3 A4'tjes?quote:Op dinsdag 28 september 2010 20:52 schreef Maraca het volgende:
Over CV's gesprokenMoet die van mij even inkorten. Hij is nu ruim 3 A4'tjes
Wil max 2
Njah, heb de afgelopen 10 jaar niet bepaald stilgezetenquote:Op dinsdag 28 september 2010 22:38 schreef TheKC het volgende:
[..]
3 A4'tjes?MIjne is iets meer dan 1. Maar die kan nog wel uitbreiding gebruiken
2 sollicitaties lopen nog, in de procedurequote:Op woensdag 29 september 2010 11:09 schreef Irritatie100 het volgende:
Goeiemorgen!
Hoe is het met de sollicitaties?
wat goed! zal voor je duimenquote:Op woensdag 29 september 2010 11:19 schreef Stephan1237 het volgende:
[..]
2 sollicitaties lopen nog, in de procedure
quote:
quote:Op woensdag 29 september 2010 19:02 schreef Irritatie100 het volgende:
Iemand die vanavond meekijkt naar Twente?
Whut?quote:Op woensdag 29 september 2010 19:01 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Dat was lekker, Alberto bij Boulevard.
Ben al in Twente, hoef dus niet te kijkenquote:Op woensdag 29 september 2010 19:02 schreef Irritatie100 het volgende:
Iemand die vanavond meekijkt naar Twente?
Nee dat kan hij niet meer, dus dan betaal je het toch zelf.quote:Op woensdag 29 september 2010 19:26 schreef Maraca het volgende:
¤ 450.000.. dat is niet fantastisch_! Zou hij onze bruiloft nog kunnen betalen?
quote:Stegeman moet 450.000 euro betalen
Barre tijden voor undercoverjournalist Alberto Stegeman. Een door hem heimelijk gefilmde paardenhandelaar heeft het op ‘m gemunt. Of -ie even vierenhalve ton wil aftikken.
Stegeman moet 450.000 euro betalen
In Undercover in Nederland (SBS6) liet Stegeman eind mei zien hoe een vrouw zieke paarden als kerngezonde paarden verkoopt. Stegeman: “Zij ontkende altijd dat zij een malafide paardenhandelaar was en dat heb ik met de verborgen camera willen aantonen.”
De vrouw in kwestie liet de uitzending via de rechter verbieden maar Stegeman tekende beroep aan en won, onder voorwaarden dat de vrouw alleen onherkenbaar in beeld zou komen. Zo niet, dan was hij in overtreding en zou hij een dwangsom van 150.000 euro per keer moeten betalen.
Nu – vier maanden later – zegt de paardenhandelaarster dat ze niet onherkenbaar genoeg in beeld is gebracht en daar heel veel ellende van heeft ondervonden. Ze beweert financieel, geestelijk én lichamelijk kapot te zijn gemaakt en dat zij en haar gezin daaronder hebben moeten leiden. De vrouw wil alle schade verhalen op Alberto.
Alberto Stegeman is vanavond in uitzending om te reageren.
Ik wil wel mijn droomhuwelijkquote:Op woensdag 29 september 2010 19:36 schreef Irritatie100 het volgende:
Pffff, een bruiloft van 450k, opscheppers
Zo even terugluisterenquote:Op woensdag 29 september 2010 19:37 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Briljant detail ook dat die advocaat van haar zit te blaten en dat zijn eerste zin in de fax naar Alberto is dat hij het dossier niet geheel kent.
Denk wel dat we een open bar kunnen regelenquote:Op woensdag 29 september 2010 19:37 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Met genoeg bier voor ons dan toch zeker?
Dan mag het wel 450k kosten hoorquote:Op woensdag 29 september 2010 19:38 schreef Maraca het volgende:
[..]
Zo even terugluisteren
[..]
Denk wel dat we een open bar kunnen regelen
FORZA TWENTEquote:Op woensdag 29 september 2010 19:02 schreef Irritatie100 het volgende:
Iemand die vanavond meekijkt naar Twente?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |