Neem aan dat JIJ van jezelf niet vind dat je zonder zonde bentquote:Indien dan uw rechteroog u tot zonde zou verleiden, ruk het uit en werp het van u, want het is beter voor u, dat één uwer leden verloren ga en niet uw gehele lichaam in de hel geworpen worde. 30 En indien uw rechterhand u tot zonde zou verleiden, houw haar af en werp haar van u; want het is beter voor u, dat één uwer leden verloren ga en niet uw gehele lichaam ter helle vare.
Er staan wel meer bizarre verhalen in de bijbel.quote:Op zondag 3 oktober 2010 13:16 schreef Qwerty87 het volgende:
[..]
Het is toch dan wel bizar dat als een meisje/vrouw wordt verkracht in het Oude Testament, dat zij verplicht wordt om met de verkrachter te trouwen omdat zij anders ongehuwd seks heeft gehad... Vreemd gebod van een liefdevolle God lijkt me?
Klinkt bijna als een slechte pornofilmquote:Op zondag 3 oktober 2010 13:18 schreef Daniel1976 het volgende:
[..]
Er staan wel meer bizarre verhalen in de bijbel.
Je pa dronken voeren en hem dan samen met je zus neuken om zwanger te worden van je pa is heel normaal.
Ja, dat slaat hetzelfde als dat je iemand van de familie van de verkrachter vermoord bv de vader en zegt hij is familie en zijn zoon een schoft en dus moet de vader ook maar dood.quote:Op zondag 3 oktober 2010 13:14 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
wat als je nu eens zwanger bent geraakt van een vekrachter, of van een familielid dat soort trieste zaken.. moet je dan evengoed dat kind houden? Leuk ook voor zo'n kind om later te horen welke schoft je vader was en om welke reden je eigenlijk bestaat.
.
Nee, dat kan onmogelijk met zo'n stelling.quote:Op zondag 3 oktober 2010 13:18 schreef PierreTT het volgende:
TS, ben je ook echt in dit topic om te proberen mensen te bekeren?
Dat zou wel mooi zijn als mensen inzien dat ze schuldig zijn voor God, rechstomkeer maken en door geloof in Jezus gered en een levende relatie krijgen. Hoewel ik geloof dat het God is die dat in een mens kan bewerken, ik kan alleen erover vertellen.quote:Op zondag 3 oktober 2010 13:18 schreef PierreTT het volgende:
TS, ben je ook echt in dit topic om te proberen mensen te bekeren?
God heeft mensen volledige vrijheid gegeven. De vrijheid om zelf door middel van hun leven een plaats in de Hemel te verdienen. Of een plaats in de Hel, of een tijdelijke plaats in het Vagevuur.quote:Het gaat hier om de onsterfelijke ziel. Mag jij een potentieele verkrachter zijn kans om zijn onsterfelijke ziel te verliezen afnemen?
Het is zondag, jij mag heul niet fokken.quote:Op zondag 3 oktober 2010 12:43 schreef matthijs8200 het volgende:
[..]
Omdat Jezus van kinderen houdt en ik ook en kindermoord is iets afschuwelijks.
Niet voor niets zeggen we 'van Lotje getikt' omdat Lot tegen alle geboden twee vreemdelingen in huis neemt, en als een woeste menigte stadsgenoten van Lot eist dat zij dezen uitleveren verkiest Lot het om hen zijn dochters aan te bieden. Fijne vader heb je dan. De Sodomieten willen echter de vreemdelingen straffen, de dochters hebben immers niets misdaan.quote:Op zondag 3 oktober 2010 13:18 schreef Nibb-it het volgende:
[..]
Klinkt bijna als een slechte pornofilm.
Het zou inderdaad mooi zijn, maar ik acht de kans niet echt heel erg groot dat het ook werktquote:Op zondag 3 oktober 2010 13:21 schreef matthijs8200 het volgende:
[..]
Dat zou wel mooi zijn als mensen inzien dat ze schuldig zijn voor God, rechstomkeer maken en door geloof in Jezus gered en een levende relatie krijgen. Hoewel ik geloof dat het God is die dat in een mens kan bewerken, ik kan alleen erover vertellen.
Ik ben ook gelovig net zoals jij. Alleen denk ik dat ik even als zuster tegen je moet zeggen dat je op deze manier niet echt veel verder gaat komen. Mensen krijgen door praatjes zoals die van jou, juist een afkeer van het geloof dan dat ze er oprecht iets van leren.quote:Op zondag 3 oktober 2010 13:21 schreef matthijs8200 het volgende:
[..]
Dat zou wel mooi zijn als mensen inzien dat ze schuldig zijn voor God, rechstomkeer maken en door geloof in Jezus gered en een levende relatie krijgen. Hoewel ik geloof dat het God is die dat in een mens kan bewerken, ik kan alleen erover vertellen.
Jaaaaaaa, maar toen het Nieuwe Testament gemaakt was, was het Oude Testament obsolete verklaard.quote:Op zondag 3 oktober 2010 13:16 schreef Qwerty87 het volgende:
[..]
Het is toch dan wel bizar dat als een meisje/vrouw wordt verkracht in het Oude Testament, dat zij verplicht wordt om met de verkrachter te trouwen omdat zij anders ongehuwd seks heeft gehad... Vreemd gebod van een liefdevolle God lijkt me?
Komt ie misschien straks weer aan met de gristelijke hoax dat er voedstappen van dino's en mensen naast elkaar zijn gevonden.quote:Op zondag 3 oktober 2010 13:24 schreef Nibb-it het volgende:
Wat vind je van evolutie, TS? vraag n.a.v. een maatje van mij , hij was er heilig van overtuigd dat fossielen door God op zijn pad zijn gelegd om zijn geloof te testen.
De tijdelijke plaats in het vagevuur is een leugen of het is de hemel of hel. Daarnaast kun je de hemel niet verdienen, in de romeinen brief staat ergens allen hebben gezondigd en komen te kort aan de heerlijkheid van God. Zoals de mens is staat hij onder het oordeel en o.a. de eerste hoofdstukken van de romeinen brief probeert God duidelijk te maken dat de mens strafschuldig is voor God. Daarom dat Jezus de enigste mens zonden zonden, gestorven is voor de schuldige om zijn onrecht, leugens, kwaad uit te boeten op het kruis. Vandaar dat God een mens rechtvaardig verklaart door geloof in Jezus, ik heb zelf het oordeel verdiend voor de verkeerde dingen die ik in mijn leven heb gedaan en Jezus heeft aan het kruis mijn zonden uitgeboet, God heeft hem inplaats van mij gestraft. Het is dus puur genade dat ik een kind van God mag zijn.quote:Op zondag 3 oktober 2010 13:21 schreef RetepV het volgende:
Ik zal dit nog even verduidelijken:
[..]
God heeft mensen volledige vrijheid gegeven. De vrijheid om zelf door middel van hun leven een plaats in de Hemel te verdienen. Of een plaats in de Hel, of een tijdelijke plaats in het Vagevuur.
Als jij oordeelt over een ander mens, dan ben jij in feite het werk van God aan het overnemen. Dat is een ontzettende arrogantie waar God niet mals over zal zijn.
De enige oplossing hiervoor is dat je zelf een werktuig van God wordt. Maar daarvoor zul je priester moeten worden en ontzettend devoot leven. Alleen dan heb je een (kleine) kans dat je in de Hemel komt terwijl je toch een deel van God's werk kunt doen.
Dus je staat voor de keuze: niet oordelen over andere mensen of priester worden.
Lastig, hé, dat de goede weg maar zo breed is als de snede van een mes.
Even voor de duidelijkheid, er zijn ontzettend veel christenen die de evolutietheorie niet ontkennen en zelfs onderschrijven. Maar dat zijn over het algemeen niet de christenen die het evangelie op een forum zoals Fok brengen...quote:Op zondag 3 oktober 2010 13:26 schreef Daniel1976 het volgende:
[..]
Komt ie misschien straks weer aan met de gristelijke hoax dat er voedstappen van dino's en mensen naast elkaar zijn gevonden.
Dit is duidelijk een hoax, geen enkel bewijs voor.
Realiseer je je wel dat hier mensen zitten die heel goed kunnen lezen en erg veel ervaring hebben met discussieren?quote:Op zondag 3 oktober 2010 13:21 schreef matthijs8200 het volgende:
[..]
Dat zou wel mooi zijn als mensen inzien dat ze schuldig zijn voor God, rechstomkeer maken en door geloof in Jezus gered en een levende relatie krijgen. Hoewel ik geloof dat het God is die dat in een mens kan bewerken, ik kan alleen erover vertellen.
Ik niet ik ken geen boek zo diepgaand als de bijbel, God werkt namelijk een plan uit. In het oude testament gebeuren dingen die een schaduw zijn van wat nog moest komen, namelijk Jezus christus.quote:Op zondag 3 oktober 2010 13:27 schreef Qwerty87 het volgende:
Jezus zegt dat zijn woord het oude testament vervuld heeft. Dat betekent totaal niet dat je maar moet negeren wat er in het oude testament staat. Ik vind dat toch wel zo'n kul argument.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |