Misschien is dat met dat nieuwe beleid ook wel aan te pakkenquote:Op donderdag 30 september 2010 21:10 schreef remlof het volgende:
[..]
Vond jij die gouden/bruine stropdas van Rutte ook zo lelijk?
Die gast heeft gewoon een partner nodig, die had hem dat nooit aan laten doen.quote:Op donderdag 30 september 2010 21:15 schreef lezzer het volgende:
[..]
Misschien is dat met dat nieuwe beleid ook wel aan te pakken
Zoals gewoonlijk raakt Thomas de spijker waar hij geraakt moet worden.quote:Op donderdag 30 september 2010 21:13 schreef KoosVogels het volgende:
Een treffend stuk uit de column van Thomas van der Dunk:
[..]
Bron
Je moet het stuk helemaal lezen. Hij slaat niet alleen de spijker keihard op de kop, maar hij brengt het ook op geweldige wijze. Nog een heerlijke passage:quote:Op donderdag 30 september 2010 21:18 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Zoals gewoonlijk raakt Thomas de spijker waar hij geraakt moet worden.
quote:Verhagen herinnert zo sterk aan de Duitse katholieke politicus Von Papen in de nadagen van de Weimarrepubliek. Ook die gold als de meest gehaaide intrigant van zijn tijd - maar raakte uiteindelijk in zijn eigen netten verstrikt, omdat hij door de aanstormende dictator, die hij aan zijn lijntje dacht te kunnen houden, volledig werd weggespeeld. Zo liggen ook in realiter de verhoudingen hier: de snelle knieval van Verhagen voor Wilders' boosheid op de Indonesische ambassadeur maakt duidelijk wie straks het beleid bepaalt.
En Rutte? Bestaat er voor hem in de Weimarrepubliek ook een historische voorbeeldfiguur? Nee: ik moet u teleurstellen. Zover gaat de parallel nu ook weer niet. Zo'n onnozel leeghoofd als rijkskanselier was indertijd ondenkbaar. En als hij indertijd tijdens zijn geschiedenisstudie goed heeft opgelet, kan hij dat zelf weten ook, want aan de kwaliteit van de colleges van mijn toenmalige Leidse collegae ligt het niet
quote:Op donderdag 30 september 2010 21:20 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Je moet het stuk helemaal lezen. Hij slaat niet alleen de spijker keihard op de kop, maar hij brengt het ook op geweldige wijze. Nog een heerlijke passage:
[..]
Zo zuur zijn de druiven op links.quote:Het aantreden van premier Rutte zal de zwartste dag voor de democratie sinds 5 mei 1945 vormen, en zoals ik al eerder stelde: op 5 mei 2011 heeft zijn kabinet bij de Gratie Geerts op de Dam dan ook niets te zoeken. Mocht het er wel opduiken, dan doet fatsoen lijk Nederland er verstan dig aan van de Dam weg te blijven, want alle bezweringen over 'nooit meer' en dat soort dingen zijn dan volstrekt huichel achtig en gratuit.
quote:Von der Dunk is een democraat, althans volgens zijn eigen maatstaven.
Maar de democratie moet dan wel worden gevormd naar zijn wensen.
En volgens zijn 'narrow mind' kan een democratie alleen maar links zijn.
Net zo links als b.v. de Noord-Koreaanse of Iraanse democratie, Thomas?
Hij heeft anders volkomen gelijk. Een Kabinet dat zich laat steunen door een partij die een bevolkingsgroep wil uitsluiten heeft niks te zoeken bij een herdenking van het einde van de vorige periode waarin een bevolkingsgroep werd uitgesloten.quote:Op donderdag 30 september 2010 21:24 schreef eriksd het volgende:
Even deze quote voor het nageslacht van Thomas von der Dunk:
[..]
Zo zuur zijn de druiven op links.
Ik zou me eerder afvragen wat dat zal opleveren?quote:Op donderdag 30 september 2010 21:29 schreef capricia het volgende:
"Nederland wil verder investeren in de band met de staat Israel." pag. 8
Bij wie zal dit vandaan komen?
Gelukkig kost zoiets heel geen geld. Weet niet of iemand weet hoeveel geld er gemoeid is met de opwaardering of de bouw van nieuwe sportaccommodaties. Ik dus wel: reteveel.quote:Op donderdag 30 september 2010 21:24 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Oh, we weten nu ook waarom men wil bezuinigen. Er is een bestedingsdoel gevonden:
Nieuw kabinet steunt kandidatuur Spelen 2028
ARNHEM - Het nieuwe kabinet VVD-CDA steunt de kandidatuur om de Olympische Spelen van 2028 naar Nederland te halen. Dat meldt Gerben Eggink, programmamaker van Olympisch Plan 2028, donderdag.
„In het concept regeerakkoord staat dat de regering de faciliteiten en samenleving van Nederland wil opwerken richting olympisch niveau”, zegt Eggink. „Daarmee uiten zij hun steun voor onze plannen. Dit geeft een nieuwe impuls aan de realisatie van het binnenhalen van de Spelen.”
Ik vind het leuk hier, om over het regeerakkoord te kissenbissenquote:Op donderdag 30 september 2010 21:08 schreef Zith het volgende:
[..]
Je bent dus niet onder de indruk?
Hij brengt het bot, maar Van der Dunk heeft gewoon gelijk. Hoe hypocriet moet je zijn om een minuut stilte te houden voor slachtoffers die zijn gevallen door een regime dat complete bevolkingsgroepen stigmatiseerde en uitsloot, terwijl je er zelf ook zo over lijkt te denken.quote:Op donderdag 30 september 2010 21:24 schreef eriksd het volgende:
Even deze quote voor het nageslacht van Thomas von der Dunk:
[..]
Zo zuur zijn de druiven op links.
Maar dat weet je als de VVD in een kabinet plaatsneemt, onder paars hebben ze er tenslotte ook een aantal prestige projecten doorheen gedrukt die tot op heden meer geld gekost, dan opgeleverd hebben.quote:Op donderdag 30 september 2010 21:29 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Gelukkig kost zoiets heel geen geld. Weet niet of iemand weet hoeveel geld er gemoeid is met de opwaardering of de bouw van nieuwe sportaccommodaties. Ik dus wel: reteveel.
Wilders is een pion van Israel, dat is onderhand toch wel duidelijk?quote:Op donderdag 30 september 2010 21:29 schreef capricia het volgende:
"Nederland wil verder investeren in de band met de staat Israel." pag. 8
Bij wie zal dit vandaan komen?
Aha, ontwikkelingsgeld is verspilling, maar investeren in Israel is dat niet. Hoe meer ik te weten kom, hoe idioter het akkoord wordtquote:Op donderdag 30 september 2010 21:29 schreef capricia het volgende:
"Nederland wil verder investeren in de band met de staat Israel." pag. 8
Bij wie zal dit vandaan komen?
Driewerf hoera. Moet je bedenken dat we daarbovenop ook nog eens supersnelwegen krijgen.quote:Op donderdag 30 september 2010 21:31 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Maar dat weet je als de VVD in een kabinet plaatsneemt, onder paars hebben ze er tenslotte ook een aantal prestige projecten doorheen gedrukt die tot op heden meer geld gekost, dan opgeleverd hebben.
VVD heeft wel bewezen dat regeren vooruitzien is. De spoorlijn naar het oosten ligt er alquote:Op donderdag 30 september 2010 21:31 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Maar dat weet je als de VVD in een kabinet plaatsneemt, onder paars hebben ze er tenslotte ook een aantal prestige projecten doorheen gedrukt die tot op heden meer geld gekost, dan opgeleverd hebben.
Waardoor je wel 130 mag rijden, maar die 3 minuten die je bespaart om naar een stad toe te komen verdubbelt omdat de toegangswegen niet meer verkeer kunnen hebben.quote:Op donderdag 30 september 2010 21:33 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Driewerf hoera. Moet je bedenken dat we daarbovenop ook nog eens supersnelwegen krijgen.
Je zou bijna denken dat de Betuwelijn met oog op de toekomst geplaatst is.quote:Op donderdag 30 september 2010 21:35 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
VVD heeft wel bewezen dat regeren vooruitzien is. De spoorlijn naar het oosten ligt er al
Deze was te mooi om te laten liggen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |