SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Radio aan, raam op een kiertje en gaanquote:Op vrijdag 1 oktober 2010 23:42 schreef Empathologica het volgende:
Vandaag weer flink gereden (voor mijn doen dan), eerst naar Nijmegen en weer naar huis en toen naar Eindhoven. Alleen terug vanaf Eindhoven was niet tof, was zo ontzettend donker op de A50, voor het eerst alleen lang stuk rijden in het donker, was blij dat ik thuis was
De opkomende zon tegemoet rijden is ook awesomequote:Op vrijdag 1 oktober 2010 23:43 schreef Goddelijker het volgende:
[..]
Radio aan, raam op een kiertje en gaan
Is ook wel schattig.quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 23:47 schreef Empathologica het volgende:
Ja dat had ik ook hhaha, ben gewoon een watje
Kort aangrijpingspunt van de koppeling.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 12:29 schreef CherryLips het volgende:
O ja, ik weet niet wat de Yaris heeft, maar ik werd steeds gelanceerd als ik wegreed. Als ik dan minder gas gaf, sloeg ie af
.
Heb je een auto gekocht?quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 12:25 schreef CherryLips het volgende:
Vanochtend voor het eerst alleen de snelweg op geweest. Ging goed, tot er twee een racespelletje gingen doen en mij dus links en rechts gingen inhalen en toen vlak voor me langs omdat ze toch die afslag op het allerlaatste momentje moesten hebben, waarbij ze bijna op andere auto's knalden die daar dus reden. Grijze haren, echt waar.
Op de terugweg een stuk waar je van 80 naar 50 gaat. Rijdt er voorop een bejaarde die ineens 30 ofzo ging rijden, iedereen vol op de rem. Later stond ik naast hem bij het stoplicht, hij had rood, gaat ie ineens stoppen. Die man zat maar te gebaren en te ruziën met z'n vrouw leek het, maar de tering hé.
Net de garage gebeld dat ik de auto niet vandaag kan ophalen, schijnt heel raar te zijn dat je dat even meldt. Ik denk: ik bel even voor ze zich afvragen of die auto nog eens opgehaald zal worden. M'n vader kent die mensen, ook persoonlijk, maar ik dus niet. En ik heb de stem van een 12-jarige, dus ik werd heel denigrerend toegesproken. Ik laat gewoon even weten dat ik hem niet op kan halen, vandaag in ieder geval niet, bij gebrek aan een lift en ik ga over een uur ook weer weg. Dus ik vragen of hij misschien gebracht kan worden, doen ze bij m'n vader ook altijd, krijg ik allemaal commentaar dat ze maar met 4 man staan en geen eigen werkplaats hebben weet ik veel wat. Ho ho, het hoeft niet vandaag. Toen ik zei welke auto het betrof en m'n naam en adres noemde was ie ineens heel aardig en zouden ze hem maandag langsbrengen
. Aardige mensen, echt. Volgende keer laten we de auto gewoon een week staan tot we hem op kunnen halen
.
Ik geef er geen fuck om weet je dat? Het is handig als vervoermiddel maar ik kan er echt niet van genieten ofzoquote:
Tja, dat kanquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 13:40 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ik geef er geen fuck om weet je dat? Het is handig als vervoermiddel maar ik kan er echt niet van genieten ofzo
De eerste ritjes vond ik ook wel tof maar voor de rest, als ik me kan laten rijden zal ik het niet latenquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 13:51 schreef GuitarJJ het volgende:
[..]
Tja, dat kan
Ik vind het wel leuk om ritjes te maken, maar heb dan ook pas een half jaar mijn rijbewijs.
Maar dat had hij eerst nog niet voor zover ik weet, ik schoot nu zowat de garage uitquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 12:30 schreef Goddelijker het volgende:
[..]
Kort aangrijpingspunt van de koppeling.
Neequote:
Ga gewoon rijden joh, die auto staat er niet voor niksquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 13:53 schreef Purdey het volgende:
Mijn ritje snelweg ging niet door![]()
Ik zou iemand naar R'dam Airport brengen, maar die had op het laatste moment ineens een andere chauffeur gevonden. Geen idee waarom, de laatste keer vond ie dat ik zo 'relaxed' reed. Nja, het is graag of niet hoor. Misschien dat ik dadelijk alsnog de rit ga maken.
Hoelang heb je je rijbewijs al?quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 14:09 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
De eerste ritjes vond ik ook wel tof maar voor de rest, als ik me kan laten rijden zal ik het niet laten
Heuh, een jaar of 8, 9. En hoe meer ik rij, hoe minder ik eraan vindquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 14:21 schreef Piles het volgende:
[..]
Hoelang heb je je rijbewijs al?![]()
Ik vond het in het begin ook nog niet echt leuk, maar hoe meer ik rij, hoe leuker het wordt
Ohquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 14:26 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Heuh, een jaar of 8, 9. En hoe meer ik rij, hoe minder ik eraan vindt
Als je auto voorbereid is met een ISO stekker is het plug and playquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 14:00 schreef Purdey het volgende:
Wat ik vergeet te vragen:
Ik heb op dit moment een crappy radio. Ik heb hem gekregen van de dealer waar ik 'm vandaan heb. Er zitten 6 radiozenders op, geen casette en al helemaal geen CD. Nu wil ik misschien over een tijdje, aantal maanden wel een nieuwe radio. Is zoiets makkelijk in te bouwen? Ik heb nu een hele kast, waar het frontje vanaf kan. Dat is behoorlijk irritant, want dat ding is hartstikke klein, en ben hem dan ook al twee keer bijna kwijtgeraakt..
Ik heb er wel lol aan. Ik kan nooit slapen in de auto, ik verveel me snel dood en radiozenders in NL zijn ultiem bagger, dus ik zit graag achter het stuur, dan heb ik tenminste zelf wat te doen.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 14:09 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
De eerste ritjes vond ik ook wel tof maar voor de rest, als ik me kan laten rijden zal ik het niet laten
mits je de oude er makkelijk uitkrijgt en er geen I*^%* kabels of de ISO stekker in de weg zit...quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 19:34 schreef Sjoegerd het volgende:
[..]
Als je auto voorbereid is met een ISO stekker is het plug and play
was zeker zo'n caddy-achtige dan, die SDI's zijn echt zwaar bagger, heb ook wel eens met 1 gereden, schoot niet op, koppeling was klote, remmen waren bagger etc etc..quote:Op zondag 3 oktober 2010 01:15 schreef twiFight het volgende:
[..]
Ik heb er wel lol aan. Ik kan nooit slapen in de auto, ik verveel me snel dood en radiozenders in NL zijn ultiem bagger, dus ik zit graag achter het stuur, dan heb ik tenminste zelf wat te doen.
Ik heb sinds de eerste week dat ik mijn rijbewijs ophaalde niet meer gereden, maar moest vandaag opeens een kort ritje maken. Wil niet zeggen dat ik 'm kneep, maar ik hoopte wel dat ik alles nog wel goed deed. Het was ook een vreemde auto en tevens een oude bedrijfswagen die volgens mijn vriendin heel kut koppelde, maar ik vond het meevallen. Stuurbekrachtiging was wel super belabberd, hij stuurde wel licht, maar ik moest alsnog evenveel slagen maken als met een auto zonder stuurbekrachtiging. ResultaatL ik zwabberde alle kanten op. Tevens moest ik rotondes in de 3 nemen, want met de 2 schokte het alle kanten op. Al met al geen soepel ritje, maar wel fijn om weer even te rijden. Ik wil iig geen bestelwagentje als auto, want het zicht is waardeloos.
In een Yaris ben ik van de week geslipt bij een bocht, dat ding draaide twee keer om zijn eigen as!quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 12:29 schreef CherryLips het volgende:
O ja, ik weet niet wat de Yaris heeft, maar ik werd steeds gelanceerd als ik wegreed. Als ik dan minder gas gaf, sloeg ie af
.
Moet je een BMW kopenquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 13:40 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ik geef er geen fuck om weet je dat? Het is handig als vervoermiddel maar ik kan er echt niet van genieten ofzo
Erin laten zetten is altijd makkelijkerquote:Op zondag 3 oktober 2010 10:54 schreef Purdey het volgende:
Euh, een ISO stekker?![]()
Toen ik 'm voor de eerste keer ging bekijken hingen er wel wat rode/zwarte draden met van die platte stekkertjes uit. Daar klikt hij de radio aan vast, schoof dat ding erin en hij speelde. Plug and Play dus. Maar radio's bij de Halfords bijv. zijn die plug and play? Of kan ik 'm beter daar gelijk in laten maken?
Net zitten kijken op de website van Halfords, ik kan bij hun (of elders overigens) een radio kopen en in laten bouwen voor 50,-quote:Op zondag 3 oktober 2010 11:11 schreef L0we het volgende:
[..]
Erin laten zetten is altijd makkelijker. Meestal zijn de radio's wel plug en play, maar je zult net zien dat je een uitzondering hebt
.
Klopt ja, stelt meestal niet zoveel voorquote:Op zondag 3 oktober 2010 12:03 schreef Goddelijker het volgende:
Niemand uit de buurt van R'dam die eens kan kijken bij Purdey?
Een radio wisselen kost hooguit 10 minuten als alles meezit.
En gelukkig nog op zn eigen pootjes neem ik aanquote:Op zondag 3 oktober 2010 11:49 schreef JDude het volgende:
Heuj, m'n auto in de OP.
Met een andere kleur. En meer deuren. Dat wel.
Moet die auto-sleutel-dag er toch komenquote:Op zondag 3 oktober 2010 12:03 schreef Goddelijker het volgende:
Niemand uit de buurt van R'dam die eens kan kijken bij Purdey?
Een radio wisselen kost hooguit 10 minuten als alles meezit.
Voor dat bedrag heb je een prima radio hoor! Maar dan ist wel zo de als er nog 50 euro voor het inbouwen bij komt.quote:Op zondag 3 oktober 2010 11:39 schreef Purdey het volgende:
[..]
Net zitten kijken op de website van Halfords, ik kan bij hun (of elders overigens) een radio kopen en in laten bouwen voor 50,-Ik hoef echt niet een enorm fancy radio, als ik er CD's op af kan spelen is dat genoeg.
Het hoeft ook niet een enorm vermogen te hebben. Uiteindelijk ben ik beginnend bestuurder, en vind ik het belangrijker om op het verkeer te letten, dan op m'n muziekjeVoor rond de 150,- kan ik klaar zijn met een JVC radio
Als er voldoende interesse is wil ik best wel wat organiseren hoor!quote:Op zondag 3 oktober 2010 13:37 schreef Piles het volgende:
[..]
Moet die auto-sleutel-dag er toch komen
Misschien wel een keer leuk, al is het maar om de auto's (en mensen) in het echt te zienquote:Op zondag 3 oktober 2010 13:39 schreef L0we het volgende:
Als er voldoende interesse is wil ik best wel wat organiseren hoor!
Positief denken: je hebt het overleefdquote:Op zondag 3 oktober 2010 14:14 schreef Purdey het volgende:
Net alleen de snelweg op geweest, wat-een-drama![]()
Dat ook jaquote:Op zondag 3 oktober 2010 13:36 schreef L0we het volgende:
En gelukkig nog op zn eigen pootjes neem ik aan
Haha, dat dacht ik ook. En de auto zit nog prachtig in de lakquote:Op zondag 3 oktober 2010 14:26 schreef Piles het volgende:
[..]
Misschien wel een keer leuk, al is het maar om de auto's (en mensen) in het echt te zien
[..]
Positief denken: je hebt het overleefd![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |