Verliezen doe je nooit voor je lol.quote:Op zondag 10 oktober 2010 20:41 schreef Sinnie het volgende:
[..]
Ik heb het over ranked games. Unranked tel ik niet mee want dat gaat toch nergens om
Daar heb je een punt. Jammer dat Fifa 11 geen lounges heeft speciaal voor eredivisie clubs of speciaal 4 ster tegen 4 ster. Dat zou dan veel frustraties voorkomen. Ik heb nog een vraagje, ik krijg ongeveer 75 - 80 punten als ik een wedstrijd win met Chelsea. Hoe zit dat bij jou? Is het meer of is het hetzelfde?quote:Op zondag 10 oktober 2010 20:18 schreef Sinnie het volgende:
[..]
Naja, kijk weet je wat het is. Het is gewoon heel vervelend dat je zo vaak tegen 5-sterren teams moet spelen. Ik begrijp dat sommige een variatie willen met teams en wel eens op hun gemakkie met een goed team willen spelen. Maar ik zie bijvoorbeeld ook spelers die als begin team Arsenal hebben staan. Vervolgens gaan ze razendsnel naar Real of Chelsea. Wat moet je hier nou van denken?
Je kan zoveel wedstrijden spelen met goede teams, waarom zijn er dan nog zóveel mensen die niet de behoefte hebben om gewoon met gelijkwaardige teams te spelen? Ik heb nog geen 1 keer in 30 wedstrijden tegen een team gespeeld die slechter was dan Feyenoord. Het dichtste bij kwam een andere 3 sterren club en daar houd het mee op.
Heeft niemand het fatsoen om gewoon lekker 3 ster tegen 3 ster te doen of 4 tegen 4. Nee, het is altijd gewoon altijd hetzelfde. En dat is jammer want het is echt moeilijk om van ze te winnen afentoe. Een afstandschot van Drogba/Ibra/Villa en noem ze maar op en het is gewoon een doelpunt. Terwijl ik al zulke ballen moet missen met mijn spelers:
http://www.ea.com/uk/football/videos/ugc/41529495
En hoe scoort hij? Gewoon een schot een paar meter van de 16 met Rooney en je kijkt tegen een 1-0 achterstand aan
Pohang Steelers.quote:Op zondag 10 oktober 2010 20:54 schreef TheMagnificent het volgende:
Vandaag de 'Around the World'-achievement gehaald na twee dagen spelen. De bedoeling is dat je met een team uit iedere league een wedstrijd speelt. Best leuk om eens met clubs te spelen waar je normaal nooit mee zou spelen.
FC Seoul 3 - 1 Pohang Steelers
Wisła Kraków 2 - 0 Lech Poznań
Geen idee. Zou best kunnen.quote:Op zondag 10 oktober 2010 20:57 schreef Lindgren. het volgende:
[..]
Pohang Steelers.Wonnen die niet 1,5 jaar terug van Man United ofzo?
Dat zou wel tof zijn al loop je daar het risico alleen maar PSV/Ajax tegen te komen. Ook mensen die eigenlijk Heerenveen-fans zijn maar dan toch maar met Twente of Ajax gaan spelen ofzo.quote:Op zondag 10 oktober 2010 20:52 schreef Nevermind.. het volgende:
[..]
Daar heb je een punt. Jammer dat Fifa 11 geen lounges heeft speciaal voor eredivisie clubs of speciaal 4 ster tegen 4 ster. Dat zou dan veel frustraties voorkomen. Ik heb nog een vraagje, ik krijg ongeveer 75 - 80 punten als ik een wedstrijd win met Chelsea. Hoe zit dat bij jou? Is het meer of is het hetzelfde?
Hetzelfde, voor het verslaan van Chelsea krijg ik 12 puntjes meer geloof ik. Nauwelijks de moeitequote:Op zondag 10 oktober 2010 20:52 schreef Nevermind.. het volgende:
[..]
Daar heb je een punt. Jammer dat Fifa 11 geen lounges heeft speciaal voor eredivisie clubs of speciaal 4 ster tegen 4 ster. Dat zou dan veel frustraties voorkomen. Ik heb nog een vraagje, ik krijg ongeveer 75 - 80 punten als ik een wedstrijd win met Chelsea. Hoe zit dat bij jou? Is het meer of is het hetzelfde?
Ik heb hier een willekeurige fifa 11 goal (niet van mij)quote:Op zondag 10 oktober 2010 20:52 schreef Lindgren. het volgende:
Heeft iemand 'n linkje met wat goals van Fifa 11? Gewoon van de ea site? Ik kan 't daar niet vinden.
Zit je op Xbox? Dan wil ik wel een potje! Ik heet Cr00kkquote:Op zondag 10 oktober 2010 21:10 schreef TheMagnificent het volgende:
Ik wil wel 'ns tegen een Fok!ker spelen. Sinnie en Harregarre heb ik al in mijn friends list staan. Een van de twee die toevallig zin + tijd heeft?
Oké, ik voeg je nu toe.quote:Op zondag 10 oktober 2010 21:16 schreef n0ir het volgende:
[..]
Zit je op Xbox? Dan wil ik wel een potje! Ik heet Cr00kk
Wat is jouw GT dan? Ik wil wel spelenquote:Op zondag 10 oktober 2010 21:10 schreef TheMagnificent het volgende:
Ik wil wel 'ns tegen een Fok!ker spelen. Sinnie en Harregarre heb ik al in mijn friends list staan. Een van de twee die toevallig zin + tijd heeft?
Anatolian26quote:Op zondag 10 oktober 2010 21:26 schreef Sinnie het volgende:
[..]
Wat is jouw GT dan? Ik wil wel spelen
Is goed.quote:Op zondag 10 oktober 2010 21:29 schreef n0ir het volgende:
Ik heb wat ports open gezet we proberen het nog een keer.
Pass and move.quote:Op zondag 10 oktober 2010 21:42 schreef Tisar.Walker het volgende:
Ik win heel veel maar verlies ook heel veel potjes, Op 1 of andere manier krijgt de tegenstander bijna alle aanvallers op mijn helft, maar als ik dan wil counteren gaan mij spelers niet mee, ik moet dan constant een regen van 1 tweetjes doen om ver te komen.
Maar als ik op de helft van de tegenstander ben en de tegenstander krijgt een kans om te counteren, loopt er bijna niemand van mijn kant mee terwijl van de tegenstander alle aanvallers mee lopen.
Ik heb geen idee hoe dit kan, ik heb ook alle mogelijke opstellingen geprobeerd maar kom er niet verder mee. Ik heb het geluk dat mijn tegenstanders niet kunnen finshen, want als ik de 16 ben scoor ik bijna altijd.
Iemand enig idee hoe dit kan?
Haha, die 3e was behoorlijk dom inderdaadquote:Op zondag 10 oktober 2010 21:55 schreef TheMagnificent het volgende:
Haha, Sinnie, wat een nederlaag heb je me bezorgd! Mijn verdediging was behoorlijk lek. Ik mag nog blij zijn met die paar goals door jouw persoonlijke foutjes.
Patser. Nu je eigen club nogquote:Op zondag 10 oktober 2010 22:51 schreef Sinnie het volgende:
En ja hoor, ik sta weer in de top 10 van Nederland
Hoeveel wedstrijden heb je daarvoor gespeeld? Binnenkort weer even Live halen en met online beginnen. Leaderboard boeit me verder niet zoveel.quote:Op zondag 10 oktober 2010 22:51 schreef Sinnie het volgende:
En ja hoor, ik sta weer in de top 10 van Nederland
stuk of 40quote:Op zondag 10 oktober 2010 23:06 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Hoeveel wedstrijden heb je daarvoor gespeeld? Binnenkort weer even Live halen en met online beginnen. Leaderboard boeit me verder niet zoveel.
Ik heb 25 gewonnen, 7 gelijk en 8 verloren. 40 dusquote:Op zondag 10 oktober 2010 23:06 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Hoeveel wedstrijden heb je daarvoor gespeeld? Binnenkort weer even Live halen en met online beginnen. Leaderboard boeit me verder niet zoveel.
goh echt?quote:Op zondag 10 oktober 2010 23:58 schreef jorienvdherik het volgende:
classic team speelt lekker online
Het is net als gewoon schieten als je gehaast drukt gaat het mis.quote:Op maandag 11 oktober 2010 00:00 schreef Semmm het volgende:
Ik verlies 9 van de 10 kopduels, en als ik hem win kop ik hem over. Iemand tips?
its all about timingquote:Op maandag 11 oktober 2010 00:00 schreef Semmm het volgende:
Ik verlies 9 van de 10 kopduels, en als ik hem win kop ik hem over. Iemand tips?
er was net ook zo iemand die koos manchester city. Met 5 sterrenquote:Op maandag 11 oktober 2010 00:45 schreef Santello het volgende:
Is het hacken nu alweer begonnen?
AEK Athene team met een 5 star rating en alles op 88
Dat zal wel live season zijnquote:Op maandag 11 oktober 2010 01:28 schreef Rijstbal het volgende:
[..]
er was net ook zo iemand die koos manchester city. Met 5 sterren
Met passing assistance wel ja..quote:Op maandag 11 oktober 2010 00:42 schreef OnCraintDégun het volgende:
Als je met een speler binnen de zestien vanaf de achterlijn een hoge voorzet geeft, kan je hem altijd inkoppen viel me net op..
Wel een realistisch spelquote:Op maandag 11 oktober 2010 01:02 schreef Sinnie het volgende:
Ik heb het maximum nu bereikt denk ik. Ik krijg bijna geen schoten meer op doel en ik blijf maar verliezen met Feyenoord.
Ga binnenkort over op de betere teams want dit is ook geen feest
quote:Op maandag 11 oktober 2010 10:46 schreef Komakie het volgende:
[..]
Wel een realistisch spel
Ik word ook steeds beter, hoewel ik tegen de computer speel.
Ik speel nu manager met Tottenham. Eerste wedstrijd van het seizoen met 1-6 verloren. Daarna 6 wedstrijden op rij gewonnen met maar 2 doelpunten tegen. Dat is best netjes.
Alleen is het wel jammer dat je van te voren moet aangeven op welk niveau je wilt spelen. Als je dus een manager op proffesional speelt, je bent een seizoen verder en je bent zo goed geworden (pak em beet 40 potjes spelen) dat je prof. bent overstegen dan kun je niet meer switchen naar World Class. (of hoe noemen ze het) Dat is wel een groot nadeel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |