Ik zie het als een uitdaging, want volgens mij word het zeer moeilijk op basis van mijn post geschiedenis iets aardigs te zeggen.quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 22:20 schreef Sunglasses het volgende:
Dat worden veren met stekeltjes ben ik bang..
Of je kan gewoon eerlijk toegeven dat je het met stekeltjes lekkerder vind.quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 22:31 schreef Vronsky het volgende:
[..]
Ik zie het als een uitdaging, want volgens mij word het zeer moeilijk op basis van mijn post geschiedenis iets aardigs te zeggen.
quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 22:33 schreef Sine_Pari het volgende:
[..]
Of je kan gewoon eerlijk toegeven dat je het met stekeltjes lekkerder vind.
quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 22:33 schreef Sine_Pari het volgende:
[..]
Of je kan gewoon eerlijk toegeven dat je het met stekeltjes lekkerder vind.
quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 21:39 schreef Sunglasses het volgende:
Hoewel je dus schijnbaar een jonge hond bent, kom je gewoon wijs over.
Ach, ik hou van discussieren om het discussieren, daarnaast is het dan ook noodzakelijk in een goede discussie om met goede argumenten te komen en dit op een correcte manier te uiten.quote:Die ´´wijsheid´´´ baseer ik dan op het feit dat jij jouw mening met onderbouwde argumentatie kunt onderbouwen, jezelf heel duidelijk en in correct Nederlands uit kunt drukken en je vergeet duidelijk de zelfspot niet.
Zo, en die kan ik ook in mn zak steken.quote:Ik ken weinig jongens (en dat kan aan mij liggen natuurlijk) die al die eigenschappen op hun 22e (al) bezitten.
Tot zover de veren in je reet
ECHTE mannen gebruiken natuurlijk Rankinequote:Op dinsdag 5 oktober 2010 22:59 schreef Rave_NL het volgende:
Ik schijt balen van Fahrenheit. Echte mannen gebruiken Kelvin.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |