Ik wil echt heel graag over haar heen want ik wil haar niet terug nu niet nooit niet.quote:Op woensdag 22 september 2010 14:19 schreef melanie_x het volgende:
[..]
Als jij zo doorgaat ben je over een jaar nog niet over haar heen, dan loop je nog steeds als een hondje achter haar aan. Ik weet haast wel zeker dat jij het nog heel erg moeilijk gaat hebben de komende maanden omdat jij je er gewoon niet overheen WIL zetten. Wáárom reageer je op zo'n smsje. Jouw ex heeft je totaal in haar macht![]()
Doe nou eens iets met al dat advies dat hier wordt gegeven.
Blokkeren + verwijderen van msn, nooit meer reageren op haar sms'jes en al het contact vermijden.
Oh my god, nu ik dit lees schiet meteen weer de gedachte door mijn hoofd van '' Er is dus misschien toch nog kans dat mijn ex me toch nog terug wil ''quote:Op woensdag 22 september 2010 14:19 schreef melanie_x het volgende:
[..]
Ehm het is nu 2 weken uit en voor het eerst een 'normaal' gesprek gehad via msn. (Ik schrik hier zelfs van, ik dacht dat het veel langer was) Maar ik heb er weinig moeite mee omdat het al een keer eerder uit was gegaan. Toen was het 4 maanden uit en heb ik me echt zwaar belabberd gevoeld omdat ik hem niet los kon laten. En toen dacht ik steeds: Stel dat hij het nu echt anders gaat doen. Nou, anders werd het niet. Dus wist ik voor mijzelf gewoon 100% zeker dat het niks meer werd en maakte ik het uit.
Niet al het eten en zeker niet enkel lekker eten.quote:Endorfines werken in de eerste plaats pijnonderdrukkend, maar zorgen ook voor een gevoel van geluk of euforie, zoals de 'runners high' bij duursporters. De roesachtige toestand die kan ontstaan na een fysieke inspanning wordt gedeeltelijk veroorzaakt door het vrijkomen van endorfine. Opium en heroïne werken op dezelfde receptoren in als endorfine. De smaakervaring bij suikers, vetten, chilipepers en ook chocolade produceert endorfine in het lichaam. Ook werkt deze verslavende stof zeer actief bij automutilatie (zelfverminking).
Gewoon verwijderen!quote:Op woensdag 22 september 2010 19:56 schreef Mevrouw_voor_jou het volgende:
Ik haat msn. Blijkbaar was de blokkade opgeheven dus zag ik m'n ex in de online mensen staan. Het jeukte, eventjes, en toen heb ik hem weer geblokkeerd. Het dieet is nog niet klaar.
Dat is lastig zeg, ik ken het gevoel wel van vroeger. Maar ik heb wel mensen die ik ff kan bellen of gewoon naartoe kan gaan. Maarre, je kunt ook gewoon bij mensen langsgaan en dan samen tv kijken? Is al een stuk gezelliger dan in je eentje.quote:Op woensdag 22 september 2010 19:59 schreef Bartinhoo het volgende:
Hmm ook maar eens een flinke bak B&J halen denk ik dan maar !
Pff wat voel ik me weer klote. Ik wil mezelf echt een schop onder mn reet geven. Het is nu verdomme al ruim 3 maanden over, en we zijn ''slechts'' 8 maandjes samen geweest. Nog steeds zit ze 24/7 in mn hoofd! Wat het allemaal nog erger maakt, is het feit dat ik gewoon weet, dat dit niet het goede meisje voor mij was en andersom!
Ik weet nog wel toen het rustig aan zomer aan het worden was, had er zoveel zin in. Lekker terrassen, uit eten met mijn dame. Nu hebben we de mooiste dagen wel zo' n beetje gehad, en kijk ik aan tegen weer 6 maanden lang regen kou en sneeuw, wat een kutgevoel zeg
Het is ook niet zo dat ik altijd maar iemand heb om op te bellen. Iedereen is druk met de studie, en uberhaupt lijkt iedereen er momenteel vrede mee te hebben om lekker thuis voor de tv te zitten op een doordeweekse avond....
dat had/heb ik ook altijd gehad, maar sinds het uit is ben ik echt heel onrustig binnenshuis. Om de 2 uur heb ik weer het gevoel er ff uit te moeten. Dan ga ik maar even hardlopen/autorijden oid. Maar dit duurt inmiddels ook al 3 maanden en ik word een beetje gek van mezelf
Heb je helemaal gelijk in. Maar ik vind blokkeren ff genoeg. Ik ga ervanuit dat msn nu wel gewoon doet wat ik t opdraag.quote:Op woensdag 22 september 2010 19:57 schreef Fellows het volgende:
[..]
Gewoon verwijderen!![]()
Als je behoefte aan hem hebt zou je hem altijd nog terug kunnen adden.
Toen ik haar alleen geblokkeerd had toen had ik constant de neiging om te kijken of ze nog online was en wat ze aan het doen was of iets. Nadat ik eindelijk na 100x het advies had aangenomen merkte ik toch dat ik me er veel minder mee bezig hield. Als je dit niet hebt ja dan zou ik hem er ook gewoon inhouden.quote:Op woensdag 22 september 2010 20:03 schreef Mevrouw_voor_jou het volgende:
[..]
Heb je helemaal gelijk in. Maar ik vind blokkeren ff genoeg. Ik ga ervanuit dat msn nu wel gewoon doet wat ik t opdraag.
Ja dat is waar.. Maar de vrienden die ik als close genoeg beschouw om hier echt op een goede manier mee over te kunnen praten zitten 20 km verderop op kamers in Amsterdam. Heb nog wel 2 goed maatjes in de buurt, maar wil me nu niet ineens te afhankelijk van hen gaan opstellen. Ik moet dit zelf oplossen...quote:Op woensdag 22 september 2010 20:02 schreef Mevrouw_voor_jou het volgende:
[..]
Dat is lastig zeg, ik ken het gevoel wel van vroeger. Maar ik heb wel mensen die ik ff kan bellen of gewoon naartoe kan gaan. Maarre, je kunt ook gewoon bij mensen langsgaan en dan samen tv kijken? Is al een stuk gezelliger dan in je eentje.
Ik heb dat niet zo sterk, ik kijk dan ook niet zoveel in mijn 'online'-lijst. Ik zag alleen een msnmelding voorbijkomen dat hij zich had aangemeld. Vandaar dat ik merkte dat hij niet meer geblokkeerd was.quote:Op woensdag 22 september 2010 20:05 schreef Fellows het volgende:
[..]
Toen ik haar alleen geblokkeerd had toen had ik constant de neiging om te kijken of ze nog online was en wat ze aan het doen was of iets. Nadat ik eindelijk na 100x het advies had aangenomen merkte ik toch dat ik me er veel minder mee bezig hield. Als je dit niet hebt ja dan zou ik hem er ook gewoon inhouden.
Komt heus wel goed! Je bent dit keer niet alleen met hem dus waarschijnlijk word het heel anders.quote:Op woensdag 22 september 2010 20:12 schreef Mevrouw_voor_jou het volgende:
[..]
Ik heb dat niet zo sterk, ik kijk dan ook niet zoveel in mijn 'online'-lijst. Ik zag alleen een msnmelding voorbijkomen dat hij zich had aangemeld. Vandaar dat ik merkte dat hij niet meer geblokkeerd was.
Maar ik kan de gedachten over hem ook wel redelijk controleren nu. Ik zie wel een beetje op tegen zaterdag, dan ga ik naar een musical met een groep vrienden en hij gaat ook mee. Ik vind het een prachtige musical en toen wat vrienden vroegen of ik meeging heb ik hem meegevraagd omdat ik hoopte dat hij er ook zo van zou kunnen genieten zoals ik deed. En het is in Antwerpen waar we vorig jaar nog met zijn tweetjes geweest zijn. Het is niet dat ik m nu al knijp maar ik zie er wel een beetje tegenop om hem weer te zien en dan in die stad te lopen met hem en de rest waar we eerder heel verliefd rondliepen.
Dat is inderdaad waar, er zijn ook goede vrienden bij gelukkig.quote:Op woensdag 22 september 2010 20:30 schreef Fellows het volgende:
[..]
Komt heus wel goed! Je bent dit keer niet alleen met hem dus waarschijnlijk word het heel anders.
Als je je er van te voren jezelf al gaat op zitten vreten dan komt het niet goed laat het gewoon over je heen komen !
Hahaquote:
ik dacht ook heerlijk ik ga hardlopen maar verder dan 2 straten kwam ik niet met hard rennenquote:Op woensdag 22 september 2010 21:04 schreef Bartinhoo het volgende:
Ik zit trouwens wel eens te denken, stel je toch voor hee dat iemand hier mijn situatie herkent, dit doorverteld heeft aan mijn ex, en dat zij al mijn verhaaltjes ondertussen rustig zit mee te lezen
Wat een aanfluiting zou dat zijn zeg...
PS: ik heb net ff lekker een stuk hardgelopen, heerlijk om je hofd ff lekker leeg te maken, aanrader!
join the club. ff wennen aan het alleen zijn. Leventje alleen weer oppakken. Vooral doen waar je zelf zin in hebt. Heb je zin om thuis te blijven doe je dat, heb je zin om uit te gaan doe je dat. Over een tijd gaat het een stuk beter.quote:Op woensdag 22 september 2010 21:39 schreef jimbojansen het volgende:
Ik volg dit topic al tijden maar ga nu zelf toch maar eens wat posten..
Inmiddels nu twee en een halve week alleen na een twee jarige relatie.. bah wat voelt het kut en had niet verwacht dat ik het er ooit zo moeilijk mee zou hebbenben meestal wel een harde hierin.. mja nu niet..
Het is over omdat zij verandering en vrijheid nodig had maar ze hield nog wel van mij.. helaas heb ik daar niet zoveel aan haha.. We deden echt heel veel samen, vier vakanties en zagen elkaar zowat elke dag en toen opeens was het over
het is wel fijn om de verhalen hier te lezen en te weten dat ik niet de enige ben en zeker niet speciaal..
Ach boeiend, je schrijft t toch voor jezelf?quote:Op woensdag 22 september 2010 21:04 schreef Bartinhoo het volgende:
Ik zit trouwens wel eens te denken, stel je toch voor hee dat iemand hier mijn situatie herkent, dit doorverteld heeft aan mijn ex, en dat zij al mijn verhaaltjes ondertussen rustig zit mee te lezen
Wat een aanfluiting zou dat zijn zeg...
PS: ik heb net ff lekker een stuk hardgelopen, heerlijk om je hofd ff lekker leeg te maken, aanrader!
Bedankt i guess.. maar dat wennen is inderdaad het moeilijkste.. zoveel herinneringen en liefde.. en thuis blijven heb ik helemaal geen zin maar af en toe kan het gewoon niet anders.. morgen begint het weekend weer gelukkig en merk wel dat ik daar ongeveer de rest van de week naartoe leef.. hebben jullie dit ook? zal wel normaal zijn denk ik zo.. tijd heelt alle wondenquote:Op woensdag 22 september 2010 22:06 schreef Male23 het volgende:
[..]
join the club. ff wennen aan het alleen zijn. Leventje alleen weer oppakken. Vooral doen waar je zelf zin in hebt. Heb je zin om thuis te blijven doe je dat, heb je zin om uit te gaan doe je dat. Over een tijd gaat het een stuk beter.
Ja zo is het natuurlijk ook..quote:Op woensdag 22 september 2010 22:23 schreef Mevrouw_voor_jou het volgende:
[..]
Ach boeiend, je schrijft t toch voor jezelf?
Mijn ex zit op dit forum, hij weet mijn nick dus zou best mee kunnen lezen. Maar ik schrijf t voor mezelf en niet voor hem. Daarnaast als ze af zou gaan op wat je hier schrijft neem ik aan dat ze n heel deel ook gewoon mist.
Dat heb ik ook hoor, dat toeleven naar het weekend. Ik heb het mezelf daarin extra moeilijk gemaakt. Sinds het uit is ben ik veel minder gaan werken, heb maar 12 contacturen per week op de uni, dus enorm veel vrije tijdquote:Op woensdag 22 september 2010 22:39 schreef jimbojansen het volgende:
[..]
Bedankt i guess.. maar dat wennen is inderdaad het moeilijkste.. zoveel herinneringen en liefde.. en thuis blijven heb ik helemaal geen zin maar af en toe kan het gewoon niet anders.. morgen begint het weekend weer gelukkig en merk wel dat ik daar ongeveer de rest van de week naartoe leef.. hebben jullie dit ook? zal wel normaal zijn denk ik zo.. tijd heelt alle wondenduurt alleen lang haha
Je hoeft het toch ook niet telkens uitgebreid te melden? Als iemand vraagt hoe het gaat kan je zeggen goed of minder goed of ronduit kut en als je de waarom krijgt zeg je waarom en daarmee klaar? Dan ben jij het kwijt en weten hun het en dan kan je verder gaan met de normale gang van zakenquote:Op woensdag 22 september 2010 20:07 schreef Bartinhoo het volgende:
Verder heeft iedereen mijn verhaal al tot in den treure gehoordDenk dat ze het nu wel een beetje hebben gehad met mijn liefdesverdriet
Hahaquote:Op donderdag 23 september 2010 13:54 schreef goofy_goober het volgende:
Even wat positiefs: mijn date van gisteren ging pas vanochtend weer weg.
Thanx!!quote:Op donderdag 23 september 2010 14:25 schreef melanie_x het volgende:
[..]
Hahamaar goed dat jij vandaag al vrij had genomen! Vind het echt leuk voor je.
Denk eigenlijk niet dat goofy_goober op date is gegaan met die meid om zijn ex 'te verdringen' maar meer omdat hij het goed met haar kan vinden.quote:Op donderdag 23 september 2010 18:47 schreef Freek1001 het volgende:
Want zoals Goofy_goober zegt, zodra je met iemand anders in je hoofd zit ben je weer gelukkig en kan je je ex makkelijk verdringen. Ben benieuwd of dit bij haar het geval is?! Maar dat zal ik via een mailtje ook niet te weten komen, maar als ik niks hoor op die mail, weet ik in ieder geval dat ze niet eens normaal wil praten...
Dat klopt, maar ik zou nou veel sneller met iemand op date gaan, dan daarvoor... Puur vanwege het feit dat ik iets mis in mijn leven en daar heel erg graag vervanging voor zoek. En vrees dat dat bij haar ook zo is, sterker nog, ze was na 1 week al contact aan het zoeken met andere kerels!quote:Op donderdag 23 september 2010 19:08 schreef melanie_x het volgende:
[..]
Denk eigenlijk niet dat goofy_goober op date is gegaan met die meid om zijn ex 'te verdringen' maar meer omdat hij het goed met haar kan vinden.
Maar goed dat moet hij zelf maar vertellen.
Hier begrijp ik je echt zo goed mee!quote:Op donderdag 23 september 2010 18:47 schreef Freek1001 het volgende:
Is makkelijker gezegd dan gedaan? Ik kan er met mijn hoofd niet bij dat ze me al aan de kant heeft gezet? Betekende het dan zo weinig voor haar, niet dat ik dat aan haar ga vragen in die mail. Hou het vrij zakelijk. Maar ik krijg op deze manier zelf geen rust, kan het niet afsluiten als ik niks weet. Blijf maar piekeren!
Gelukkig is mijn wil sterker op het moment dan mijn emotie en heb ik me al 4 weken koest gehouden. Maar wordt wel verdomd lastig,!
Want zoals Goofy_goober zegt, zodra je met iemand anders in je hoofd zit ben je weer gelukkig en kan je je ex makkelijk verdringen. Ben benieuwd of dit bij haar het geval is?! Maar dat zal ik via een mailtje ook niet te weten komen, maar als ik niks hoor op die mail, weet ik in ieder geval dat ze niet eens normaal wil praten...
Ik heb dat eigenlijk nog nooit gehad. Ik ben wel eens jaloers geweest, dat mijn ex al vrij snel een vriendin had en ik niet. Maar verder kijk ik niet tegen mijn exen op. Het zijn niet voor niks exen.quote:Op donderdag 23 september 2010 13:17 schreef Bartinhoo het volgende:
Herkennen jullie trouwens ook, dat je na het uitgaan van de relatie op een bepaalde manier gaat ''opkijken'' tegen je ex? (Wanneer hij/zij het uit heeft gemaakt)?
Ik heb dat momenteel wel, komt voort uit onzekerheid van mezelf, maar het is echt klote!
Niet om mezelf nu een peptalk te geven, maar in principe heb ik helemaal niets waar ik in mijn ogen jaloers op moet zijn bij mijn ex. Zij is na het mbo fulltime gaan werken, ik ben gaan studeren, zou nooit met haar willen ruilen op gebied van, eigenlijk alles![]()
Toch kijk ik op naar dingen wat betreft mijn ex, ookal weet ik dat zoiets helemaal niets voor mij is. Zo is/was ze altijd erg vrij met jongens. Ze heeft een indrukwekkend repertoire aan vriendjes/relaties opgebouwd inmiddels, en waar seks voor mij toch echt wel heel wat voorstelt ( ben aardig preuts ), heeft zij echt met het 4 voudige aan aantal bedpartners gehad vergeleken met mij...
Door mijn studie heb ik ook redelijk veel vrije tijd. Als ik dan ff thuis niets aan het doen ben, dan denk ik wel eens aan haar, die 5 dagen in de week van half 9 tot 5 werkt. Dan voel ik mezelf een kneus![]()
En dat terwijl ik weet dat ik veel meer toekomstperspectief heb, en voor geen goud met haar zou willen ruilen!
Tijdens de relatie wist ik dat soort dingen ook allemaal, en toen deed het me echt niets. Als ik nu zie hoe gemakkelijk zij nieuwe jongens strikt, dan kijk ik daar tegen op.. best dom aangezien ik helemaal niet zo ben van elke week een ander
Je weet niet waarom het zo is. Misschien heeft zij het er ook moeilijk mee en wil ze geen contact omdat het te pijnlijk is? Ik zou niet meteen een heel epos aan haar schrijven maar gewoon een sms of kort berichtje en daarin vragen hoe het met haar gaat. Dan kun je rustig even peilen zonder dat je je ziel blootlegt, wie weet is ze kwaad en stampt ze er nog ff keihard op.quote:Op donderdag 23 september 2010 18:12 schreef Freek1001 het volgende:
Na bijna 4 weken en nog niks van haar vernomen...! Heeft ze me al verdrongen, waarschijnlijk als je 4 weken niets van iemand hoort. Heeft ze al een ander? Waarschijnlijk, helpt het verdringen van je ex...
Is toch niet normaal dat je zomaar iemand uit je leven kan zetten, en daaaag zegt... Niet normaal!
Tijd voor een mailtje haar kant op en vragen om opheldering, of toch nog maar even wachten?! Dunno, wat nu?
Bijna weekend!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |