Voorkruiperquote:Op maandag 25 augustus 2014 21:14 schreef tombolafan het volgende:
Yessss dag 1 is af
Nu nog even de taken van morgen doen want morgen ben ik te laat thuis om ze te doen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
quote:Op maandag 25 augustus 2014 21:18 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Voorkruiper![]()
![]()
Ik heb vandaag mijn keukenkastjes uitgesopt!Uit mezelf
whahahahahahahaSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ik ben blij want alles achter elkaar viel me super mee qua tijd![]()
En dat terwijl ik er altijd tegenaan loop te hikken
Die dagtaken zijn wel goed voor mij
J'ai vu un escarbot ivre!-Komupolapana
Het zijn de kleine dingen die het doen <3
mijn sink shinede (sheen?quote:
quote:Op dinsdag 26 augustus 2014 10:55 schreef tombolafan het volgende:
[..]
mijn sink shinede (sheen?) en mn dinsdagtaak was af toen ik mn bed in rolde
heerlijk hequote:
Ik wil nooit meer afwassen of een glaasje water pakkenquote:
dat heb ik ook altijd erna jaquote:Op dinsdag 26 augustus 2014 12:38 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Ik wil nooit meer afwassen of een glaasje water pakken
Is er ergens een overzicht (ik ben bang dat ik anders uren op de site ga lezen ipv schoonmakenquote:
Haha, ik las het alsof je 17 multomappen had met journals en planningen.quote:Op maandag 1 september 2014 11:41 schreef tombolafan het volgende:
Oh nou mijn control journal is een kleine (17-rings?) multomap met schema's en schrijfblaadjes erin (voor boodschappenlijstjes enzo). En die dingen kan je hoog leggen voor kinderen he
Deze week weer combinatiedag, morgen ook de klussen van vandaag doen want vanavond drukmaar verder heb ik alles vorige week gered
Heerlijkook dat de weekenden erdoor 'vrij' zijn
Ohhh dat is handig zo samenquote:Op dinsdag 2 september 2014 15:58 schreef Nanook24 het volgende:
Mijn echtgenoot is ook aangestoken door het virus. Veel fijner om met zijn 2-en dingen uit te zoeken en op te ruimen alleen is onze kliko op dit moment even te klein voor alle weggegooide zooi.
Sinds vandaag is het aanrecht troep vrij. We hebben al geen grote keuken dus meer werkruimte is fijn.
Ik merk alleen dat de babysteps e-mails me even niet hard genoeg gaan qua taken maar het is ook wel weer fijn dat je dan even niet zo veel hoeft als je een keer een off day hebt en niet aan een hoekje opruimen toe komt.
Je kunt je trouwens ook aanmelden op Facebook hè. Daar komen dan ook taakjes voorbij, al zijn die door het tijdsverschil niet altijd op een even handig tijdstip.
Haha en uiteindelijk mist hij het zeker ook niet..quote:Op dinsdag 2 september 2014 16:29 schreef Nanook24 het volgende:
Mijn wederhelft kan alleen minder goed afscheid nemen van dingen dus vaak loop ik zijn opgeruimde hoekje nog even na om daarvan alsnog de helft weg te gooien.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |