die kroeg is toch dicht?quote:Op zondag 26 september 2010 21:09 schreef Neelix het volgende:
Een foto van de Stichtse met een watermark van het Dorstige Hart.nl
Het feit dat dorstighart.nl niet eens actief is...![]()
Vieze stinklui, hopelijk worden ze er per 1 oktober uitgeslagen...quote:Krakers in actie in Amsterdam en Utrecht
AMSTERDAM - Krakers hebben zondag gebouwen ingenomen in Amsterdam en Utrecht. In de hoofdstad kraakte een groep zondagmiddag het oude hoofdkantoor van de brandweer op de Weesperzijde.
© ANP
In Utrecht bezetten krakers een pand op de Uithof. Dit pand van de Universiteit Utrecht staat volgens de krakers als enige tijd leeg.
De politie in Amsterdam wilde niet zeggen of er actie wordt ondernomen. De brandweer verhuisde in december naar Amsterdam-Zuidoost. In het voorjaar sloot een vastgoedbedrijf een langjarige huurovereenkomst af voor het pand aan de Weesperzijde.
Studenten
De krakers in Utrecht zijn van plan het gebouw onder meer te gaan gebruiken als woon-, atelier- en expositieruimte. Ook informatie- en debatavonden staan op het programma en mogelijk komt er een eetcafé of een weggeefwinkel.
''Er is niet alleen een enorm tekort aan betaalbare woonruimte voor studenten. De Uithof schiet ook enorm tekort in het aanbieden van laagdrempelige faciliteiten voor studenten'', liet een van de krakers weten.
Eisen
Volgens een woordvoerder van de Utrechtse politie gaat het om twintig mensen. De politie heeft rapport opgemaakt. De krakers mogen voorlopig blijven. ''Hun actie voldoet aan de eisen.'' Tot 1 oktober is kraken niet strafbaar. Op 1 oktober gaat de antikraakwet in.
Een grote groep krakers hield in de nacht van zaterdag op zondag een slaapactie op de Dam in Amsterdam om te protesteren tegen de wet. Die 'Damslaapactie' verliep zonder noemenswaardige incidenten.
Ik zou het niet weten, maar zou me niet verbazen. Het wordt/werd gerund door de twee zonen van de eigenaar, maar behoorlijk kansloos allemaal. Toiletten in Utrechtse kroegen zijn nooit echt een succes, maar die daar sloeg wel echt alles.quote:
Nee geen idee, de Universiteit is al een tijdje lang aan het inkrimpen (wij zijn op het moment zelfs aan het verhuizen, waarna mensen meer met elkaar op kleinere kamertjes moeten), maar ik kan me niet voorstellen dat er een gebouw echt leeg staat. Misschien het Ornsteinlab of het Caroline Bleekergebouw?quote:Op zondag 26 september 2010 21:03 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Vieze stinklui, hopelijk worden ze er per 1 oktober uitgeslagen...
Weet iemand trouwens om welk gebouw op de Uithof het gaat?
heb me ingeschrevenquote:Godsdienstvrijheid of vrij van godsdienst?
Attentie! Vanwege het grote aantal aanmeldingen is de conferentie verplaatst van de Eerste Kamer in Den Haag naar de Jacobikerk in Utrecht.
De afgelopen jaren is religie weer volop een politiek thema geworden. Het komende VVD/CDA/PVV-kabinet zet die discussie op scherp. Vormt religie een belemmering of juist een stimulans als het gaat om volwaardig burgerschap in onze samenleving? Op 9 oktober bent u welkom in de Utrechtse Jacobikerk op een conferentie over de grenzen van de godsdienstvrijheid. Organisatie: Wetenschappelijk Bureau GroenLinks, platform De Linker Wang, Eerste Kamerfractie GroenLinks en de Amsterdamse studentenwerkgroep 'Religie en politiek'.
Gezellig in t BBL, woeiquote:Op zondag 26 september 2010 21:18 schreef speknek het volgende:
[..]
Nee geen idee, de Universiteit is al een tijdje lang aan het inkrimpen (wij zijn op het moment zelfs aan het verhuizen, waarna mensen meer met elkaar op kleinere kamertjes moeten), maar ik kan me niet voorstellen dat er een gebouw echt leeg staat. Misschien het Ornsteinlab of het Caroline Bleekergebouw?
hij is wel lollig ja...quote:Op zondag 26 september 2010 23:00 schreef dreamzk het volgende:
Fijn nummertje in de OP, een van de betere nummers van het Corps.
Wat hij zegt. Dat een zwerver in een leegstaand pand gaat slapen kan ik nog begrijpen, maar dit soort quasi-maatschappelijk-betrokken onzinquote:Op maandag 27 september 2010 11:53 schreef Nielsch het volgende:
En telkens weer hetzelfde smoesje van die krakers om de publieke opinie op hun hand te krijgen "ja, we gaan er een cultureel centrum / weggeefwinkel / galerie / artistieke plek / advieswinkel / etcetera van maken."
Waar je vervolgens nooit meer wat van hoort, omdat het puur dienst moet doen als gratis woonruimte voor vieze, luie uitvreters die te stom zijn om zich in te schrijven bij de SSH.
quote:Een groep krakers heeft zondag een pand van de faculteit Diergeneeskunde in De Uithof gekraakt. De krakers willen het gebouw aan de Marburglaan, dat al geruime tijd leeg staat in afwachting van sloop, gaan gebruiken als woon-, expositie- en atelierruimte, voor informatie- en debatavonden en voor bijvoorbeeld een eetcafé of een weggeefwinkel.
De politie en de beveiliging van de universiteit hebben inmiddels met de krakers gesproken. Er is niet besloten om tegen hen op te treden. Het bewuste pand staat op de nominatie om gesloopt te worden maar wanneer precies is op dit moment niet duidelijk. De krakers hebben laten weten dat ze zullen vertrekken als de sloop begint.
Volgens kraakster Judith is er niet alleen een enorm tekort aan betaalbare woonruimte voor studenten, ook schiet De Uithof volgens haar enorm tekort in het aanbieden van laagdrempelige faciliteiten voor studenten.
Ik heb normaal een pleuris hekel aan krakers, maar vond dit idd ook nog wel kunnen, aangezien het dus op de slooplijst staat. Maar voor hetzelfde geld gaan ze er dus niet uit als het gesloopt wordt en volgens mij krijg je ze er dan ook niet zo makkelijk uit. Enfin.quote:Op maandag 27 september 2010 15:07 schreef Vanyel het volgende:
Als het op een slooplijst staat vind ik het een heel ander verhaal, zeker als ze ook braaf weggaan als de sloop begint. Wordt er nog gebruik van dat ding gemaakt voor het puin wordt.
Prima actie dan, hoewel het allicht sympathieker was geweest om gewoon vooraf met de universiteit in gesprek te gaan over tijdelijke bewoning etc.
niet waar, er zijn al vele weggeefwinkels geweest in utrecht. er zit er nu eentje aan de wittevrouwenkade in een kraakpand, met cafe, expo ruimte, ateliers, woonruimte en eetcafe.quote:Op maandag 27 september 2010 11:53 schreef Nielsch het volgende:
En telkens weer hetzelfde smoesje van die krakers om de publieke opinie op hun hand te krijgen "ja, we gaan er een cultureel centrum / weggeefwinkel / galerie / artistieke plek / advieswinkel / etcetera van maken."
Waar je vervolgens nooit meer wat van hoort, omdat het puur dienst moet doen als gratis woonruimte voor vieze, luie uitvreters die te stom zijn om zich in te schrijven bij de SSH.
Lijkt me wel dat als ze daar geld voor vragen ze het niet zomaar beschikbaar hebben staan.quote:Op dinsdag 28 september 2010 10:05 schreef bierjoost het volgende:
Heeft er iemand ervaren met een foto kopen uit het Utrechts Archief? Ik zou graag
http://hetutrechtsarchief(...)nten/1900-1910/64650
deze foto in hi-res formaat willen hebben, zodat ik hem uit kan draaien en in een lijstje kan stoppen. Kost een 10tje en dan krijg je hem op cd-rom.
Heeft iemand van jullie dat wel eens gedaan?
Edit: rechtermuisknop 'opslaan als' is alleen low res. Heb ook al in de broncode gekeken, maar lukt me niet om de foto op hun server te vinden.
Bij de Mick O'Connels kan je dan vast wel terecht.quote:Op dinsdag 28 september 2010 19:42 schreef Zero17 het volgende:
Weten jullie een paar kroegjes waar Utrecht - Liverpool wordt uitgezonden?
Ik kan ze niet echt online vinden!
Dankjewel !quote:Op dinsdag 28 september 2010 20:24 schreef Neelix het volgende:
[..]
Bij de Mick O'Connels kan je dan vast wel terecht.
Nieuwe Dikke Dries?quote:Op dinsdag 28 september 2010 19:42 schreef Zero17 het volgende:
Weten jullie een paar kroegjes waar Utrecht - Liverpool wordt uitgezonden?
Ik kan ze niet echt online vinden!
Jazeker! Geweldig restaurant. Het is heel klein, ziet er niet super goed uit, maar het eten, oh man, dat is echt heerlijk. En de eigenaar is ook echt een heel aardige man die het leuk vindt om een praatje te maken, tenminste als je dat zelf begint, hij is niet opdringerig ofzo.quote:Op donderdag 30 september 2010 11:22 schreef TMan het volgende:
Heeft iemand weleens gegeten bij dat ethiopische restaurantje vlakbij de Neude? Ik ga er vanavond heen en weet niet echt wat ik moet verwachten.
Ik vind het eten ook echt heerlijk. Wel relatief prijzig, voor hoe het eruit ziet. Maar het eten zelf is erg lekker. Je moet wel met je handen eten...quote:Op donderdag 30 september 2010 11:26 schreef Neelix het volgende:
[..]
Jazeker! Geweldig restaurant. Het is heel klein, ziet er niet super goed uit, maar het eten, oh man, dat is echt heerlijk. En de eigenaar is ook echt een heel aardige man die het leuk vindt om een praatje te maken, tenminste als je dat zelf begint, hij is niet opdringerig ofzo.
Sunshine toch? Meningen zijn er nogal over verdeeld, ik ken genoeg mensen die het helemaal niets vonden; maar ik vond het in ieder geval superlekker en leuk om te doen. Gezellig met zijn alleen om zo'n bord.quote:Op donderdag 30 september 2010 11:48 schreef bierjoost het volgende:
[..]
Ik vind het eten ook echt heerlijk. Wel relatief prijzig, voor hoe het eruit ziet. Maar het eten zelf is erg lekker. Je moet wel met je handen eten...
Zou dat niet meer door Ethiopisch voedesl in het algemeen komen? Is niet echt bekend in NL, maar heeft wel een aparte smaak die misschien niet bij iedereen goed valt.quote:Op donderdag 30 september 2010 13:19 schreef zatoichi het volgende:
[..]
Sunshine toch? Meningen zijn er nogal over verdeeld, ik ken genoeg mensen die het helemaal niets vonden; maar ik vond het in ieder geval superlekker en leuk om te doen. Gezellig met zijn alleen om zo'n bord.
Als het uberhaupt doorgaat.quote:Op donderdag 30 september 2010 13:09 schreef speknek het volgende:
Er zijn nog kaarten beschikbaar mensen.
http://www.oktoberfestutrecht.nl
http://dnu.nu/artikel/312(...)dag-over-oktoberfestquote:De voorzieningenrechter bepaalt donderdagmiddag of het Oktoberfest in het Julianapark mag doorgaan. De zaak is aangespannen door de Stichting Zuilen en Vecht, die vindt dat het feest niet thuishoort in het Julianapark. De stichting wil daarom van de rechter horen of de gemeente de vergunning terecht heeft verstrekt.
De gemeente had oorspronkelijk een vergunning voor het Oktoberfest verleend op de groenstrook langs de Weg tot de Wetenschap, vlakbij de Galgenwaard. Toen bleek dat FC Utrecht donderdag, op de eerste dag van het driedaagse eet-, drink- en muziekfestijn thuis moest spelen tegen Liverpool is om veiligheidsredenen uitgeweken naar het Julianapark.
Dinsdag liet organisator Bink weten dat de eerste avond is afgelast. Maar inmiddels zijn al wel de tenten voor het feest opgezet in het Julianapark.
Utrecht gaat dood aan NIMBY mongolenquote:Op donderdag 30 september 2010 13:37 schreef bierjoost het volgende:
[..]
Als het uberhaupt doorgaat.
[..]
http://dnu.nu/artikel/312(...)dag-over-oktoberfest
Aan de andere kant ook best logisch, aangezien het volgens de Wilhelminapark bewoners vorig jaar uit de hand is gelopen en het eindelijk op een locatie zou zijn in de middle of nowhere. Ik zou er zelf ook geen moeite mee hebben, dat ene extra weekend dat er wat is. Maar aan de andere kant snap ik hun punt dus ook wel. De bewoners aan het Julianapark wilden sowieso al minder festivals en dan komt er 1 bij.quote:Op donderdag 30 september 2010 13:43 schreef speknek het volgende:
[..]
Utrecht gaat dood aan NIMBY mongolen.
Nu doe je net alsof Wolfsen wel eens goede ideeen zou hebbenquote:Op donderdag 30 september 2010 15:47 schreef zatoichi het volgende:
Als ik burgemeester was had ik dat feest gewoon bij de galgenwaard in de buurt gehouden en persoonlijk geflyerd in Liverpool...
quote:Op donderdag 30 september 2010 15:53 schreef speknek het volgende:
[..]
Nu doe je net alsof Wolfsen wel eens goede ideeen zou hebben.
En duur... Ik vind hem er eerlijk gezegd helemaal niet uitnodigend uitzien. Ik vind die op de ASW aan de linkerkant vanaf de stad gezien wel een toppertje.quote:Op donderdag 30 september 2010 15:30 schreef The6thgate het volgende:
Ah hier is het topic.
Net weer eens haring gehaald bij die vishandel op hoog catharijne. Godverdegovder wat is die lekker
Maar wel de beste haring die ik in jaren heb gehad. Die op de Amsterdamsestraatweg ga ik de volgende keer eens proberen.quote:Op donderdag 30 september 2010 16:05 schreef bierjoost het volgende:
[..]
En duur... Ik vind hem er eerlijk gezegd helemaal niet uitnodigend uitzien. Ik vind die op de ASW aan de linkerkant vanaf de stad gezien wel een toppertje.
Volendam in Overvecht is inderdaad een topper, scoorde een 9 bij de haringtest. Dergelijke tests zeggen vaak ook veel over de kwaliteit van de rest van de vis.quote:Op donderdag 30 september 2010 16:10 schreef zatoichi het volgende:
In hoog catharijne is toch viswinkel volendam? Volgens mij is dat dezelfde keten als op het groot winkelcentrum Overvecht en die is echt geniaal!
Waarschijnlijk omdat de gemiddelde inwoner van Overvecht een grotere Engelse dan Nederlandse woordenschat heeft?quote:Op donderdag 30 september 2010 16:55 schreef Vanyel het volgende:
Ook mijn favoriet. Ik heb wel de indruk dat die op HC toch nog net iets lekkerder is dan die in WC Overvecht (wat tegenwoordig dan weer SC Overvecht schijnt te heten, je vraagt je af waarom..).
Ja klopt Volendam idd.quote:Op donderdag 30 september 2010 16:10 schreef zatoichi het volgende:
In hoog catharijne is toch viswinkel volendam? Volgens mij is dat dezelfde keten als op het groot winkelcentrum Overvecht en die is echt geniaal!
Tja, naar HC gaan is me iets teveel moeitequote:Op donderdag 30 september 2010 16:55 schreef Vanyel het volgende:
Ook mijn favoriet. Ik heb wel de indruk dat die op HC toch nog net iets lekkerder is dan die in WC Overvecht (wat tegenwoordig dan weer SC Overvecht schijnt te heten, je vraagt je af waarom..).
Voor arthousbioscopen ben je in Utrecht aan het goede adres:quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 10:25 schreef Mirel het volgende:
Weet iemand leuke arthouse bioscopen en kleine unieke musea in Utrecht?
Die kibbeling van volendam daar is echt de beste die ik heb gegeten!quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 08:54 schreef TMan het volgende:
Over de vis, woon zelf ook vlakbij winkelcentrum Overvecht, maar ik haal m'n kibbeling altijd bij die visboer die op de parkeerplaats staat. Die andere toch ook maar eens proberen!
Ik koop vis vaak bij Coby op de markt. Een blond 'viswijf', die lekker loopt te schreeuwen. Je een eurootje korting geeft als je de volgende keer weer bij Coby komt. Erg gezellig mens.quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 10:49 schreef okiokinl het volgende:
er staat elke woensdag en zaterdag op de markt op t vredenburg, een gebakken vis kraampje, met een hele dikke mevrouw met kort blond haar. dat is echt de lekkerste vind ik. en 1.50 voor een lekkerbekje.
Bronquote:DRONKEN STUDENTEN BEDREIGEN KRAKERS UITHOF
Door Jos van Sambeek op vr, 01/10/2010 - 11:41
De krakers van een pand van de faculteit Diergeneeskunde op De Uithof wordt het leven zuur gemaakt door studenten, die de aanwezigheid van de krakers blijkbaar niet op prijs stellen. Ze bedreigen de krakers, hebben ruiten ingegooid en vernielingen aangericht, een gang onder water gezet, een zak rottend vlees gedumpt, vier banden lek gestoken en hebben krakers met pepperspray bespoten, dat alles in kennelijke staat.
Volgens de krakers gaat het om leden van de studievereniging Diergeneeskunde, die vlakbij het kraakpand een honk hebben. Een gesprek tussen beide partijen heeft er toe geleid dat de krakers de afgelopen week een nacht met rust gelaten zijn; in de nacht van donderdag op vrijdag was het echter weer raak. De krakers vonden de situatie zo bedreigend dat ze de politie hebben gebeld. Die hield enkele studenten staande maar verrichte geen aanhoudingen. De krakers gaan in de loop van vrijdag aangifte doen. De politie wacht dat af.
Dat vond ik ook al vrij frappant. Ik steel een auto. Auto wordt vernield. Ik ga naar de politie huillie doen. Ik mag hopen dat ik dan in het gevang wordt gegooid!quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 12:23 schreef Nielsch het volgende:
De krakers gaan vandaag aangifte doen? Heeft iemand ze wel verteld dat zij zelf vanaf vandaag criminelen zijn?
Dus je mag illegalen ook gewoon zonder pardon aftuigen?quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 12:26 schreef bierjoost het volgende:
[..]
Dat vond ik ook al vrij frappant. Ik steel een auto. Auto wordt vernield. Ik ga naar de politie huillie doen. Ik mag hopen dat ik dan in het gevang wordt gegooid!
waar staat dat de krakers zijn afgetuigd?quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 13:20 schreef Neelix het volgende:
[..]
Dus je mag illegalen ook gewoon zonder pardon aftuigen?
Het gaat me om het principe, illegalen zijn illegaal in Nederland, dus hebben dan geen rechten meer op bescherming?quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 13:24 schreef Nielsch het volgende:
[..]
waar staat dat de krakers zijn afgetuigd?
Tuurlijk mogen ze dat, maar het is nogal 'dubbel' op de dag dat kraken verboden is geworden: "Ja euh agent, wij hebben een pand gekraakt op de Uithof en nu zijn die Utregse Koeienvingeraars ons aan het pesten"quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 13:26 schreef Neelix het volgende:
[..]
Het gaat me om het principe, illegalen zijn illegaal in Nederland, dus hebben dan geen rechten meer op bescherming?
De status van krakers is op zijn zachtst gezegd nogal onduidelijk op het moment. Ik zie niet in waarom ze niet naar de politie zouden mogen gaan wegens intimidatie.
Nee, maar als jij een illegaal aftuigt en die illegaal gaat naar de politie om aangifte te doen mag ik wel hopen dat de illegaal ook meteen zelf opgepakt wordt.quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 13:20 schreef Neelix het volgende:
[..]
Dus je mag illegalen ook gewoon zonder pardon aftuigen?
Helemaal niets!quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 14:03 schreef zatoichi het volgende:
Nee die studenten zijn zelf vaak nog crimineler dan de krakers:
http://www.nu.nl/binnenla(...)bij-ontgroening.html
Gelukkig is er nu uitspraak geweest, 240 uur werkstraf en 6 maanden voorwaardelijk...
Typisch Nederlands weer hoor, zo'n lichte straf; ze mogen wat mij betreft studentenverenigingen gewoon verbieden en de studiefinanciering afschaffen; alle studenten lopen toch een beetje te zuipen en niets te doen op mijn kosten; wat voegen ze nou daadwerkelijk toe aan de maatschappij..
kutlui!
Ik neem aan dat je hier aan het trollen bent want zo een antwoord slaat helemaal nergens op.quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 14:03 schreef zatoichi het volgende:
Nee die studenten zijn zelf vaak nog crimineler dan de krakers:
http://www.nu.nl/binnenla(...)bij-ontgroening.html
Gelukkig is er nu uitspraak geweest, 240 uur werkstraf en 6 maanden voorwaardelijk...
Typisch Nederlands weer hoor, zo'n lichte straf; ze mogen wat mij betreft studentenverenigingen gewoon verbieden en de studiefinanciering afschaffen; alle studenten lopen toch een beetje te zuipen en niets te doen op mijn kosten; wat voegen ze nou daadwerkelijk toe aan de maatschappij..
kutlui!
Daar zijn de PI's toch voor?quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 14:35 schreef dreamzk het volgende:
[..]
Ik neem aan dat je hier aan het trollen bent want zo een antwoord slaat helemaal nergens op.
Wat ben jij een faalhaas.quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 14:03 schreef zatoichi het volgende:
Nee die studenten zijn zelf vaak nog crimineler dan de krakers:
http://www.nu.nl/binnenla(...)bij-ontgroening.html
Gelukkig is er nu uitspraak geweest, 240 uur werkstraf en 6 maanden voorwaardelijk...
Typisch Nederlands weer hoor, zo'n lichte straf; ze mogen wat mij betreft studentenverenigingen gewoon verbieden en de studiefinanciering afschaffen; alle studenten lopen toch een beetje te zuipen en niets te doen op mijn kosten; wat voegen ze nou daadwerkelijk toe aan de maatschappij..
kutlui!
Klinkt goed. Het is voor een magazine opdracht voor school, moeten overal culturele dingen schrijven. Naast de gebruikelijke bekende (arthouse) films en muziek dingen willen we ook nog musea etc doen, maar we zijn allemaal niet erg bekend met het aanbod in Utrecht.quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 10:31 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Voor arthousbioscopen ben je in Utrecht aan het goede adres:
- Filmtheater 't Hoogt
- Springhaver (mijn persoonlijke favoriet, zeker in combinatie met een hapje + drankje)
- Louis Hartlooper Complex
Kleine musea hebben we ook wel: een waterleidingmuseum, een volksbuurtmuseum en een aboriginal art museum. Waar liggen je interesses? De grotere musea in Utrecht vind ik persoonlijk wat interessanter.
Dan is wellicht het Volksbuurtmuseum(pje) in Wijk C wel leuk... of je schrijft over de cultuur in de wijk Lombok. Of je gaat bier drinken in Cafe Olivier. Dat was vroeger een schuilkerk... kun je ook vast wel wat over schrijven; schuilkerken...quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 15:21 schreef Mirel het volgende:
[..]
Klinkt goed. Het is voor een magazine opdracht voor school, moeten overal culturele dingen schrijven. Naast de gebruikelijke bekende (arthouse) films en muziek dingen willen we ook nog musea etc doen, maar we zijn allemaal niet erg bekend met het aanbod in Utrecht.
Backfire!quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 15:51 schreef okiokinl het volgende:
ze mogen trouwens blij zijn dat ze een aantal van de softere krakers voor zich hebben, anders was het slecht met ze afgelopen.
Kruideniersmuseumquote:Op vrijdag 1 oktober 2010 10:25 schreef Mirel het volgende:
Weet iemand leuke arthouse bioscopen en kleine unieke musea in Utrecht?
Dus die heb je meteen mee genomen?quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 15:20 schreef Q. het volgende:
Net terug van 3 weken China. In Chengdu, een stad met 11 miljoen inwoners waarvan er nog nooit ééntje van Nederland heeft gehoord kwam ik het volgende bizarre shirt tegen:
[ afbeelding ]
Let ook op de correcte vlag..
Iets zegt me dat dit geen authentiek Le Coq Sportif shirt isquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 15:20 schreef Q. het volgende:
Net terug van 3 weken China. In Chengdu, een stad met 11 miljoen inwoners waarvan er nog nooit ééntje van Nederland heeft gehoord kwam ik het volgende bizarre shirt tegen:
[ afbeelding ]
Let ook op de correcte vlag..
Holy crap, wat gebeurt er dan met al die tig-duizend bussen en de hele GVU werkplaats enzo?quote:Op maandag 4 oktober 2010 14:44 schreef Q. het volgende:
Vanaf eind volgend jaar exit GVU / Connexxion:
http://dnu.nu/artikel/315(...)ordt-regiovervoerder
Zo te lezen zal de werkplaats gesloten of flink ingekrompen worden (die in Nieuwegein voor de trams zal wel open blijven, misschien stukje uitbreiden voor snelle busreparaties). De bussen zullen wel worden verkocht aan Polen oid.quote:Op maandag 4 oktober 2010 14:55 schreef Neelix het volgende:
[..]
Holy crap, wat gebeurt er dan met al die tig-duizend bussen en de hele GVU werkplaats enzo?
Of gewoon worden overgenomen door qbuzz.quote:Op maandag 4 oktober 2010 15:01 schreef Q. het volgende:
[..]
Zo te lezen zal de werkplaats gesloten of flink ingekrompen worden (die in Nieuwegein voor de trams zal wel open blijven, misschien stukje uitbreiden voor snelle busreparaties). De bussen zullen wel worden verkocht aan Polen oid.
Lezen:quote:Op maandag 4 oktober 2010 15:06 schreef bierjoost het volgende:
[..]
Of gewoon worden overgenomen door qbuzz.
quote:Voor het werkplaatspersoneel (circa 50 mensen) betekent dat onzekerheid omdat het onderhoud van de 218 nieuw te leasen stadsbussen wordt ondergebracht bij de leverancier.
Mja kan wel dat het onderhoud bij de leverancier ondergebracht wordt, maar ze moeten die bussen wel ergens kwijt...quote:
Ik ben benieuwd waar ik zoal wat van mag vinden..quote:Inwonersenquête Utrecht 2010
Wat vindt u het leukst aan Utrecht? Voelt u zich veilig in de stad? Wat vindt u van uw buurt? En hoe kunnen we Utrecht verder verbeteren?
Als burgemeester van Utrecht wil ik graag weten hoe u over Utrecht denkt.
Ik heb hem vorig jaar ingevuld. Ging toen over of je je veilig voelt in je buurt, of je vond dat er voldoende prullenbakken in je buurt stonden, hoe het contact met je buren is etc. Ik vond het wel aardig om in te vullen. Ik doe normaal nooit mee met dat soort enquetes, maar heb er toentertijd wel even tijd voor vrij gemaakt.quote:Op maandag 4 oktober 2010 17:07 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd waar ik zoal wat van mag vinden..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |