Precies. Het enige wat hij doet, uit naastenliefde, is een grotere afkeer van dat wat hij zo mooi vindt creëren. Jammer, maar is daar geen regel voor? Volgens mij mag je van de bijbel ook niet uit de hoogte doen en jezelf blindstaren op je eigen gelijk.quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 15:26 schreef zoalshetis het volgende:
ze doen zelfs het tegenovergestelde.
Ik weet wie de TS is. Een van de weinige mensen op aarde die de bijbel nog letterlijk geloofd. Zware taak. Ik benijd hem niet.quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 15:26 schreef AlphaOmega het volgende:
Ik probeerde dan ook zijn niveau een beetje aan te houden, want als ik met niet vergis is hij de TS, toch? Of was je dat laatste even vergeten?
quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 15:42 schreef Marlan het volgende:
Ook haat die homo's uitdragen moet uiteraard keihard bestraft worden. Bijv. homo's die Marokkaanse jochies met een heteroseksuele film verleiden naar hun huis en ze daar misbruik.
Maarja, Obama is ook tegen het homohuwelijk, maar hij wordt wel als een held aanbeden.quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 15:42 schreef Netherlander het volgende:
Zat trouwens even een aflevering PowNews te kijken en het is echt gewoon diep triest gesteld met de acceptatie van homo's onder de Marokkaanse jeugd. Vraag me echt af wat je in een samenleving te zoeken hebt waar dit normaal gevonden word, en nog minder als je vind dat geweld er tegen te rechtvaardigen valt.
Tegen het homohuwelijk zijn of zeggen dat homo's best klappen mogen incasseren zijn wat mij betreft nog twee hele verschillende dingen.quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 15:54 schreef Louis22 het volgende:
[..]
Maarja, Obama is ook tegen het homohuwelijk, maar hij wordt wel als een held aanbeden.
En dan te bedenken dat Jezus nooit wat heeft gezegd over homoseksualiteit. Blijkbaar interesseerde het hem allemaal niet zoveel. Sterker, Jezus trok vrijwel louter met mannen. Volgens mij was hij zelf ook gewoon dol op een behaarde mannenpoeperd. Denk je ook niet?quote:
Hij is tegen het homo christelijke huwelijk, vanwege zijn Christelijke achtergrond. Hij is voor een 'civil union' die dezelfde rechten geeft aan homo paren op het rechtelijke gebied.quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 15:54 schreef Louis22 het volgende:
Maarja, Obama is ook tegen het homohuwelijk, maar hij wordt wel als een held aanbeden.
*proest*quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 14:56 schreef Louis22 het volgende:
In heerlijkheid? Komt ie dan in een taart ofzo?
quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 15:54 schreef Louis22 het volgende:
[..]
Maarja, Obama is ook tegen het homohuwelijk, maar hij wordt wel als een held aanbeden.
Ik moest denken aan Theo Maassen die een kruisbeeld aan 't aflikken was.quote:
Wordt het hier normaal gevonden dan? dat ik er dan ook eens wat van merken ga.quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 15:42 schreef Netherlander het volgende:
Zat trouwens even een aflevering PowNews te kijken en het is echt gewoon diep triest gesteld met de acceptatie van homo's onder de Marokkaanse jeugd. Vraag me echt af wat je in een samenleving te zoeken hebt waar dit normaal gevonden word, en nog minder als je vind dat geweld er tegen te rechtvaardigen valt.
quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 14:49 schreef Thomas B. het volgende:
[..]
Nou, hij komt maar als ie wat van me moet. Maar wat maakt in jouw sprookjeswereld de zonde van Adam en Eva homoseksualiteit ook tot een zonde. Of hield Adam ook wel van een flinke paal in zijn poepertje op zn tijd?
Als je voor het homohuwelijk bent word je ook nooit president daar.quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 15:54 schreef Louis22 het volgende:
[..]
Maarja, Obama is ook tegen het homohuwelijk, maar hij wordt wel als een held aanbeden.
Lijkt me toch een duidelijk geval van discriminatie, hetero's mogen het wel een huwelijk noemen, homo's moeten genoegen nemen met een civil union. Ik snap niet dat mensen er zo licht over denken. Geweld tegen homo's begint toch met een 'intellectuele' afwijzing ervan.quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 16:03 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Hij is tegen het homo christelijke huwelijk, vanwege zijn Christelijke achtergrond. Hij is voor een 'civil union' die dezelfde rechten geeft aan homo paren op het rechtelijke gebied.
Nu moet je als homo al afvragen wat je in godsnaam getrouwd voor de kerk wil bereiken. En verder is Obama dus niet voor homo discriminatie ofzo.
Maar waar kwamen die mensen in die andere stad dan vandaan?quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 14:52 schreef Gia het volgende:
[..]
Kaïn sloeg Abel dood, om te beginnen. Misschien was Abel wel homofiel???
Kaïn was zo beschaamd dat hij naar een andere stad vluchtte. Daar trouwde hij.
Maar maar... misschien is geloof ook heul geen keuzequote:Op dinsdag 12 oktober 2010 17:34 schreef Disorder het volgende:
Kunnen we het niet omdraaien? Het geloof, en niet homoseksualiteit, als ziekte gaan zien? Alsjeblieft laat het zover komen. Alsjeblieft.
jij bent niet zoveel anders dan mensen die fysiek geweld op homo's plegen. niet voor mij in elk geval...quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 14:34 schreef matthijs8200 het volgende:
http://player.omroep.nl/?(...)0:00:50&end=00:03:32
Het gaat om het eerste stuk in dit filmpje, ik keur zelf ook geweld tegen homoseksuelen af.
ik wordt zelf ook nog weleens beschuldigd van homohaat maar dat is niet waar, dat ik de levensstijl afkeur en het zonden vind betekend niet dat ik ze haat. leviticus18vers22 En gij zult geen gemeenschap hebben met een, die van het mannelijk geslacht is, zoals men gemeenschap heeft met een vrouw: een gruwel is het.
Ik geloof de oorzaak van homosekualiteit is de zondige natuur van de mens, het is een gevolg net zoals abortus, overspel, vloeken etc. De enige manier waarop zo iemand veranderd is als God door geloof in Jezus een nieuwe natuur geeft. Zoals deze vrouw God noemt het een gruwel en toch zie ik dat Jezus ook hun lief heeft, door namelijk voor de zonden te sterven (hun zonden uit te boeten) zodat ze door geloof in Jezus niet meer worden veroordeeld en dat God ze ook helemaal veranderd zodat ze niet meer zo zijn.
is het nooit in je opgekomen dat mensen misschien helemaal niet gered willen worden? besteed je tijd aan nuttige dingen zou ik zeggen. en als anderen mensen zondigen zonder jou daar mee lastig te vallen, laat ze dan voor hun eigen ''zonden'' opdraaien. get a lifequote:Op dinsdag 12 oktober 2010 14:44 schreef matthijs8200 het volgende:
[..]
Ik vertel het juist uit naastenliefde omdat ik wil dat mensen gered worden door geloof in Jezus en ook bevrijd en veranderd door hem. Wat ik bedoel is, ik geloof dat Jezus christus rechtvaardig zal oordelen en niet veroordeeld worden, kan alleen door geloof in hem.
Tja, dat vraag ik dus ook altijd aan de jehova's die hier aan de deur komen, maar zij kunnen mij geen antwoord geven.quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 18:11 schreef Dlocks het volgende:
[..]
Maar waar kwamen die mensen in die andere stad dan vandaan?
Zie hiervoor:quote:Iedereen komt voort uit Adam en Eva, dus dan vraag ik mij af of Kaïn en Seth met hun zusjes (Awan en Azura) hebben liggen ketsen om kindertjes te maken. Iets wat op zich in die tijd geen probleem was want de tien geboden kenden ze toen nog niet. Ga heen en vermenigvuldig u en eet niet van de appel waren de twee geboden.
Gast... wat een moeite allemaal. Je kan opschrijven wat je wilt maar matthijs gaat echt niet opeens denken "oja je hebt gelijk"quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 18:33 schreef Gia het volgende:
[..]
Tja, dat vraag ik dus ook altijd aan de jehova's die hier aan de deur komen, maar zij kunnen mij geen antwoord geven.
Kan alleen antwoorden wat ik zelf denk, okay?
Ik denk dat Adam en Eva de eerste geëvolueerde mensen zijn. Symbolisch, dus. Over de hele wereld is de mens ontstaan/geëvolueerd. Ik denk ook niet dat je Kaïn en Abel moet zien als dé zonen van Adam en Eva, maar als zonen van Adam en Eva, als in......hun nakomelingen. Het verhaal over Adam en Eva is sowieso veel later verzonnen dan dat zij ontstaan zijn, dus geen ontwikkeld mens is daarbij aanwezig geweest.
Ergo, er waren meerdere mensen. De bijbel heeft het ook over de stad Henoch. Steden bestonden in de oertijd nog niet, dus daaruit kun je eigenlijk wel opmaken dat Kaïn niet in de oertijd leefde.
Ik snap mensen niet die de bijbel klakkeloos woord voor woord voor waar aannemen. Mensen die de koran op de letter volgen, trouwens ook niet.
Wat ik al eerder zei: Geloven is persoonlijk.
[..]
Zie hiervoor:
http://nl.wikipedia.org/wiki/Jubilee%C3%ABn
Het antwoord op die vraag is 'ja', en is er later bij verzonnen om het geheel kloppend te krijgen.
Als Kaïn getrouwd was met Awan en Seth met Azura, dan zouden de meeste mensen er niet zo normaal uitzien, denk ik.
Als je hier kijkt:
http://nl.wikipedia.org/wiki/Adam_en_Eva
vraag je je ook af of Henoch zich ongeslachtelijk heeft voortgeplant.
Omdat het allemaal onzin is, geloof ik maar liever in mijn eigen verklaring.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |