http://shop.hm.com/nl/sho(...)NED_DENIM&shoptype=Squote:
Hmm, dan vrees ik met grote vrezenquote:Op woensdag 13 oktober 2010 15:58 schreef karoltje het volgende:
Boeeee die leren jurk staat me niet! Hij is niet geschikt voor tiet & heup. Bij m'n borsten zit 'ie te strak zodat het helemaal wordt platgedrukt tot een soort pannenkoek. (En ik heb gewoon B dus geen enorme joekels). Bij m'n taille zit 'ie dan weer een beetje te los en bij m'n heupen weer te krap. Hij gaat terug dus!
De halslijn is trouwens heel hoog waardoor het algauw bij mij lijkt alsof m'n boobs een enorm geheel zijn. Dan flatteerde dus ook niet echtquote:Op woensdag 13 oktober 2010 16:05 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Hmm, dan vrees ik met grote vrezen.
Mjah een hoge halslijn vind ik vaak wel een positieve boost geven qua groottequote:Op woensdag 13 oktober 2010 16:21 schreef karoltje het volgende:
[..]
De halslijn is trouwens heel hoog waardoor het algauw bij mij lijkt alsof m'n boobs een enorm geheel zijn. Dan flatteerde dus ook niet echt. Maar hopelijk is de jurk wat liever voor jouw tiet & heup
.
Vroeger opstaan.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 16:31 schreef tijdrenner het volgende:
Zien jullie deze wel eens op beschikbaar staan? Altijd als ik kijk zijn ze op.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
half 6 komt meer in de buurt.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 16:42 schreef tijdrenner het volgende:
[..]
Hmm ik kijk nu al een paar dagen om 7:00. Heeft een uur eerder opstaan nut?
T ging me meer om jasjes en dergelijke. Ik heb de lengte van ongeveer 50 nodig, maar dat zit bij mij zo flubberig haha. En om nou naar de speciaalzaak te gaan voor een jasje dat je toch casual draagt...quote:Op woensdag 13 oktober 2010 13:28 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
http://shop.hm.com/nl/sho(...)NED_DENIM&shoptype=S
Kijk even rond of er jeans zijn met je lengtemaat
Waar heb je die col linksboven gevonden? I likequote:Op dinsdag 12 oktober 2010 10:22 schreef Debsterr het volgende:
Ik kan helaas nooit tegen al die vesten, kriebelt.
Vol verwachting klopt mijn hart
[ afbeelding ]
Bij de shawls, maar hij is alleen 's ochtends in deze kleur.. anders blauw.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 19:09 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Waar heb je die col linksboven gevonden? I like
Eindhoven niet.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 20:53 schreef Spees_Eend het volgende:
Heb je (of iemand anders hier) die ook in de winkel zien liggen? Blauw vind ik ook mooi
Ik heb de poederbeige al besteldquote:Op donderdag 14 oktober 2010 16:10 schreef .ZilveR. het volgende:
[ afbeelding ]
Staat op de site voor 9,95, lijkt me toch sterk![]()
Hij lijkt me wel best leuk
Ja wel leuk voor die 18 euroquote:
Mjah, aan de voorkant stoort dat wijde niet maar hij staat zo af vanaf m'n schouderbladen. Maar de kleur is zo mooiquote:Op donderdag 14 oktober 2010 20:58 schreef SacreCoeur het volgende:
Ik vind een wijde tunnel sjaawl mooier denk ik.
En de trui zit precies 't zelfde als 'ie bij mij zat & ik vind 'm echt niet mooi
Ik vind 't jurkje eigenlijk wel goed bij je staan zo op de foto, vooral bij de hals.
Ik vind het jurkje best goed staanquote:Op donderdag 14 oktober 2010 20:27 schreef Debsterr het volgende:
[ afbeelding ]
Hoe bedoel je brede heupen zo
[ afbeelding ]
De sjaal is heeeeel "hoog"!
[ afbeelding ]
HET jurkje dat niet zo mooi zat
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
En over de trui twijfel ik nog een beetje. Kleur is zo mooi!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
En stom verkleedhoofd.
Ik vind die jurk ook leuk, maar persoonlijk betwijfel ik of er uberhaupt een normaal mens is di ehem goed zal staanquote:Op vrijdag 15 oktober 2010 01:21 schreef mootie het volgende:
Die lange jurk, met strepen, verschillende kleuren, die vind ik zo leuk. Maar met 1.70 en maat 42 gaat hem dat (ook) weer niet worden.
/huil
Oh echtquote:Op vrijdag 15 oktober 2010 11:07 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
@Debsterr die kleur van die trui hebben ze ook veel bij de Monki!
Ja, niet 100 dingen, maar wel echt een aantal!quote:
Ga ik ook doen, die trui is 22 euro en een beetje zonde als ik 'm vanwege het model nooit aandoe. PF, is Monki wel of niet in NL verkrijgbaarquote:Op vrijdag 15 oktober 2010 11:35 schreef Ewelina het volgende:
Debster, ik vind het model van die trui echt onflatteusZou proberen of je niet gewoon een echt mooi stuk in die kleur kan kopen wat wél goed zit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |