Gast, Jij moet gaan zingen!quote:Op donderdag 14 oktober 2010 23:16 schreef -Menn0- het volgende:
Brian, mail me ff over de zoektocht naar een bassist.
Dan ga jij dat haar leren? Viespeukquote:
Nee daar gaat het niet over.quote:
Ik ben geen top bassist nee.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 17:50 schreef wimjongil het volgende:
[..]
Iedereen min Braddie.
Geile gitaartjes in de OP
OK.quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 00:44 schreef Braddie het volgende:
[..]
Ik ben geen top bassist nee.
Maar Roxanne van The Police en het begin van Millionaire Waltz van Queen en I Wish van Stevie Wonder lukken me.
(Met het begin van Millionaire Waltz van Queen bedoel ik de eerste paar seconden, waar hij omlaag gaat.
Thanksquote:Op vrijdag 15 oktober 2010 00:08 schreef N.I.M.B.Y. het volgende:
[..]
Nee daar gaat het niet over.
Menn0 moet gewoon als zanger in een band tot zijn recht komen.
Die heb ik ooit nog eens live gezien, was toen erg tof.quote:
quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 07:16 schreef guitarist het volgende:
Gisteren was trouwens echt een super hard optreden. Op 1 klein dingetje na:
http://twitpic.com/2xm241
Sure you do.quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 00:44 schreef Braddie het volgende:
[..]
Ik ben geen top bassist nee.
Maar Roxanne van The Police en het begin van Millionaire Waltz van Queen en I Wish van Stevie Wonder lukken me.
(Met het begin van Millionaire Waltz van Queen bedoel ik de eerste paar seconden, waar hij omlaag gaat.
StageFightquote:Op vrijdag 15 oktober 2010 07:16 schreef guitarist het volgende:
Gisteren was trouwens echt een super hard optreden. Op 1 klein dingetje na:
http://twitpic.com/2xm241
Kijk eens naar Yamaha en Ibanez. Veel bang for bucks. Of eventueel Dean, die hebben ook erg goede akoestischequote:Op vrijdag 15 oktober 2010 02:01 schreef Blinker het volgende:
[ afbeelding ]
Even een kleine update voor de geïnteresseerden naar aanleiding van mijn gesneuvelde gitaar.
Het blijkt dat die gitaar jack-shit waard isHet komt er dus op neer dat ik beter een nieuwe kan kopen en dan lijm ik de oude gitaar wel zelf vast. Weliswaar onspeelbaar, maar weggooien kan ik niet over mijn hart verkrijgen.
Nu vroeg ik mij af wat een degelijke gitaar kost voor een intermediate gitarist. M'n oude beginner gitaar was een spaanse, maar ik denk er nu toch sterk over om een western te halen.
Aan wat voor budget moet ik dan denken? Eerlijk gezegd wil ik er niet teveel geld uitgeven, want daarvoor speel ik te weinig. Ik zat zelf te denken aan een eurootje of 200.
Ik hoop dat dit specifiek genoeg is om een goed advies te kunnen geven.
Echt vet man, de sound klinkt alleen als iets wat ik allang ken, maar ik kan zo snel niet de band benoemen waar dit zo op lijkt... Zag een orange versteker ergens voorbij komen, dat is natuurlijk al genoeg lof waardquote:
LOL.quote:
Ja Braddie je hebt helemaal gelijk. Op één punt na. Je zegt dat jij post en meldt wat jij wel kan. Maar dat klopt niet hè. Je kunt namelijk niks.quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 10:17 schreef Braddie het volgende:
[..]
LOL.
Het lijkt serieus wel alsof julie allemaal denken de beste van de wereld te zijn met die arrogante opmerkingen, maar zelf hoor ik niks van julie kant, en ik maar posten en oefenen en melden wat ik wel kan en daar clips van posten etc etc
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |