http://www.nu.nl/buitenla(...)al-gaza-konvooi.htmlquote:GENEVE - Het Israëlische leger heeft het internationale recht geschonden bij de bestorming van een hulpvloot voor de Gazastrook op 31 mei.
Dat is de conclusie van een onderzoek door de Verenigde Naties, dat woensdag is bekendgemaakt. Bij de bestorming zijn negen mensen gedood.
De aanval kan volgens de VN niet gerechtvaardigd worden, ook niet door Israëls recht op zelfverdediging
''Het gedrag van de Israëlische militairen en ander personeel tegen de passagiers op de vloot was buitenproportioneel voor deze gelegenheid'', aldus de onderzoekers. Ze spreken van ''totaal onnodig en ongelooflijk geweld''.
Zie hierboven. Ze hebben altijd hun maniertjes om recht te lullen wat krom is.quote:Op woensdag 22 september 2010 23:00 schreef De_Veenboer het volgende:
[..]
http://www.nu.nl/buitenla(...)al-gaza-konvooi.html
Hoe zal dit (weer) goedgepraat worden door de Israël-fans.
De Joodse terreurstaat heeft haar legitimiteit te danken aan de VN.quote:Op woensdag 22 september 2010 23:25 schreef franske19 het volgende:
VN. Een organisatie die volledig geïnfiltreerd is door islamofascistische landen.
Bron: Haaretz. Ben dus ook wel benieuwd naar dit rapport eerlijk gezegd. Buiten dat veroordeelt het onderzoek van dit topic ook al de blokkade, dit was niet het onderzoek, volgens mij wat eerder zo groots werd aangekondigd. Het is duidelijk bevooroordeeld en je kan je afvragen in hoeverre ze echt onderzoek hebben kunnen doen als Israel dit onderzoek van te voren al niet eens erkende.quote:Israel refused to cooperate with the panel, preferring instead to work with a separate UN group under New Zealand's former Prime Minister Geoffrey Palmer and Colombia's former President Alvaro Uribe that is also examining the incident but has yet to publish its findings
"Israel is a democratic and law abiding country that carefully observes international law and, when need be, knows how to investigate itself," the Foreign Ministry statement said.
"That is how Israel has always acted, and that is the way in which investigations were conducted following Operation Cast Lead, launched to protect the inhabitants of southern Israel from rockets and terror attacks carried out by Hamas from Gaza," said the statement.
Zonder die blokkade zou er nooit een Flotilla zijn geweest.quote:Op woensdag 22 september 2010 23:53 schreef DeParo het volgende:
[..]
Buiten dat veroordeelt het onderzoek van dit topic ook al de blokkade, dit was niet het onderzoek, volgens mij wat eerder zo groots werd aangekondigd. Het is duidelijk bevooroordeeld en je kan je afvragen in hoeverre ze echt onderzoek hebben kunnen doen als Israel dit onderzoek van te voren al niet eens erkende.
Bedankt voor het filmpje. Blijkbaar bekent Israel schuld want dat mannetje somt verschillende schendingen van mensenrechten op en zet de Israel/floot situatie in hetzelfde rijtje.quote:Op woensdag 22 september 2010 23:07 schreef Doler12 het volgende:
De VN kan je toch niet serrious nemen, met die achterlijke obsessie op Israel![]()
Dit. Iedereen die de VN serieus neemt moet zich even (opnieuw?) realiseren dat de VN bestaat uit een verzameling dictaturen, waar men het spreekwoordelijke achterwerk afveegt met de mensenrechten.quote:Op woensdag 22 september 2010 23:48 schreef DeParo het volgende:
Ik las het in een andere reactie op een andere site al. Het wordt tijd dat de VN het hoofdkwartier gaat vestigen in Jaffa, het is al lang duidelijk dat Israel niet fout zit, al jaren wordt Israel schandalig misbruikt door de VN.
Je bent werkelijk te dom voor woorden als dat is wat je uit dat filmpje haalt.quote:Op donderdag 23 september 2010 00:23 schreef Valinor het volgende:
[..]
Bedankt voor het filmpje. Blijkbaar bekent Israel schuld want dat mannetje somt verschillende schendingen van mensenrechten op en zet de Israel/floot situatie in hetzelfde rijtje.
Het kan zijn dat de VN met "double standards" een beslissing neemt maar neemt niet weg dat Israel hier fout zat.....
Jij niet, toch?quote:Op donderdag 23 september 2010 00:17 schreef DelBosque het volgende:
Jij bent degene die bevooroordeeld is, net als Israël.
Goed he, dat is wat media hedendaags inhoudt. Knip en plakwerk. Waarschijnlijk zullen we nooit weten wat er daadwerkelijk gebeurt is. Israel deed hetzelfde na het incident, met het uitbrengen van filmpjes waarop je kon zien hoe de "terroristen" de aanval inzetten. En als jij die filmpjes gelooft dan val je precies in dezelfde categorie van mensen die je net zelf dom noemde.quote:Op donderdag 23 september 2010 00:27 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Je bent werkelijk te dom voor woorden als dat is wat je uit dat filmpje haalt.
wc eend?quote:Op woensdag 22 september 2010 23:48 schreef EdvandeBerg het volgende:
Jammer. Ik had gehoopt op een objectief onderzoek.
Niet serieus te nemen dus.quote:Bevooroordeeld
Israël heeft het onderzoek door de VN-Mensenrechtenraad steeds bij voorbaat verworpen. Het land vindt de onderzoekers bevooroordeeld.
De Israëlische regering werkt wel mee met een ander onderzoek, dat is opgezet door secretaris-generaal Ban Ki-moon van de Verenigde Naties.
De Mensenrechtenraad is ook in westerse landen ietwat omstreden. In de raad zouden nogal veel landen zitten met een slechte reputatie op het gebied van mensenrechten, zoals Iran en Libië.
http://www.trouw.nl/opini(...)hebben_we_Gaza_.htmlquote:[....]Ik was in de Saoedische hoofdstad Riad gedurende de eerste dagen van deze operatie, in december 2008. Saoediërs zamelden massaal humanitaire hulp in, op aandringen van de hoogste leiders. Ondanks de militaire inval in Gaza werden de hulpgoederen categorisch tegengehouden. Het waren niet de Israëli’s die deze regionale Arabische hulp niet toestonden. Het waren ook geen Joden: het waren moslims. Het was Egypte, een land met een moslim-meerderheid, dat weigerde om Saoedi-Arabië toegang te geven tot een open grens. De Egyptenaren verhinderden zelfs het afleveren van medische hulpgoederen.[....]
en tijde van het incident met de vloot vond in Pakistan, mijn land via vaderlijke en moederlijke lijn, de uitzonderlijke massamoord plaats op 120 gematigde, pacifistische moslims, leden van de Ahmadiyya-beweging die streeft naar een vreedzame, pluralistische islam. Zij werden in koelen bloede vermoord door medeburgers, landgenoten, moslims net als zij. Onder de slachtoffers waren veel oudere mannen, honderden mensen raakten gewond, sommigen stierven later. De hulpdiensten verschenen pas na twee uur, de Pakistaanse politie deed niets, het leek alsof ze toelieten dat dit gebeurde, te bang om in te grijpen.
Waar bleef de nationale en internationale woede over de dood van deze moslims? Waar is onze oemma nu? Waar blijven de moslims die roepen om een onderzoek naar oorlogsmisdaden door de lakse en steeds onwilliger Pakistaanse ’leiders’? Wij, de moslims, hebben ineens geen stem, geen tong meer, we zijn afgemat, niet geraakt. Maar op de een of andere manier maakt Gaza ons blind van woede [....].
NOSquote:Spoedzitting
Ook VN-secretaris-generaal Ban Ki-moon veroordeelt de Israëlische actie. De VN wil, net als de VS en de Europese Unie, dat er snel een onderzoek komt.
Er zijn heel wat DeParo's nodig om de Israëlische staatsterreur wereldwijd te verdedigen.quote:
Ik maak de zin even af: "een land dat wordt geleid door een ongelovige puppet van de VS/Israël die de moslims niet vertegenwoordigt". Hoe durft ze hem als moslim te bestempelen. Een moslim helpt zijn moslimbroeders, de Egyptische puppet heeft gefaald en is buiten de islam getreden.quote:Op donderdag 23 september 2010 01:09 schreef paddy het volgende:
[..]
Het waren niet de Israëli’s die deze regionale Arabische hulp niet toestonden. Het waren ook geen Joden: het waren moslims. Het was Egypte, een land met een moslim-meerderheid....
Amerika, en welke nog meer?quote:Op donderdag 23 september 2010 00:24 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Dit. Iedereen die de VN serieus neemt moet zich even (opnieuw?) realiseren dat de VN bestaat uit een verzameling dictaturen, waar men het spreekwoordelijke achterwerk afveegt met de mensenrechten.
Mwa, ik geloof daar net zo min in dan dat alle christenen elkaar altijd helpen. Ze noemt trouwens ook Pakistan.quote:Op donderdag 23 september 2010 01:32 schreef Jan_Janszoon het volgende:
[..]
Ik maak de zin even af: "een land dat wordt geleid door een ongelovige puppet van de VS/Israël die de moslims niet vertegenwoordigt". Hoe durft ze hem als moslim te bestempelen. Een moslim helpt zijn moslimbroeders, de Egyptische puppet heeft gefaald en is buiten de islam getreden.
Dat is dan ook wel weer amusant ja.quote:Op woensdag 22 september 2010 23:25 schreef franske19 het volgende:
Onderzoek kan moeilijk serieus genomen worden aangezien de VN al zonder enige kennis van zaken Israël veroordeelde een uur nadat de bestorming in het nieuws was verschenen. Wat dat betreft zeggen de beelden meer dan die huichelaars van de VN. Een organisatie die volledig geïnfiltreerd is door islamofascistische landen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |