Dat pleit sowieso wel voor hem. Ik ben er ook niet op tegen om Douglas op te stellen ipv Johnny. Misschien kan Heitinga wel een linie naar voren opschuiven, Van Bommel is dan immers al 35, want opbouwend is Heitinga wel zeer sterk.quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 16:15 schreef Lo-Fi het volgende:
En je zou eindelijk eens wat lengte hebben achterin.
Van Persie overtuigt simpelweg niet als centrumspits in een 4-2-3-1 opstelling. En een succesvol systeem volledig omgooien zodat één speler zich wat meer senang voelt is natuurlijk volslagen waanzin.quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 16:15 schreef Sinnie het volgende:
[..]
Ja, alleen met kwalificatie speel je om te winnen en dat soort teams op een eindtoernooi spelen om niet te verliezen. Huntelaar is een matige spits en hij faalde niet voor niets bij Milan en bij Real. Dat je hem verkiest over dé smaakmaker van Arsenal dan ben je of een ajacied of je moet een plaat voor je kop hebben van hier tot tokio.
Huntelaar is een leuke spits voor zulke wedstrijdjes maar als het serieus word dan heb je geen klote aan die gozert. Van Persie heeft zich allang bewezen bij Oranje en ook op eindtoernooien. Huntelaar heeft alleen bewezen dat hij uitstekend de bank kan warm houden.
Dat klopt ja. Heitinga heeft ook hele aardige wedstrijden gespeeld als verdedigende middenvelder.quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 16:27 schreef Morendo het volgende:
[..]
Dat pleit sowieso wel voor hem. Ik ben er ook niet op tegen om Douglas op te stellen ipv Johnny. Misschien kan Heitinga wel een linie naar voren opschuiven, Van Bommel is dan immers al 35, want opbouwend is Heitinga wel zeer sterk.
Met dit team worden we idd Europees kampioenquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 16:08 schreef Morendo het volgende:
Bertje moet het gewoon zo doen op het EK:
------------------------------------Huntelaar
----------Van Persie------------Sneijder---------------Robben
-------------------Van der Vaart-------Van Bommel
De Jong--------------Mathijsen--------Heitinga------------Van der Wiel
--------------------------------------Steek
De Jong linksback?quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 16:34 schreef Lo-Fi het volgende:
[..]
Dat klopt ja. Heitinga heeft ook hele aardige wedstrijden gespeeld als verdedigende middenvelder.
Ik hoef geen Braziliaan in het Nederlands Elftalquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 16:12 schreef Lo-Fi het volgende:
[..]
Zeker in 2012 is Douglas een veel betere speler dan Heitinga.
Deed 'ie bij Ajax een tijdlang meer dan prima. Bovendien spelen weinig landen met een echte rechtsbuiten en is de linksbackpositie nu eenmaal onze achilleshiel.quote:
Dan wordt het vast Tijl.quote:Op zondag 17 oktober 2010 20:28 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Volgens mij is dat niet verteld, en het staat ook niet op rtl.nl of vi.nl.
Ik zeg: laat die barkip aan tafel schuiven en gewoon niets zeggen en alleen maar laten lachen om Gijp. Zou een stuk meer toevoegen dan Tijl.quote:
Denk dat ie inderdaad afwezig is hij gaat in zijn begrafenispak naar de uitreikingquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 20:48 schreef Henkiepsv het volgende:
René niet aanwezig volgende week vrijdag ivm televizierring?
die gaat daar echt niet heenquote:Op zondag 17 oktober 2010 21:43 schreef heloef het volgende:
[..]
Denk dat ie inderdaad afwezig is hij gaat in zijn begrafenispak naar de uitreiking
Zeker.quote:Op zondag 17 oktober 2010 21:01 schreef pberends het volgende:
[..]
Ik zeg: laat die barkip aan tafel schuiven en gewoon niets zeggen en alleen maar laten lachen om Gijp. Zou een stuk meer toevoegen dan Tijl.
Wedden voor een euro?quote:
Gaat Hansie 'm ophalen dan?quote:
van Bommel gaat EK2012 nog wel spelenquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 16:27 schreef Morendo het volgende:
[..]
Dat pleit sowieso wel voor hem. Ik ben er ook niet op tegen om Douglas op te stellen ipv Johnny. Misschien kan Heitinga wel een linie naar voren opschuiven, Van Bommel is dan immers al 35, want opbouwend is Heitinga wel zeer sterk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |