Als je auto voorbereid is met een ISO stekker is het plug and playquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 14:00 schreef Purdey het volgende:
Wat ik vergeet te vragen:
Ik heb op dit moment een crappy radio. Ik heb hem gekregen van de dealer waar ik 'm vandaan heb. Er zitten 6 radiozenders op, geen casette en al helemaal geen CD. Nu wil ik misschien over een tijdje, aantal maanden wel een nieuwe radio. Is zoiets makkelijk in te bouwen? Ik heb nu een hele kast, waar het frontje vanaf kan. Dat is behoorlijk irritant, want dat ding is hartstikke klein, en ben hem dan ook al twee keer bijna kwijtgeraakt..
Ik heb er wel lol aan. Ik kan nooit slapen in de auto, ik verveel me snel dood en radiozenders in NL zijn ultiem bagger, dus ik zit graag achter het stuur, dan heb ik tenminste zelf wat te doen.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 14:09 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
De eerste ritjes vond ik ook wel tof maar voor de rest, als ik me kan laten rijden zal ik het niet laten
mits je de oude er makkelijk uitkrijgt en er geen I*^%* kabels of de ISO stekker in de weg zit...quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 19:34 schreef Sjoegerd het volgende:
[..]
Als je auto voorbereid is met een ISO stekker is het plug and play
was zeker zo'n caddy-achtige dan, die SDI's zijn echt zwaar bagger, heb ook wel eens met 1 gereden, schoot niet op, koppeling was klote, remmen waren bagger etc etc..quote:Op zondag 3 oktober 2010 01:15 schreef twiFight het volgende:
[..]
Ik heb er wel lol aan. Ik kan nooit slapen in de auto, ik verveel me snel dood en radiozenders in NL zijn ultiem bagger, dus ik zit graag achter het stuur, dan heb ik tenminste zelf wat te doen.
Ik heb sinds de eerste week dat ik mijn rijbewijs ophaalde niet meer gereden, maar moest vandaag opeens een kort ritje maken. Wil niet zeggen dat ik 'm kneep, maar ik hoopte wel dat ik alles nog wel goed deed. Het was ook een vreemde auto en tevens een oude bedrijfswagen die volgens mijn vriendin heel kut koppelde, maar ik vond het meevallen. Stuurbekrachtiging was wel super belabberd, hij stuurde wel licht, maar ik moest alsnog evenveel slagen maken als met een auto zonder stuurbekrachtiging. ResultaatL ik zwabberde alle kanten op. Tevens moest ik rotondes in de 3 nemen, want met de 2 schokte het alle kanten op. Al met al geen soepel ritje, maar wel fijn om weer even te rijden. Ik wil iig geen bestelwagentje als auto, want het zicht is waardeloos.
In een Yaris ben ik van de week geslipt bij een bocht, dat ding draaide twee keer om zijn eigen as!quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 12:29 schreef CherryLips het volgende:
O ja, ik weet niet wat de Yaris heeft, maar ik werd steeds gelanceerd als ik wegreed. Als ik dan minder gas gaf, sloeg ie af
.
Moet je een BMW kopenquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 13:40 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ik geef er geen fuck om weet je dat? Het is handig als vervoermiddel maar ik kan er echt niet van genieten ofzo
Erin laten zetten is altijd makkelijkerquote:Op zondag 3 oktober 2010 10:54 schreef Purdey het volgende:
Euh, een ISO stekker?![]()
Toen ik 'm voor de eerste keer ging bekijken hingen er wel wat rode/zwarte draden met van die platte stekkertjes uit. Daar klikt hij de radio aan vast, schoof dat ding erin en hij speelde. Plug and Play dus. Maar radio's bij de Halfords bijv. zijn die plug and play? Of kan ik 'm beter daar gelijk in laten maken?
Net zitten kijken op de website van Halfords, ik kan bij hun (of elders overigens) een radio kopen en in laten bouwen voor 50,-quote:Op zondag 3 oktober 2010 11:11 schreef L0we het volgende:
[..]
Erin laten zetten is altijd makkelijker. Meestal zijn de radio's wel plug en play, maar je zult net zien dat je een uitzondering hebt
.
Klopt ja, stelt meestal niet zoveel voorquote:Op zondag 3 oktober 2010 12:03 schreef Goddelijker het volgende:
Niemand uit de buurt van R'dam die eens kan kijken bij Purdey?
Een radio wisselen kost hooguit 10 minuten als alles meezit.
En gelukkig nog op zn eigen pootjes neem ik aanquote:Op zondag 3 oktober 2010 11:49 schreef JDude het volgende:
Heuj, m'n auto in de OP.
Met een andere kleur. En meer deuren. Dat wel.
Moet die auto-sleutel-dag er toch komenquote:Op zondag 3 oktober 2010 12:03 schreef Goddelijker het volgende:
Niemand uit de buurt van R'dam die eens kan kijken bij Purdey?
Een radio wisselen kost hooguit 10 minuten als alles meezit.
Voor dat bedrag heb je een prima radio hoor! Maar dan ist wel zo de als er nog 50 euro voor het inbouwen bij komt.quote:Op zondag 3 oktober 2010 11:39 schreef Purdey het volgende:
[..]
Net zitten kijken op de website van Halfords, ik kan bij hun (of elders overigens) een radio kopen en in laten bouwen voor 50,-Ik hoef echt niet een enorm fancy radio, als ik er CD's op af kan spelen is dat genoeg.
Het hoeft ook niet een enorm vermogen te hebben. Uiteindelijk ben ik beginnend bestuurder, en vind ik het belangrijker om op het verkeer te letten, dan op m'n muziekjeVoor rond de 150,- kan ik klaar zijn met een JVC radio
Als er voldoende interesse is wil ik best wel wat organiseren hoor!quote:Op zondag 3 oktober 2010 13:37 schreef Piles het volgende:
[..]
Moet die auto-sleutel-dag er toch komen
Misschien wel een keer leuk, al is het maar om de auto's (en mensen) in het echt te zienquote:Op zondag 3 oktober 2010 13:39 schreef L0we het volgende:
Als er voldoende interesse is wil ik best wel wat organiseren hoor!
Positief denken: je hebt het overleefdquote:Op zondag 3 oktober 2010 14:14 schreef Purdey het volgende:
Net alleen de snelweg op geweest, wat-een-drama![]()
Dat ook jaquote:Op zondag 3 oktober 2010 13:36 schreef L0we het volgende:
En gelukkig nog op zn eigen pootjes neem ik aan
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |