In de Molenpoort zit dat 'knutselwinkeltje', Pipo's ofzo? Daar kan je héééél veel spul halenquote:Op maandag 27 september 2010 14:56 schreef morgane het volgende:
Hé dat is cool! Thanks![]()
Maar dat terzijde, nu weer ontopic. Ik wil toch binnenkort (na de tentamens) maar eens mijn eerste 'beklede' taart gaan maken. Hoe en met welke vulling kan ik het beste beginnen?
Goede tip, daar had ik nou nooit aan gedacht! Dank jequote:Op zaterdag 2 oktober 2010 17:30 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
In de Molenpoort zit dat 'knutselwinkeltje', Pipo's ofzo? Daar kan je héééél veel spul halen
ja, ik weet 't verder ook niet. Ik moest laatst glitterlijm hebben en toen kwam ik daar terecht en zag ik dat 't ook een bak-walhalla wasquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 19:33 schreef DevilsAndDust het volgende:
Pipoos is alleen wel véél te duur... Ik zou iedereen aanraden om alles online te kopen.
na de bevalling zal 't ook allemaal minder strak zijnquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 22:53 schreef Jeetjejom het volgende:
[ afbeelding ]
Vooral de rechter wilde niet echt strak worden, maar na 7 uur had ik het er zo helemaal mee gehad.... En het was toch maar voor op het werk bekend te maken dat ik over een tijd er 4 maanden uitlig![]()
Maar ze vonden ze iig wel allemaal leuk!
Mooiquote:Op woensdag 6 oktober 2010 17:46 schreef megamandy het volgende:
[ afbeelding ]
Mijn chocoladebom, alleen had ik de kitkats niet gelijk gebroken, beetje slordig maja.
Chocoladecake, met chocolademousse, nutella, M&M's, kitkats en toefjes slagroom
dat wat ik hierboven schreef haha. Ik had voor de makkelijkheid nu gewoon een chocoladecake gemaakt. In een springvorm.quote:
Dit is echt perfect voor mijn chocoladeverslavingquote:Op woensdag 6 oktober 2010 17:46 schreef megamandy het volgende:
[ afbeelding ]
Mijn chocoladebom, alleen had ik de kitkats niet gelijk gebroken, beetje slordig maja.
Chocoladecake, met chocolademousse, nutella, M&M's, kitkats en toefjes slagroom
Superleukquote:Op donderdag 7 oktober 2010 08:17 schreef Mr-Z het volgende:
Afgelopen weekend weer een taartje gemaakt:
[ afbeelding ]
Dank jequote:Op vrijdag 8 oktober 2010 14:37 schreef Jeetjejom het volgende:
MR-Z super gaaf zeg!!!! (Welke vulling(en) zitten erin?)
Ben op zoek naar inspiratie voor vullingen vandaar....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |