quote:Op zondag 10 oktober 2010 11:54 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
te laat, hij is nu al wegen camera is beneden, ik boven atm
kan wel een foto van arthur maken als je wilt?
quote:Op zondag 10 oktober 2010 11:54 schreef Anne het volgende:
[..]
.
Weet je wat ik straks tegen kwam? Nog steeds die tas vol met posters.
Mja, ik dacht dat ik ze ook allang had weg gekeild, maar toch niet dusquote:Op zondag 10 oktober 2010 11:55 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
ik heb nu auto onderdelen aan de muur dus geen posters meer nodig
Nou.... Nee. Ik hou niet van posters.quote:Op zondag 10 oktober 2010 11:56 schreef Alexxxxx het volgende:
kun je ze in je nieuwe huis ophangen dus
ik ook niet meerquote:Op zondag 10 oktober 2010 11:57 schreef Anne het volgende:
[..]
Nou.... Nee. Ik hou niet van posters.
Hem bellen heeft ook weinig nut merk ik netquote:
quote:Op zondag 10 oktober 2010 12:12 schreef Sounddragon het volgende:
Ik bel hem dan altijd FF met de huistelefoon
quote:
de ONZ SC is dichtgegaan om het soort gesprekken dat jullie houdenquote:Op zondag 10 oktober 2010 12:16 schreef Anne het volgende:
[..]
.
Wij kunnen er toch ook niks aan doen dat er verder niemand zijn klep open trekt of online is.
Geef ons maar de schuld.
Vandaar dat ik vanmorgen een lege zak had.quote:Op zondag 10 oktober 2010 12:18 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Goedemiddag Fristi! Ik heb je vannacht nog gedronken, toen ik naar Rainman keek!
quote:
Ik pleur wel op; huiliequote:Op zondag 10 oktober 2010 12:18 schreef Alexxxxx het volgende:
de ONZ SC is dichtgegaan om het soort gesprekken dat jullie houden
quote:Op zondag 10 oktober 2010 12:21 schreef Alfisti het volgende:
[..]
Vandaar dat ik vanmorgen een lege zak had.
veel plezier met hond uitlaten!quote:
Ketchupquote:Op zondag 10 oktober 2010 12:25 schreef Anne het volgende:
Tss, dat hoort met tomatenketchup of Belgische mayonaise.
Nee klojo, ik pleur op omdat ik dat gezeik van je over blauw in de SC een beetje beu begin te worden.quote:Op zondag 10 oktober 2010 12:35 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
[..]
veel plezier met hond uitlaten!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De wetenschap is er nog steeds niet uit, waarom de meest gestroomlijnde vrouwen, de meeste weerstand bieden
quote:Op zondag 10 oktober 2010 12:56 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Nee klojo, ik pleur op omdat ik dat gezeik van je over blauw in de SC een beetje beu begin te worden.Van mij mag iedereen zeggen wat ie wil ijn de sc, maar wees dan niet zo hypocriet tvps te verbieden maar ondertussen wel elke sc dichtbaggerenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
IK heb die TVP's niet verboden.. en het is fijn dat we van jou mogen zeggen wat we willen in de SC, hartelijk dank daarvoor.quote:Op zondag 10 oktober 2010 12:58 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Van mij mag iedereen zeggen wat ie wil ijn de sc, maar wees dan niet zo hypocriet tvps te verbieden maar ondertussen wel elke sc dichtbaggeren
Dag lexquote:Op woensdag 6 oktober 2010 17:06 schreef Alexxxxx het volgende:
Mooi, geen SC meer, heb ik eindelijk tijd voor nuttige dingen.
Er wordt hier helemaal niet gemod, flapdrol.quote:Op zondag 10 oktober 2010 13:10 schreef Alexxxxx het volgende:
Ik tel ze niet, vind het alleen ontzettend hypocriet dat jij en Anne ontzettend lopen te baggeren ind e SC, heb ik geen problemen mee, maar ga dan ookniet lopen modden hierDas gewoon met 2 maten meten. En dan heb ik het niet alleen over tvps, weet ook wle dat julile dat kleine stukje van boven opgelegd hebben gekregen
En verzuurde excrew word toch niet serieus genomen dus die moeite bespaar ik me
Maandelijks terugkomend ietsquote:Op zondag 10 oktober 2010 13:26 schreef Alfisti het volgende:
Ik vind het altijd zo gezellig, warm en liefdevol hier
Ah, weer gestopt met modden? Tofquote:Op zondag 10 oktober 2010 13:24 schreef Anne het volgende:
[..]
Er wordt hier helemaal niet gemod, flapdrol.
Behalve dingen die niet door de beugel kunnen, maar da's logisch.!
echt niet, in de tijd dat er 3 SCs per dag doorheen gingen was er elke dag wel watquote:Op zondag 10 oktober 2010 13:30 schreef Anne het volgende:
[..]
Maandelijks terugkomend iets. Altijd al geweest.
quote:Op zondag 10 oktober 2010 14:47 schreef Anne het volgende:. Hele bus kruipolie over me heen gekregen. Great
!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |