je jeugd.Tokkies zijn asocialen, dit zijn gewoon (niet al te hoog opgeleide) normale Haagse jongeren die net als iedereen op die leeftijd lekker feesten.
En trots zijn dat je je niet kunt onderscheiden van je buren...quote:Op zondag 17 oktober 2010 20:45 schreef Ritmo het volgende:
[..]
En trots op zijn dat je autist/nerd bent.![]()
alsof jij niet een van de grootste kneuzen van dit forum bentquote:Op zondag 17 oktober 2010 20:45 schreef Ritmo het volgende:
[..]
En trots op zijn dat je autist/nerd bent.![]()
Kwaliteit boven kwantiteit, helder licht...quote:Op zondag 17 oktober 2010 19:42 schreef luckass het volgende:
[..]
Ik vind mensen die trots zijn op het feit dat ze niet naar een populair programma kijken autisten ja.
Ze hebben gewoon allemaal een baan hoor, steken geen huizen van buren in de fik en hebben bij mijn weten geen criminele achtergrond. Omdat ze wat directer en minder algemeen ontwikkeld zijn, zouden het direct aso's zijn?quote:Op zondag 17 oktober 2010 20:48 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Maar afgaande op het niveau van die Hagenezen is de scheidslijn tussen niet-hoogopgeleid en Tokkie wel flinterdun...
Waarom zou ik me perse willen onderscheiden? Ben je een alto ofzo?quote:Op zondag 17 oktober 2010 20:49 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
En trots zijn dat je je niet kunt onderscheiden van je buren...![]()
![]()
Wat kan mij het schelen als een stel rock luisterende losers zonder leven me een kneus vinden?quote:Op zondag 17 oktober 2010 20:49 schreef Ethnikos het volgende:
[..]
alsof jij niet een van de grootste kneuzen van dit forum bent
Nee.quote:Op zondag 17 oktober 2010 20:51 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Ze hebben gewoon allemaal een baan hoor, steken geen huizen van buren in de fik en hebben bij mijn weten geen criminele achtergrond. Omdat ze wat directer en minder algemeen ontwikkeld zijn, zouden het direct aso's zijn?
Valt me van je tegen deze reactie, volgens mij heb ik gelijk he?quote:Op zondag 17 oktober 2010 20:55 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Nee.
Maar leuk dat je je weer uit je doel komt als een keeper bij de F'jes...
Als jij dat vindt, mag je dat gerust denken. Jij vraagt erom zand in je ogen gestrooid te krijgen, dan zal ik jouw brandende verlangen beantwoorden.quote:Op zondag 17 oktober 2010 20:53 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Waarom zou ik me perse willen onderscheiden? Ben je een alto ofzo?
Klopt.quote:Op zondag 17 oktober 2010 20:56 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Valt me van je tegen deze reactie, volgens mij heb ik gelijk he?
en jij serieus op zo'n idiote autist reagerenquote:Op zondag 17 oktober 2010 20:45 schreef Ritmo het volgende:
[..]
En trots op zijn dat je autist/nerd bent.![]()
alsof je door dit soort posts niet duidelijk maakt dat je zelf een nerd bent. try-hard kleutertje.quote:Op zondag 17 oktober 2010 20:54 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Wat kan mij het schelen als een stel rock luisterende losers zonder leven me een kneus vinden?Nerds hebben ook altijd een hekel aan de meer 'populairdere' mensen in hun klas of op hun werk, dus wat kan mij het schelen wat ze hier van me vinden? Zegt me niets.
Neem het niet te serieus man.quote:Op zondag 17 oktober 2010 21:03 schreef idiot---boy het volgende:
[..]
en jij serieus op zo'n idiote autist reageren![]()
weetje, jij noemt ons niet ohohcherso kijkenden gelijk autist, ik kijk het gewoon niet omdat ik het ruk vind en ik ben er totaal niet trots op dat ik het niet kijk, goed he
Nog beter een try-hard (als ik dat al was) dan iemand die bij voorbaat faalt.quote:Op zondag 17 oktober 2010 21:04 schreef Ethnikos het volgende:
[..]
alsof je door dit soort posts niet duidelijk maakt dat je zelf een nerd bent. try-hard kleutertje.
Dat is zeker waar.quote:
neem het niet te serieus man ach gossie zie jezelf dan, lijkt me duidelijk dat wij de discussie hebben gewonnen kleutertjequote:Op zondag 17 oktober 2010 21:59 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Nog beter een try-hard (als ik dat al was) dan iemand die bij voorbaat faalt.
Ritmo weet wel beter hoor, ga maar lekker national geographic kijken.quote:Op maandag 18 oktober 2010 15:58 schreef idiot---boy het volgende:
[..]
neem het niet te serieus man ach gossie zie jezelf dan, lijkt me duidelijk dat wij de discussie hebben gewonnen kleutertje
Nee, liever RTL 5, die heeft vette programma's (expediti robinson, take me out, Menatlisten ontmaskerd, Goochelaars ontmaskerd, vette films)quote:Op maandag 18 oktober 2010 16:48 schreef Mr.Cooper het volgende:
[..]
Ritmo weet wel beter hoor, ga maar lekker national geographic kijken.
quote:Het zegt je niets, daarom loop je je hier zo druk te maken dusOp zondag 17 oktober 2010 20:54 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Wat kan mij het schelen als een stel rock luisterende losers zonder leven me een kneus vinden?Nerds hebben ook altijd een hekel aan de meer 'populairdere' mensen in hun klas of op hun werk, dus wat kan mij het schelen wat ze hier van me vinden? Zegt me niets.
quote:Ik heb er ook nog nooit naar gekeken. Het lijkt me niet meer dan een stelletje imbecielen als ik ze zo bij het Televiziergala (in het Johan Derksen fragment) zag zitten.Op donderdag 14 oktober 2010 19:37 schreef tong80 het volgende:
Volgens mij ben ik de enige.
Heb ik veel gemist ?
quote:Vet!Op woensdag 27 oktober 2010 15:53 schreef fairytalessuck het volgende:
Ik vind het wel een leuk programma!
Dus.
quote:Ja, echt ongelooflijk gewoon.
quote:Volgende week gaat Vincent mattenOp vrijdag 29 oktober 2010 11:59 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Met gisteren als dramatisch dieptepuntWat een matige aflevering.
quote:Dat hopen we maarOp vrijdag 29 oktober 2010 12:11 schreef luckass het volgende:
[..]
Volgende week gaat Vincent matten
quote:ik hoop dat die vincent een paar flinke petsen krijgt, die gast heeft echt een ongelofelijk grote mondOp vrijdag 29 oktober 2010 12:11 schreef luckass het volgende:
[..]
Volgende week gaat Vincent matten
quote:Ja dat zou zomaar kunnenOp vrijdag 29 oktober 2010 12:12 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Dat hopen we maarIk zie het er nog van komen dat het allemaal met een sisser afloopt. Net zo als Joey die 'wat ergs' (lees: poging tot inbraak) van thuis krijgt te horen
quote:Dat zeker, een leuk tijdverdrijf voor de donderdagavond. Maar ik moet eerlijk zeggen dat ik vooraf, en na de eerste aflevering er toch veel hogere verwachtingen van had.Op vrijdag 29 oktober 2010 12:16 schreef luckass het volgende:
[..]
Ja dat zou zomaar kunnen. Het blijft wel vermakelijk ondanks dat er geen zak gebeurt.
quote:Op vrijdag 29 oktober 2010 22:07 schreef merry77 het volgende:
ik ook nog niet gezien. Maar ben docent in opleiding en ik geloof dat leerlingen het wel kijken. Dus misschien eens handig om te zien wat leerlingen bezig houdt.
Maar het lijkt me een erg plat programma. Geen inhoud.
Nee hoor ik ook nooit.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 19:37 schreef tong80 het volgende:
Volgens mij ben ik de enige.
Heb ik veel gemist ?
okquote:
quote:Op donderdag 14 oktober 2010 19:45 schreef Snakey het volgende:
Je bent niet de enige tong, ik weet niet eens wat het is.![]()
En aan de reacties te zien wil ik dat ook niet weten.
Het enige wat me interesseert is Vincent die een enkeltje Elba krijgt...quote:Op vrijdag 29 oktober 2010 12:11 schreef luckass het volgende:
[..]
Volgende week gaat Vincent matten
Welke programma's hebben wel inhoud op de commerciëlen dan?quote:Op vrijdag 29 oktober 2010 22:07 schreef merry77 het volgende:
ik ook nog niet gezien. Maar ben docent in opleiding en ik geloof dat leerlingen het wel kijken. Dus misschien eens handig om te zien wat leerlingen bezig houdt.
Maar het lijkt me een erg plat programma. Weinig inhoud.
RTL Z en Voetbal International.quote:Op dinsdag 2 november 2010 16:17 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Welke programma's hebben wel inhoud op de commerciëlen dan?
Gecondoleerd...quote:Op vrijdag 12 november 2010 16:46 schreef abdalfawaz het volgende:
Gisteren voor het eerst een stukje verplicht moeten kijken in gezelschap. Wat een niveau, vooral qua taalgebruik. Jammer dat een dergelijk programma zo populair is.
quote:Op donderdag 14 oktober 2010 19:45 schreef wolfrolf het volgende:
Ik zit in hetzelfde schuitje als tong.
Ik weiger naar een programma over kansloze tokkies te kijken
quote:
hoeraquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |