abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_86868450
Ik moet zeggen dat we er dat mooie schema in gekregen hebben dankzij de onthaalmoeder. Hij is echt enorm veranderd sinds hij naar daar gaat. Eet veel flinker, speelt meer alleen, zit alleen in zijn park, ... Mooi was hij natuurlijk al ;)

Maar Asyniur, zoveel meer eet Thomas toch niet in vergelijking met Harry?
pi_86868822
Isabeau krijgt 's ochtends vroeg alleen een fles.

Dan om een uur of tien fruit

12u 2 boterhammen
en een fles

16.00 cracker met iets erop

18.00 warme maaltijd. Meestal eet ze tegenwoordig met de pot mee en ze verstouwd indrukwekkende hoeveelheden

19.00 fles en slapen


We hebben weer een gezellig weekendje gehad. De kinderen van B. waren er en 't was hartstikke leuk! Gisteren even de stad in geweest. Op een terrasje nog wat zonnestraaltjes gepakt. Isabeau was heel vrolijk en zwaaide en lachte naar iedereen. Genieten!

Vanmiddag dames van de pufclub op bezoek met hun meisjes. Was ook leuk. Ze hebben lekker samen gespeeld en rozijntjes gesmikkeld.

En ligt ze volkomen gevloerd in d'r bedje. Ze kón niet meer. Had ook maar één keer geslapen vandaag.
  zondag 26 september 2010 @ 19:38:29 #103
28677 Beessie-Jen
Meisjesmama!!!
pi_86871046
klinkt als een heerlijk weekend Sorboo! fijn hoor!

en Evie wilde vandaag ook maar 1 dutje doen....ze is dus wakker geweest vanaf 13:45 uur tot ongeveer 19:15 uur...ongelofelijk, dat doet ze anders nooit hoor.
(normaal slaapt ze nog wel ergens een uurtje aan het einde van de middag, maar dit keer was het spelen/kletsen en toen huilen).

ben benieuwd hoe het morgen gaat :Y
05-12-2009 is ons lieve meisje geboren! Evie (L)
17-08-2011 Onze 2e prachtige meid maakt het gezinnetje compleet: Liene (L)
pi_86871134
Hier een mannetje dat niet wil slapen. Alleen maar staan in zijn ledikant. Heb 'm nu al 3 keer neergelegd. Nu zijn slaapzakje achterin zijn matras gestopt. Nu huilt hij, ga 'm maar even troosten.

Edit: hij had het dus voor elkaar gekregen om met de slaapzak achter het matras gestopt, toch nog te gaan staan en zich vasthoudend aan de achterkant van de ledikant. Nu getroost, speentje erin, op zijn ruggetje gelegd en nu lijkt hij stil...

Evie, wat ben je lang op. Hopenlijk kun je wel gewoon lekker slapen en ben je morgen weer helemaal fit.

[ Bericht 48% gewijzigd door happyme28 op 26-09-2010 19:46:23 ]
  zondag 26 september 2010 @ 19:49:17 #105
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_86871447
quote:
Op zondag 26 september 2010 18:30 schreef leonieke het volgende:
Ik moet zeggen dat we er dat mooie schema in gekregen hebben dankzij de onthaalmoeder. Hij is echt enorm veranderd sinds hij naar daar gaat. Eet veel flinker, speelt meer alleen, zit alleen in zijn park, ... Mooi was hij natuurlijk al ;)

Maar Asyniur, zoveel meer eet Thomas toch niet in vergelijking met Harry?
Uhm, ik denk van wel. Thomas krijgt bijv al vlees en rijst. Dat krijgt Harry nog niet.
En ik denk dat de hoeveelheden die Thomas naar binnen gelepeld krijgt meer zijn dan Harry opknaagt ;)
Harry krijgt bijv een pruim, waarvan de helft misschien in zijn buik beland ;)

Ik ga nu even hier zooi ruimen en als ik dan nog tijd heb, ga ik nog een filmpje uploaden. Harry kruipt écht echt en behoorlijk snel!
pi_86871714
quote:
Op zondag 26 september 2010 19:49 schreef Asyniur het volgende:

[..]

Uhm, ik denk van wel. Thomas krijgt bijv al vlees en rijst. Dat krijgt Harry nog niet.
En ik denk dat de hoeveelheden die Thomas naar binnen gelepeld krijgt meer zijn dan Harry opknaagt ;)
Harry krijgt bijv een pruim, waarvan de helft misschien in zijn buik beland ;)

Ik ga nu even hier zooi ruimen en als ik dan nog tijd heb, ga ik nog een filmpje uploaden. Harry kruipt écht echt en behoorlijk snel!
Ow ja, dan eet Thomas effectief wel meer ja :') (wij hebben een vreetvarken tegenwoordig :@ zeker wat groenten betreft: 50 gr aardappelen, 125gr groenten en 15gr vlees en zijn fruitpap: halve peer, halve perzik, 1/4 appel en een koek)
pi_86872565
Hier ons schema:

6.00-7.00 fles met pap 180cc
9.00-10.00 fruithap
12.00 1 boterham met leverpastei + 180cc fles
15.00 1 boterham met smeerkaas + water
17.00-18.00 warme hap met vlees, water en yoghurt met een klein scheutje diksap
18.30-19.00 180cc fles (gaat niet altijd op)

Dit schema heeft hij al een tijdje en gaat hartstikke goed. Ik ben ook niet zo van het plakkerige broodbeleg, houd ik zelf ook helemaal niet van.

Zit er in geitensmeerkaas geen zout dan?

Incantrix, lees ik nu goed dat Stef 4 boterhammen eet dan? :Y)
pi_86873435
quote:
Op zondag 26 september 2010 12:52 schreef Incantrix het volgende:
En euh, ja, Wolf en Stef weer zeker? Stef is ook een klein vreetzakje, hij eet elke ochtend en elke middag 2 boterhammen (als je er 3 geeft eet hij ze ook op, maar dat doe ik niet meer omdat ik het gevoel heb dat hij zich overeet) en bij die boterhammen gaat er ook nog een fruithapje danwel een heel stuk fruit (bijv. een banaan of een peer) op. Gisteren bij de BBQ waren er ook familieleden van een aangetrouwde oom aanwezig en die hebben met open mond zitten kijken hoe Stef achtereenvolgens een soort kaasstengel (maar dan zonder kaas), een snoepkomkommer, een compleet potje en een bakje yoghurt naar binnen harkte :Y)

We hebben maar niet gezegd dat hij daarna bij het slapen gaan ook nog een fles van 120 cc naar binnen slobbert :@
Oh zeer herkenbaar weer! Wolf zou dus denk ik ook gewoon door eten als we het zouden blijven aanbieden, een 3e boterham zou hij zo weg hebben als ik dat zou geven. Idem met avondeten/yoghurt, die eet gewoon door hoor (hij is gelukkig niet verdrietig oid als hij door heeft dat het eten op is)

En smeerkaas en pindakaas geef ik al sinds 6mnd.Tegenwoordig heel soms een boterham met smeerleverworst, maar vaker de vega variant.
Hummus vind ik zelf erg lekker, voor Wolf nog niet geprobeerd want volgens mij heeft de dichtsbijzijnde supermarkt het niet, kan het niet vinden.
Geitenkaas :9~ heb tovallig nog een stuk biologische gekocht vanmiddag op een biomarkt bij kasteel Doorwerth
“I mean, nobody’s scientifically perfect, but Suzie’s about as close to being perfect as any human could possibly be.”
  zondag 26 september 2010 @ 21:10:46 #109
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_86875400
Effe een filmpje van Flipje, kan nog net ;)
[youtube]Ondertiteling:
Engeltje: 'Dah'
Brombeer: 'Wat zeg jij?'
Engeltje:'Dah dah!'
Brombeer propt er stuk brood in
:')
I'm so glamourous I piss glitter!
pi_86875501
Schattig filmpje Rocka en een hele gave dag morgen!! Flip is alweer een dreumesje. Een heel mooi dreumesje ook trouwens :Y
  zondag 26 september 2010 @ 21:19:16 #111
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_86875853
Rocks, wat een heerlijk ventje! O+
wie is brombeer?
En morgen natuurlijk een hele mooie dag toegewenst!
  zondag 26 september 2010 @ 21:33:03 #112
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_86876696
Alsof hij nooit anders gedaan heeft
  zondag 26 september 2010 @ 21:33:47 #113
95408 Incantrix
0118 999 88199 9119 725....
pi_86876743
Aoraki, eh, ja, doorgaans 4 a 5 per dag wel. Meestal 4, zoals ik al zei, ik ben bang dat hij teveel eet (hoewel 4 stuks ineens ook wel als veel klinkt, haha).. Volkoren ook nog, héél leuk nu met al die tandjespoep en luieruitslag :')

Poppejans, haha! Niet voor niets forumbroertjes he? O+

Rocka, wat een cutie! O+ Omdat ik niet denk dat ik de 00.00 uur ga redden en morgen ivm werk ws niet echt online ga zijn zeg ik nu alvast ENORM gefeliciteerd, ik wens jullie een topdag! :* :*
3!
  zondag 26 september 2010 @ 21:35:44 #114
95408 Incantrix
0118 999 88199 9119 725....
pi_86876852
Oh, Asy, haha, wat scháttig! Is Harry ook al zo'n sloper? Torentjes zijn er om omgegooid te worden volgens Stef :Y
3!
pi_86876967
Wauw Asy, wat goed! Z'n voorbereidingen hebben z'n vruchten afgeworpen! Whoei! *O*
pi_86889351
Als jullie het over brood hebben. Heb je het dan over brood zonder de korst? Of met.
pi_86889368
Harry wat ga je snel :) En het is inderdaad net of hij dit al zo lang doet :)
pi_86889471
Gefeliciteerd met je zoon, Rockabella!! *O*

Wat knap dat hij al zo goed kan lopen!
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_86889517
Mart word steeds vroeger wakker in de ochtend. Met honger :D
Zal hij dan meer nodig hebben op een dag? Hij krijgt nu 1 boterham zonder korst. 3 x fles waarvan 1 met granenpap. 1 potje fruit en 1 potje groente.
pi_86889560
Rocka, van harte met fLipje!!! *O* Maak er een gezellige dag van, je baby is een dreumes!

Harry, wat ga je goed kerel! Lekker aan het kruipen en de torentjes slopen... goed zo! *O*

@Schema's wij hebben hetzelfde ongeveer als wat het-is-mij postte, de fles van 12 uur vervangen door brood en iets later dan alsnog een fles voor het slapen gaan smiddag's. Eind van de middag wat groente en yoghurt ering en dan rond 7 uur voor het slapen de laatste fles met rb. Brood doen we met korst en Minke kan er met gemak 1 op, maar 2 biedt ik maar niet aan, want anders gaat ze wel heel veel eten ben ik bang en komt de fles er later weer uit (ook nie handig).
pi_86889732
Kijk Harry eens kruipen dan!! Goessooooo!!

Hier nu 2 dagen met 3 flessen gedaan, gaat super. Hij krijgt 's middags een halve 1e stap liga met wat water en hij eet 's avonds veel beter :Y

Rocka, nu echt gefeliciflapstaart!

Ymme, Daan krijgt een boterham met zijkorstjes, de harde bovenkorst haal ik er wel af, maar hij kauwt al best goed (zonder tanden :D) en verslikt zich nauwelijks.
  maandag 27 september 2010 @ 08:50:56 #122
150191 Elmo76
2 little wonders!
pi_86889851
Rocka en zoon gefeliciteerd en veel plezier in dreumesland! *O*

Woehoew Harry aan de kruip!! Yesss! ^O^ *O*

Tirza eet haar boterham helemaal, inclusief korstjes. Ze sabbelt en bijt wat meer op de korstjes, maar ze gaan er met gemak in! O+ De eerste keer hadden we appelstroop geprobeerd, maar dat vond ze toen maar niks. Nu is smeerkaas helemaal de bom, ze eet echt met smaak en plezier haar boterhammetje op! :Y) Volgende week maar weer eens stroop proberen, of jam ofzo.
*You little wonder, little wonder you*
*I have wished for so long, how i wish for you today*
pi_86889856
Tijd om ook weer eens te posten :@

Wat hebben jullie allemaal snelle kindjes :o Laura's leeftijdsgenootjes zitten allemaal al geloof ik en sommigen kruipen zelfs al (Harry! das knap!)
Laura zit nog niet, maar dat komt vanzelf een keer gok ik maar.
Verder gaat het prima eigenlijk. Zitten alleen al 4 weken te emmeren met die boventandjes waarvan er 1tje nu echt bijna door is. Maar op een of andere manier weet ik de (tandjes) poepluiers altijd te ontwijken :7

Echt een eetschema hebben we hier nog steeds niet. De flessen (gestopt met bv, van Laura hoefde het ook niet meer zo nodig) geven we zodra ze er om vraagt (de ene dag 5 en de andere dag 3, maar goed) en tussen de middag eet ze een stuk brood, ergens 's ochtends fruit en 's avonds warm eten (aardappel met groente, pasta oid) en soms een potje. Eigenlijk eet ze alles wel wat je erin stopt, erg handig!

Over pasta, die fussili's zijn wel handig, die kunnen ze goed beetpakken. (Dat zijn die wokkeldingen). Laura redt zich daar heel goed mee.
En ze vindt het geweldig om aan tafel te zitten!

Verder is het gewoon een lief, makkelijk meisje die eigenlijk altijd vrolijk is en 's nachts lekker slaapt. O+
pi_86889973
Gefeliciteerd Rocka *O* *O* *O* je kleine grote zoon alweer 1 jaar!
Ik zat gisteravond je filmpje te kijken, wat lijkt hij al groot :o zo wijs en veel haartjes.Stoere man hoor
“I mean, nobody’s scientifically perfect, but Suzie’s about as close to being perfect as any human could possibly be.”
pi_86890020
Ivan houdt er een merkwaardige eettechniek op na. Eerst stopt hij zoveel mogelijk partjes brood in zijn rechterhand en dan plukt hij er met zijn linkerhand stukken uit die hij in zijn mond doet. Soms zit hij echt te proppen. Als ik het bordje dan even van hem wegschuif zodat hij de tijd moet nemen stopt hij de keer erop nóg meer partjes in zijn rechterhand en propt hij het brood nóg gretiger in zijn mond.

't Is net zijn moeder. :')
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_86890264
*O* *O* HOERA voor Flipje!!! *O* *O*

Een hele fijne verjaardag grote man!

Woah Harry ^O^ Wat gaat hij al snel!
Hij is zo cute O+

Hahaha Ivan :D
Ik moet voor Niels het brood echt stukje voor stukje neerleggen, want als hij zijn mond vol heeft en er ligt een stukje voor zijn neus, dan gooit hij het op de grond.
Ik heb nog nooit brood zonder korstjes gegeven, hij heeft een periode geen korstjes gewild en toen heb ik hem expres kapjes gegeven zodat hij moest kauwen.

Niels kan zwaaien O+
We zwaaien sinds een week wat vaker, ik vergat vaak te zwaaien als zijn papa wegging bijvoorbeeld, en nu doet Niels het na :D
Hij doet ook zijn handjes op zijn hoofd als in "op je boze bolletje", maar ik weet niet of hij hoofdpijn heeft of dat hij de gebaren probeert te doen.
&lt;a href="http://lb4m.lilypie.com/IMTfp1.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Niels&lt;/a&gt; en &lt;a href="http://lb1m.lilypie.com/Aonnp2.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Sam&lt;/a&gt;
pi_86890390
Het lijkt mij dat hij geen hoofdpijn heeft. :P Dat wil zeggen, Ivan deed hier alle gebaren ineens in één keer, zwaaien, zijn handen op zijn boze bolletje doen en wijzen. Misschien heeft Niels dat ook?

Ik heb ook nooit brood zonder korstjes gegeven, maar ik lees in het dreumestopic wel eens dat baby's die altijd korstjes hebben gegeten er ook zomaar mee op kunnen houden.

Oh, en ik heb mijn vriend voor zijn verjaardag How2talk2kids gegeven. Ik vind het een leuk boek! Bij het lezen ervan dacht ik ook heel vaak: Ja, zo wil ik nou ook dat mensen met mij omgaan! Het is dus meteen relatietherapie. :Y)
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_86890546
Oh, dat boek wil ik ook graag hebben :)

Nou ik dacht dat hij misschien last van zijn voorhoofdsholte heeft, omdat hij nog verkouden is.
Maar hij kijkt er wel te blij bij inderdaad :P

En hij knuffelt de laatste week ook echt O+
Nu nog "hieperdepiep hoera" en hij is klaar voor zijn verjaardag!
&lt;a href="http://lb4m.lilypie.com/IMTfp1.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Niels&lt;/a&gt; en &lt;a href="http://lb1m.lilypie.com/Aonnp2.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Sam&lt;/a&gt;
pi_86890608
Wij hebben vandaag ook 'hieperdepiep hoera!' geoefend omdat Ivans vader jarig is, maar Ivan had meer interesse voor zijn boterham pindakaas. Ik verwacht dat dat op zijn eigen verjaardag ook zo gaat, haha.

Wat ga jij trouwens qua taart doen, Twinkly? Daar ben ik wel benieuwd naar.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_86890694
lol :D Hier kijkt hij ons heel blij aan en gaat dan zitten "hu hu hu-en" dat we het nog een keer moeten doen.

Ik ga kwarktaart maken, dat kun je zo zoet maken als je zelf wilt. Moet alleen even kijken welk vers fruit er is eind oktober. Misschien doe ik het met sinaasappelsap erdoor en manderijnpartjes erop. En als bodem misschien volkoren koekjes? Mijn moeder deed lange vingers, maar die zijn mierzoet natuurlijk.
&lt;a href="http://lb4m.lilypie.com/IMTfp1.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Niels&lt;/a&gt; en &lt;a href="http://lb1m.lilypie.com/Aonnp2.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Sam&lt;/a&gt;
pi_86890813
rocka, gefeliciteerd met de verjaardag van flip! Maak er een leuke dag van!
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
pi_86890917
quote:
Op maandag 27 september 2010 09:30 schreef Twinkly het volgende:
lol :D Hier kijkt hij ons heel blij aan en gaat dan zitten "hu hu hu-en" dat we het nog een keer moeten doen.

Ik ga kwarktaart maken, dat kun je zo zoet maken als je zelf wilt. Moet alleen even kijken welk vers fruit er is eind oktober. Misschien doe ik het met sinaasappelsap erdoor en manderijnpartjes erop. En als bodem misschien volkoren koekjes? Mijn moeder deed lange vingers, maar die zijn mierzoet natuurlijk.
Wat een goed idee! Ik heb een cheesecakerecept dat ik wel aan kan passen. Ik zou in plaats van citroensnippers bijvoorbeeld sinaasappelsnippers erin kunnen doen en in plaats van citroensap een beetje sinaasappelsap. De bodem kan ik ook van volkoren koekjes maken. Ik ben wel bang dat de taart nergens naar smaakt zonder suiker. Ga je helemaal geen suiker erin doen?

Normaliter doe ik er een laagje frambozen overheen, maar halverweg november liggen de mandarijntjes misschien alweer in de winkel.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  maandag 27 september 2010 @ 09:47:30 #133
38223 Takkembah
Beetje gek en raar
pi_86891074
Rocka en zoon gefeliciteerd

Harry gaat hard!!!!

Oh en Mef, door jou filmpje van Driekus heb ik me nu echt voorgenomen vaker te gaan zwemmen met Alexa.... Wat GOEOEOEOEOEOEOEOD van Driekus een echte waterrat... \

@ taart: hier ook kwarktaart voor Alexa, zonder suiker, wel met wat verse vanille.... en voor de grote mensen witte chocoladetaart :9
Alexa en Seth zijn lief
See everything; overlook a great deal; correct a little
pi_86891571
Ik bewaar de filmpjes vaak voor later en dan vergeet ik helemaal om erop te reageren. Wat is dat zwemfilmpje gaaf, Mefke! Ik sta er echt van te kijken wat je zoon allemaal kan. Ik had er geen idee van dat een baby zich zo vrij in het water zou kunnen bewegen. En dat niet alleen - ik vind het ook heel knap dat hij het zo leuk vindt. Als ik Ivan in die omgeving zou zetten zou hij vermoedelijk heel hard beginnen te snikken vanwege de drukte en het lawaai. (Hij kan zó slecht tegen lawaai.)

En hoe knap het kruipen van Harry ook is, ik blijf me vooral verbazen om dat prachtige gezichtje van hem. Ik vind hem volstrekt uniek met zijn haast cartoneeske gelaatstrekken, waarbij zijn ogen en oortjes eruit springen. Mooi!
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_86891572
Hebben jullie trouwens ook dat je je moeilijk voor kunt stellen dat je grote baby uitgroeit tot een peuter en kleuter? Ik las net in het dreumestopic over naar de speeltuin gaan, en ineens besefte ik dat wij dat ook mee mogen gaan maken, dat Ivan in een speeltuin op toestellen klimt en van de glijbaan gaat. :o Je krijgt zoveel voor de prijs van één. :+
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  maandag 27 september 2010 @ 10:14:45 #136
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_86891720
Rocka, van harte met je Joekeloekes! w/

ymme, Harry krijgt brood met korstjes :Y

sindell, dat klinkt toch heerlijk! En wat goed van je dat je die poepluiers weet te ontwijken ;)

Claudia :D

Twinkly, wat leuk van die gebaren! O+

Oja, en nog even een :o voor mefke d'r Driekus! Wat kan die goed zwemmen zeg! ^O^

Nou, alsof kruipen nog niet genoeg is, trok meneer zich vanmorgen ook maar even demonstratief op aan de spijlen van de box bij opa en oma. Met zo'n lachje erbij van: tadaa!
  maandag 27 september 2010 @ 10:16:28 #137
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_86891766
quote:
Op maandag 27 september 2010 10:08 schreef Claudia_x het volgende:
Hebben jullie trouwens ook dat je je moeilijk voor kunt stellen dat je grote baby uitgroeit tot een peuter en kleuter? Ik las net in het dreumestopic over naar de speeltuin gaan, en ineens besefte ik dat wij dat ook mee mogen gaan maken, dat Ivan in een speeltuin op toestellen klimt en van de glijbaan gaat. :o Je krijgt zoveel voor de prijs van één. :+
Dat heb ik nou ook!
En ik had het er van de week nog met Ca.ra over: dat je je niet kan voorstellen dat je kind anders is dan dat hij is...
(bijv dat Harry zich minder snel zou ontwikkelen of dat Thomas kleiner zou zijn etc)
pi_86892033
Ja, dat heb ik ook! En ik denk eigenlijk nooit met weemoed terug aan zijn periode als kleine baby, want ik vind hem goed precies zoals hij nu is. Ik merk dat dat een stabiel gevoel is terwijl hij juist allerlei ontwikkelingen doormaakt.

En ik heb ook helemaal niet dat de tweede me minder interessant lijkt omdat kleine baby's nog zo weinig kunnen. Integendeel! Bij haar kijk ik juist heel erg uit naar die beginperiode. Maar bij Ivan is dat een gesloten boek, een herinnering.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_86892283
Maar Claudia, het is toch heel anders dan met Ivan? Ik geloof niet dat je een tweede keer hetzelfde kunt vinden, andere baby, andere ontwikkeling etc. Het zijn toch allemaal individuutjes. Maar misschien is het voor jezelf makkelijker omdat alle "handelingen" niet nieuw meer zijn. Misschien kun je er nog wel bewuster mee bezig zijn zelfs! (nee ik rammel niet }:| ... :') )

Ohw voor de statistieken, Laura is nu 71 (!) cm en 7035 gram. O+ En ze ligt nu weer te pitten, want ook een beetje hoesterig net als haar moeder :{
pi_86892465
Herkenbaar Claudia en Asy :Y
&lt;a href="http://lb4m.lilypie.com/IMTfp1.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Niels&lt;/a&gt; en &lt;a href="http://lb1m.lilypie.com/Aonnp2.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Sam&lt;/a&gt;
pi_86892577
Goeiemorgen!

Harry wat goed van je! *O*
Wat is Laura lang zeg! :o Een reusje O+

Gister zijn we met Thijs en McLaura naar de kinderboerderij in Groningen geweest, de heren vonden het helemaal geweldig en keken hun ogen uit! Het was jammer van de regen waardoor ze niet uit de wagen konden, dus het is zeker voor herhaling vatbaar :Y Daarna zijn we naar J's ouders geweest waar Rienk natuurlijk weer niet wilde slapen. We hebben hem op het laatst maar laten huilen en binnen 20 minuten sliep hij.. Soms is het beter voor hem, want hij is echt wel moe, maar ik vind het zo vreselijk he -O-

Rienk krijgt trouwens ook korsten. Altijd al gekregen. En bij de Ikea heeft hij een patatje gehad. De eerste in zn leven. Ik had ze eerst geproefd en ze waren niet zo zout. (een mcdonald patatje zou hij echt niet krijgen) dus mocht hij ook mee eten. En een balletje lust ie ook :9. Ach, voor 1 keer mag ie best ongezond eten :Y
♡ Sa fier as de moanne, - en werom ♡
  maandag 27 september 2010 @ 10:54:37 #142
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_86892810
quote:
Op maandag 27 september 2010 10:26 schreef Claudia_x het volgende:
Ja, dat heb ik ook! En ik denk eigenlijk nooit met weemoed terug aan zijn periode als kleine baby, want ik vind hem goed precies zoals hij nu is. Ik merk dat dat een stabiel gevoel is terwijl hij juist allerlei ontwikkelingen doormaakt.

En ik heb ook helemaal niet dat de tweede me minder interessant lijkt omdat kleine baby's nog zo weinig kunnen. Integendeel! Bij haar kijk ik juist heel erg uit naar die beginperiode. Maar bij Ivan is dat een gesloten boek, een herinnering.
Ik kijk ook nooit met weemoed terug, wel met mooie herinneringen (zo van toen was het óok leuk).
Ik verheug me er al op als hier ooit een nummer 2 komt. Nog een keertje met een ander mensje al deze dingen meemaken en dan mijn grote kleine zoon erbij... O+

sindell, wat een reuzinnetje! Wij moeten donderdag. Ik ben benieuwd.

Rienk aan de frietjes! :Y)
pi_86893371
Staan Harry? :o Snelle baby :D Ga liggen man, je bent 7 maanden :+
Lekker van genieten Asy, zo'n grappige leeftijd dit!

Vlindur: 't is aardappel en olie. Niet zoveel mis mee als het idd niet zo zout is :) Dus lekker smullen! *O*

Hier een snotverkouden ventje, snapt er niks van, als hij wakker is is het even spelen en dan weer huil-krijs. Echt dat doordringende krijsje wat ik een maand of wat neit gehoord heb. Ik heb hem niet gemist :+

Arm ding. Als hij zo blijft krijsen even langs de HA om oortjes te checken, want het is echt zijn 'ik voel me ontzettend rot' geluid. Maar nu slaapt hij eerst :)
pi_86893873
Harry, wat doe je joh? :o supergoed van je!
Oh ja Driekus in het water, een echt zwemmertje zo zeg... geweldig ook met die vleugeltjes om...
:* voor Free en Florian...
Rienk en Thijs op pad, leuk joh dat jullie zo gezellig kunnen doen saampjes! O+
pi_86893996
quote:
Op maandag 27 september 2010 11:15 schreef freecell het volgende:
Hier een snotverkouden ventje, snapt er niks van, als hij wakker is is het even spelen en dan weer huil-krijs. Echt dat doordringende krijsje wat ik een maand of wat neit gehoord heb. Ik heb hem niet gemist :+

Arm ding. Als hij zo blijft krijsen even langs de HA om oortjes te checken, want het is echt zijn 'ik voel me ontzettend rot' geluid. Maar nu slaapt hij eerst :)
Och wat sneu :'( Snel weer beter worden hoor! :*

Dat was bij Niels dus ook zo van de week toen hij zo verkouden was, precies hetzelfde geluid als toen hij zo'n last van reflux had.
&lt;a href="http://lb4m.lilypie.com/IMTfp1.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Niels&lt;/a&gt; en &lt;a href="http://lb1m.lilypie.com/Aonnp2.png" rel="nofollow" target="_blank"&gt;Sam&lt;/a&gt;
pi_86894198
quote:
Op maandag 27 september 2010 11:35 schreef Twinkly het volgende:

[..]

Och wat sneu :'( Snel weer beter worden hoor! :*

Dat was bij Niels dus ook zo van de week toen hij zo verkouden was, precies hetzelfde geluid als toen hij zo'n last van reflux had.
Ja, dat dus.
Ik zat echt even :X toen ik dat hoorde.
pi_86894310
Hallo!

Ik heb vandaag zomaar vrijgenomen en nu ga ik straks lekker iets leuks doen met man en kind O+ O+ O+

En Rocka gefeliciteerd met de verjaardag van je Joekeloekes! *O* *O* *O*
pi_86894672
Mart eet de korsten van het brood ook op :)
We zitten nu heerlijk samen van een boterham met appelstroop te genieten.

Wat leuk Sorbo. Spontaan een dagje gaan genieten. Veel plezier!
  maandag 27 september 2010 @ 12:33:10 #149
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_86895828
Dank voor de felicitaties!

van:


naar:


Doei!
I'm so glamourous I piss glitter!
pi_86896009
Dag lieve Flip! Fijne verjaardag en tot over een paar maanden! :W :*

[ Bericht 1% gewijzigd door RockabeIIa op 27-09-2010 21:06:46 ]
♡ Sa fier as de moanne, - en werom ♡
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')