Die man heeft ook iets onaardigs over Joden gezegd...dat zal Wilders wel niet meegekregen hebben.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 18:14 schreef oompaloompa het volgende:
let's agree to disagree dan
ander iets:
"I have not yet read Dr. Sarrazin’s book myself, but I understand that while the ruling politically-correct establishment is almost unanimously critical of his thesis and he lost his job, a large majority of Germans acknowledges that Dr. Sarrazin is addressing important and pressing issues. "
Die man heeft toch geschreven dat moslims inherrent achterlijk zijn omdat hun cultuur educatie in de weg zit of iets in die trant?
Dit is evengoed door een bepaalde bril. Mij dicht je 'bruine bril' toe, maar dat het bij jou vooral bevooroordeling is is glashelder.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 18:12 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Jawel. Alleen vereist dat iets meer tekstbegrip en iets minder alleen de woorden lezen die er staan. Het heet 'tussen de regels doorlezen'.
quote:Before I continue, and in order to avoid any misunderstandings, I want to emphasize that I am talking about Islam, not about Muslims. I always make a clear distinction between the people and the ideology, between Muslims and Islam. There are many moderate Muslims, but the political ideology of Islam is not moderate and has global ambitions.
die is voor verschuillende interpretaties vatbaarquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 18:16 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Die man heeft ook iets onaardigs over Joden gezegd...dat zal Wilders wel niet meegekregen hebben.
Tuurlijk niet, joh.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 18:16 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Ten tweede de suggestie dat er zijdelings naar de stelling in de OP gelinkt wordt haal ik er helemaal niet uit. Ook niet door 'tussen de regels door te lezen'.
Dit bezoekje was naar aanleiding van de lancering van de Freiheidspartei en het internationale netwerk van Geert Wilders.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 18:15 schreef harry8 het volgende:
Wat gaat Wilders daar doen? En net op het journaal kreeg Wilders een sms van Verhagen die hem succes wenste in Berlijn. Wat is dit?????????
Die uitspraken over Joden was wél de reden voor zijn ontslag bij de Bundesbank.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 18:19 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
die is voor verschuillende interpretaties vatbaar
Wel extreem dom in Duitsland om genetica en Joden te combineren
Ah dat wist ik nietquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 18:24 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Die uitspraken over Joden was wél de reden voor zijn ontslag bij de Bundesbank.
Overigens vindt hij studenten klootzakken en nietsnutten, dus helemaal onsympathiek kan hij niet zijn.
Hij liet fitna zien in Berlijn of zo, toch? Of bedoel je dat niet?quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 18:15 schreef harry8 het volgende:
Wat gaat Wilders daar doen? En net op het journaal kreeg Wilders een sms van Verhagen die hem succes wenste in Berlijn. Wat is dit?????????
Had ik het toch goed gehoord....quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 18:46 schreef oompaloompa het volgende:
http://www.nrc.nl/buitenl(...)aar_Merkel_en_islam?
BERLIJN, 2 okt. In een toespraak voor vijfhonderd aanhangers in een hotel in Berlijn heeft Geert Wilders zaterdagmiddag opnieuw uitgehaald naar de Duitse bondskanselier Angela Merkel.
„Wij zijn niet als mevrouw Merkel, wij accepteren de islamisering niet als iets onvermijdelijks”, zei de Nederlandse politicus, die verder de islam vergeleek met het nationaal-socialisme en het communisme.
quote:JOACHIM GAUCK
Deutsche können Freiheit
Große Einheits-Rede des Bürgerrechtlers
Berlin - Der Mann schafft es, feierliche Worte mit freundlich formulierten Unbequemlichkeiten zu verbinden: Joachim Gauck – nacheinander Pfarrer, Bürgerrechtler, Stasi-Jäger und Präsidentschafts-Kandidat – sprach beim Einheits-Festakt im Abgeordnetenhaus.
„Deutsche können Freiheit“, sagte Gauck. „Berlin war doch über Jahrzehnte ein Denkmal der Willkür. Dass unbewaffnete Menschen dies beendeten und die Schandtat der Mauer veraltet machten, wollen wir den Menschen von 1989 nicht vergessen.“
Mit dem „stärksten und schönsten Satz“ der deutschen Politik, „Wir sind das Volk“, hätten sie die eigene Kraft erkannt und so die Freiheit in den eingemauerten Teil Europas zurückgeholt, sagte Gauck.
Um mit dem Hinweis auf die eigene Kraft aufs ungemütlichere Heute und den Umgang mit Hartz-IV-Empfängern zu kommen: „Es schwächt die Schwachen, wenn wir nichts mehr von ihnen erwarten.“ Ihnen nicht zu helfen, sei unbarmherzig, und sie zu überfordern, unmenschlich. aber: „Aber es ist auch gedankenlos und zynisch, so zu tun, als könnten alle Menschen nichts tun, die im Moment nichts haben.“ Er beklagte Tendenzen zu selbst gewählter Ohnmacht: „Nichts lässt Menschen mehr verkümmern als Verweigern von Verantwortung ... Ohnmacht kommt nicht nur von Diktatoren, Ohnmacht kommt auch von innen.“ Vom Staat forderte er Gegenwehr gegen Einwanderer, die sich versorgen lassen, ohne sich einzugliedern.
En knoop dat goed in je oren zodat je nooit kunt zeggen: "ich habe es nicht gewusst.".quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 18:48 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Had ik het toch goed gehoord....
Dit is iets anders dan wat jij in de OP stelt. Daar stel jij dat Wilders heeft betoogt dat moslims te vergelijken zijn met de nazi's uit de Tweede Wereldoorlog.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 18:48 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Had ik het toch goed gehoord....
mooie speech, helaas is het meestal gemakkelijker om iemand anders de schuld te geven dan eigen verantwoordelijkheid te nemen.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 18:51 schreef RM-rf het volgende:
Overigens...
als iemand wil lezen hoe er wél een erg sterke kritiek geuit kan worden over sociale en migranten-problemen in Duisland ...
dan zou je de speech van Joachim Gauck moeten lezen die geelijktijdig uitgesproken werd en waarover de meeste duitse media nu zeer lovend schrijven:
Gauck heeft ook duidelijke kritiek geuit op het gebrek aan eigen-veranwoordelijkheid van migranten en mensen uit e sociale onderklassen en hen opgeroepen hun lot m´ér in eigen land te nemen.
http://www.berlinonline.d(...)_freiheit/312949.php
[..]
Precies op dit heeft het integratiebeleid in Nederland jarenlang op tekort geschoten.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 18:51 schreef RM-rf het volgende:
Gauck heeft ook duidelijke kritiek geuit op het gebrek aan eigen-veranwoordelijkheid van migranten en mensen uit e sociale onderklassen en hen opgeroepen hun lot m´ér in eigen land te nemen.
Ik stel in de OP dat ze het zo op de radio zeiden.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 18:54 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Dit is iets anders dan wat jij in de OP stelt. Daar stel jij dat Wilders heeft betoogt dat moslims te vergelijken zijn met de nazi's uit de Tweede Wereldoorlog.
Ik ben het, overigens, oneens met die weergave van dat artikel.
Hoe het ook zij; het klopt niet, derhalve klopt hetgeen in jouw OP staat niet.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 19:34 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Ik stel dat niet, ik hoorde dat op de radio.
..en daar gaan we...quote:
Hetgeen wat in mijn OP staat klopt wel, namelijk dat ze dat zeiden op de radio.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 19:37 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Hoe het ook zij; het klopt niet, derhalve klopt hetgeen in jouw OP staat niet.
Alle fundamentalisten bedreigen de vrijheid.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 17:29 schreef MouzurX het volgende:
Nja zo vreemd is het toch niet om de islam te vergelijker met de nazi's?
Beide bedreigen/bedreigden(de islam volgens geert ook) de vrijheid.
Ik denk dat het lichtelijk naïef is om wat er verteld wordt op de radio als zuivere autoriteit te stellen.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 19:47 schreef -Strawberry- het volgende:
Hetgeen wat in mijn OP staat klopt wel, namelijk dat ze dat zeiden op de radio.
quote:Before I continue, and in order to avoid any misunderstandings, I want to emphasize that I am talking about Islam, not about Muslims. I always make a clear distinction between the people and the ideology, between Muslims and Islam. There are many moderate Muslims, but the political ideology of Islam is not moderate and has global ambitions.
Dit lijkt me niet, want dit gaat voorbij aan de passage die ik zojuist aanhaal en als je de speech had gelezen is dit simpelweg en zonneklaar de strekking in het geheel niet.quote:En de quote in mijn OP suggereert het ook, maar dat hangt er een beetje vanaf hoe je het interpreteert.
Even rechts of links en dergelijke beperkte gedachtes negerende, klinkt dit als een gezonde man die het beste voor heeft met mensen?quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 19:59 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Ik denk dat het lichtelijk naïef is om wat er verteld wordt op de radio als zuivere autoriteit te stellen.
Letterlijk staat er in jouw OP, dat Geert Wilders Duitsland waarschuwde voor de moslims, omdat ze te vergelijken zijn met de nazi's van de Tweede Wereldoorlog.
Echter is er geen enkele passage uit de speech aan te wijzen, die hiermee overeen komt.
Dit staat vervolgens haaks op een passage die wel uit de speech afkomstig is:
[..]
[..]
Dit lijkt me niet, want dit gaat voorbij aan de passage die ik zojuist aanhaal en als je de speech had gelezen is dit simpelweg en zonneklaar de strekking in het geheel niet.
Jij maakt dit ervan, omdat jij dit er graag van wilt maken. Dit is verder niet berust op de tekst zelf. Dit is evident zo.
Wilders zegt altijd wel leuk dat hij enkel iets heeft tegen de Islam en niet tegen moslims, ja.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 19:59 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Ik denk dat het lichtelijk naïef is om wat er verteld wordt op de radio als zuivere autoriteit te stellen.
Letterlijk staat er in jouw OP, dat Geert Wilders Duitsland waarschuwde voor de moslims, omdat ze te vergelijken zijn met de nazi's van de Tweede Wereldoorlog.
Echter is er geen enkele passage uit de speech aan te wijzen, die hiermee overeen komt.
Dit staat vervolgens haaks op een passage die wel uit de speech afkomstig is:
[..]
[..]
Dit lijkt me niet, want dit gaat voorbij aan de passage die ik zojuist aanhaal en als je de speech had gelezen is dit simpelweg en zonneklaar de strekking in het geheel niet.
Jij maakt dit ervan, omdat jij dit er graag van wilt maken. Dit is verder niet berust op de tekst zelf. Dit is evident zo.
Ik ben van mening dat wat er op de radio gezegd werd redelijk overeenkomt met de suggestie die in dit stukje gewekt wordt.quote:What is wrong with modern Western man that we make the same mistake over and over again?
There is no better place to ponder this question than here in Berlin, the former capital of the evil empire of Nazi Germany and a city which was held captive by the so-called German “Democratic” Republic for over forty years.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |