En nou in gewoon NLquote:Op woensdag 22 september 2010 14:48 schreef Bellatrix het volgende:
[..]
Aha, mja kijk, ik ben meer van de post-expressionistische stroming, die gelijk inkwam na Fiona Apple overleed. Ik hou niet zo van de obscure, abstracte naaktheid, ik ben meer van de evangelistische eenheid.
Ik heb inmiddels geen opa's om oma's meer.quote:Op woensdag 22 september 2010 14:48 schreef -Miauw- het volgende:
[..]
Please, nodig me uit voor een familiefeest bella
Ik vind het mooier als er iets te wensen overblijft.quote:
Ik turf altijd op Vrijdag en Zaterdag voor Benny maisjuhs, tijdens Popstars enzo.quote:
Ik las "Waarom krijg ik 1 penis van Juicyhill"quote:Op woensdag 22 september 2010 14:47 schreef Patje1987 het volgende:
Waarom krijg ik trouwens 10+ pms van juicyhil?
quote:Op woensdag 22 september 2010 14:50 schreef Bellatrix het volgende:
[..]
Ik vind het mooier als er iets te wensen overblijft.
Vaduzquote:
Nee hij stuurt 10x dezelfde pm of dat ik een gele zwembroek wil verkopen. Doe ik wel zo ben ik dan ook wel weer.quote:Op woensdag 22 september 2010 14:50 schreef Bellatrix het volgende:
Patjen, Juicy wil je, ik dacht dat dat algemeen bekend was?
Valt genoeg te wensen overquote:Op woensdag 22 september 2010 14:50 schreef Bellatrix het volgende:
[..]
Ik vind het mooier als er iets te wensen overblijft.
Interessant.quote:Op woensdag 22 september 2010 14:51 schreef Patje1987 het volgende:
[..]
Nee hij stuurt 10x dezelfde pm of dat ik een gele zwembroek wil verkopen. Doe ik wel zo ben ik dan ook wel weer.
Ja, als je het feit meerekent dat je nooit zo'n chica in je bed zal krijgen, dan wel.quote:
Literair verantwoord?quote:Op woensdag 22 september 2010 14:51 schreef -Vaduz- het volgende:
Ik was te laat met het roepen om een literair verantwoorde TT. En dan toch krijg je er een.
quote:Op woensdag 22 september 2010 14:52 schreef Bellatrix het volgende:
[..]
Ja, als je het feit meerekent dat je nooit zo'n chica in je bed zal krijgen, dan wel.
Dat ben ik wel, alleen heb ik een eigen literair kader.quote:Op woensdag 22 september 2010 14:52 schreef -Miauw- het volgende:
[..]
Literair verantwoord?
Dan ben je niet zo veeleisend
Tell me!quote:Op woensdag 22 september 2010 14:53 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Dat ben ik wel, alleen heb ik een eigen literair kader.
Sophia Kinsella literair of toch meer Stephenie Meyer?quote:Op woensdag 22 september 2010 14:53 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Dat ben ik wel, alleen heb ik een eigen literair kader.
Oeh leuk!quote:Op woensdag 22 september 2010 14:52 schreef -Miauw- het volgende:
Oh Pisces,
Ik heb mijn eerste adres! Yay!
Shopaholicquote:Op woensdag 22 september 2010 14:54 schreef Bellatrix het volgende:
[..]
Sophia Kinsella literair of toch meer Stephenie Meyer?
Meer Anita Meyer eigenlijk. Het valt zo moeilijk onder woorden te brengen, het is een flow waarin ik me bevind.quote:Op woensdag 22 september 2010 14:54 schreef Bellatrix het volgende:
[..]
Sophia Kinsella literair of toch meer Stephenie Meyer?
quote:
quote:Op woensdag 22 september 2010 14:55 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Meer Anita Meyer eigenlijk. Het valt zo moeilijk onder woorden te brengen, het is een flow waarin ik me bevind.
Probeer het eens! Desnoods met steekwoorden:quote:Op woensdag 22 september 2010 14:55 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Meer Anita Meyer eigenlijk. Het valt zo moeilijk onder woorden te brengen, het is een flow waarin ik me bevind.
Nou ja leuk om mee te beginnenquote:
Binnenkort. Ik moet even verder met het soppen van mijn kamer.quote:Op woensdag 22 september 2010 14:56 schreef -Miauw- het volgende:
[..]
Probeer het eens! Desnoods met steekwoorden:
Aarde-fluweel-goud-zaagsel-ochtend-schaar
Zoiets
fris-lente-schuim-helder-vers-regenboogquote:Op woensdag 22 september 2010 14:59 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Binnenkort. Ik moet even verder met het soppen van mijn kamer.
Het uitzicht van de wallen bedoel je?quote:Op woensdag 22 september 2010 14:59 schreef -Miauw- het volgende:
[..]
Nou ja leuk om mee te beginnen
Ze wil graag kaartjes van het uitzicht. Nou Amsterdam zal ze krijgen
Ja, het uitzicht op de Wallen jaquote:Op woensdag 22 september 2010 15:01 schreef pgrferrari het volgende:
[..]
Het uitzicht van de wallen bedoel je?
Wieso?quote:Op woensdag 22 september 2010 15:01 schreef Loveless85 het volgende:
Jezus wat zijn al die sites en diverse systemen van woningcorporaties toch een faal
Leuke voor je UIquote:Op woensdag 22 september 2010 15:01 schreef pgrferrari het volgende:
[..]
Het uitzicht van de wallen bedoel je?
Ja sms, hij had geen zin in FOK, gisteren was zijn gurl bij hem dus dat is fijn.quote:Op woensdag 22 september 2010 15:03 schreef pgrferrari het volgende:
Heeft iemand Benny nog gezien of gesproken/gesmst/gefaxt/getwittert/gehyved/gebeld/een kaartje verzonden/een postduif gestuurt of iets dergelijks?
Gewoon, het faalt aan alle kanten. Je hebt dan dat 'Woonnet' wat een verzameling is van diverse corporaties en waar het aanbod op staat. Dus ik wilde daar m'n gegevens aanpassen want die waren outdated. Kan je gewoon niet zelf doen... Wil ik dat Woonnet mailen; kan ook niet want 'het is slechts een platform van de diverse corporaties en geen entiteit op zich'. Nou, zo'n corporatie gemaild, is het eindelijk aangepast.quote:
Vandaagquote:Op woensdag 22 september 2010 15:04 schreef Bellatrix het volgende:
[..]
Ja sms, hij had geen zin in FOK, gisteren was zijn gurl bij hem dus dat is fijn.De crematie is ook rond deze dagen ergens?
Ja precies. Sterkte Benny.quote:Op woensdag 22 september 2010 15:10 schreef Pisces29 het volgende:
Ik zat vanochtend al aan Benny te denken, hoop dat het ondanks een zware dag een "mooi" afscheid wordt.
En dat z'n meisje hem iig kan steunen.
Ja idd, fijn dat z'n vriendin er is, en hopelijk is gewoon toch 'mooi' zeg maar. Dat het toch een heel klein beetje closure geeft.quote:Op woensdag 22 september 2010 15:10 schreef Pisces29 het volgende:
Ik zat vanochtend al aan Benny te denken, hoop dat het ondanks een zware dag een "mooi" afscheid wordt.
En dat z'n meisje hem iig kan steunen.
Pfff, ja dat gaat nog wel een tijdje duren dan. Kopen is ook meteen weer zo rigoreus...quote:Op woensdag 22 september 2010 15:06 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
-stomme woningbouwverenigingen-
En als het er wel staat is de woning ws al vergeven, die sites zijn altijd zo heerlijk bijgewerkt.quote:Op woensdag 22 september 2010 15:06 schreef Loveless85 het volgende:
En Woonbron maakt het nog mooier, dan kan je zoeken op de kaart. Klik je een huisje aan op het Weena ofzo (iig centrum R'dam), krijg je de details van een woning in R'dam Hoogvliet (een buitenwijk)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |