Praten met anderen die in hetzelfde schuitje zitten of met een professional zou je kunnen helpen, Beequeen.quote:Op vrijdag 8 oktober 2010 16:26 schreef beequeen het volgende:
[..]
Sterker nog, ik zit er middenin. Mijn kinderen zijn volwassen maar maken zich inmiddels ook zorgen.
Natuurlijk willen ze hun moeder niet missen maar zien ook dat ze doodongelukkig is. Dagelijkse belletjes en bezoekjes houden mij nog op de been. Maar als ik eerlijk moet zijn.......
Mijn vader was aan het opruimen geslagen en gaf de kinderen hun eigen kinderfotoboeken. De oudste twee kregen ieder twee fotoboeken, nummer drie kreeg één fotoboek en nummer vier kreeg een stapeltje losse foto'squote:Op vrijdag 8 oktober 2010 16:31 schreef Leandra het volgende:
en dan hebben we het nog niet over het verschil van omgaan met baby # 1 waarbij alles nieuw, eng en spannend is, en ieder volgend kind....
en de Snieklaasconference van Toon Hermansquote:Op vrijdag 8 oktober 2010 16:52 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
En borstplaatjes, roomborstplaat, de witte
quote:
quote:Op vrijdag 8 oktober 2010 16:52 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
En borstplaatjes, roomborstplaat, de witte
quote:Op vrijdag 8 oktober 2010 16:53 schreef Jian het volgende:
en de Snieklaasconference van Toon Hermans
Die is zo leuk, 100 x gehoord en ik ga nog steeds in een deuk bij dat verhaalquote:
Ja... zo'n scene heb ik ooit gezien in een Scandinavische film, en het meisje daarna nog verdrietiger dat ze zelf niet in staat was zelfmoord te plegen.... falen op falen zeg maarquote:Op vrijdag 8 oktober 2010 16:58 schreef Jian het volgende:
Wat een saai rotweer hier, ik word er helemaal depressief van, ik denk dat ik zo het uit het raam spring![]()
Tis maar goed dat ik op de begane grond zit
Dit is voor mij ook de standaard voor wat betreft quasi-chagrijnigheid. Ik hou er ook wel van om op die manier tijden door te gaan met klagen over niets.quote:Op vrijdag 8 oktober 2010 16:59 schreef Jian het volgende:
[..]
Die is zo leuk, 100 x gehoord en ik ga nog steeds in een deuk bij dat verhaal
quote:
* De_Kardinaal is boos!quote:Op vrijdag 8 oktober 2010 17:09 schreef Ian_Nick het volgende:
Godverdegodverdegodgodgodgloeiendegodverdomme.
Heb je studieschuld of heb je stufi aangevraagd?quote:Op vrijdag 8 oktober 2010 17:10 schreef Ian_Nick het volgende:
Het OCWDuo wil geld van mij hebben, maar ze zeggen er niet bij waarom, waarvan en er staan verschillende bedragen in de verschillende brieven die ik van ze kreeg.
Dus heb ik ze per post, per mail en per telefoon meerdere malen lastig lopen vallen en ze bevolen alles te bewijzen en na te trekken gewoon om ze te zieken.
Ik heb zojuist een pakket met ongeveer 11 brieven van ze gekregenTeringlijers
It's on now, motherfuckers!
Ik heb niets aangevraagd, ze waren nog naar me opzoekquote:Op vrijdag 8 oktober 2010 17:11 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Heb je studieschuld of heb je stufi aangevraagd?
Oeh, spannend.... helemaal als je nog nooit wat van hen ontvangen hebtquote:Op vrijdag 8 oktober 2010 17:10 schreef Ian_Nick het volgende:
Het OCWDuo wil geld van mij hebben, maar ze zeggen er niet bij waarom, waarvan en er staan verschillende bedragen in de verschillende brieven die ik van ze kreeg.
Dus heb ik ze per post, per mail en per telefoon meerdere malen lastig lopen vallen en ze bevolen alles te bewijzen en na te trekken gewoon om ze te zieken.
Ik heb zojuist een pakket met ongeveer 11 brieven van ze gekregenTeringlijers
It's on now, motherfuckers!
Oh, nee, het klopt wel. Maar dan hoef ik het ze nog niet makkelijk te maken.quote:Op vrijdag 8 oktober 2010 17:13 schreef Leandra het volgende:
[..]
Oeh, spannend.... helemaal als je nog nooit wat van hen ontvangen hebt
Dat heb je al gedaan door opnieuw info cq stufi aan te vragenquote:Op vrijdag 8 oktober 2010 17:14 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Oh, nee, het klopt wel. Maar dan hoef ik het ze nog niet makkelijk te maken.
Waar zeg ik dat?quote:Op vrijdag 8 oktober 2010 17:15 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat heb je al gedaan door opnieuw info cq stufi aan te vragen
quote:
Ik denk dat het meer ligt aan het feit dat hij nu fatsoenlijk geregistreerd is overal.quote:Op vrijdag 8 oktober 2010 17:15 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat heb je al gedaan door opnieuw info cq stufi aan te vragen
Ik heb geloof ik 4 verschillende betalingsregelingen gekregenquote:Op vrijdag 8 oktober 2010 17:16 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Ik denk dat het meer ligt aan het feit dat hij nu fatsoenlijk geregistreerd is overal.
We kunnen je ook nog wel bij wat andere overheidsinstanties inschrijven, misschien krijgen we dan geld toe.quote:Op vrijdag 8 oktober 2010 17:17 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Ik heb geloof ik 4 verschillende betalingsregelingen gekregen![]()
![]()
![]()
Die zijn trouwens een stuk gunstiger dan ik had willen vragen![]()
![]()
Ik vind sowieso dat jij recht hebt op vergoedingen nu ik jou 24/7 op je keks ga, zeg maarquote:Op vrijdag 8 oktober 2010 17:18 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
We kunnen je ook nog wel bij wat andere overheidsinstanties inschrijven, misschien krijgen we dan geld toe.
probeer de gemeente eens...quote:Op vrijdag 8 oktober 2010 17:18 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
We kunnen je ook nog wel bij wat andere overheidsinstanties inschrijven, misschien krijgen we dan geld toe.
Heb je een brandblusserquote:Op vrijdag 8 oktober 2010 17:34 schreef hondjes het volgende:
Vaatwasser gemaakt ..180 euro![]()
En nu zei mijn computer PANG en weg was alles.
Denk dat hij te heet was...
Nou ja, hij beter dan ik![]()
Maar wat moet ik nu doen, als die weer heet wordt..
Meten wat de temperatuur is van dat ding met een programma, en een keertje opmaken en wat perslucht er over heen!quote:Op vrijdag 8 oktober 2010 17:34 schreef hondjes het volgende:
Vaatwasser gemaakt ..180 euro![]()
En nu zei mijn computer PANG en weg was alles.
Denk dat hij te heet was...
Nou ja, hij beter dan ik![]()
Maar wat moet ik nu doen, als die weer heet wordt..
Nou ja, voor de kijkers van GTST misschien.quote:Op vrijdag 8 oktober 2010 17:36 schreef Jian het volgende:
De dood van Antonie Kamerling is voor Weekblad Privé aanleiding eerder te verschijnen met een eerbetoon aan de acteur, met wie hele generaties opgroeiden.
Ja, sorry hoor, niet om het één of ander, maar zo bekend was ie nou ook weer niet, toch![]()
http://www.telegraaf.nl/p(...)Antonie__.html?p=3,1
Je bent kalende?quote:Op vrijdag 8 oktober 2010 17:49 schreef remlof het volgende:
Zo, fiets gefixt en mezelf een socialistische coupe Diederik Samsom aangemeten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |