quote:Op dinsdag 14 september 2010 23:48 schreef s0k het volgende:
Over het OV gesproken, het is weer een ramp in lijn 11 en 12 de afgelopen 2 weken. Ik kan gewoon niet meer in de 11 instappen omdat die bussen al voor het JKH al vol schijnen te zijn.
Dat komt omdat alle nieuwe sjaars nog elke dag braaf naar college gaan.quote:Op dinsdag 14 september 2010 23:48 schreef s0k het volgende:
Over het OV gesproken, het is weer een ramp in lijn 11 en 12 de afgelopen 2 weken. Ik kan gewoon niet meer in de 11 instappen omdat die bussen al voor het JKH al vol schijnen te zijn.
Ja.quote:
Klopt. Rammend irritant. Vorige week was het nog iets drukker. Dankzij al die feuterige intro gezeik. Moest vandaag gewoon de fiets pakken, anders was ik te laat voor me tentamen.quote:Op woensdag 15 september 2010 00:05 schreef Nobu het volgende:
[..]
Dat komt omdat alle nieuwe sjaars nog elke dag braaf naar college gaan.
Ik ben voor voorang voor ouwejaarsquote:Op woensdag 15 september 2010 00:07 schreef s0k het volgende:
[..]
Klopt. Rammend irritant. Vorige week was het nog iets drukker. Dankzij al die feuterige intro gezeik. Moest vandaag gewoon de fiets pakken, anders was ik te laat voor me tentamen.
Met de bus fiets dus...quote:Op dinsdagavond is er een ernstig ongeval gebeurd met de sneltram Utrecht-Nieuwegein bij het 5-meiplein. Hierbij is de tram ontspoord. Door het ongeluk is er op dit moment geen tramverkeer mogelijk tussen Utrecht Centraal en halte Westraven.
Er worden bussen ingezet om het vervoer tussen Utrecht Centraal en Westraven te verzorgen.
Tussen Nieuwegein/IJsselstein en de halte Westraven rijden wél trams.
Het is nog niet bekend wanneer de trams weer kunnen gaan rijden.
Want met een gebroken vinger kun je ... de fietsbel niet bedienen?quote:Op woensdag 15 september 2010 08:53 schreef zatoichi het volgende:
Hmm je kan tenminste met de fiets; ik loop met een gebroken vinger rond en ben echt afhankelijk van het OV; in ieder geval morgen als ik in Nieuwegein moet zijn...
Geen rare vraag; maar in het begin zetten ze je hele onderarm in het gips (ik vroeg me ook af of dat nodig was, maar dat schijnt zo te zijn...quote:Op woensdag 15 september 2010 10:58 schreef TMan het volgende:
[..]
Want met een gebroken vinger kun je ... de fietsbel niet bedienen?
Sorry, zonder gekheid, waarom kun je niet fietsen met een gebroken vinger?
Zou wel geinig zijn als je nu constant met de hitlergroet bent ingegipst hehequote:Op woensdag 15 september 2010 11:03 schreef zatoichi het volgende:
[..]
Geen rare vraag; maar in het begin zetten ze je hele onderarm in het gips (ik vroeg me ook af of dat nodig was, maar dat schijnt zo te zijn...
Nu het is geopereerd zit enkel mijn complete hand in het verband, maar mijn ringvinger zit aan mijn middelvinger gespalkt en goed ingetaped; ik kan net dingen oppakken met mijn wijsvinger en duim, maar geen zaken zoals kopjes en zo. Schrijven is ook amper mogelijk.
Verder draag ik gewoon een mitella, dus ik loop erbij als napoleon... Fietsen zou wel kunnen, maar dan met één hand; en als ik val ben ik waarschijnlijk weer terug bij af....
Jee, dat is bizar. Misschien zodat je je pols ook niet kunt bewegen ofzo?quote:Op woensdag 15 september 2010 11:03 schreef zatoichi het volgende:
[..]
Geen rare vraag; maar in het begin zetten ze je hele onderarm in het gips (ik vroeg me ook af of dat nodig was, maar dat schijnt zo te zijn...
Nu het is geopereerd zit enkel mijn complete hand in het verband, maar mijn ringvinger zit aan mijn middelvinger gespalkt en goed ingetaped; ik kan net dingen oppakken met mijn wijsvinger en duim, maar geen zaken zoals kopjes en zo. Schrijven is ook amper mogelijk.
Verder draag ik gewoon een mitella, dus ik loop erbij als napoleon... Fietsen zou wel kunnen, maar dan met één hand; en als ik val ben ik waarschijnlijk weer terug bij af....
Vertelquote:Op zaterdag 18 september 2010 10:22 schreef Neelix het volgende:
Ik moest gister in het ziekenhuis zijn en was een beetje aan de late kant, dus ben maar met de bus gegaan ipv de fiets. Heenweg lijn 11, terugweg lijntje 12S...sjonge wat een ervaring en herinneringen
Sja, als je 6 jaar gestudeerd hebt dan heb je best veel herinneringen daarquote:
heb hier ook jaren gestudeerd, maar nee, geen herinneringen aan bus 12quote:Op zaterdag 18 september 2010 11:54 schreef Neelix het volgende:
[..]
Sja, als je 6 jaar gestudeerd hebt dan heb je best veel herinneringen daar
En als je dan al die studenten ziet nu dan voel je je ineens oud.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 4% gewijzigd door #ANONIEM op 18-09-2010 14:38:53 ]![]()
quote:Op zaterdag 18 september 2010 14:38 schreef Nielsch het volgende:
[..]
heb hier ook jaren gestudeerd, maar nee, geen herinneringen aan bus 12SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zo vaak ging ik ook niet met de bus, vanaf het IBB is dat toch vaak een kansloze bezigheid. Maar toch, het heeft iets nostalgisch![]()
![]()
Ik had het gelezen op zo'n 112 melding site maar dat was te ver weg.quote:Op zondag 19 september 2010 11:32 schreef Neelix het volgende:
Misschien was het dit wel: http://www.rtvutrecht.nl/nieuws/260611![]()
je zal dat idd niet heel ver horen, maar toch, wat een bizar ongeluk en dat je daar van weg kan lopen.
Dan zijn die auto's heel veilig, of die bestuurder was helemaal dronken en/of stoned.![]()
vriend van mij woond daar om de hoek...quote:Op maandag 20 september 2010 13:05 schreef Doedezemaar het volgende:
Kolere zeg, wat een brand in Sterrenwijk
http://www.rtvutrecht.nl/nieuws/261282
![]()
![]()
Goed van je!quote:Op zaterdag 18 september 2010 10:34 schreef DeBassist het volgende:
ik hou van utrecht![]()
ga er zo vaak heen als ik kan![]()
Ik blijf deze toch ontzettend mooi vinden: http://web.me.com/evelinebouwkamp/1001kleuren/Utrecht.html![]()
Pfff.. Zondag weer is de halve stad afgesloten vanwege een hardloopwedstrijd
..................................................................................................................................................![]()
Wel met 030, kleinere gerechtjes, erg lekker. Wel erg druk (pakweg 2 jaar geleden)quote:Op dinsdag 21 september 2010 12:53 schreef rajknier het volgende:
Iemand ervaring met Sparkling (Voorstraat) of het vlakbij gelegen 030?
![]()
030 heb ik een keer het 5-gangen verrassingsmenu genomen. Was zeker niet slecht, maar voor de prijs niet bijster bijzonder of origineel. Heeft bij mij geen verpletterende indruk achtergelaten en denk niet dat ik er (voor dat geld) nogmaals zal eten.quote:Op dinsdag 21 september 2010 12:53 schreef rajknier het volgende:
Iemand ervaring met Sparkling (Voorstraat) of het vlakbij gelegen 030?
Sparkling ken ik niet...![]()
Henk en Ingrid hebben vast de frituur aan laten staan!quote:Op maandag 20 september 2010 13:05 schreef Doedezemaar het volgende:
Kolere zeg, wat een brand in Sterrenwijk
http://www.rtvutrecht.nl/nieuws/261282![]()
Ze staat regelmatig op de oude gracht haar doeken te verkopen. Zelf ook nog over getwijfeld, maar vond het toch wat teveel geld, ik ben bang dat je het snel zat wordt.quote:Op maandag 20 september 2010 23:33 schreef Neelix het volgende:
Ik blijf deze toch ontzettend mooi vinden: http://web.me.com/evelinebouwkamp/1001kleuren/Utrecht.htmlThey told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.![]()
Ik vind het ook wel veel geld, maar dat stadhuisbrug gezicht vind ik toch wel erg mooi. Als zwartwit foto is ie mooi, maar deze staat net wat vrolijkerquote:Op dinsdag 21 september 2010 13:26 schreef speknek het volgende:
[..]
Ze staat regelmatig op de oude gracht haar doeken te verkopen. Zelf ook nog over getwijfeld, maar vond het toch wat teveel geld, ik ben bang dat je het snel zat wordt.denk dat ik er toch maar een ga halen binnenkort.
![]()
in sterrewijk heten ze sjonnie en anita.quote:Op dinsdag 21 september 2010 13:23 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Henk en Ingrid hebben vast de frituur aan laten staan!
![]()
tegenwoordig heten ze Henk en Ingrid!quote:Op dinsdag 21 september 2010 14:11 schreef okiokinl het volgende:
[..]
in sterrewijk heten ze sjonnie en anita.
![]()
ik heb nog nooit en ingrid gekend volgens mij... misschien wonen die allemaal in wilders land?quote:Op dinsdag 21 september 2010 17:18 schreef Nielsch het volgende:
[..]
tegenwoordig heten ze Henk en Ingrid!
![]()
Wilders woonde tot een paar jaar geleden in Utrechtquote:Op dinsdag 21 september 2010 17:41 schreef okiokinl het volgende:
[..]
ik heb nog nooit en ingrid gekend volgens mij... misschien wonen die allemaal in wilders land?![]()
![]()
Bron: DNU.nuquote:Na bijna vijf jaar praten zijn er nog steeds geen vervolgcontracten op de begin 2006 afgesloten Bilaterale Ontwikkel Overeenkomst (BOO) tussen gemeente Utrecht en Jaarbeurs. De komst van een casino, hotel en vooral bioscopen is daarmee nog vele jaren weg. Het Nederlands Filmfestival twijfelt inmiddels over de toekomst van Utrecht als gaststad van het prestigieuze evenement.
Willemien van Aalst, directeur van het Nederlandse Filmfestival dat woensdag weer zal losbarsten in de Domstad met de wereldpremière van Tirza, vraagt zich af of er voor het Nederlands Film Festival in Utrecht toekomst is als de bioscoopsituatie niet op zo kort mogelijke termijn wordt verbeterd. “Utrecht, ooit Filmstad nummer 1, heeft dringend behoefte aan een Megaplex op het Jaarbeursterrein en een Filmtheater annex Bibliotheek op het Smakkelaarsveld”, laat ze via haar woordvoerder desgevraagd weten.
Volgens de BOO-Jaarbeurs moeten voor 31 december 2012 vervolgcontracten worden gesloten anders vervalt een groot aantal afspraken tussen Utrecht en Jaarbeurs. Sinds begin 2008 communiceerde de gemeente meermaals dat die contracten op een haar na rond waren. “Alleen de puntjes moeten nog op de i”, was telkens de kreet. Contracten zijn er nog steeds niet.
In oktober 2009 dacht toenmalig wethouder Stationsgebied nog dat de contracten tussen de gemeente, Jaarbeurs, Holland Casino, Amrath Hotels en Wolff Bioscopen nog voor het eind van het jaar rond zouden zijn. Ook daarvan kwam niets terecht.
Inmiddels heeft de nieuwe wethouder Stationsgebied Victor Everhardt (D66) zijn eerste gesprek gehad met de top van de Jaarbeurs. Volgens zijn woordvoerder was het een gesprek om “samen over en weer te kijken naar de afspraken, doelstellingen en ambities”. Woordvoerder Talitsch: “Er is opnieuw vastgesteld dat deze ongewijzigd blijven bestaan. Besloten is dat er een werkgroep komt die een plan van aanpak maakt waarin de fasering en concrete stappen die moeten worden gezet in beeld worden gebracht. Zo'n werkgroep was er eerder niet. Nog dit jaar moeten daar zichtbare acties uit voort komen.”
Ik kan me de reactie van Van Aalst goed voorstellen. Het amateuristisch gekloot van de ambtenaren is om treurig van te worden. Nu dreigt Utrecht een zeer prestigieus festival te verliezen door de zeer trieste gang van zaken. De verantwoordelijken zouden zich diep, heel diep moeten schamen. De gemeente moet met het schaamrood op de kaken overgaan tot actie! Woorden hebben we al genoeg gehoord.![]()
Kanaleneiland zelfs.quote:Op dinsdag 21 september 2010 17:45 schreef Neelix het volgende:
[..]
Wilders woonde tot een paar jaar geleden in Utrecht
![]()
Ja, in Utrecht heten echt 80.000 vrouwen Bep. (En nog een paar mannen)quote:Op dinsdag 21 september 2010 20:33 schreef Doedezemaar het volgende:
Die Uteregse volkstypes heten allemaal Bep.
![]()
quote:Op dinsdag 21 september 2010 20:33 schreef Doedezemaar het volgende:
Die Uteregse volkstypes heten allemaal Bep.
![]()
Ik ken er één en die heet inderdaad Bep
*Kleine muisjes hebben kleine wensjes; beschuitjes met gestampte mensjes*![]()
Ik heb 2 achterbuurvrouwen: Bep en Bertha. Hoor je over de schutting: Bertha, ben je daar? Ja Bep.....en dan begint alles op z'n plat Uteregs. Ik heb eigenlijk altijd wel een 'buurvrouw' Bep gehad.![]()
Inderdaad, mijn hele familie aan moeders kant komt uit Utrecht en ik heb dus een oudtante Bep...quote:Op dinsdag 21 september 2010 20:33 schreef Doedezemaar het volgende:
Die Uteregse volkstypes heten allemaal Bep.
Maar ook een oudtante Mien, Riet en Toos![]()
Via mycitydeal/groupon kun je vandaag(en volgens mij ook morgen als extra deal) een voucher bestellen voor ¤7,95 waarmee je je haar kunt laten wassen, knippen en drogen bij de Haarhoek aan de Voorstraat, op maandag t/m vrijdag overdag.
http://www.groupon.nl/deals/utrecht
Mocht je mij credits gunnen, dan geef ik graag via PB mijn code door.
Voor ¤7,95 wil ik een kapper wel uitproberen.![]()
Oh beter. Laat daar altijd m'n haar knippen en het is weer hard nodig.quote:Op woensdag 22 september 2010 11:10 schreef Doedezemaar het volgende:
Via mycitydeal/groupon kun je vandaag(en volgens mij ook morgen als extra deal) een voucher bestellen voor ¤7,95 waarmee je je haar kunt laten wassen, knippen en drogen bij de Haarhoek aan de Voorstraat, op maandag t/m vrijdag overdag.
http://www.groupon.nl/deals/utrecht
Mocht je mij credits gunnen, dan geef ik graag via PB mijn code door.
Voor ¤7,95 wil ik een kapper wel uitproberen.Too much is never enough!![]()
Weet iemand een goed kuuroord/spa/wellness/stoombad achtig ding in Utrecht (of omgeving)? En niet al te duur? Ik zoek gewoon iets met turkse stoombaden, geurbaden, jacuzzi's et cetera.Google levert nog niet heel veel boeiends op...![]()
Oneens, ik vind het echt niet kunnen dat er nog meer belastinggeld naar die zakkenvullers van de jaarbeurs gaat. En waarvoor? Nóg een bioscoop? Er bestaan er al 6 in Utrecht waarvan de meerderheid doordeweeks voor lege zalen draait. Als je het stuk goed leest zijn het trouwens niet de woorden van Van Aalst, maar van een nou niet heel erg objectieve journalist.quote:Op dinsdag 21 september 2010 20:04 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Bron: DNU.nu
Ik kan me de reactie van Van Aalst goed voorstellen. Het amateuristisch gekloot van de ambtenaren is om treurig van te worden. Nu dreigt Utrecht een zeer prestigieus festival te verliezen door de zeer trieste gang van zaken. De verantwoordelijken zouden zich diep, heel diep moeten schamen. De gemeente moet met het schaamrood op de kaken overgaan tot actie! Woorden hebben we al genoeg gehoord.
Und ein frau ist ein frau![]()
Ik ga wel eens naar Houten Sauna... tot voor kort hadden die een aanbieding dat als je lid werd van hun nieuwsbrief, je voor 10 euro naar binnen kon pp. Weet niet of dat nog steeds is...quote:Op woensdag 22 september 2010 20:27 schreef Eva4Evah het volgende:
Weet iemand een goed kuuroord/spa/wellness/stoombad achtig ding in Utrecht (of omgeving)? En niet al te duur? Ik zoek gewoon iets met turkse stoombaden, geurbaden, jacuzzi's et cetera.Google levert nog niet heel veel boeiends op...
http://www.houtensauna.nl/
Owja op je verjaardag mag je gratis naar binnen (misschien ook een tip).
[ Bericht 5% gewijzigd door #ANONIEM op 22-09-2010 21:30:01 ]![]()
Het lijkt me dat als Wolff een megabioscoop bouwt, hun overige bioscopen (Hoog Catharijne, Camera/Studio en City/Movies) kunnen sluiten. Die zalen zijn echt zo uit de tijd en verouderd, daar trek je ook echt geen bezoekers mee. Ik heb geregeld films over geslagen omdat ze niet in de Rembrandt draaiden. Wachtte ik wel totdat ik een keer in Amsterdam, Den Haag of Rotterdam was.quote:Op woensdag 22 september 2010 20:47 schreef Herr_Uberfrutzel het volgende:
[..]
Oneens, ik vind het echt niet kunnen dat er nog meer belastinggeld naar die zakkenvullers van de jaarbeurs gaat. En waarvoor? Nóg een bioscoop? Er bestaan er al 6 in Utrecht waarvan de meerderheid doordeweeks voor lege zalen draait. Als je het stuk goed leest zijn het trouwens niet de woorden van Van Aalst, maar van een nou niet heel erg objectieve journalist.
![]()
Mijn fucking hemel, die burgemeester van ons is ECHT incompetent he... dat wisten we natuurlijk al veel langer, maar ik blijf me er continu weer over verbazen dat hij het ook weer keer op keer weet te bewijzen![]()
![]()
Zelfde. Catharijne ga ik categorisch niet heen (is het niet oud, dan zijn het wel de Marokkanen), Camera/Studio draait alleen Nederlandstalig en bagger en City/Movies, nouja dat gaat wel maar is mini. Je kan in Utrecht bijna alleen naar Rembrandt, en die verkloten de boel regelmatig en je hebt er ook veel films niet (onlangs bijvoorbeeld the Expendables, draaide alleen in C. maar daar pas ik dus voor). Wat mij betreft komt die megabioscoop er hoor, en dan kunnen ze inderdaad 2 van de 3 wegdoen.quote:Op woensdag 22 september 2010 21:35 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Het lijkt me dat als Wolff een megabioscoop bouwt, hun overige bioscopen (Hoog Catharijne, Camera/Studio en City/Movies) kunnen sluiten. Die zalen zijn echt zo uit de tijd en verouderd, daar trek je ook echt geen bezoekers mee. Ik heb geregeld films over geslagen omdat ze niet in de Rembrandt draaiden. Wachtte ik wel totdat ik een keer in Amsterdam, Den Haag of Rotterdam was.They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.![]()
Rembrandt vind ik maar kut, city movies is echt een prima bios; maar mij vind je toch vooral in louis hartlooper, springhaver of het hoogt; maar ja daar draaien ze weer ander soort films...quote:Op woensdag 22 september 2010 22:22 schreef speknek het volgende:
[..]
Zelfde. Catharijne ga ik categorisch niet heen (is het niet oud, dan zijn het wel de Marokkanen), Camera/Studio draait alleen Nederlandstalig en bagger en City/Movies, nouja dat gaat wel maar is mini. Je kan in Utrecht bijna alleen naar Rembrandt, en die verkloten de boel regelmatig en je hebt er ook veel films niet (onlangs bijvoorbeeld the Expendables, draaide alleen in C. maar daar pas ik dus voor). Wat mij betreft komt die megabioscoop er hoor, en dan kunnen ze inderdaad 2 van de 3 wegdoen.
![]()
Eva, idd Houten sauna en met optimelcodes kun je sparen voor 2e persoon gratis.
Anders heb je sauna Soesterberg, die doet wat meer met geurdingen.
En je kunt natuurlijk het nog wat verderop zoeken: de massa in de Zwaluwhoeve bij Harderwijk.
Er komt trouwens een saunacomplex bij de Maarsseveense Plassen.
Ik las dat onze burgemeester een of andere veiligheidsprijs gaat uitreiken bij winkelcentrum Rokade, ik kreeg bijna de neiging om er met rotte tomaten heen te gaan. Wat krijg ik toch een jeuk van die man.![]()
Ik kijk vrijwel nooit een film in Utrecht omdat de meeste zalen kut zijn of dat er sommige films helemaal niet afspelen. Meestal ga ik naar Amsterdam Bijlmer, die pathe naast het station. Grote bioscoop, veel zalen, nooit te druk, alle films. Eigenlijk alleen maar voordelen.quote:Op woensdag 22 september 2010 21:35 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Het lijkt me dat als Wolff een megabioscoop bouwt, hun overige bioscopen (Hoog Catharijne, Camera/Studio en City/Movies) kunnen sluiten. Die zalen zijn echt zo uit de tijd en verouderd, daar trek je ook echt geen bezoekers mee. Ik heb geregeld films over geslagen omdat ze niet in de Rembrandt draaiden. Wachtte ik wel totdat ik een keer in Amsterdam, Den Haag of Rotterdam was.
Gooi alle utrechtse bioscopen maar dicht en geef mij maar zo een mega bioscoop, zal een stuk beter werken dan dat ze allemaal los van mekaar werken.Cause I'm a motherlover,
You're a motherlover.
We should fuck each others mothers![]()
Echt die megabioscopen zijn zo suf... Gezelligheid als een parkeergarage met als enig verschil dat een parkeergarage vaak beter wordt schoongehouden; verder hangen er alleen maar 15 jongetjes en meisjes; in zal 1 t/m 3 draait standaard film 1, en zaal 4 t/m 7 standaard film 2 en zaal 8 en 9 standaard film 3....
Iets eten of drinken koop je voor veel te veel geld bij zo neon verlichte plastice counter en kun je drinken op een vies bankje in de hal...
Nee doe mij dan maar het LHC, Hoogt en Springhaver waar je en lekker kunt eten, en lekker kunt drinken, en sfeervol kan zitten en ook nog eens meer variatie met die drie hebt dan één megabioscoop. Ohja en geen marrokaantjes of hollanders die lopen te bellen of schreeuwen tijdens de film/.![]()
Ook als daar miljoenen extra aan Utrechts belastinggeld naar toe moet? > Rechtstreeks in de zakken van de hoge piefen van de jaarbeurs? Dank U!quote:Op woensdag 22 september 2010 22:22 schreef speknek het volgende:
[..]
Zelfde. Catharijne ga ik categorisch niet heen (is het niet oud, dan zijn het wel de Marokkanen), Camera/Studio draait alleen Nederlandstalig en bagger en City/Movies, nouja dat gaat wel maar is mini. Je kan in Utrecht bijna alleen naar Rembrandt, en die verkloten de boel regelmatig en je hebt er ook veel films niet (onlangs bijvoorbeeld the Expendables, draaide alleen in C. maar daar pas ik dus voor). Wat mij betreft komt die megabioscoop er hoor, en dan kunnen ze inderdaad 2 van de 3 wegdoen.
Und ein frau ist ein frau![]()
Eens. Ben laatst naar de film geweest bij Pathe ArenA. Heel steriele sfeer, je gaat naar binnen, kijkt film en gaat weer naar buiten. In dit geval zat er zelfs geen pauze in, dus drankjes halen tussendoor ging ook niet.quote:Op donderdag 23 september 2010 09:14 schreef zatoichi het volgende:
Echt die megabioscopen zijn zo suf... Gezelligheid als een parkeergarage met als enig verschil dat een parkeergarage vaak beter wordt schoongehouden; verder hangen er alleen maar 15 jongetjes en meisjes; in zal 1 t/m 3 draait standaard film 1, en zaal 4 t/m 7 standaard film 2 en zaal 8 en 9 standaard film 3....
Iets eten of drinken koop je voor veel te veel geld bij zo neon verlichte plastice counter en kun je drinken op een vies bankje in de hal...
Nee doe mij dan maar het LHC, Hoogt en Springhaver waar je en lekker kunt eten, en lekker kunt drinken, en sfeervol kan zitten en ook nog eens meer variatie met die drie hebt dan één megabioscoop. Ohja en geen marrokaantjes of hollanders die lopen te bellen of schreeuwen tijdens de film/.
Slightly OT: Imax is highly overrated. Het enige wat ik ervan merkte was dat ze de bas veel te ver open hadden gedraaid. Maar voor de extra kwaliteit hoef je het echt niet te doen.![]()
Ik heb ook niks met megabioscopen, saaie ongezellige bende. Ik weiger over het algemeen ook iets te kopen bij een bioscoop vanwege de prijzen. Je bent 8 euro kwijt voor wat drinken en popcorn, dat vind ik echt over the top![]()
Ow ja, ik neem altijd zelf drinken mee hoor.quote:Op donderdag 23 september 2010 10:29 schreef Blik het volgende:
Ik heb ook niks met megabioscopen, saaie ongezellige bende. Ik weiger over het algemeen ook iets te kopen bij een bioscoop vanwege de prijzen. Je bent 8 euro kwijt voor wat drinken en popcorn, dat vind ik echt over the top
¤ 4,50 voor een verkleinde beugelfles Grolsch![]()
Und ein frau ist ein frau![]()
Okee, ga ik onthouden, thnx.quote:Op woensdag 22 september 2010 21:28 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Ik ga wel eens naar Houten Sauna... tot voor kort hadden die een aanbieding dat als je lid werd van hun nieuwsbrief, je voor 10 euro naar binnen kon pp. Weet niet of dat nog steeds is...
http://www.houtensauna.nl/
Owja op je verjaardag mag je gratis naar binnen (misschien ook een tip).
![]()
![]()
Ik ga het zaterdag uitproberen! Ben benieuwd!quote:Op maandag 13 september 2010 14:09 schreef speknek het volgende:
Gisteren bij Amberes gegeten op de Burg. Reigerstraat. Staat standaard op nr 1 op iens.nl. Pokkeduur, maar erg lekker. Het wijnarrangement was ook puik.
![]()
Klopt! Persoonlijk vind ik die in Veenendaal nog net ietsje beter dan die in Houten, maar die in Houten is prima te bereiken met het OV, en die in Veenendaal wat dat betreft een stuk minder, daarvoor moet je eigenlijk een auto hebben.quote:Op donderdag 23 september 2010 13:33 schreef The6thgate het volgende:
[..]
Er zit er ook eentje in Veenendaal. Volgens mij is die ook wel mooi
![]()
Utrecht heeft hele gave filmhuizen waar ik ook zeker graag kom. Met name Springhaver en LHC, omdat je daar ook heerlijk kan eten en er gewoon een leuke sfeer hangt. De films zijn er vaak heel mooi. Maar soms wil ik gewoon een gave Hollywoodfilm zien op een groot scherm en met keihard geluid (300, Star Trek, Batman e.d.) en dan voldoen de Utrechtse bioscopen toch echt niet vergeleken met die in Amsterdam en Rotterdam.quote:Op woensdag 22 september 2010 22:47 schreef zatoichi het volgende:
[..]
Rembrandt vind ik maar kut, city movies is echt een prima bios; maar mij vind je toch vooral in louis hartlooper, springhaver of het hoogt; maar ja daar draaien ze weer ander soort films...![]()
oh exploitablequote:Op donderdag 23 september 2010 17:35 schreef TMan het volgende:
Hmm... Aleid komt morgen op m'n werk langs en ik zit in m'n opzegtermijn...They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.![]()
Nou moet ik me zeker in gaan houden als amberes me niet is bevallen zaterdag?quote:Op donderdag 23 september 2010 20:18 schreef speknek het volgende:
Nun ist das heil und die kraft und das reich und die macht
![]()
![]()
volgens mij heb ik daar echt nog nooit gepostquote:Op donderdag 23 september 2010 20:18 schreef speknek het volgende:
Nun ist das heil und die kraft und das reich und die macht
![]()
quote:Op donderdag 23 september 2010 20:42 schreef Nielsch het volgende:
[..]
volgens mij heb ik daar echt nog nooit gepost
Und ein frau ist ein frau![]()
Nee hoor, heb ook hele negatieve commentaren gelezen, van mensen die heel lang moesten wachten. Wij waren er redelijk vroeg dus hadden alle aandacht, maar het zou zo maar mis kunnen gaan. In elk restaurant kan dat natuurlijk.quote:Op donderdag 23 september 2010 20:20 schreef zatoichi het volgende:
[..]
Nou moet ik me zeker in gaan houden als amberes me niet is bevallen zaterdag?They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.![]()
Iemand die nog een leuk tentje weet waar je als student een beetje voor een redelijke prijs wat kan eten?Op dinsdag 21 augustus 2012 12:28 schreef Oswald_Montecristo het volgende:
Rust in vrede, hamster van sinepedraap. Je zal niet vergeten worden.![]()
Spuit 11....lees even terug wat hier eerder in het topic stond.quote:Op zaterdag 25 september 2010 14:21 schreef okiokinl het volgende:
bij de jaarbeurs komt een muliplex geloof ik, IVM het UCP.
![]()
Mr Jacksquote:Op zaterdag 25 september 2010 14:57 schreef Zero17 het volgende:
Iemand die nog een leuk tentje weet waar je als student een beetje voor een redelijke prijs wat kan eten?
![]()
![]()
lol het erge is dat ik dat gewoon wist, en toch schrijf ik het op..quote:Op zaterdag 25 september 2010 15:06 schreef Neelix het volgende:
[..]
Spuit 11....lees even terug wat hier eerder in het topic stond.
![]()
![]()
wat is voor jou een redelijke prijs is dan een betere vraag....quote:Op zaterdag 25 september 2010 14:57 schreef Zero17 het volgende:
Iemand die nog een leuk tentje weet waar je als student een beetje voor een redelijke prijs wat kan eten?
![]()
Stairway, Florin, Broers, Basket (quote:Op zaterdag 25 september 2010 14:57 schreef Zero17 het volgende:
Iemand die nog een leuk tentje weet waar je als student een beetje voor een redelijke prijs wat kan eten?
), mick o' connels, mr. jacks
Met google vind je er nog 10 meer.Und ein frau ist ein frau![]()
Hij wil alleen eten, niet doodquote:![]()
Mick O'connels is echt prima voor weinig geldToo much is never enough!![]()
Mr Jacks is eten voor een stundentikoze prijs met een studentikoze sfeer.quote:Op zaterdag 25 september 2010 17:52 schreef The6thgate het volgende:
[..]
Hij wil alleen eten, niet dood![]()
Mick O'connels is echt prima voor weinig geld
En als er echt was mis was met het eten had de keuringsdienst daar allang iets aan gedaan. Het is niet alsof die tent er pas een jaar zit ofzo..![]()
Lang wachten, je bent toch lekker uit eten? Heb gisteren heerlijk vier uur getafeld; en ja wij waren ook de eerste; volledige aandacht van jack de vries, en heerlijk eten! Ik moet zeggen dat ik Goeie Louisa net wat beter vond, maar het zit hem in de marge; ook omdat ik daar op een hele zomerse dag in de tuin van goeie louisa zit, dus echt eerlijk vergelijken is het nietquote:Op zaterdag 25 september 2010 12:13 schreef speknek het volgende:
[..]
Nee hoor, heb ook hele negatieve commentaren gelezen, van mensen die heel lang moesten wachten. Wij waren er redelijk vroeg dus hadden alle aandacht, maar het zou zo maar mis kunnen gaan. In elk restaurant kan dat natuurlijk.
![]()
![]()
Ben nu ook wel benieuwd geworden eigenlijk! Ben in december jarig, misschien dan maar eens langsgaanquote:Op zondag 26 september 2010 12:35 schreef zatoichi het volgende:
[..]
Lang wachten, je bent toch lekker uit eten? Heb gisteren heerlijk vier uur getafeld; en ja wij waren ook de eerste; volledige aandacht van jack de vries, en heerlijk eten! Ik moet zeggen dat ik Goeie Louisa net wat beter vond, maar het zit hem in de marge; ook omdat ik daar op een hele zomerse dag in de tuin van goeie louisa zit, dus echt eerlijk vergelijken is het niet
![]()
![]()
Tsja, ik vind niks lekkers aan wachten.quote:Op zondag 26 september 2010 12:35 schreef zatoichi het volgende:
Lang wachten, je bent toch lekker uit eten?Dat zei mijn vriendin ook gelijk, hey Jack de Vriesquote:Jack de vries.
Heb alleen nog bij het restaurant van Karel V zelf gegeten, maar zal Goeie Louisa ook zeker eens uitproberen!quote:Ik moet zeggen dat ik Goeie Louisa net wat beter vondThey told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.![]()
Ach, als het gezelschap en de wijn goed is, heb ik er nooit zo'n problemen mee. Het moet natuurlijk niet te lang gaan duren, maar 3 uur tafelen vind ik prima!quote:Op zondag 26 september 2010 20:57 schreef speknek het volgende:
[..]
Tsja, ik vind niks lekkers aan wachten.
![]()
Vieze stinklui, hopelijk worden ze er per 1 oktober uitgeslagen...quote:Krakers in actie in Amsterdam en Utrecht
Uitgegeven: 26 september 2010 20:56
Laatst gewijzigd: 26 september 2010 20:55
AMSTERDAM - Krakers hebben zondag gebouwen ingenomen in Amsterdam en Utrecht. In de hoofdstad kraakte een groep zondagmiddag het oude hoofdkantoor van de brandweer op de Weesperzijde.
© ANP
In Utrecht bezetten krakers een pand op de Uithof. Dit pand van de Universiteit Utrecht staat volgens de krakers als enige tijd leeg.
De politie in Amsterdam wilde niet zeggen of er actie wordt ondernomen. De brandweer verhuisde in december naar Amsterdam-Zuidoost. In het voorjaar sloot een vastgoedbedrijf een langjarige huurovereenkomst af voor het pand aan de Weesperzijde.
Studenten
De krakers in Utrecht zijn van plan het gebouw onder meer te gaan gebruiken als woon-, atelier- en expositieruimte. Ook informatie- en debatavonden staan op het programma en mogelijk komt er een eetcafé of een weggeefwinkel.
''Er is niet alleen een enorm tekort aan betaalbare woonruimte voor studenten. De Uithof schiet ook enorm tekort in het aanbieden van laagdrempelige faciliteiten voor studenten'', liet een van de krakers weten.
Eisen
Volgens een woordvoerder van de Utrechtse politie gaat het om twintig mensen. De politie heeft rapport opgemaakt. De krakers mogen voorlopig blijven. ''Hun actie voldoet aan de eisen.'' Tot 1 oktober is kraken niet strafbaar. Op 1 oktober gaat de antikraakwet in.
Een grote groep krakers hield in de nacht van zaterdag op zondag een slaapactie op de Dam in Amsterdam om te protesteren tegen de wet. Die 'Damslaapactie' verliep zonder noemenswaardige incidenten.
Weet iemand trouwens om welk gebouw op de Uithof het gaat?
[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 26-09-2010 21:04:07 ]
Forum Opties Forumhop: Hop naar: