Als je bereid bent in het buitenland te bestellen dan staat-ie bijv. hier. http://www.hifi-tower.co.ukquote:Op donderdag 6 januari 2011 07:58 schreef Flaccid het volgende:
[..]
Dat is een leuke prijsklasse, ben ook aan t overwegen zoiets te kopen voor mijn kleine studentenkamertje (Ja ik ben erg lui). Ik kan alleen nergens op internet een link vinden waar ik die klarstein zou kunnen kopen... Op redcoon krijg ik alleen een koelkast te zien tussen de resultaten.
Geinig, maar gaat niet passen onder de bank door, dus t moet iets plat blijven vrees ik!quote:Op maandag 17 januari 2011 09:48 schreef Macka66 het volgende:
Er wordt nagedacht over het saaie uiterlijk van robotstofzuigers. Als het ontwerp van Dave Hakkens ooit uitgevoerd wordt wil ik wel zo'n dustball.
Lekker belangrijk dat het saai is, zolang het maar werkt. Als mijn Roomba niet aan de slag is staat hij toch in de kast.quote:Op maandag 17 januari 2011 09:48 schreef Macka66 het volgende:
Er wordt nagedacht over het saaie uiterlijk van robotstofzuigers. Als het ontwerp van Dave Hakkens ooit uitgevoerd wordt wil ik wel zo'n dustball.
Hij weet hoe hij hem aan moet zetten?quote:Op maandag 17 januari 2011 14:22 schreef Xcalibur het volgende:
Zo, m'n kat heeft ontdekt hoe hij de Roomba moet aanzetten, en dat doet ie nou ook steeds.... ook 's nachts enzo
Gaat ie d'r mee spelen, hij vind het echt prachtig om d'r achteraan te rennen
Ik weet nog dat m'n konijn m per ongeluk aanzettequote:Op maandag 17 januari 2011 14:22 schreef Xcalibur het volgende:
Zo, m'n kat heeft ontdekt hoe hij de Roomba moet aanzetten, en dat doet ie nou ook steeds.... ook 's nachts enzo
Gaat ie d'r mee spelen, hij vind het echt prachtig om d'r achteraan te rennen
Ja... hij gaat er echt naast zitten, en dan met z'n pootje op de knop drukkenquote:Op maandag 17 januari 2011 14:28 schreef TigerXtrm het volgende:
[..]
Hij weet hoe hij hem aan moet zetten?
Hm, dat zou nog kunnen, ja.quote:Op zaterdag 12 februari 2011 14:48 schreef Guppyfriend het volgende:
Geen idee, dit probleem ken ik niet bij mijn Roomba... Maar kan het niet zijn dat er haar rond de twee grote wielen zit? Dat ie daar last van heeft?
Je username, heb je ook Robin Hobb gelezen?
Ja, de lange haren van mijn vriendin krullen ook met veel plezier rond de borstels, dus die halen we regelmatig weg. Ook de gele dingetjes aan de zijkanten haal ik los.quote:Op zaterdag 12 februari 2011 14:52 schreef LintuxCx het volgende:
Hmm, dat gebonk klinkt bekend. Ik heb geen huisdieren maar had toch echt wel een "pet" versie moeten kopen want het ding veegt heel veel van mijn eigen lange haren op.
En die zaten toen vast ergens rondom de borstels. Haal het echt even helemaal uit elkaar, vooral de lagers aan de buitenkant, daar heeft zich bij mij een hele bult haar opgehoopt.
Ja, altijd als ik 'm schoon maak.quote:Op zaterdag 12 februari 2011 15:08 schreef KarinJ. het volgende:
Heb je het kleine ronde ding met die 3 borsteltjes ook losgehaald?
Ik ben ze aan het herlezen, gewoon omdat t kan. In het Engels dan, maar goed, daar heet ie Chivalry, dus dat verschilt niet veel. Machtige serie, ben je ook al begonnen aan de nieuwe boeken, over de Rain Wilds? Weet niet hoe die in het Nederlands heetquote:
Maar die gele plaatjes houden wel veel haren tegen die anders in de lagers komen. Dat moet je wel even in de gaten houden.quote:Hij rijdt nu rond minus een geel plaatje van de borstel en nu gaat het goed. Het lijkt er op dat dat plaatje tegen het borstelhuis aan schuurt waardoor hij vastloopt. Ik zie niet waarom dat nu ineens gebeurd, er lijkt geen zooi tussen te zitten waardoor het niet meer zou passen.
Maar goed, als dit de oplossing is, laat ik 't lekker zo.
Ik heb (denk ik..) hetzelfde probleem gehad. Toen zat er zoveel haar achter de gele tonnetjes (waar de borstels op liggen op de kant waar ze niet aangedreven worden) dat de borstel niet goed meer paste. Het mooie van Roomba is wel dat je 'm met een schroevendraaier helemaal uit elkaar kan halen, schoon kan maken en weer in elkaar kan zetten zonder dat je naar een dealer hoeft te gaanquote:Op zaterdag 12 februari 2011 16:37 schreef Chevalric het volgende:
Ja, de lange haren van mijn vriendin krullen ook met veel plezier rond de borstels, dus die halen we regelmatig weg. Ook de gele dingetjes aan de zijkanten haal ik los.
[..]
Ja, altijd als ik 'm schoon maak.
Hij rijdt nu rond minus een geel plaatje van de borstel en nu gaat het goed. Het lijkt er op dat dat plaatje tegen het borstelhuis aan schuurt waardoor hij vastloopt. Ik zie niet waarom dat nu ineens gebeurd, er lijkt geen zooi tussen te zitten waardoor het niet meer zou passen.
Maar goed, als dit de oplossing is, laat ik 't lekker zo.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |