Ze ziet er best leuk uit.quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 22:24 schreef Mylene het volgende:
Filmpje Telegraaf: Demonstratie van krakers
Wat ziet dat meisje er vies uit.
jullie wetten, niet onze wetten.quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 22:31 schreef Resistor het volgende:
[..]
Als je zo trots op jezelf bent, laat je je gezicht toch zien
-edit-
Net een paar video's van extreem rechtse demonstraties zitten kijken, maar die laten hun gezicht dus wel zien.
Berichtgeving over de rellen van vanavond: http://www.indymedia.nl/nl/2010/10/69861.shtmlquote:buurtbewoner - 01.10.2010 22:59
hallo mijn auto is kapot gemaakt door krakers.
wil die mensen die dat gedaan hebben even eerlijk zeggen?
ikw acht tot morgen vroeg is er dan geen briefje met namen pak ik me aanmaakblokjes
spuistraat 14 a
Misschien wilde ze die auto ook gaan krakenquote:Op vrijdag 1 oktober 2010 23:23 schreef Nibb-it het volgende:
Die auto is kapotgemaakt voor de goede zaak!
quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 23:25 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
Misschien wilde ze die auto ook gaan kraken
Ja maar niemand gebruikte hem en ze moeten zich toch verplaatsen als ze geen bakfiets hebbenquote:Op vrijdag 1 oktober 2010 23:26 schreef Nibb-it het volgende:
[..]
![]()
![]()
Die types hebben maar van andermans spullen af te blijven.
Want zwartrijden in het OV mag ook al niet van de kapitalistische regeringquote:Op vrijdag 1 oktober 2010 23:26 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
Ja maar niemand gebruikte hem en ze moeten zich toch verplaatsen als ze geen bakfiets hebben
Gelukkig is het vereeuwigd op Fok!quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 23:42 schreef admiraal_anaal het volgende:
Aha en nu hebben ze dat berichtje over die auto verwijderd zodat er alleen zielige jankverhalen staan over hoeveel onrecht hun is aangedaan
quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 23:21 schreef admiraal_anaal het volgende:
Van indymedia
[..]
Berichtgeving over de rellen van vanavond: http://www.indymedia.nl/nl/2010/10/69861.shtml
WTFquote:k ben inelkaar geslagen
kraker uit friesland - 01.10.2010 23:30
ik was ook in de spui straat ik stak me middelvingerop en rende daarna kei hard weg en ik werd gepakt door een smeris ze duwde pepeprspray vol in me anus en ze trapte me in me plasser alleen omdat ik me middervinger uitstak en ja ook me tong waar kan ik me klacht melden of waar kan ik de burgemeester zijn kinderen vinden??/
Had ie geen broek aan.....quote:ze duwde pepeprspray vol in me anus
lol2gelul. krakers gebruiken meer agressie dan de me kan wegslaan. heb je vaker met ratten die in de val zitten en beseffen dat ze nu ook huur moeten gaan betalen.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 00:27 schreef juxtaposition het volgende:
Normaal is geweld niet toegestaan, en nu moeten ze opeens allemaal kapotgeschoten worden?![]()
![]()
Ik ben erg benieuwd naar hoe het is gegaan.
Ik moest wel erg lachen om het nieuws:
"er zijn 11 krakers opgepakt voor openbare geweldpleging"
Vervolgens zie je 20 ME mannetjes Vol losgaan en kopjes inslaan.
Btw, zaten hier niet een paar bij die zeiden dat je als man nooit een vrouw mag slaan, en vervolgens vrolijk schelden op dat rattekopje dat aan puin is geslagen door de ME?
Bronnen?quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 00:30 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
lol2gelul. krakers gebruiken meer agressie dan de me kan wegslaan. heb je vaker met ratten die in de val zitten en beseffen dat ze nu ook huur moeten gaan betalen.
Over crimineel gesprokenquote:Door Jos van Sambeek op vr, 01/10/2010 - 11:41
De krakers van een pand van de faculteit Diergeneeskunde op De Uithof wordt het leven zuur gemaakt door studenten, die de aanwezigheid van de krakers blijkbaar niet op prijs stellen. Ze bedreigen de krakers, hebben ruiten ingegooid en vernielingen aangericht, een gang onder water gezet, een zak rottend vlees gedumpt, vier banden lek gestoken en hebben krakers met pepperspray bespoten, dat alles in kennelijke staat.
Volgens de krakers gaat het om leden van de studievereniging Diergeneeskunde, die vlakbij het kraakpand een honk hebben. Een gesprek tussen beide partijen heeft er toe geleid dat de krakers de afgelopen week een nacht met rust gelaten zijn; in de nacht van donderdag op vrijdag was het echter weer raak. De krakers vonden de situatie zo bedreigend dat ze de politie hebben gebeld. Die hield enkele studenten staande maar verrichte geen aanhoudingen. De krakers gaan in de loop van vrijdag aangifte doen. De politie wacht dat af.
Hehe bizar. Krakers vs PETA ledenquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 00:31 schreef juxtaposition het volgende:
[..]
Bronnen?
[..]
Over crimineel gesproken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |