Deel 1 : Niet goed kunnen passen binnen een SCquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 06:01 schreef kitao het volgende:
Hallo ,
Vaak als ik tijd over heb zit ik op Fok en kom dan ook regelmatig op een SC.
Nu is mijn ervaring echter dat ik al binnen 2 SC's min of meer de groep ben uitgeknikkerd en ik vraag me af hoe dit nu komt.
Ligt het er nu aan dat ik me ga vervelen en uitgekeken ben op de onderwerpen of komt het omdat bepaalde posters steeds herhaaldelijk hun mening verkondigen dat ze mij ronduit niet mogen ?
Of ben ik gewoon achterdochtig en wordt er niet achter de schermen druk over mij ge-PMt ?
Heeft iemand eenzelfde ervaring en is het groepsverband binnen een SC erg sterk en kom je daar moeilijk tussen of is het zeldzaam dat iemand min of meer apart wordt gezet ?
Dit is geen natrappen , ik ben hier erg nieuwsgierig naar en ik moet eraan toevoegen dat het ook vaak niet altijd zo 'erg' is als hierboven omschreven maar dat hangt dan ook af van het tijdstip en wie er op dat moment aanwezig zijn.
(en mijn eigen stemming natuurlijk)
ik ben de enige die je wel aardig vind in TAL SC, dus wel lief blijven doen tegen mijquote:
Ikke niet snapquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 16:20 schreef Boudibou het volgende:
[..]
Nu vraag je er gewoon om!![]()
Ik houd je in de gaten..je hebt me al 4 keer teleurgesteld, o wee als dat noch einmal passiert werden... denn schwanzt () etwas!
Love you 2quote:
Haha, jouwquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 16:24 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Deel 1 : Niet goed kunnen passen binnen een SC
Deel 2 : Niet goed kunnen passen binnen een SC #2
[..]
ik ben de enige die je wel aardig vind in TAL SC, dus wel lief blijven doen tegen mij
[..]
Ikke niet snap
[..]
Love you 2
ik mag hem welquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 16:33 schreef Boudibou het volgende:
Waarom mogen jullie Kitao eigenlijk niet?![]()
Wat is er nou precies mis met onze Fok!Chineesje?
Lees deel één nog eens door.quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 16:33 schreef Boudibou het volgende:
Waarom mogen jullie Kitao eigenlijk niet?![]()
Wat is er nou precies mis met onze Fok!Chineesje?
geen idee.... maar dit topic is er niet voor niets!quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 16:34 schreef Fir3fly het volgende:
Heeft kitao inmiddels zijn conclusies getrokken?
Jij bent dan ook een speciaal gevalquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 16:34 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
ik mag hem wel
Ik moet wel eerlijk zeggen, ik ben de enige van Tal sc
is zeker mijn schuld ?!quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 16:27 schreef Raccoon. het volgende:
Kitao, waar je al niet druk om kunt maken..
dat weet ikquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 16:35 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Jij bent dan ook een speciaal geval.
Wat mij betreft moet hij eerst maar eens leren communiceren. En niet op het internet.quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 16:35 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
geen idee.... maar dit topic is er niet voor niets!
We willen graag jouw mening weten!
Dan volg ik alleen dit laatste deelquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 16:34 schreef Techno het volgende:
[..]
Denk niet dat er nog veel delen volgen.
De Borg is oneindig in zijn samenvloeing.quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 16:34 schreef Techno het volgende:
[..]
Denk niet dat er nog veel delen volgen.
Ah, klinkt leuk. Zijn er hier wel leuke mensen? Ik word over het algemeen niet geaccepteerd in slowchats.quote:
Laysa is de Hottie hier, Miauw de poes, en ik de liefstequote:Op dinsdag 5 oktober 2010 16:39 schreef Spektor het volgende:
[..]
Ah, klinkt leuk. Zijn er hier wel leuke mensen? Ik word over het algemeen niet geaccepteerd in slowchats.
Dit is de Raad van Commissarissen wat betreft de SC's, hier wordt beoordeeld welke users waar mogen posten en de Raad van Bestuur zijn de belangrijkste users in die SC's en die leggen daar dan verantwoording over af.quote:
ja dagquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 16:40 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
Dit is de Raad van Commissarissen wat betreft de SC's, hier wordt beoordeeld welke users waar mogen posten en de Raad van Bestuur zijn de belangrijkste users in die SC's en die leggen daar dan verantwoording over af.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |