Ah, ik heb een smsjequote:Op zaterdag 2 oktober 2010 13:20 schreef Anne het volgende:
En Bara. Je hebt niet gereageerd op mijn smsje!
Ja, nieuwe start maken enzoquote:
Sterkte met teruggaan naar je ouweluiquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 13:26 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
Ja, nieuwe start maken enzo![]()
Ga ook eens serieus denken aan m'n huidige werk/salaris en dergelijke.
Ik wil wel in brabant / stukje zeeland blijven.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 13:27 schreef Alfisti het volgende:
Wil je een andere richting op Bara? Ook verhuizen van regio bijvoorbeeld?
Dat is waar, kans dat je een hypo krijgt zonder vast contract is een stuk moeilijker tegenwoordig.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 13:31 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
Qua baan sta ik redelijk stil heb ik het idee en dit wil ik aankaarten bij de baas en eventueel zeggen dat hij de boom in kan. Maar je staat een stukje minder sterk als je een hypotheek en dergelijke op moet lappen elke maand![]()
Klopt idd, maar het plan wordt versterkt door het feit dat ik de boel kan verkopen zonder makelaar voor een bepaald bedrag dat ik vrij veel winst heb gemaakt in 3 jaar.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 13:35 schreef Alfisti het volgende:
[..]
Dat is waar, kans dat je een hypo krijgt zonder vast contract is een stuk moeilijker tegenwoordig.
Lastige keuze hoor
Echt slim zijn ze niet bij het CDAquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 13:44 schreef Alfisti het volgende:
Lastig lastigSterkte met je keuze, zal niet makkelijk zijn.
edit: Ah! Verhagen aan het woord
Het is echt dramatisch.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 16:56 schreef Alfisti het volgende:
Wat een slechte slechte slechte voorzitter
mooi via Venloquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 16:54 schreef Paladijn het volgende:
Wie komen er eigenlijk via Arnhem? Anders slaan we die over en rijden we over Venlo
je ziet er uit als een nerdquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 17:04 schreef BaraCuda het volgende:
Er zat gisternacht toen ik thuis kwam een briefje op m'n deur van een Duits/Turks (briefje was amper te lezen) meisje die vroeg of ik naar de printer kon kijken die raar deed![]()
Op een of andere manier denkt men dan ik van dit soort dingen af weet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |