Tja, het is natuurlijk ook wel belangrijk nieuws en daar gaat dat programma over... ik kijk het trouwens bijna nooitquote:Op donderdag 7 oktober 2010 10:30 schreef jakees het volgende:
[..]
wtf belachelijk om hiervoor reclame te maken voor je programma zeg.
Ik snap dat je daar geen grappen over maakt. Ik hoop dat het niet waar is maar besef ook wel dat het waar is dat hij is overleden.quote:Op donderdag 7 oktober 2010 10:30 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Het zal zeker waar zijn. Hierover maak je geen grappen. Of 't zelfmoord is geweest, moeten we afwachten.
inderdaad.quote:Op donderdag 7 oktober 2010 10:32 schreef DarkElf het volgende:
en ook maar eerst eens afwachten wat t was, voor t zelfde geld heeft hij een hartaanval gehad oid.
Er werd al Telegraaf.nl als bron opgevoerd, dan hoef je niet te melden dat Wikipedia een slechte bron is?quote:Op donderdag 7 oktober 2010 10:21 schreef Socios het volgende:
[..]
Was gewoon een relevante opmerking.
Dat verhaal is nu ook teruggetrokken. Benieuwd waaraan ie wel is overleden dan.quote:Op donderdag 7 oktober 2010 10:32 schreef Marrije het volgende:
Ik geloof er niks van, dat het zelfmoord is geweest.
Telegraaf is wel een goede bron zeker?quote:Op donderdag 7 oktober 2010 10:33 schreef Poepoog het volgende:
Er werd al Telegraaf.nl als bron opgevoerd, dan hoef je niet te melden dat Wikipedia een slechte bron is?
quote:Acteur en zanger Antonie Kamerling is woensdag op 44-jarige leeftijd overleden. Kamerling maakte zelf een einde aan zijn leven. Dat liet zijn zwager, Albert Verlinde, donderdag weten.
,,In de namiddag van woensdag 6 oktober heeft Antonie besloten zijn leven te beeïndigen. In diverse interviews liet hij eerder al doorschemeren aan depressies te lijden'', aldus Verlinde in een reactie die hij samen met Kamerlings vrouw, actrice Isa Hoes opstelde. ,,Helaas heeft de geboden hulp niet mogen baten.''
Wat een domme opmerkingquote:Op donderdag 7 oktober 2010 10:20 schreef Karina het volgende:
Wat een egoistische rotstreek, arme vrouw en kinderen.
toch zelfmoord...quote:Antonie Kamerling overleden
Uitgegeven: 7 oktober 2010 10:13
Laatst gewijzigd: 7 oktober 2010 10:31
AMSTERDAM – Acteur Antonie Kamerling is overleden. Dat liet zijn zwager, Albert Verlinde, donderdag weten.
© ANPKamerling maakte zelf een einde aan zijn leven.
''In de namiddag van woensdag 6 oktober heeft Antonie besloten zijn leven te beeïndigen. In diverse interviews liet hij eerder al doorschemeren aan depressies te lijden'', aldus Verlinde in een reactie die hij samen met Kamerlings vrouw, actrice Isa Hoes opstelde. ''Helaas heeft de geboden hulp niet mogen baten.''
De acteur laat zijn vrouw en zijn zoon Merlijn en dochter Vlinder achter. Zijn zus Liesbeth Kamerling is tevens actrice.
Loopbaan
Kamerling brak door in de soapserie Goede tijden, slechte tijden als Peter Kelder. Later speelde hij in een aantal speelfilms zoals in De kleine blonde dood (1993) waarvoor hij genomineerd werd voor de Gouden Kalf als beste acteur. In 1997 speelde hij in de film All Stars.
Onder de artiestennaam Hero scoorde hij in 1997 een nummer één-hit met het nummer Toen Ik Je Zag, geschreven door Guus Meeuwis. De acteur speelde verder nog in de televisieseries Windkracht 10 (1996), Onderweg naar Morgen (2005) en Voetbalvrouwen (2008).
quote:Antonie Kamerling door diep dal
AMSTERDAM - Antonie Kamerling heeft onthuld dat hij vorig jaar volledig is ingestort.
De acteur heeft te hard gewerkt. "Hel op aarde, zo voelde het de laatste drie maanden", vertelt hij aan Mind Magazine. "Ik had sinds augustus consequent zes dagen per week gewerkt, met al mijn inzet. Ik had de hoofdrol in de musical Sunset en ik was daarin onervaren."
Op een gegeven moment kon Antonie het fysiek niet meer aan. "Ik was geen vader, geen partner en voor mezelf was ik er ook niet meer. Ik heb een paar keer een grote dip gehad. Depressief wil ik niet zeggen, eerder een diep dal. Maar als je het overleeft: it makes you stronger. Alles wat ik heb, waardeer ik meer."
Mind Magazine ligt vanaf donderdag in de winkel.
Och jemig hey... wat ongelofelijk verdrietig.quote:
Waarom niet? Omdat het in de mode is om Telegraafquote:Op donderdag 7 oktober 2010 10:34 schreef Socios het volgende:
[..]
Telegraaf is wel een goede bron zeker?![]()
In de officiële verklaring van Isa Hoes wordt weer gezegd van wel. Zie nu.nl.quote:Op donderdag 7 oktober 2010 10:34 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Dat verhaal is nu ook teruggetrokken. Benieuwd waaraan ie wel is overleden dan.
Het is echt waar helaas Antonie is overleden vannacht zeiden ze in koffietijd.quote:Op donderdag 7 oktober 2010 10:13 schreef Xenomaniac het volgende:
Ik hoor net op BNR dat Antonie Kamerling (44) is overleden.
Kan er verder niks over vinden..
Nee, maar het gaat ook niet ALLEEN om die mensen. Net zo'n rare eenzijdige gedachtengang. Als je op het punt zit dat je echt dood wil, dan zien de dingen er allemaal heel anders uit hoor.quote:Op donderdag 7 oktober 2010 10:29 schreef JeMoeder het volgende:
[..]
Ik zeg ALS het zelfmoord is geweest. De daad an sich is egoïstisch. De onderliggende redenen verzachten niets voor de mensen die achter blijven.
De Telegraaf zegt dat het zelfmoord is en bijna iedereen slikt het als zoete koekquote:Op donderdag 7 oktober 2010 10:30 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Telegraaf heeft het zelfmoord gedeelte alweer terug getrokken
wat simpelquote:Op donderdag 7 oktober 2010 10:37 schreef MikeyMo het volgende:
Nu.nl meldt gewoon zelfmoord...
wat een lul
iedereen kraakt nu de telegraaf af bij ieder nieuwsbericht als slechte krant met slechte bronnen en lul verhalen. de enige reden dat dat is komt door het voorval met dat jongetje die de vliegramp heeft overleefd en nog een aantal fouten die de telegraaf heeft gemaakt in het verleden. maakt de telegraaf niet meteen slecht. iedereen wil graag als eerste het beste verhaal en de meeste lezers.quote:Op donderdag 7 oktober 2010 10:34 schreef Socios het volgende:
[..]
Telegraaf is wel een goede bron zeker?Het feit alleen al dat er weer een gedeelte van het nieuwsbericht is ingetrokken, zegt genoeg.
Geen mode, hoor. Altijd al zo geweest. De Telegraaf is een populistische krant. Dat wordt zelfs zo gedoceerd op school.quote:Op donderdag 7 oktober 2010 10:36 schreef Poepoog het volgende:
Waarom niet? Omdat het in de mode is om Telegraafte plaatsen is het geen goede bron?
Misschien. Die info is niet bepaald openbaar.quote:Op donderdag 7 oktober 2010 10:37 schreef SteveBudin het volgende:
[..]
De Telegraaf zegt dat het zelfmoord is en bijna iedereen slikt het als zoete koek. Er zal vast wel meer duidelijk worden na de autopsie.
Okee, thanks.quote:Op donderdag 7 oktober 2010 10:36 schreef ChickenTonight het volgende:
[..]
http://www.depers.nl/binn(...)rling-overleden.html
Officieel bevestigd dus.quote:''In de namiddag van woensdag 6 oktober heeft Antonie besloten zijn leven te beeïndigen'', aldus Verlinde in een reactie die hij samen met Kamerlings vrouw, actrice Isa Hoes opstelde.
"In diverse interviews liet hij eerder al doorschemeren aan depressies te lijden. Helaas heeft de geboden hulp niet mogen baten.'' De acteur laat zijn vrouw, zoon Merlijn en dochter Vlinder achter. Zijn zus Liesbeth Kamerling is tevens actrice.
Telegraaf heeft wel vaker onjuistheden de wereld in geslingerd. En het is vooral de manier waarop ze nieuws brengen.quote:Op donderdag 7 oktober 2010 10:37 schreef habbeflats het volgende:
[..]
iedereen kraakt nu de telegraaf af bij ieder nieuwsbericht als slechte krant met slechte bronnen en lul verhalen. de enige reden dat dat is komt door het voorval met dat jongetje die de vliegramp heeft overleefd en nog een aantal fouten die de telegraaf heeft gemaakt in het verleden. maakt de telegraaf niet meteen slecht. iedereen wil graag als eerste het beste verhaal en de meeste lezers.
quote:''In de namiddag van woensdag 6 oktober heeft Antonie besloten zijn leven te beeïndigen'', aldus Verlinde in een reactie die hij samen met Kamerlings vrouw, actrice Isa Hoes opstelde.
ik vond eerlijk gezegd Kamerling altijd al iemand die een beetje 'treurig' overkwam, een buitenbeentje die ook zelf zich in die rol plaatste...quote:Op donderdag 7 oktober 2010 10:30 schreef Mone het volgende:
weet ook niet waarom ik dit post, maar vind het zo verdrietig, kwam altijd zo leuk over en echt ofzo.
Omdat het een populistische krant is zo word gedoceerd op school is het geen goede bronquote:Op donderdag 7 oktober 2010 10:38 schreef Socios het volgende:
[..]
Geen mode, hoor. Altijd al zo geweest. De Telegraaf is een populistische krant. Dat wordt zelfs zo gedoceerd op school.
Zijn vrouw en zwager hebben het zelf openbaar gemaakt, dan zal het wel waar zijn, denk je niet?quote:Op donderdag 7 oktober 2010 10:37 schreef SteveBudin het volgende:
[..]
De Telegraaf zegt dat het zelfmoord is en bijna iedereen slikt het als zoete koek. Er zal vast wel meer duidelijk worden na de autopsie.
dat zeg ik ook, telegraaf heeft een aantal dingen geplaatst wat over het randje was. maar dat maakt niet meteen de hele telegraaf slecht.quote:Op donderdag 7 oktober 2010 10:39 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Telegraaf heeft wel vaker onjuistheden de wereld in geslingerd. En het is vooral de manier waarop ze nieuws brengen.
Waarom is het zo moeilijk te begrijpen dat een ziekte die in je hoofd zit net zo min je eigen schuld is als een fysieke afwijking.quote:Op donderdag 7 oktober 2010 10:37 schreef MikeyMo het volgende:
Nu.nl meldt gewoon zelfmoord...
wat een lul
Denk het wel. Zou me verbazen als Antonie vanmiddag ineens "1 april!!!" twittert.quote:Op donderdag 7 oktober 2010 10:39 schreef Sosha het volgende:
[..]
Zijn vrouw en zwager hebben het zelf openbaar gemaakt, dan zal het wel waar zijn, denk je niet?
Hou die telegraaf discussie ook gewoon lekker buiten het topic.quote:Op donderdag 7 oktober 2010 10:40 schreef habbeflats het volgende:
[..]
dat zeg ik ook, telegraaf heeft een aantal dingen geplaatst wat over het randje was. maar dat maakt niet meteen de hele telegraaf slecht.
Eensch. Maar aan de andere kant Isa is wel weer single, ik was vroeger altijd verliefd op haar, lekker gekquote:Op donderdag 7 oktober 2010 10:39 schreef friekin_ het volgende:
Echt heel erg. 2 jonge kinderen.. Isa. Ik vind dit altijd zo triest. Het gezin blijft verscheurd achter.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |