abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_86882971
quote:
Op donderdag 23 september 2010 16:48 schreef Symer het volgende:

Maar zouden de makers echt -na Lost- weer iets met onverklaarbare cijfers gaan doen?
Waarna na 6 seizoenen blijkt dat die cijfers geen ruk voorstelde.

(Ja, het zit me nog steeds dwars) :p
pi_86887354
Ik krijg het idee dat die mensen die zijn weggestopt in die inrichting de grootste genieën van onze aarde zijn, die daar zijn verstopt om in het geheim wapens etc te ontwikkelen, zodat de US controle houdt. Eén van die uitvindingen is kennelijk de transporter.

Benieuwd naar episode 2!
  maandag 27 september 2010 @ 20:28:09 #48
20103 FoXje
opgezegd@fok.nl
pi_86915713
Ik hoop dat dit een goede opvolger van Lost wordt want Flashforward was het net niet ...
opgezegd@fok.nl
  maandag 27 september 2010 @ 21:14:27 #49
293423 Anarkhia
Nut up! Or shut up!
pi_86918379
Gisteren eerste ep gezien, kan wel wat worden al vond ik het jammer da het vliegtuig uhm ja wat gebeurde er eigenlijk :')
You must believe in free will; there is no choice.
pi_86920824
Ik heb gekeken.....en ik weet nog steeds niet precies waarna ik gekeken heb. Hoewel ik Jason Ritter cool vind, ga ik dit denk ik niet meer kijken. Voor je het weet heb je je zelf door 6 seizoenen heen gesleept en snap je er nog de ballen van ;)
pi_86930257
Goede 2e episode. Dit zou best nog eens wat kunnen worden.
Je suis Charlie Sheen
pi_86936501
Hele vette 2e ep inderdaad. Stuk beter dan de eerste en beter uitgewerkte tijdschakelingen dit keer.
pi_86944181
Mee eens. Blijf voorlopig wel kijken :)
pi_86953759
hmm ik vond na het kijken van ep2 eigenlijk de pilot beter, inclusief de vage flashbacks. Waarom nou _weer_ aliens, V was ook al zo kansloos uitgewerkt. Hoopte zo dat het om Nazi ubermensch hadden toen het over 1944 ging.. maar nee, aliens die al 60 jaar gevangen worden gehouden, waar iedereen vanaf weet behalve de president. :')__ maargoed, ik geef het nog een kans, aangezien de rest van het aanbod van nieuwe series ook belabberd is.
pi_86954287
Ik ga het ook volgen.. vanavond maar ff binnenhalen..
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_86954905
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 20:00 schreef Shasty het volgende:
hmm ik vond na het kijken van ep2 eigenlijk de pilot beter, inclusief de vage flashbacks. Waarom nou _weer_ aliens, V was ook al zo kansloos uitgewerkt. Hoopte zo dat het om Nazi ubermensch hadden toen het over 1944 ging.. maar nee, aliens die al 60 jaar gevangen worden gehouden, waar iedereen vanaf weet behalve de president. :')__ maargoed, ik geef het nog een kans, aangezien de rest van het aanbod van nieuwe series ook belabberd is.
kon dit niet in een spoiler?
pi_86955243
Waarom? De aflevering is toch al uitgezonden.
pi_86955936
Er zit in ieder geval een beetje tempo in. We weten nu al dat het aliens zijn, en wie de Cylon is die in de regering is geïnfiltreerd. Ik was al bang dat we daar een seizoen naar moesten raden.

Die flashbacks zijn niet echt irritant, het verhaal is simpel genoeg om te volgen, maar voegen ook weinig toe. Een beetje een goedkope manier om wat spanning toe te voegen door een niet chronologische volgorde.
pi_86959105
Net aflevering 2 gekeken
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Trouwens wel: Laura Innes *O*
pi_86959378
Wat is er mis met het feit dat het aliens zijn (mits ze dat ook echt zijn dan)? Zolang ze er een fatsoenlijk verhaal omheen kunnen breien heb ik er geen problemen mee.
pi_86959497
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 21:46 schreef Johnny Blaze het volgende:
Wat is er mis met het feit dat het aliens zijn (mits ze dat ook echt zijn dan)? Zolang ze er een fatsoenlijk verhaal omheen kunnen breien heb ik er geen problemen mee.
Tsja, weet niet. Houd niet zo van dat soort 'in your face' science fiction. Had het liever bij menselijke conspiracy theories gehouden.
pi_86961327
Goede tweede aflevering.

Ik lees dat sommigen denken dat ze echte aliens zijn, maar is dat wel echt duidelijk?
En dan bedoel ik aliens uit ons universum, afkomstig van een verre planeet.
Waarom zouden het geen personen kunnen zijn uit een ander universum.

Sophia zei in 1944: "Unless you go, there is no hope. For anyone for us."

Dat ze zijn gekomen was voor hun dus een noodzaak en willen iets hebben wat hun wereld zal helpen om te overleven. Als ze de technologie en energiebronnen hebben om het hele universum door te reizen, maar uiteindelijk crashen op onze wereld dan vind ik dat toch erg merkwaardig. Ook zou het reizen aanzienlijk veel tijd kosten en moet je met het infiltreren ook rekening houden hoe je jezelf presenteert, zoals mode en kapsels. Je zag vrouwen met jaren '40 kapsels en als je zolang moet reizen is het lastig om deze dingen in te schatten.

Dat ze de kennis hebben om naar verschillende universums te gaan en dat ze door de grote hoeveelheid elektromagnetische straling die vrijkomt en tijdsdruk niet in staat zijn om vliegtuig in de lucht te houden vind ik dan al een stuk waarschijnlijker.

Ik vond het voor mijn gevoel nu meer een mix van Fringe en een beetje The 4400, en dan bedoel ik vooral de argwaan voor de personen in het begin van seizoen 1.

De flashbacks waren nu niet hinderlijk, maar dat komt vooral omdat ze meestal nuttige details gaven en niet telkens spannende scenes onderbraken.

[ Bericht 1% gewijzigd door Mr.Silencer op 28-09-2010 23:27:42 ]
  dinsdag 28 september 2010 @ 23:26:26 #63
312016 JD_SLR
Fervent tv-kijker
pi_86964483
Ik vond de tweede aflevering eerlijk gezegd flink tegenvallen tov de pilot. De serie opgeven gaat echter zeker nog niet gebeuren, daarvoor keek ik er te veel naar uit. Bovendien is het aanbod van nieuwe series dit jaar nogal mager, dus erg veel alternatieven zijn er niet. Hopen dus maar op verbetering volgende week.
What's the matter? You act like you've never seen a severed human head on a tortoise before.
pi_86967896
Prima ep... aliens zijn prima, als het verhaal eromheen maar een beetje origineel is.

En a.u.b geen alternate universe, ik heb geen behoefte aan Fringe 2.
Een dag zonder vlees is een dag niet geleefd
pi_86969220
Wel een prima aflevering idd!

Mijn gedachte was ook dat het geen aliens zijn. Misschien uit een ander universum of bijvoorbeeld tijdreizigers (1% verschil in DNA door evolutie?)
Great spirits have always found violent opposition from mediocrities
pi_86979113
de tweede aflevering vond ik een teleursteling, twas lang niet zo spannend meer als afl. 1
pi_86979415
Snap er nu al geen kut meer van, maar ik blijf het nog wel even aanzien :)
pi_86994557
quote:
Op dinsdag 28 september 2010 20:28 schreef Johnny Blaze het volgende:
Waarom? De aflevering is toch al uitgezonden.
oh, ik wist niet dat dat regel was..
pi_87007257
dat zustertje was wel een echte bitch
pi_87111654
Zo, eerste 2 afleveringen bekeken.

Godverdomme, wat is een superslechte serie zeg. Het hangt aan elkaar van voorspelbare cliché's en vervelende flashbacks.

En die "Aliens", for christ sake. Aliens is 100% op mensen lijken???????? Aliens die perfect Engels praten? Aliens die dezelfde kleding hebben als mensen???? WTF is dat verdomme? Ik wil echte aliens, die op een kruising tussen Pokemon en It the Clown lijken, niet aliens die op mensen lijken. Tering jantje, dat haalt toch alle spanning meteen weg. Stelletje goedkope kut-acteurs die aliens.

Voor de rest zitten er natuurlijk ook weer 1001 plotholes in de serie, en daarom zal het ook niet verder bekijken. Dan is zelfs het extreem matige V nog een meer spannende alien-serie.
pi_87111762
Ik denk dat ze daar nog wel op doorgaan, op waarom ze zo veel op ons lijken.

Die sinistere kerel speculeerde al over een common ancestor ofzo.
pi_87111789
Wie zegt dat het Aliens zijn?
Dat is toch niet met zovel woorden gezegd?
Wat mis ik / zie ik over het hoofd?

Voor hetzelfde geld is het een groep die anders geevolueerd is in en afgelegen streek (klinkt mij niet erg aannemelijk/geloofwaardig overigens) of tijdreizigers die schipbreuk hebben geleden (uit de toekomst, mensheid die verder is geevolueerd, zou ook de techniek van hen enigzins kunnen verklaren).
Burnt to the core but not broken
pi_87111877
quote:
Op zaterdag 2 oktober 2010 20:16 schreef PPL het volgende:
Wie zegt dat het Aliens zijn?
Non-terrestrial origin zei die kerel toch? Of zou dat ook gewoon speculatie zijn?
pi_87111886
quote:
Op zaterdag 2 oktober 2010 20:16 schreef PPL het volgende:
Wie zegt dat het Aliens zijn?
Ze zeggen toch dat ze extra-terrestial zijn? Verder kan de serie ook mij ook niet boeien, dus de door de plee spoelen deze crap.
pi_87111935
quote:
Op zaterdag 2 oktober 2010 20:16 schreef Symer het volgende:
Ik denk dat ze daar nog wel op doorgaan, op waarom ze zo veel op ons lijken.

Die sinistere kerel speculeerde al over een common ancestor ofzo.
Ohhhhhhh interessant.

Ze kunnen wel door de tijd reizen (althans, dat zou je denken als je van een andere zonnestelsel komt), maar ze hebben in al die jaren nog steeds dezelfde zwerverkleren als wij hebben.
pi_87112031
quote:
Op zaterdag 2 oktober 2010 20:19 schreef Symer het volgende:

[..]

Non-terrestrial origin zei die kerel toch? Of zou dat ook gewoon speculatie zijn?
Ik denk dat eigenlijk niemand weet hoe het precies zit, misschien zelfs de schrijvers van de serie wel niet.
Vandaar vaagheden en speculaties om later een daadwerkelijke richting te kiezen aan de hand van kijkers-reacties.
De enige die het 'weten' is de groep van Sophia zelf, en die hebben (zover ik mij kan herinneren) nog niets losgelaten.
Speculaties binnen de CIA waarbij een van de Groep Sophia/Groep Thomas aanwezig was tel ik niet mee, zij kunnen er baat bij hebben om de waarheid achter te houden en de Homo Sapiens lekker te laten gissen/raden speculeren (verdeel en heers).

[ Bericht 0% gewijzigd door PPL op 02-10-2010 20:33:17 ]
Burnt to the core but not broken
pi_87112102
De groep-Sophia zijn een stel goedkope mens-acteurs omdat de scriptschrijvers niets beters kon bedenken dan een mensenkloon-alienras.
pi_87112215
Ik vond de serie overigens best spannend, tot het moment dat de aliens idd "mensen" bleken te zijn :'). Godverdomme, wat zakte de spanning diep in m'n schoenen.
pi_87112328
quote:
Op zaterdag 2 oktober 2010 20:20 schreef pberends het volgende:

[..]



Ohhhhhhh interessant.

Ze kunnen wel door de tijd reizen (althans, dat zou je denken als je van een andere zonnestelsel komt), maar ze hebben in al die jaren nog steeds dezelfde zwerverkleren als wij hebben.
Vandaar dat ik denk aan gestrandde tijdreizigers die naar een 'event' kwamen kijken (in dit geval WO2).
Ik denk (maar dat is persoonlijk en sowieso lastig op basis van twee afleveringen) dat wij het moeten zoeken in een gestrandde groep zoals voorkwam in de film Timescape..
Vandaar hun kleding en het aangepast zijn.

Voorts denk ik dat Groep Thomas verantwoordelijk is voor het redden van de president.
Wie of wat achter de aanslag (of poging daartoe) ziet weet ik niet.
Ik noem hen voor nu Groep Vicky.
Misschien afvalligen van Groep Thomas of ontsnapten uit de gevangenis van Groep Sophia (dat laatste lijkt mij onwaarschijnlijk) die hun superioriteit willen gebruiken om over de aarde te heerschen?


PS:
Heerlijk dit speculeren.
Lachen om dit over vijf seizoenen terug te lezen en dan te merken hoe erg je ernaast hebt gezeten...
:X
Burnt to the core but not broken
pi_87112438
Of... misschien zijn het resultaten van cross breeding tussen ontvoerde mensen en aliens.
Wat er met de ontvoerde mensen zelf is gebeurd hebben wel al gezien in The 4400.

Nu dus hun 'offspring'.

:?
Burnt to the core but not broken
pi_87112788
Ja leuk dat eindeloze gespeculeer. Daar kijk ik geen serie voor _O- :D.

Ze proberen een soort mysterie rondom te creëren, alsof iemand ook maar een fuck geeft.

Geef liever die toffe evil aliens die je in Independence Day zag.

[ Bericht 25% gewijzigd door pberends op 02-10-2010 20:51:54 ]
pi_87115727
quote:
Op zaterdag 2 oktober 2010 20:45 schreef pberends het volgende:
Ja leuk dat eindeloze gespeculeer. Daar kijk ik geen serie voor _O- :D.
Nee? Ik wel. Vele malen liever een serie die je eigen fantasie aanspreekt dan voorgekauwde crap in de zoveelste cop-show.
pi_87115842
quote:
Op zaterdag 2 oktober 2010 20:20 schreef pberends het volgende:

[..]



Ohhhhhhh interessant.

Ze kunnen wel door de tijd reizen (althans, dat zou je denken als je van een andere zonnestelsel komt), maar ze hebben in al die jaren nog steeds dezelfde zwerverkleren als wij hebben.
Nogal wiedes. Als een ras in staat is tot tijdreizen kan het zich daar ook op voorbereiden.
pi_87116868
quote:
Op zaterdag 2 oktober 2010 20:45 schreef pberends het volgende:
Ja leuk dat eindeloze gespeculeer. Daar kijk ik geen serie voor _O- :D.

Ze proberen een soort mysterie rondom te creëren, alsof iemand ook maar een fuck geeft.

Geef liever die toffe evil aliens die je in Independence Day zag.
Die aliens die door een 'simpel' computer virus verslagen worden? Ik hoop toch niet dat the event tot zo'n laag niveau zakt....
pi_87128173
quote:
Op zaterdag 2 oktober 2010 22:54 schreef Johnny Blaze het volgende:

[..]

Die aliens die door een 'simpel' computer virus verslagen worden? Ik hoop toch niet dat the event tot zo'n laag niveau zakt....
Maar ze zagen er wel tof uit :7.
pi_87156785
quote:
Op zaterdag 2 oktober 2010 20:13 schreef pberends het volgende:
Zo, eerste 2 afleveringen bekeken.

Godverdomme, wat is een superslechte serie zeg. Het hangt aan elkaar van voorspelbare cliché's en vervelende flashbacks.

En die "Aliens", for christ sake. Aliens is 100% op mensen lijken???????? Aliens die perfect Engels praten? Aliens die dezelfde kleding hebben als mensen???? WTF is dat verdomme? Ik wil echte aliens, die op een kruising tussen Pokemon en It the Clown lijken, niet aliens die op mensen lijken. Tering jantje, dat haalt toch alle spanning meteen weg. Stelletje goedkope kut-acteurs die aliens.

Voor de rest zitten er natuurlijk ook weer 1001 plotholes in de serie, en daarom zal het ook niet verder bekijken. Dan is zelfs het extreem matige V nog een meer spannende alien-serie.
Lol er zijn pas 2 afleveringen uitgezonden en jij denkt al helemaal door te hebben hoe het verhaal in elkaar steekt. Lekker voorbarig. Maar goed, zelf weten
pi_87158663
quote:
Op zaterdag 2 oktober 2010 20:23 schreef PPL het volgende:

[..]

Ik denk dat eigenlijk niemand weet hoe het precies zit, misschien zelfs de schrijvers van de serie wel niet.
Dat vraag ik me af, tegenwoordig zijn ze daar wel meer mee bezig. Schijnt dat ze bij Fringe zo'n beetje met het einde van de serie zijn begonnen en daarvan terug zijn gaan schrijven.
pi_87161192
quote:
Op maandag 4 oktober 2010 07:51 schreef dapluiz het volgende:

[..]

Dat vraag ik me af, tegenwoordig zijn ze daar wel meer mee bezig. Schijnt dat ze bij Fringe zo'n beetje met het einde van de serie zijn begonnen en daarvan terug zijn gaan schrijven.
Sowieso moeten schrijvers bijna altijd een show-bible schrijven voor de serie opgepikt kan worden door een netwerk. Daar staat precies in wat de mythologie inhoudt en welke verhaallijnen gebezigd zullen worden.
  dinsdag 5 oktober 2010 @ 07:12:30 #89
236046 NotYou
tigerblood
pi_87196685
Mindere 3e ep. :') Dit zou best eens de crap kunnen blijken die ik oorspronkelijk verwachtte.
Je suis Charlie Sheen
pi_87209349
Ik moet zeggen dat het me al meer bevalt dan FlashForward of V destijds.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')