abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 20 september 2010 @ 18:23:43 #1
270524 Flodder450
99% slechtheid, 1% plankton
pi_86644869


Poit: De oldbie in de slowchat. Ziet zich als pater familias van de slowchat en is dit eigenlijk ook. Heeft een klein vierkant gedeukt autootje genaamd Viefje waar meer aan mankeert dan aan een lelijke kreupele bejaarde met chronische diarree: het kopje is hard, de rest kun je drinken.
Cruise.Elroy: De teruggevonden slowchatter. Heeft de weg naar de slowchat weer gevonden en hoeft daardoor niet zoals newbies onderaan aan te sluiten. Deze rode kerel staat bekend om zijn memorabele afbeeldingen van mensen in carnavalskostuum en autorijders.
Rossdale: De slowchatter die af en toe eens binnen komt hupsen en daarna weer even afwezig is. Had de bril van Spanky gestolen en is erg blij dat hij zijn modrechten kwijt is. Snurkt wel, dankzij de beschuldigingen van Koei.
Lyzio: De boerse slowchatter. Viert fanatiek vasteloavend ofzoiets en is coach van iets. Heeft de Mexicaanse griep meegenomen van zijn vakantie. Koning der koningen door in het bezit te zijn van een heuze tap! Oprichter van het LBF! ALL HAIL!
koei: De leukste slowchatter, aldus haarzelf. Zorgt altijd voor een vrolijke noot en is de favoriete gesprekspartner van bronstige mannen (ook wel bekend als Poit). Maakt daarnaast ook hele mooie OP's, heeft een woeste verzameldrang van allerlei games- en niet-gamesgerelateerde troepjes en verzint slechte eigenschappen over Rossdale. Stemt ook op onzinnige partijen en wil samen met een andere rechtse rakker een dierenknuffelaars-partij oprichten...! Heeft borsten!
Pettigrew81: De workaholic slowchatter. Heeft drie of twee baantjes en heeft daarnaast nog tijd over voor zijn haat/liefde-verhouding met AQuila. Mocht je pillen nodig hebben, dan is hij je man!
disjfa: De oudste slowchatter. Met zijn bijna veertig jaren heeft hij AQuila in shock gebracht. Houdt van mensen beledigen en heeft een grote collectie vreemde plaatjes. Heeft een haat-liefde verhouding met Lyzio en is daarnaast de grootste snurker uit de SC, hoewel Rossdale een goede tweede is!
Reintji: De recreatieve slowchatter. Maakt toffe X-ray foto's en is daarmee wereldberoemd geworden. De Tshirts zouden voor veel geld te koop zijn bij Lennie.
Edwinuss: De apartste slowchatter. In de letterlijke betekenis van het woord. Verzint regelmatig verhalen over filmpjes van vreemdgaande vriendinnen, katten die stikken in kabels en huisgenoten die hem bedreigen. Heeft tevens de neiging om slappe beats te maken en is fanatiek UI bouwer. Heeft na Lennie en Petti ook besloten zijn nick aan te passen maar toch weer niet.
Fallen: De mysterieuze slowchatter. Gaat hardlopen op zondagochtend vroeg en zet slakjes overeind bij de padvinderij. Heeft irl HIMYM-momenten in de supermarkt inclusief het bijbehorende FAIL.
lkb9000: De slowchatter met tunnel. Heeft een eigen tunnel waar hij geld doorheen stopt en waar Poit jaloers op is. Doet een kunstzinnige opleiding en is dan ook een beetje 'apart'. Gaat raar doen na het eten van truffels.
Tain: De terug van weggeweest slowchatter! Is na een lange afwezigheid plots weer opgedoken en werkt nu als ambtenaar 'kneiterhard'! Tevens zit er een steekje los bij hem en vooral wat steekjes in zijn knie en wordt hij regelmatig voor knulliebullie uitgemaakt. Is er wel op vooruit gegaan door Amsterdam te verlaten voor Den Haag.
SpankmasterC: De slowchatter die zegt altijd bezig te zijn maar dat eigenlijk nooit is. Heeft als vreemde hobby het in de magnetron opwarmen van dode kraaien en staat voor alles open behalve voor poep opvangen in een zakje en daar vieze dingen mee doen. Meester Freddie! Heeft geen borsten.
Misan: De heel erg slowchatter die niet zo heel erg slowchatter meer is. Is verhuisd naar Nebo en heeft daarna de GAM SC aan de kant gezet :'(
Socialdisorder: De lange slowchatter. Met zijn 3,91 is deze reus meer dan groot, hij is GIGANTISCH!! Daarnaast houdt ie erg van gesprekken met zn vriendinnetje hier in de SC voeren, en van slechte muziek!
Nebo: De hattrick slowchatter. Heeft na vele pogingen eindelijk een nieuw SC-topic aan mogen maken en scoorde vlak daarna ook gelijk een hattrick. Mag alleen nog maar aangelengde tequila's drinken.
GameBabe: de insider-slowchatter met haar eigen gamebedrijfje. Dankzij haar nickname krijgt ze bijna de complete mannelijke GAM-SC achter haar aan, die ze maar amper voor kan blijven omdat ze overtuigd vegetariërster is. Heeft inmiddels een klantenkaart bij Poit, wat haar een leuke korting op zijn diensten achter het station oplevert. Heeft borsten!
RitseB: De broekie slowchatter, zijn leeftijd wordt door disjfa gecompenseerd. Zet dit jaar zijn eerste stapjes in de grote enge wereld en kent truukjes om voor 5 cent gratis koffie te krijgen. Heeft zich erg snel omhooggeneukt in de crew en kan daardoor met Rossdale's knopjes spelen.
CraniuM: De eeuwige slowchatter. Deze jongen met hoofdletter M op het einde ja. De nieuwste en meest afwezige SC'er die er op dit moment is. Hij heeft meteen zijn stempel gedrukt door in no time een topic vol te kankeren met Edwinuss. Blijft voor altijd in de SC zegt hij maar is alweer een tijdje niet gesignaleerd.
De_Kok: De culinaire slowchatter. Zit onder de plak bij Poit en heeft een veel te grote TV voor z'n kamer. Daarnaast heeft hij ook nog een kneiter geil zusje waarvan hij geen foto's wil posten maar die wel gemakkelijk op Facebook is terug te vinden. Is beroemd om zijn 'kwaliteiten' in SingStar.
Gamer_V: De verdwaalde slowchatter. Vraagt zich af wat hij hier eigenlijk doet en heeft een stiekem fetisj voor tvp's. Niemand weet hoe Victor precies heet, maar bijnamen als Vladimir en Valentijn heeft hij des te meer. Is betrapt op breezers in de winkel kopen voor 'anderen'. Is ook de geestelijk vader van "Kipgezicht", de vrees voor liefde van alle kleine zusjes!
SummerBreeze: De breezerslet slowchatter. Is de breezerslet van SD en heeft een decolleté waar de Grand Canyon jaloers op is. Naast lustobject op zowel werk als de SC wordt ze gezien als de wijze lieve vrouw waarmee je geen ruzie wilt maken. Of dit komt daar haar foxy voorkomen of het feit dat ze een GVR als vriend heeft is niet duidelijk. Heeft borsten!
Lani: De vrouwelijke slowchatter. Houdt van Christian Bale met zo min mogelijk kleding aan, maar lieve ratjes zijn een goed alternatief. Neemt Poit niet mee op vakantie en woont in een huisje aan de rand van het bos. Heeft borsten!
Morpheus2002: De bazige slowchatter. Is ondanks zijn misleidende naam niet pas zeven jaren oud, maar al 19 jaar ouder. Draagt geen witte sokken naar het werk en zegt nog niet kaal te worden, maar aangezien hij ICT-er is heeft iedereen daar zo zijn twijfels bij...
Sigmund666: De oude meuk slowchatter. Deze man met baard uit Maastricht weet vaak de vinger op de zere plek te leggen bij kinderen uit de brugklas. Deze duivelsaanbidder is achievementhoer pur sang, hij speelt met gemak meerdere games per week uit.
badboynova: De domme slowchatter: koopt een slee op het moment dat het stopt met sneeuwen en heeft een usericon die je pas herkent na uitleg.
Nick-GizMo: De goene slowchatter. Woont in de buurt van het oude huis van Yvon Jaspers. Hij houdt van illegale meuk downloaden, maar mag er niet over praten. Nick werkt op de groenteafdeling van een landelijke supermarkt en is daarom letterlijk het groentje van de club.
PaRoDiUzZ: De kunstige slowchatter. Hij heeft een voorliefde voor oude baggergames (lees: Final Fantasy en andere RPG's :r) en heeft vrouwelijk gezelschap waarmee hij naar de film gaat maar verder niet over uit wil wijden.
Sharpdressedman: De bestolen slowchatter. Deze onfortuinlijke man heeft persoonlijk ondervonden dat dieven geen Xbots zijn en liever de rest van het huis leegpikken dan een 360 mee te nemen. De boeven hebben gewonnen met verstoppertje spelen.
Morthill:De zure slowchatter. Heeft na het verlaten van FOK!games eindelijk z'n dwarszittende tampon kunnen verwijderen en doet inmiddels een poging om te genieten van het leven. Studeert iets en is, naast studiebol, het kuttelikkertje van menig docent.
Pheno: Deze slowchatter vlucht maar al te graag naar het verre oosten, alwaar hij met zijn grote blanke gestalte als oude wijsgeer wordt ontvangen en vereerd. Heeft een ongezonde obsessie met pinguïns en probeert iedereen te overtuigen dat hij ouder is dan Disjfa, waar natuurlijk niemand in trapt. Wil samen met een rund zorgen voor de "Partij ter Promotie van Bescherming van Arctische Diersoorten, Waaronder en niet Gelimiteerd tot Pinguins", beter bekend als de PPBADWGP.
Frankii: De muzikale slowchatter en tevens held van Poit. Heeft de gave om vrouwen te laten smelten door het eerste akkoord van Wonderwall te spelen, hierbij gebruikt hij het liefst een akoestische gitaar inclusief dooie muis. Spreekt ook graag gênante voicemails in bij zusjes.
SoldMayor: Present! :+
Solique: De omkoopbare slowchatter. Is bereid zijn stem te verkopen in ruil voor een plaats in deze OP. Een plaats die hij zonder dat ook wel had gekregen, maar dat zegt koei er uiteraard niet bij.

Historisch SC-hoogtepuntjesverzamelplaats:
Volgens Poit "Meest legendatische TT + OP OOIT!"
Volgens Spanky "Meest legendarische tietjes in OP OOIT!"
Volgens zo'n beetje iedereen "zo'n beetje tochwel redelijk ongelofelijk dikke FAIL!"

Huisregels
Voor deze slowchat gelden bepaalde richtlijnen: minimaal 1 discriminerende grap, 2 (half)naaktfoto's en 3 leuke plaatjes per topic. Nieuwe mensen die in de OP van deze slowchat willen kunnen een (naakt)foto sturen naar Poit (dames) of koei (heren). TVP's mogen alleen geplaatst worden indien zij vermomd zijn als aantrekkelijke naakte dames of heren. Wie een topic sluit opent ook het nieuwe topic, tenzij diegene flodder450 heet. In dat geval opent de op een na laatste poster het topic.


Vijf klopjes en drie hevige shakes voor de mannen!





DE OP IS HIER TE VINDEN
pi_86644874
quote:
Op maandag 20 september 2010 18:21 schreef AQuila360 het volgende:

[..]

2000 belde
Zeg even tegen 2000 dat ze de conceptie van Flodder tegen moeten gaan :P
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_86644889
quote:
Op maandag 20 september 2010 18:17 schreef Tain het volgende:
Hoeveel heb je er voor moeten betalen Nick?
60 euro :). En als het niks is, kan ik hem verkopen voor 40 :)
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
pi_86644894
Doe nou niet Lennie :(
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
pi_86644906
quote:
Op maandag 20 september 2010 18:24 schreef Nick-GizMo het volgende:
Doe nou niet Lennie :(
Wat? Vriendelijk zijn? :P
pi_86644908
Ik noem Flodder voortaan ook Sniper omdat hij zo zogoed lapo's kan snipen.
Shaderon: i say boom boom boom now let me hear you say weehooo
SpankmasterC: Tut mir leit Herr AQuila, es soll nicht wieder passieren!
RickoKun: Hey hoi! Ik kom bij dit topiqueje checken weetjuh!
pi_86644928
Flodder is tof als hij er niet was had je alleen die zeiklui

Maar Nick wat is dat nu precies voor iets??? wat je gekocht hebt
Shaderon: i say boom boom boom now let me hear you say weehooo
SpankmasterC: Tut mir leit Herr AQuila, es soll nicht wieder passieren!
RickoKun: Hey hoi! Ik kom bij dit topiqueje checken weetjuh!
pi_86644950
quote:
Op maandag 20 september 2010 18:24 schreef lkb9000 het volgende:

[..]

Wat? Vriendelijk zijn? :P
Zit iets in :D! Nja het blijft een lapo hunter :(
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
pi_86644955
Verdacht pakketje nabij Binnenhof gevonden

Toen ik er een keer was blies iemand zijn caravan op :') _O-
Shaderon: i say boom boom boom now let me hear you say weehooo
SpankmasterC: Tut mir leit Herr AQuila, es soll nicht wieder passieren!
RickoKun: Hey hoi! Ik kom bij dit topiqueje checken weetjuh!
pi_86644959
en ik ga hem elke week een gas fles butaan toe sturen, dan kan hij lekker gaan snuiven.
xboxlive: dnova79
Psn: dnova79
als god komt, kreunt hy dan (6)
AQuila360: Hij heeft wel gelijk, BBnova, door jou is de 360 reeks ten onder gegaan(ALWEER)
pi_86644979
quote:
Op maandag 20 september 2010 18:25 schreef AQuila360 het volgende:
Flodder is tof als hij er niet was had je alleen die zeiklui

Maar Nick wat is dat nu precies voor iets??? wat je gekocht hebt
Ps3 jailbreak ;). En morgen pas reach :)
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
  maandag 20 september 2010 @ 18:27:43 #12
270524 Flodder450
99% slechtheid, 1% plankton
pi_86645015
ik reageerde op AQ en dacht dat ik post 299 had :@
pi_86645043
quote:
Op maandag 20 september 2010 18:26 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

Ps3 jailbreak ;). En morgen pas reach :)
Smeerlap!
Shaderon: i say boom boom boom now let me hear you say weehooo
SpankmasterC: Tut mir leit Herr AQuila, es soll nicht wieder passieren!
RickoKun: Hey hoi! Ik kom bij dit topiqueje checken weetjuh!
pi_86645078
quote:
Op maandag 20 september 2010 18:28 schreef AQuila360 het volgende:

[..]

Smeerlap!
Nietus! Heb zat games op de ps3 :)
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
pi_86645236
quote:
Op maandag 20 september 2010 18:29 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

Nietus! Heb zat games op de ps3 :)
Dan neem ik het terug!
Shaderon: i say boom boom boom now let me hear you say weehooo
SpankmasterC: Tut mir leit Herr AQuila, es soll nicht wieder passieren!
RickoKun: Hey hoi! Ik kom bij dit topiqueje checken weetjuh!
pi_86645296
Xbox live ligt eruit?!
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
pi_86645888
quote:
Op maandag 20 september 2010 18:25 schreef AQuila360 het volgende:
Flodder is tof als hij er niet was had je alleen die zeiklui
Mijn beste vriend, zelfs Celine heeft nog nuttigere dingen te melden.
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
  maandag 20 september 2010 @ 18:52:20 #18
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_86646039
quote:
Op maandag 20 september 2010 18:35 schreef Nick-GizMo het volgende:
Xbox live ligt eruit?!
nee?
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_86646150
quote:
Op maandag 20 september 2010 18:48 schreef Nebo het volgende:

[..]


Mijn beste vriend, zelfs Celine heeft nog nuttigere dingen te melden.
Nuttig is ie niet nee
Shaderon: i say boom boom boom now let me hear you say weehooo
SpankmasterC: Tut mir leit Herr AQuila, es soll nicht wieder passieren!
RickoKun: Hey hoi! Ik kom bij dit topiqueje checken weetjuh!
pi_86646159
Morgen weer werken Jeeeeej
Shaderon: i say boom boom boom now let me hear you say weehooo
SpankmasterC: Tut mir leit Herr AQuila, es soll nicht wieder passieren!
RickoKun: Hey hoi! Ik kom bij dit topiqueje checken weetjuh!
pi_86646207


_O-
Shaderon: i say boom boom boom now let me hear you say weehooo
SpankmasterC: Tut mir leit Herr AQuila, es soll nicht wieder passieren!
RickoKun: Hey hoi! Ik kom bij dit topiqueje checken weetjuh!
pi_86646208
TT update
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
pi_86646449
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
pi_86646548
quote:
Op maandag 20 september 2010 18:52 schreef Rossdale het volgende:

[..]

nee?
Begint hier ineens te zeiken dat er wel internet is, maar geen connectie met xbox live :/..
Daarna zeikt ie over poorten en daarna ineens over MTU :(.

Wazig gedoe
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
pi_86646568
En tijdens het typen doet ie het ineens :')
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
pi_86648269
kuttopic

Wanneer komt hier een deel 2 van?

Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_86648570
welke klapjosti heeft die bagger TT bedacht :{
<@Richardfun> top Morthill ^O^
<@Richardfun> goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
  maandag 20 september 2010 @ 19:47:41 #28
137377 Gamer_V
Zie signature
pi_86648651
quote:
Op maandag 20 september 2010 19:45 schreef Morthill het volgende:
welke klapjosti heeft die bagger TT bedacht :{
JK Rowling
Zie ondertitel ||| Developers, developers, developers, developers. ||| Usernotes van Gamer_V
*O* Winnaar slechtste nieuwsposter FOK!games 2009 *O*
pi_86648737
quote:
Op maandag 20 september 2010 19:45 schreef Morthill het volgende:
welke klapjosti heeft die bagger TT bedacht :{
* Nebo kijkt achterom.

Geen idee!
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
pi_86649089
quote:
Op maandag 20 september 2010 19:47 schreef Gamer_V het volgende:

[..]

JK Rowling
JK Rowling, of de NL'se kneus die haar boeken vertaalt?
<@Richardfun> top Morthill ^O^
<@Richardfun> goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
pi_86649545
Harry Potter! Goeie tip! Moet de lego versie nog eens uitspelen ;)
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
pi_86649761
quote:
Op maandag 20 september 2010 19:39 schreef Poit het volgende:
kuttopic

Wanneer komt hier een deel 2 van?

Mag wel even snel gebeuren! :(
pi_86650101
quote:
Op maandag 20 september 2010 20:08 schreef Nick-GizMo het volgende:
Harry Potter! Goeie tip! Moet de lego versie nog eens uitspelen kopen ;)
Maar dat doe ik wel als ie 20-25 euro is :)
<@Richardfun> top Morthill ^O^
<@Richardfun> goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
pi_86650340
quote:
Op maandag 20 september 2010 20:13 schreef lkb9000 het volgende:

[..]

Mag wel even snel gebeuren! :(
QFFT
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_86650444
hey, tofjes, Modern Warfare voor 14 euro. Campaign van eerste deel was wel gaafjes, misschien ga ik die maar oppikken om nog eens door te werken. Vind 25-30 wat ie minimaal kost echt veeeeeeel te duur.
<@Richardfun> top Morthill ^O^
<@Richardfun> goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
pi_86650932
De campaign is wel leuk inderdaad. Beetje afwisseling her en der, leuk verhaal.
pi_86652674
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
pi_86652722
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
  maandag 20 september 2010 @ 21:15:50 #39
187674 Sigmund666
Do not feed the Residents
pi_86652915
quote:
Op maandag 20 september 2010 20:19 schreef Morthill het volgende:

[..]

Maar dat doe ik wel als ie 20-25 euro is :)
Same. Bovendien heb ik Lego Indiana Jones nog liggen.
U heeft de issues, ik heb de tissues.
Your shit's weak! My shit will fuck you up son! YEAH BUDDY!
pi_86653138
quote:
Op maandag 20 september 2010 20:19 schreef Morthill het volgende:

[..]

Maar dat doe ik wel als ie 20-25 euro is :)
PS3 versie is al wel te krijgen voor ongeveer 25 euro :)
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
pi_86658063
Is Poeder eigenlijk op vakantie ofzo?
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_86658256
Jep, tot eind september dacht ik :)
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
pi_86658404
Ah, ik heb die hele aankondiging gemist...

Iedereen gaat maar op vakantie :N Mn ouders vertrekken ook volgende week... Die zijn gewoon de hele maand oktober niet in Nederland (ze gaan 5 weken naar Indonesië) en drie collega's zijn deze week ook naar het zonnige zuiden. En ik maar werken :N
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_86658701
quote:
Op maandag 20 september 2010 23:02 schreef koei het volgende:
Ah, ik heb die hele aankondiging gemist...

Iedereen gaat maar op vakantie :N Mn ouders vertrekken ook volgende week... Die zijn gewoon de hele maand oktober niet in Nederland (ze gaan 5 weken naar Indonesië) en drie collega's zijn deze week ook naar het zonnige zuiden. En ik maar werken :N
Kreeg laatst te horen dat ik teveel vakantieuren had staan en die op moest maken, maar ik mag nu geen vakantie opnemen vanwege de fusie...
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
pi_86658735
quote:
Op maandag 20 september 2010 23:09 schreef Tain het volgende:

[..]

Kreeg laatst te horen dat ik teveel vakantieuren had staan en die op moest maken, maar ik mag nu geen vakantie opnemen vanwege de fusie...
Herkenbaar :). Pas weer in December een paar dagen vrij :)
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
pi_86658792
quote:
Op maandag 20 september 2010 23:02 schreef koei het volgende:
Ah, ik heb die hele aankondiging gemist...

Iedereen gaat maar op vakantie :N Mn ouders vertrekken ook volgende week... Die zijn gewoon de hele maand oktober niet in Nederland (ze gaan 5 weken naar Indonesië) en drie collega's zijn deze week ook naar het zonnige zuiden. En ik maar werken :N
Dibs op het bubbelbad!! :D
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_86658834
quote:
Op maandag 20 september 2010 23:09 schreef Tain het volgende:

[..]

Kreeg laatst te horen dat ik teveel vakantieuren had staan en die op moest maken, maar ik mag nu geen vakantie opnemen vanwege de fusie...
Maar jullie zijn toch aan het kijken naar een nieuw huis? Dan is het alleen maar fijn als je vakantie-uren kan opsparen :)
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_86658835
quote:
Op maandag 20 september 2010 23:10 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

Herkenbaar :). Pas weer in December een paar dagen vrij :)
Ik mag pas in februari als het zo doorgaat en ik heb nu nog 4.5 weken vakantie staan :')
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
pi_86658923
quote:
Op maandag 20 september 2010 23:11 schreef Poit het volgende:

[..]

Dibs op het bubbelbad!! :D
Ik zit er wel over te denken om gewoon vijf weken daarheen te verhuizen. Geen last meer van mn onderburen, niet meer continu heen en weer fietsen, een grote ambilight TV en een afwasmachine *O* Ik moet alleen kijken of mijn katten een beetje klikken met de katten van mn ouders, anders moet ik alsnog heen en weer fietsen.

Maar het bubbelbad is te huur!
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_86659152
quote:
Op maandag 20 september 2010 23:12 schreef koei het volgende:

[..]



Maar jullie zijn toch aan het kijken naar een nieuw huis? Dan is het alleen maar fijn als je vakantie-uren kan opsparen :)
Eerst dit huis verkopen en dan gaan we serieus kijken voor een ander huis. Duurt volgens de makelaar ook nog 3 maanden tot een jaar ;(
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
pi_86659607
quote:
Op maandag 20 september 2010 23:14 schreef koei het volgende:

Maar het bubbelbad is te huur!
:{w
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
  maandag 20 september 2010 @ 23:36:15 #52
12648 Fallen
135335 and rising...
pi_86659652
quote:
Op maandag 20 september 2010 23:34 schreef Poit het volgende:

[..]

:{w
echt he? :N
Te huur zei ze.... :N :N }:| :X
He didn't set up the rhyme with meaningless words.
As you predicted or assumed everything was calculated
Every word had purpose just not always on the surface.
But you couldn't look below, life is fast when you're shallow.
  maandag 20 september 2010 @ 23:40:35 #53
187674 Sigmund666
Do not feed the Residents
pi_86659757
Pffff. Echte bazen huren nooit. Ze CLAIMEN.
U heeft de issues, ik heb de tissues.
Your shit's weak! My shit will fuck you up son! YEAH BUDDY!
pi_86659763
quote:
Op maandag 20 september 2010 23:36 schreef Fallen het volgende:

[..]

echt he? :N
Te huur zei ze.... :N :N }:| :X
Ik neem de kat wel mee en de katten doen dan de deur wel open voor ons
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
pi_86659775
een harry potter titel :')

en ja dat ik het ken is ook net zo erg :P
Opdonderdag 17 juni 2010 17:54 schreef Morthill het volgende
mijn tenen doen altijd pijn, krijg je als je regelmatig als vrouw door het leven gaat :X
pi_86659902
quote:
Op maandag 20 september 2010 23:41 schreef Tain het volgende:

[..]

Ik neem de kat wel mee en de katten doen dan de deur wel open voor ons
Dat denk jij :D Eén van mijn katten is ook een nazaat van een van mn ouders katten (van die andere kat, niet de moeder van jullie kat) en die had ik vorig jaar ook voor de grap even meegenomen. Dat was geen leuk weerzien :')

quote:
Op maandag 20 september 2010 23:36 schreef Fallen het volgende:

[..]

echt he? :N
Te huur zei ze.... :N :N }:| :X
Voor Poit is het te huur ja, die heeft zijn kans op gratis badgebruik al gehad :P Maar wellicht kunnen we een goede deal sluiten voor jullie samen! In je eentje in het bad is sowieso niet aan te raden, dan zak je onder water omdat het bad te groot is :') Enkel SD zou er wellicht wel goed in passen in zijn eentje :D
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_86659945
quote:
Op maandag 20 september 2010 23:40 schreef Sigmund666 het volgende:
Pffff. Echte bazen huren nooit. Ze CLAIMEN.
Riep je daar bommetje??
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_86659954
quote:
Op maandag 20 september 2010 23:46 schreef koei het volgende:

[..]



Dat denk jij :D Eén van mijn katten is ook een nazaat van een van mn ouders katten (van die andere kat, niet de moeder van jullie kat) en die had ik vorig jaar ook voor de grap even meegenomen. Dat was geen leuk weerzien :')
Als het even leuk is als de ontmoeting met de stofzuiger dan weet ik het al :')
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
pi_86659961
Oeh, trouwens, bazen en heerschers, ik heb m'n besturing van de aankomende arcadekast binnen :D
*O*
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_86660006
quote:
Op maandag 20 september 2010 23:48 schreef Poit het volgende:
Oeh, trouwens, bazen en heerschers, ik heb m'n besturing van de aankomende arcadekast binnen :D
*O*
_O_
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
pi_86660063
quote:
Op maandag 20 september 2010 23:48 schreef Poit het volgende:
Oeh, trouwens, bazen en heerschers, ik heb m'n besturing van de aankomende arcadekast binnen :D
*O*
Wat doe je hier dan? Hup, aan het werk!
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_86660162
quote:
Op maandag 20 september 2010 23:52 schreef koei het volgende:

[..]



Wat doe je hier dan? Hup, aan het werk!
Ben de avond bezig geweest met m'n site.. Maar ben duidelijk geen grafisch genie :N
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_86660179
quote:
Op maandag 20 september 2010 23:54 schreef Poit het volgende:

[..]

Ben de avond bezig geweest met m'n site.. Maar ben duidelijk geen grafisch genie :N
Huur Lennie in :)
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
pi_86660219
quote:
Op maandag 20 september 2010 23:55 schreef Tain het volgende:

[..]

Huur Lennie in :)
M'n collega zit dichterbij :P

Maar heb voorlopig even geen tijd om te klussen aan de kast, zsm een weekje vrij nemen om lekker te hakken en zagen :)
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_86660256
quote:
Op maandag 20 september 2010 23:54 schreef Poit het volgende:

[..]

Ben de avond bezig geweest met m'n site.. Maar ben duidelijk geen grafisch genie :N
WAT VOOR SITE BEN JE AAN HET MAKEN POIT?!
Op woensdag 30 juli 2014 17:12 schreef Nebo het volgende:
Jouw lul is jongvolwassen en in de bloei van zijn leven Spankster.
pi_86660314
quote:
Op maandag 20 september 2010 23:57 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

WAT VOOR SITE BEN JE AAN HET MAKEN POIT?!
NOU SPANK! IK BEN VAN PLAN OM EEN BLOG TE MAKEN WAAR IK DE ONTWIKKELING VAN MIJN ARCADEKAST OP BIJ GA HOUDEN. DAARNAAST ZOU WIL IK DE SITE VAN ZOVEEL MOGELIJK RELEVANTIE INFORMATIE VOORZIEN ZODAT MENSEN DIE OOK IETS DERGELIJKS WILLEN GAAN DOEN EEN REDELIJKE INFORMATIEBRON HEBBEN.
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_86660406
quote:
Op maandag 20 september 2010 23:59 schreef Poit het volgende:

[..]

NOU SPANK! IK BEN VAN PLAN OM EEN BLOG TE MAKEN WAAR IK DE ONTWIKKELING VAN MIJN ARCADEKAST OP BIJ GA HOUDEN. DAARNAAST ZOU WIL IK DE SITE VAN ZOVEEL MOGELIJK RELEVANTIE INFORMATIE VOORZIEN ZODAT MENSEN DIE OOK IETS DERGELIJKS WILLEN GAAN DOEN EEN REDELIJKE INFORMATIEBRON HEBBEN.
oh nou je hoeft niet te schreeuwen hoor...

wel een leuk idee!
Op woensdag 30 juli 2014 17:12 schreef Nebo het volgende:
Jouw lul is jongvolwassen en in de bloei van zijn leven Spankster.
pi_86660446
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 00:02 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

oh nou je hoeft niet te schreeuwen hoor...

wel een leuk idee!

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_86660459
TROUWENS!!!!!!!!!

HET IS DINSDAG!!!!!!!!!!!!!! *O*
Op woensdag 30 juli 2014 17:12 schreef Nebo het volgende:
Jouw lul is jongvolwassen en in de bloei van zijn leven Spankster.
pi_86660474
Het is trouwens wel heel erg toevallig dat nu Poit er weer is, Cruise opeens weer verdwenen is... Als ik niet beter zou weten dan zou ik denken dat het klonen zijn...
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_86660483
Op woensdag 30 juli 2014 17:12 schreef Nebo het volgende:
Jouw lul is jongvolwassen en in de bloei van zijn leven Spankster.
pi_86660490
Op woensdag 30 juli 2014 17:12 schreef Nebo het volgende:
Jouw lul is jongvolwassen en in de bloei van zijn leven Spankster.
pi_86660520
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 00:04 schreef koei het volgende:
Het is trouwens wel heel erg toevallig dat nu Poit er weer is, Cruise opeens weer verdwenen is... Als ik niet beter zou weten dan zou ik denken dat het klonen zijn...
Cruise reageerde 1 of 2x ofzo?!
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
pi_86660547
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 00:04 schreef koei het volgende:
Het is trouwens wel heel erg toevallig dat nu Poit er weer is, Cruise opeens weer verdwenen is... Als ik niet beter zou weten dan zou ik denken dat het klonen zijn...
Ohw hell no! Ik ben awesome maar nooit zo awesome as CE..
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar ik ga slapen.. Kinderbedtijd.
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_86660558
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
  dinsdag 21 september 2010 @ 00:08:53 #76
12648 Fallen
135335 and rising...
pi_86660623
Ik ga dinsdagen steeds beter waarderen.... :P
He didn't set up the rhyme with meaningless words.
As you predicted or assumed everything was calculated
Every word had purpose just not always on the surface.
But you couldn't look below, life is fast when you're shallow.
pi_86660629
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 00:06 schreef Poit het volgende:

[..]

Ohw hell no! Ik ben awesome maar nooit zo awesome as CE..
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar ik ga slapen.. Kinderbedtijd.
Nee, volgens mij is hij te druk met zn vriendinnetje om nog tijd voor ons te hebben :'(

quote:
Op dinsdag 21 september 2010 00:05 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

Cruise reageerde 1 of 2x ofzo?!
:N
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_86660656
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 00:08 schreef koei het volgende:

[..]



Nee, volgens mij is hij te druk met zn vriendinnetje om nog tijd voor ons te hebben :'(

Heeft de koning een vriendinnetje?? :o :D *O*

Naissssss

Maar nu ga ik echt m'n bedje in..
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_86660665
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 00:08 schreef koei het volgende:

[..]



Nee, volgens mij is hij te druk met zn vriendinnetje om nog tijd voor ons te hebben :'(
Daarom is Vincenzo ook nog maar zo weinig aanwezig!!
Op woensdag 30 juli 2014 17:12 schreef Nebo het volgende:
Jouw lul is jongvolwassen en in de bloei van zijn leven Spankster.
  dinsdag 21 september 2010 @ 00:10:07 #80
12648 Fallen
135335 and rising...
pi_86660672
Hier trouwens ook bedtijd.
Trusten allemaal.
:W :z
He didn't set up the rhyme with meaningless words.
As you predicted or assumed everything was calculated
Every word had purpose just not always on the surface.
But you couldn't look below, life is fast when you're shallow.
pi_86660689
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
  dinsdag 21 september 2010 @ 00:11:39 #82
137377 Gamer_V
Zie signature
pi_86660726
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 00:09 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

Daarom is Vincenzo ook nog maar zo weinig aanwezig!!
Ik ben toch altijd in jullie harten? O+
Zie ondertitel ||| Developers, developers, developers, developers. ||| Usernotes van Gamer_V
*O* Winnaar slechtste nieuwsposter FOK!games 2009 *O*
pi_86660728
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 00:09 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

Daarom is Vincenzo ook nog maar zo weinig aanwezig!!
Ja, wat doe jij hier eigenlijk zoveel Spanky? Je weet toch dat dit topic enkel voor hippe singles is?
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_86660760
Ah gaat het die kant in, dan ga ik ook maar slapen! Night!
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
pi_86661100
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 00:11 schreef Gamer_V het volgende:

[..]

Ik ben toch altijd in jullie harten? O+
Dat is ook zo O+
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 00:11 schreef koei het volgende:

[..]



Ja, wat doe jij hier eigenlijk zoveel Spanky? Je weet toch dat dit topic enkel voor hippe singles is?
Ik ben zó hip, ik kan hetr maken!
Op woensdag 30 juli 2014 17:12 schreef Nebo het volgende:
Jouw lul is jongvolwassen en in de bloei van zijn leven Spankster.
pi_86661654
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 00:23 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

Dat is ook zo O+
[..]

Ik ben zó hip, ik kan hetr maken!
Je heet stiekem Bob? :o
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_86662063
Zo, een collega van me gaat flink de lul zijn woensdag :D

Belde vanmiddag rond 16:00 uur op dat ze zich ziek wilde melden want ze had al meerdere keren overgegeven en kon echt niet werken blablabla. Ze moest om 17:00 uur werken, dus ze moest van mij het gewoon komen proberen omdat ze zich 's ochtends ziek had moeten melden (voor 9 uur) en als het echt niet ging dan zouden we dan nog wel zien (en ze klonk ook niet ziek). Vervolgens is ze er dus niet om 17:00 uur en haar telefoon staat uit (wat sowieso bij een ziekmelding niet mag, dan moet je bereikbaar zijn). Heeft ze net op haar hyves gepost dat ze bij een vriendin haar haar geverfd heeft, met een voor en na foto :') Dat smoesje van ziek zijn gaat dus niet meer werken :D En het stomme is dat ze mij zelf een tijd geleden als vriend heeft uitgenodigd :')

Ik ben nu alleen wel aan het denken wat ik ga doen. Ik weet nog geen mooie reply voor erop -O-
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_86663378
Vraag of ze ook moest overgeven tijdens het haar verven
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
  dinsdag 21 september 2010 @ 07:25:38 #89
248025 Pettigrew81
do re mi solativeren
pi_86663421
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 01:13 schreef koei het volgende:
Zo, een collega van me gaat flink de lul zijn woensdag :D

Belde vanmiddag rond 16:00 uur op dat ze zich ziek wilde melden want ze had al meerdere keren overgegeven en kon echt niet werken blablabla. Ze moest om 17:00 uur werken, dus ze moest van mij het gewoon komen proberen omdat ze zich 's ochtends ziek had moeten melden (voor 9 uur) en als het echt niet ging dan zouden we dan nog wel zien (en ze klonk ook niet ziek). Vervolgens is ze er dus niet om 17:00 uur en haar telefoon staat uit (wat sowieso bij een ziekmelding niet mag, dan moet je bereikbaar zijn). Heeft ze net op haar hyves gepost dat ze bij een vriendin haar haar geverfd heeft, met een voor en na foto :') Dat smoesje van ziek zijn gaat dus niet meer werken :D En het stomme is dat ze mij zelf een tijd geleden als vriend heeft uitgenodigd :')

Ik ben nu alleen wel aan het denken wat ik ga doen. Ik weet nog geen mooie reply voor erop -O-
Echt zo fout hoe mensen soiets fouten maken. Niet dat ik mij snel onterecht ziek melt, sterker nog ik heb vaak genoeg gewerkt terwijl ik ziek was. En dan heb ik het over bv een griepje

[ Bericht 0% gewijzigd door Pettigrew81 op 21-09-2010 08:49:53 ]
It's a bird! It's a plane! Wait, it's just that flying fuck I don't give.
[i]Heavy metal and mullets, it's how we were raised.
Maiden and Priest were the gods that we praised.[/i]
Just broke my personal record for most consecutive days lived.
pi_86663838
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 01:13 schreef koei het volgende:
Zo, een collega van me gaat flink de lul zijn woensdag :D

Belde vanmiddag rond 16:00 uur op dat ze zich ziek wilde melden want ze had al meerdere keren overgegeven en kon echt niet werken blablabla. Ze moest om 17:00 uur werken, dus ze moest van mij het gewoon komen proberen omdat ze zich 's ochtends ziek had moeten melden (voor 9 uur) en als het echt niet ging dan zouden we dan nog wel zien (en ze klonk ook niet ziek). Vervolgens is ze er dus niet om 17:00 uur en haar telefoon staat uit (wat sowieso bij een ziekmelding niet mag, dan moet je bereikbaar zijn). Heeft ze net op haar hyves gepost dat ze bij een vriendin haar haar geverfd heeft, met een voor en na foto :') Dat smoesje van ziek zijn gaat dus niet meer werken :D En het stomme is dat ze mij zelf een tijd geleden als vriend heeft uitgenodigd :')

Ik ben nu alleen wel aan het denken wat ik ga doen. Ik weet nog geen mooie reply voor erop -O-
Darwin zal spoedig toeslaan :')
<@Richardfun> top Morthill ^O^
<@Richardfun> goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
pi_86663855
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 07:25 schreef Pettigrew81 het volgende:

[..]

Echt zo fout hoe mensen soiets fouten maken. Niet dat ik mij snel onterecht ziek meklt, sterker nog ik heb vaak genoeg gewerkt terwijl ik ziek was. En dan heb ik het over bv een griepje
Zoals echte mannen ^O^ de laatste keer dat ik me ziek heb gemeld is dik 5,5 jaar geleden. Maar toen was ik ook echt tot niks in staat. Desondanks nog twee uurtjes gewerkt op een dagje, omdat ze echt personeeltekort hadden anders
<@Richardfun> top Morthill ^O^
<@Richardfun> goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
pi_86663862
HIMYM
pi_86664142
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 07:25 schreef Pettigrew81 het volgende:

[..]

Echt zo fout hoe mensen soiets fouten maken. Niet dat ik mij snel onterecht ziek meklt, sterker nog ik heb vaak genoeg gewerkt terwijl ik ziek was. En dan heb ik het over bv een griepje
Als ik ziek ben, ben ik ook echt ziek :). Al weet ik wel dat als ik te vlug begin, ik weer terug val :)
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
pi_86664181
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 08:23 schreef lkb9000 het volgende:
HIMYM
Binnen over 20 seconden :D
<@Richardfun> top Morthill ^O^
<@Richardfun> goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
  dinsdag 21 september 2010 @ 08:51:08 #95
248025 Pettigrew81
do re mi solativeren
pi_86664271
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 08:41 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

Als ik ziek ben, ben ik ook echt ziek :). Al weet ik wel dat als ik te vlug begin, ik weer terug val :)
Pas als ik mijn werk er niet door of nauwelijks kan uitvoeren meld ik mij ziek en niet eerder.
It's a bird! It's a plane! Wait, it's just that flying fuck I don't give.
[i]Heavy metal and mullets, it's how we were raised.
Maiden and Priest were the gods that we praised.[/i]
Just broke my personal record for most consecutive days lived.
pi_86664363
Let vooral op 3:03
<@Richardfun> top Morthill ^O^
<@Richardfun> goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
pi_86664585
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 08:51 schreef Pettigrew81 het volgende:

[..]

Pas als ik mijn werk er niet door of nauwelijks kan uitvoeren meld ik mij ziek en niet eerder.
Vandaar dat de apotheek zo goed loopt :P
  dinsdag 21 september 2010 @ 09:18:33 #98
187674 Sigmund666
Do not feed the Residents
pi_86664730
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 01:13 schreef koei het volgende:
Zo, een collega van me gaat flink de lul zijn woensdag :D

Belde vanmiddag rond 16:00 uur op dat ze zich ziek wilde melden want ze had al meerdere keren overgegeven en kon echt niet werken blablabla. Ze moest om 17:00 uur werken, dus ze moest van mij het gewoon komen proberen omdat ze zich 's ochtends ziek had moeten melden (voor 9 uur) en als het echt niet ging dan zouden we dan nog wel zien (en ze klonk ook niet ziek). Vervolgens is ze er dus niet om 17:00 uur en haar telefoon staat uit (wat sowieso bij een ziekmelding niet mag, dan moet je bereikbaar zijn). Heeft ze net op haar hyves gepost dat ze bij een vriendin haar haar geverfd heeft, met een voor en na foto :') Dat smoesje van ziek zijn gaat dus niet meer werken :D En het stomme is dat ze mij zelf een tijd geleden als vriend heeft uitgenodigd :')

Ik ben nu alleen wel aan het denken wat ik ga doen. Ik weet nog geen mooie reply voor erop -O-
Zelf 'vrij' nemen op een tijdstip waarvan je weet dat ze er niet voor staat te springen. :P
U heeft de issues, ik heb de tissues.
Your shit's weak! My shit will fuck you up son! YEAH BUDDY!
  dinsdag 21 september 2010 @ 09:22:28 #99
248025 Pettigrew81
do re mi solativeren
pi_86664796
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 09:09 schreef lkb9000 het volgende:

[..]

Vandaar dat de apotheek zo goed loopt :P
:D
It's a bird! It's a plane! Wait, it's just that flying fuck I don't give.
[i]Heavy metal and mullets, it's how we were raised.
Maiden and Priest were the gods that we praised.[/i]
Just broke my personal record for most consecutive days lived.
  dinsdag 21 september 2010 @ 09:46:43 #100
187674 Sigmund666
Do not feed the Residents
pi_86665327
U heeft de issues, ik heb de tissues.
Your shit's weak! My shit will fuck you up son! YEAH BUDDY!
pi_86665580
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 08:23 schreef lkb9000 het volgende:
HIMYM
Zo binnenhalen!

En koei, gewoon via hyves zeggen dat je ook altijd je haar verft als je ziek bent, schijnt goed te helpen dus dat het niks geeft :')
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
  dinsdag 21 september 2010 @ 09:58:53 #102
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_86665639
Aangezien het haar van je vriendin nu wel erg [insert kleur] is, schat ik zo dat je, aangezien je steeds over moest geven, 's avonds [insert eten met kleur van haar] naar binnen hebt gewerkt.

Ik raad aan om je nagels bruin te lakken voor de volgende werkdag omdat je een hele avond poep mag krabben uit het personeelstoilet.
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_86667957
Stil hier!
Op woensdag 30 juli 2014 17:12 schreef Nebo het volgende:
Jouw lul is jongvolwassen en in de bloei van zijn leven Spankster.
pi_86668097
Moi!
  dinsdag 21 september 2010 @ 11:28:39 #105
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_86668129
Consoleshop heeft vandaag F1 2010 al verstuurd. Ze negeren de release van vrijdag dus gewoon :')

Nouja vanaf vanavond aan de F1 :9~
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_86668274
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 11:28 schreef Rossdale het volgende:
Consoleshop heeft vandaag F1 2010 al verstuurd. Ze negeren de release van vrijdag dus gewoon :')

Nouja vanaf vanavond aan de F1 :9~
Waarschijnlijk morgen dan toch? :)
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
  dinsdag 21 september 2010 @ 11:35:25 #107
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_86668363
Nope, hij is gisteravond op de post gegaan :D

Je hebt hem op de PS3/debug zeker? Anders konden we een potje doen vanaaf :9
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_86668414
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 11:35 schreef Rossdale het volgende:
Nope, hij is gisteravond op de post gegaan :D

Je hebt hem op de PS3/debug zeker? Anders konden we een potje doen vanaaf :9
Debug helaasch, maar wellicht dat ik hem ook nog wel gewoon haal :Y

Edit: trouwens, je kunt Bibbedie toevoegen op XBL
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
  dinsdag 21 september 2010 @ 11:39:21 #109
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_86668523
Bibbedie? :?

Doet me denken aan giggety giggety...
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_86668625
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 11:39 schreef Rossdale het volgende:
Bibbedie? :?

Doet me denken aan giggety giggety...
Yeah mijn gebruikelijke naam was alweer bezet en ik dacht toevallig aan Disney :')
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
  dinsdag 21 september 2010 @ 11:43:54 #111
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_86668671
Ben je zo populair ja? :D

en dan bedoel ik niet alleen bij de vrouwtjes ;)
Please sir. When moon? When Mustang?
  dinsdag 21 september 2010 @ 11:47:15 #112
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_86668791
Wat is google toch leuk soms :D

Search op Bibbedie:

http://bibbedie.blogspot.com/2010/02/anti-neuk-pyjama.html
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_86668822
Bibbedie? Is bijna gronings ja.

Hest de pot'n bier ook bie die?
pi_86669071
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 11:43 schreef Rossdale het volgende:
Ben je zo populair ja? :D

en dan bedoel ik niet alleen bij de vrouwtjes ;)
Hè wat? :D

Ik dacht dat Merlijn het zong, maar het schijnt toch uit Assepoester te komen _O-
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
  dinsdag 21 september 2010 @ 12:01:25 #115
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_86669293
Je kunt er nu nog voor kiezen om toch een andere nick kiezen :P
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_86669567
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 12:01 schreef Rossdale het volgende:
Je kunt er nu nog voor kiezen om toch een andere nick kiezen :P
Is dat zo? Hoe dan? :')
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
pi_86669606
Ah ik zie het al, nou je kan me nu nog toevoegen op Bibbedie, zal het vanavond eens even aanpassen naar een mannelijke Disney-naam.
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
pi_86669731
Ow en Morth:
quote:
Op maandag 20 september 2010 17:39 schreef Morthill het volgende:
http://twitpic.com/2fn6ik

Dat ding is awesome _O-

FOK! hebben jullie die ook binnengekregen?
Ja, Liz heeft hem liggen :D
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
pi_86670045
Hoi Spankie!

Alles goed met jouw?
Soms mis ik je een beetje heb je al zo lang niet meer gezien :(

Groetjes.
  dinsdag 21 september 2010 @ 12:27:39 #120
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_86670075
Een nieuw account aanmaken bedoelde ik ;) Je kunt ook voor 800 MS points je naam wijzigen maar dat is wel zulke afzetterij :D
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_86670143
*fab*
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_86670335
Klote Rossdale :(
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
pi_86672136
Hoi Fipo!

Ja met mij gaat alles goed, een beetje druk wel in mn leven maar dat is ook wel zo gezellig! Ik mis jou ook ;(

Kusjes!
Op woensdag 30 juli 2014 17:12 schreef Nebo het volgende:
Jouw lul is jongvolwassen en in de bloei van zijn leven Spankster.
pi_86672331
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 00:04 schreef koei het volgende:
Het is trouwens wel heel erg toevallig dat nu Poit er weer is, Cruise opeens weer verdwenen is... Als ik niet beter zou weten dan zou ik denken dat het klonen zijn...
De een heeft wat meer haar dan de ander, that's all...
Weet jij of het nog goed gaat met zijn vriendin? Ik heb er niets meer van gehoord...
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
  dinsdag 21 september 2010 @ 13:37:39 #125
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_86672334
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 12:35 schreef Nick-GizMo het volgende:
Klote Rossdale :(
:7
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_86672395
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 13:37 schreef GameBabe het volgende:

[..]

De een heeft wat meer haar dan de ander, that's all...
Weet jij of het nog goed gaat met zijn vriendin? Ik heb er niets meer van gehoord...
Nee, ik had hem laatst gePMt (over heel iets anders) maar geen reactie op gekregen...

En ik bedenk me nu net dat ik zijn verjaardag gisteren helemaal vergeten ben :@
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_86672429
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 08:51 schreef Pettigrew81 het volgende:

[..]

Pas als ik mijn werk er niet door of nauwelijks kan uitvoeren meld ik mij ziek en niet eerder.
ik ben al sinds dat ik vakantie heb ziek nu en dat is echt niet tof. Vandaag voel ik me voor het eerst weer tot iets in staat. Doei 1/3 van je vakantie :(
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
pi_86672529
Als je ziek bent kun je je gewoon ziekmelden op je werk, dan kost het je geen vakantiedagen. Net als wanneer in je vakantie er iemand dood gaat waar je vrije dagen voor hoort te krijgen, daar heb je dan ook gewoon recht op. Of je dat ook doet is heel wat anders natuurlijk, dat ligt een beetje aan de verhoudingen op je werk.
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_86672561
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 13:39 schreef koei het volgende:

[..]



Nee, ik had hem laatst gePMt (over heel iets anders) maar geen reactie op gekregen...

En ik bedenk me nu net dat ik zijn verjaardag gisteren helemaal vergeten ben :@
Ik krijg ook geen reactie op pm en ik heb zijn nummer niet meer door gestolen telefoon... Kun je zijn nummer even pmen of smsen?
En ik ben inderdaad ook zijn verjaardag vergeten maar was ook goed ziek...
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
pi_86672659
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 13:43 schreef koei het volgende:
Als je ziek bent kun je je gewoon ziekmelden op je werk, dan kost het je geen vakantiedagen. Net als wanneer in je vakantie er iemand dood gaat waar je vrije dagen voor hoort te krijgen, daar heb je dan ook gewoon recht op. Of je dat ook doet is heel wat anders natuurlijk, dat ligt een beetje aan de verhoudingen op je werk.
het zou dan alleen om gister gaan... Ik vind het wel best voor die ene dag. Ik baal er meer van dat ik hard aan mijn scriptie wilde werken en geen steek verder ben...
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
  dinsdag 21 september 2010 @ 14:02:16 #131
248025 Pettigrew81
do re mi solativeren
pi_86673113
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 13:40 schreef GameBabe het volgende:

[..]

ik ben al sinds dat ik vakantie heb ziek nu en dat is echt niet tof. Vandaag voel ik me voor het eerst weer tot iets in staat. Doei 1/3 van je vakantie :(
Toen ik nog naar school ging en ik werd ziek, was het altijd in een vakantie :'(
It's a bird! It's a plane! Wait, it's just that flying fuck I don't give.
[i]Heavy metal and mullets, it's how we were raised.
Maiden and Priest were the gods that we praised.[/i]
Just broke my personal record for most consecutive days lived.
pi_86673964
alle homo's op een stokje (flodder), de zon schijnt.
xboxlive: dnova79
Psn: dnova79
als god komt, kreunt hy dan (6)
AQuila360: Hij heeft wel gelijk, BBnova, door jou is de 360 reeks ten onder gegaan(ALWEER)
pi_86674147
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 14:02 schreef Pettigrew81 het volgende:

[..]

Toen ik nog naar school ging en ik werd ziek, was het altijd in een vakantie :'(
Ik ben al jaren niet meer ziek geweest, maar ik werd vroeger ook alleen in het weekend ziek om maandag weer gewoon beter te zijn -O- En dan plande mijn moeder ook nog eens de tandartsbezoeken in voor woensdag middag, waardoor ik dus nooit extra vrij had :'(
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
  dinsdag 21 september 2010 @ 14:46:19 #134
258885 Solique
I Kill You !
pi_86674472
Als ik ziek ben zorg ik er wel voor dat ik gelijk goed ziek bent.
Voor een verkoudheidje of hoofdpijn ga ik mezelf niet ziek melden.

Gelukkig ben ik maar weinig ziek, vorig jaar mocht ik mezelf zelfs weer voorstellen aan de dokter. :P
| Ubernerdus Prutserus | Kwalitatief Uitermate Teleurstellend |
| DeviantArt: Soliquenl | Last.fm: SoliqueNL | Geocaching: Solique
  dinsdag 21 september 2010 @ 14:47:05 #135
165924 msnk
AliceWonder <3
pi_86674488
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 14:29 schreef badboynova het volgende:
alle homo's op een stokje (flodder), de zon schijnt.
Verschrikkelijk inderdaad :N
AFC AJAX
pi_86674790
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 14:46 schreef Solique het volgende:
Als ik ziek ben zorg ik er wel voor dat ik gelijk goed ziek bent.
Voor een verkoudheidje of hoofdpijn ga ik mezelf niet ziek melden.

Gelukkig ben ik maar weinig ziek, vorig jaar mocht ik mezelf zelfs weer voorstellen aan de dokter. :P
Ik ben ook niet zo vaak echt ziek, maar dit was wel bizar, lag om de zoveel tijd te klappertanden en rillen van de kou onder drie dekens en het andere moment had ik het zo warm dat binnen no time een t-shirt totaal doorweekt was, vermoedelijk wat koorts dus, maar had geen goede thermometer voorhanden, kookthermometer is wellicht niet zo betrouwbaar daar die bij de referentiepersoon 35.0 zei :P Daarnaast ook nog een keelonsteking en spierpijn... Wat hebben we geleerd, volgende keer eerder rust nemen denk ik :)
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
pi_86675284
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 11:47 schreef Rossdale het volgende:
Wat is google toch leuk soms :D

Search op Bibbedie:

http://bibbedie.blogspot.com/2010/02/anti-neuk-pyjama.html
Denken dat mannen niet willen neuken omdat je pyama apart is :')
&lt;@Richardfun&gt; top Morthill ^O^
&lt;@Richardfun&gt; goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
pi_86675474
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 15:11 schreef Morthill het volgende:

[..]

Denken dat mannen niet willen neuken omdat je pyama apart is :')
Een vriend van me heeft weleens een opmerking gemaakt dat hij het niet zo tof vond dat zijn vriendin vaak een onaantrekkelijke pyjama droeg in bed... dus wellicht werkt het wel een beetje...

Ik heb niet eens pyjamas, maar ik kan mijn grote groene trui wel een keer proberen!
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
pi_86675537
Brrr, nare werkweek. Morgen om 4.00 op en zaterdag om 5.15 op :O
&lt;@Richardfun&gt; top Morthill ^O^
&lt;@Richardfun&gt; goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
pi_86675796
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 15:11 schreef Morthill het volgende:

[..]

Denken dat mannen niet willen neuken omdat je pyama apart is :')
Gewoon ogen dicht en handen eronder, hatsee!!

Trouwens, de nieuwe HIMYM, vond hem niet zo heeeeel leuk eigenlijk.... ;( zou het ooit weer echt tof worden?
Op woensdag 30 juli 2014 17:12 schreef Nebo het volgende:
Jouw lul is jongvolwassen en in de bloei van zijn leven Spankster.
pi_86675806
Ik draag nu ook mijn sexy roze flanellen pyjama met kleine gekleurde stippen. Ik denk dat deze wel een prijs verdient voor lelijkste pyjama ooit. Maar goed, ik had dan ook bewust gevraagd om een hele lelijke pyjama voor sinterklaas, zodat mijn moeders behoefte om kleding te kopen daarmee gestild is en ik verder geen kleding krijg.

Ik vind zelf mannen in zo'n lange (ruitjes) pyjamabroek en blote borst wel sexy. Iets als dit:



Voor dames is overigens de slipdress het beste natuurlijk!

RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_86675854
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 15:26 schreef koei het volgende:
Ik draag nu ook mijn sexy roze flanellen pyjama met kleine gekleurde stippen. Ik denk dat deze wel een prijs verdient voor lelijkste pyjama ooit. Maar goed, ik had dan ook bewust gevraagd om een hele lelijke pyjama voor sinterklaas, zodat mijn moeders behoefte om kleding te kopen daarmee gestild is en ik verder geen kleding krijg.

Ik vind zelf mannen in zo'n lange (ruitjes) pyjamabroek en blote borst wel sexy. Iets als dit:

[ afbeelding ]

Voor dames is overigens de slipdress het beste natuurlijk!

[ afbeelding ]
Ik in zo'n broek is een schoolvoorbeeld van aseksueel :') je stelling gaat uit van de aanname dat het bovenlijf van mannen aantrekkelijk is om naar te kijken ;)

Ik slaap gewoon in een veel te groot t-shirt :P lekker comfortabel :z
&lt;@Richardfun&gt; top Morthill ^O^
&lt;@Richardfun&gt; goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
  dinsdag 21 september 2010 @ 15:29:37 #143
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_86675917
Ik slaap gewoon altijd in een boxer. Als ik vrouw was, sliep ik waarschijnlijk naakt. Alleen is dat voor een vent in de zomer niet zo fijn omdat je dan regelmatig last krijgt van een plakzak :N
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_86676137
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 15:29 schreef Rossdale het volgende:
Ik slaap gewoon altijd in een boxer. Als ik vrouw was, sliep ik waarschijnlijk naakt. Alleen is dat voor een vent in de zomer niet zo fijn omdat je dan regelmatig last krijgt van een plakzak :N
Gewoon je temperatuur regelen door altijd met 1 bil en been buiten boord te slapen :D
Op woensdag 30 juli 2014 17:12 schreef Nebo het volgende:
Jouw lul is jongvolwassen en in de bloei van zijn leven Spankster.
pi_86676284
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 15:27 schreef Morthill het volgende:

[..]

Ik in zo'n broek is een schoolvoorbeeld van aseksueel :') je stelling gaat uit van de aanname dat het bovenlijf van mannen aantrekkelijk is om naar te kijken ;)

Ik slaap gewoon in een veel te groot t-shirt :P lekker comfortabel :z
Ach, mijn ex was een lange slungel, en zelfs hij zag er dan goed uit! Dus ik denk dat dat ook voor jou kan gelden Morthill!

In de zomer slaap ik ook meestal naakt, maar op een gegeven moment wordt het daar te koud voor, zeker als je bed niet voorverwarmd wordt. Plus dat ik beter op kan staan als ik een pyjama aan heb, anders is het zo koud naast mijn bed.
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_86676344
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 15:41 schreef koei het volgende:

[..]



Ach, mijn ex was een lange slungel, en zelfs hij zag er dan goed uit! Dus ik denk dat dat ook voor jou kan gelden Morthill!

In de zomer slaap ik ook meestal naakt, maar op een gegeven moment wordt het daar te koud voor, zeker als je bed niet voorverwarmd wordt. Plus dat ik beter op kan staan als ik een pyjama aan heb, anders is het zo koud naast mijn bed.
Ik heb manboobs, een bierbuikje en toch een zandloperfiguur, serieus, minder sexy wordt het niet snel ;)
&lt;@Richardfun&gt; top Morthill ^O^
&lt;@Richardfun&gt; goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
pi_86676577
Fijne docent heb ik trouwens. Mocht hem al niet omdat hij eist, en echt op asociale toon, dat je bij al zijn colleges bent, terwijl hij heel slecht doceert. Vervolgens zei hij vandaag tegen student dat ze moest stoppen met haar telefoon, dus zij laat zien dat de uitwerking van de opdrachten die hij behandelt daarop staan, en jawel hoor. Docent zegt dat die opdrachten hem niet interesseren als ze op een Blackberry staan.

Serieus, wat voor zielige kneus ben je dan. Ga mee met de tijd of zo. Zeiken als mensen hun huiswerk maken slaat echt nergens meer op :N :r
&lt;@Richardfun&gt; top Morthill ^O^
&lt;@Richardfun&gt; goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
pi_86676597
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 15:43 schreef Morthill het volgende:

[..]

Ik heb manboobs, een bierbuikje en toch een zandloperfiguur, serieus, minder sexy wordt het niet snel ;)
Een bierbuikje kan niet zoveel kwaad, maar manboobs is idd wel een minpunt. Maar een groot t shirt is sowieso niet sexy, wat voor soort shirt het ook is...
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_86676645
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 15:50 schreef koei het volgende:

[..]



Een bierbuikje kan niet zoveel kwaad, maar manboobs is idd wel een minpunt. Maar een groot t shirt is sowieso niet sexy, wat voor soort shirt het ook is...
Dat zeg ik toch :D Maar ik ga dan ook niet voor sexy, ik ga voor comfortabel :Y
&lt;@Richardfun&gt; top Morthill ^O^
&lt;@Richardfun&gt; goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
  dinsdag 21 september 2010 @ 15:54:15 #150
137377 Gamer_V
Zie signature
pi_86676748
Gwah. Ik moet voor een vak nu in een duo een productsoftwarebedrijf vinden om wat informatie van te krijgen. Drie interviews van een uur om de hele structuur van een bedrijf samen te stellen enzo. Dat je dat zelfs verwacht van een stel bachelorstudenten, oké. Maar een geinteresseerd bedrijf vinden is praktisch onmogelijk. Wat is hun voordeel? Telefonisch contact gehad met een bedrijf of tien, keiharde afwijzing natuurlijk. Zelfs van bedrijven die aangeraden werden door de docenten.


De enige met bedrijven zijn mensen die al iemand kenden. Geweldig geregeld. :')
Zie ondertitel ||| Developers, developers, developers, developers. ||| Usernotes van Gamer_V
*O* Winnaar slechtste nieuwsposter FOK!games 2009 *O*
pi_86676752
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 15:37 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

Gewoon je temperatuur regelen door altijd met 1 bil en been buiten boord te slapen :D
Jij snapt het! Mannen horen iig bij mij in bed gewoon nakend :9~ En dan gaan de voetjes inderdaad altijd uit de deken :D

quote:
Op dinsdag 21 september 2010 15:41 schreef koei het volgende:

[..]



Ach, mijn ex was een lange slungel, en zelfs hij zag er dan goed uit! Dus ik denk dat dat ook voor jou kan gelden Morthill!

In de zomer slaap ik ook meestal naakt, maar op een gegeven moment wordt het daar te koud voor, zeker als je bed niet voorverwarmd wordt. Plus dat ik beter op kan staan als ik een pyjama aan heb, anders is het zo koud naast mijn bed.
Maar alsnog slaapt het met kleren echt niet lekker :N Gewoon even een minuutje onder de dekens fohnen als je net in bed ligt, echt heerlijk is dat :D Alleen als je er eenmaal aan begint stop je er niet meer mee :@
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
pi_86677047
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 15:54 schreef Gamer_V het volgende:
Gwah. Ik moet voor een vak nu in een duo een productsoftwarebedrijf vinden om wat informatie van te krijgen. Drie interviews van een uur om de hele structuur van een bedrijf samen te stellen enzo. Dat je dat zelfs verwacht van een stel bachelorstudenten, oké. Maar een geinteresseerd bedrijf vinden is praktisch onmogelijk. Wat is hun voordeel? Telefonisch contact gehad met een bedrijf of tien, keiharde afwijzing natuurlijk. Zelfs van bedrijven die aangeraden werden door de docenten.


De enige met bedrijven zijn mensen die al iemand kenden. Geweldig geregeld. :')
Ik had dat in mn eerste jaar ook. Waren we net twee maanden bezig, moesten we ook zelf een bedrijf zoeken (met tussen de 10 en 100 werknemers en geen onderdeel van een groter bedrijf, dus sowieso al erg lastig). Dat terwijl je dus nog geen enkel tentamen gehad hebt, geen flauw idee hebt wat je precies moet gaan doen en hoe en wat het bedrijf er precies mee op schiet. Heb ook echt tientallen bedrijven afgebeld voordat we er eindelijk een gevonden hadden die wel mee wilde werken. Zulke opdrachten bedenken als docent is leuk, maar heel erg lastig als student.

Ik weet nog wel dat ik aan het eind van het project een 5.4 had voor het totaal en van plan was om dan maar met mn studie te gaan stoppen, want ik had geen zin om dit nog een keer te moeten gaan doen. Maar het was een rekenfoutje, waardoor ik op een 6 uit kwam :') Uiteindelijk wel jammer want anders had ik misschien een wel leuke studie gedaan :@

quote:
Op dinsdag 21 september 2010 15:54 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Maar alsnog slaapt het met kleren echt niet lekker :N Gewoon even een minuutje onder de dekens fohnen als je net in bed ligt, echt heerlijk is dat :D Alleen als je er eenmaal aan begint stop je er niet meer mee :@
Je bed fohnen :D Daar heb ik echt nog nooit van gehoord :D
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_86677316
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 16:01 schreef koei het volgende:

Je bed fohnen :D Daar heb ik echt nog nooit van gehoord :D
Probeer het is, het is echt briljant en je hoeft nooit meer de verwarming aan in je slaapkamer :)

Ik heb ook jaren mijn ouders erom uitgelachen, maar sinds ik het een keer geprobeerd heb doe ik het in de winter heel vaak :@
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
pi_86677412
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 16:08 schreef GameBabe het volgende:

[..]


Probeer het is, het is echt briljant en je hoeft nooit meer de verwarming aan in je slaapkamer :)

Ik heb ook jaren mijn ouders erom uitgelachen, maar sinds ik het een keer geprobeerd heb doe ik het in de winter heel vaak :@
Maar ik heb geen fohn -O-

Werkt het ook met een strijkijzer? En mijn verwarming in de slaapkamer werkt sowieso amper. Het raam erboven tocht nogal,dus alle warmte is zo weg. Mijn slaapkamer is 's winters ook altijd erg koud, inclusief de ademwolkjes die je dan kan krijgen.
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
  dinsdag 21 september 2010 @ 16:13:06 #155
137377 Gamer_V
Zie signature
pi_86677496
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 16:01 schreef koei het volgende:

[..]

Ik had dat in mn eerste jaar ook. Waren we net twee maanden bezig, moesten we ook zelf een bedrijf zoeken (met tussen de 10 en 100 werknemers en geen onderdeel van een groter bedrijf, dus sowieso al erg lastig). Dat terwijl je dus nog geen enkel tentamen gehad hebt, geen flauw idee hebt wat je precies moet gaan doen en hoe en wat het bedrijf er precies mee op schiet. Heb ook echt tientallen bedrijven afgebeld voordat we er eindelijk een gevonden hadden die wel mee wilde werken. Zulke opdrachten bedenken als docent is leuk, maar heel erg lastig als student.

Ik weet nog wel dat ik aan het eind van het project een 5.4 had voor het totaal en van plan was om dan maar met mn studie te gaan stoppen, want ik had geen zin om dit nog een keer te moeten gaan doen. Maar het was een rekenfoutje, waardoor ik op een 6 uit kwam :') Uiteindelijk wel jammer want anders had ik misschien een wel leuke studie gedaan :@

Je zou toch wel een beetje realisme verwachten van docenten. Helaas. :N
Zie ondertitel ||| Developers, developers, developers, developers. ||| Usernotes van Gamer_V
*O* Winnaar slechtste nieuwsposter FOK!games 2009 *O*
  dinsdag 21 september 2010 @ 16:15:23 #156
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_86677585
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 16:10 schreef koei het volgende:

[..]



Maar ik heb geen fohn -O-

Werkt het ook met een strijkijzer? En mijn verwarming in de slaapkamer werkt sowieso amper. Het raam erboven tocht nogal,dus alle warmte is zo weg. Mijn slaapkamer is 's winters ook altijd erg koud, inclusief de ademwolkjes die je dan kan krijgen.
Tape je raam af :)
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_86677617
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 16:10 schreef koei het volgende:

[..]



Maar ik heb geen fohn -O-

Werkt het ook met een strijkijzer? En mijn verwarming in de slaapkamer werkt sowieso amper. Het raam erboven tocht nogal,dus alle warmte is zo weg. Mijn slaapkamer is 's winters ook altijd erg koud, inclusief de ademwolkjes die je dan kan krijgen.
Ga er eens snel 1 halen en doen alsof je vrouwelijk ben ;)

Het alternatief is om een vriendje te zoeken met een fohn, maar of dat nou het type is waar je mee thuis wilt komen :9
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
pi_86678117
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 16:16 schreef GameBabe het volgende:

[..]


Ga er eens snel 1 halen en doen alsof je vrouwelijk ben ;)

Het alternatief is om een vriendje te zoeken met een fohn, maar of dat nou het type is waar je mee thuis wilt komen :9
Of gewoone een vriendje die altijd heet als de nete is! :7
Op woensdag 30 juli 2014 17:12 schreef Nebo het volgende:
Jouw lul is jongvolwassen en in de bloei van zijn leven Spankster.
pi_86678288
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 16:28 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

Of gewoone een vriendje die altijd heet als de nete is! :7
U riep? :o
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_86678423
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 16:32 schreef Poit het volgende:

[..]

U riep? :o
:{w ja dag, ik heb het gezegd, ik mag mee in bed!!
Op woensdag 30 juli 2014 17:12 schreef Nebo het volgende:
Jouw lul is jongvolwassen en in de bloei van zijn leven Spankster.
pi_86678823
Gaan jullie nu allemaal bij koei in bed :(
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
pi_86679027
Niet vechten! We kunnen vast wel een mooi roulatieschema opzetten!
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_86679249
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 16:48 schreef koei het volgende:
Niet vechten! We kunnen vast wel een mooi roulatieschema opzetten!
Vechten? Rouleren? Ik duik gewoon met Spanky het bed in, allebei een bil en been eruit, klinkt heerlijk.
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
  dinsdag 21 september 2010 @ 16:55:25 #164
12648 Fallen
135335 and rising...
pi_86679346
Ik had jaren geleden een föhn. Maar met de steeds groter wordende regensensoren heb ik die maar bij mijn moeder gedumpt.
Tegenwoordig niet eens meer een kam/borstel of shampoo nodig, alleen wat meer scheerschuim... :D
He didn't set up the rhyme with meaningless words.
As you predicted or assumed everything was calculated
Every word had purpose just not always on the surface.
But you couldn't look below, life is fast when you're shallow.
pi_86679430
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_86679441
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 16:55 schreef Fallen het volgende:
Ik had jaren geleden een föhn. Maar met de steeds groter wordende regensensoren heb ik die maar bij mijn moeder gedumpt.
Tegenwoordig niet eens meer een kam/borstel of shampoo nodig, alleen wat meer scheerschuim... :D
Geen mesjes? :P
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_86679454
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
  dinsdag 21 september 2010 @ 17:00:53 #168
12648 Fallen
135335 and rising...
pi_86679591
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 16:57 schreef Poit het volgende:

[..]

Geen mesjes? :P
Jawel, maar niet meer dan anders...
He didn't set up the rhyme with meaningless words.
As you predicted or assumed everything was calculated
Every word had purpose just not always on the surface.
But you couldn't look below, life is fast when you're shallow.
  dinsdag 21 september 2010 @ 17:01:28 #169
12648 Fallen
135335 and rising...
pi_86679614
quote:
Daar moest ik ook aan denken ja.... :D
He didn't set up the rhyme with meaningless words.
As you predicted or assumed everything was calculated
Every word had purpose just not always on the surface.
But you couldn't look below, life is fast when you're shallow.
pi_86680122
HOI!
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
pi_86680773
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 17:15 schreef Nick-GizMo het volgende:
HOI!
HAAI!!!
Op woensdag 30 juli 2014 17:12 schreef Nebo het volgende:
Jouw lul is jongvolwassen en in de bloei van zijn leven Spankster.
pi_86681061
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 15:29 schreef Rossdale het volgende:
Ik slaap gewoon altijd in een boxer. Als ik vrouw was, sliep ik waarschijnlijk naakt. Alleen is dat voor een vent in de zomer niet zo fijn omdat je dan regelmatig last krijgt van een plakzak :N
Als jij een vrouw was geweest dan zou er van slapen niks komen, want je zal dan non stop met jezelf aan het spelen zijn :+
xboxlive: dnova79
Psn: dnova79
als god komt, kreunt hy dan (6)
AQuila360: Hij heeft wel gelijk, BBnova, door jou is de 360 reeks ten onder gegaan(ALWEER)
pi_86681114
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 17:30 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

HAAI!!!
?
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_86681172
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 17:37 schreef badboynova het volgende:

[..]

Als jij een vrouw was geweest dan zou er van slapen niks komen, want je zal dan non stop met jezelf aan het spelen zijn :+
Helemaal niet, volgens mij zou Rossdale een erg lelijke vrouw zijn!
Op woensdag 30 juli 2014 17:12 schreef Nebo het volgende:
Jouw lul is jongvolwassen en in de bloei van zijn leven Spankster.
pi_86681235
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 17:40 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

Helemaal niet, volgens mij zou Rossdale een erg lelijke vrouw zijn!
Daarom gaat hij de hele tijd met zich zelf spelen, dit omdat hy geen vent kan krijgen :Y)
xboxlive: dnova79
Psn: dnova79
als god komt, kreunt hy dan (6)
AQuila360: Hij heeft wel gelijk, BBnova, door jou is de 360 reeks ten onder gegaan(ALWEER)
pi_86681268
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 17:42 schreef badboynova het volgende:

[..]

Daarom gaat hij de hele tijd met zich zelf spelen, dit omdat hy geen vent kan krijgen :Y)
Met jezelf spelen als vrouw is geen zak aan...
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
pi_86681390
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 17:43 schreef GameBabe het volgende:

[..]


Met jezelf spelen als vrouw is geen zak aan...
Maar het lucht wel op :9~
xboxlive: dnova79
Psn: dnova79
als god komt, kreunt hy dan (6)
AQuila360: Hij heeft wel gelijk, BBnova, door jou is de 360 reeks ten onder gegaan(ALWEER)
pi_86681493
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 17:46 schreef badboynova het volgende:

[..]

Maar het lucht wel op :9~
Ik word er altijd meer gefrustreerd van, ofwel omdat het niet lukt ofwel omdat het gewoon niet bevredigend is... ik heb democratisch met mezelf besloten dat het een mannentaak is :P
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
pi_86681632
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
  dinsdag 21 september 2010 @ 18:16:18 #180
36796 Morpheus2002
Radio 49 | DJ.Morph
pi_86682335
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 15:54 schreef GameBabe het volgende:

[..]


Jij snapt het! Mannen horen iig bij mij in bed gewoon nakend :9~ En dan gaan de voetjes inderdaad altijd uit de deken :D
[..]



Maar alsnog slaapt het met kleren echt niet lekker :N Gewoon even een minuutje onder de dekens fohnen als je net in bed ligt, echt heerlijk is dat :D Alleen als je er eenmaal aan begint stop je er niet meer mee :@
Ik heb zaterdag een nieuw dekbedovertrek gekocht bij BeterBed. Was wel duur (90 euro) maar wat een enorm verschil met de goedkopere die ik tot nu toe altijd had :D Het is binnen 5 min. lekker warm, ook als het in de kamer koud is, ideaal!
Niets Is Sterker Dan Dat Ene Woord; Feyenoord! Mijn Feyenoord!
pi_86682814
Wacht je verdomme 4 uur tussen colleges om weer doodgegooid te worden over de principes van erfelijkheid. Het is ook niet zo alsof ik dat niet al vijf keer heb gehad. In de pauze maar vlug de bus in gesprongen :')
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
pi_86682982
Op woensdag 30 juli 2014 17:12 schreef Nebo het volgende:
Jouw lul is jongvolwassen en in de bloei van zijn leven Spankster.
  dinsdag 21 september 2010 @ 18:44:06 #183
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_86683222
F1 2010 is pure awesomesauce _O_ :9~

Als dit niet minimaal 85-90 qua score is dan krijg je een nippletwist van me nebo :P
Please sir. When moon? When Mustang?
  dinsdag 21 september 2010 @ 18:45:53 #184
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_86683287
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 17:40 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

Helemaal niet, volgens mij zou Rossdale een erg lelijke vrouw zijn!
Whehe thanks :P
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_86683348
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 18:45 schreef Rossdale het volgende:

[..]

Whehe thanks :P
Ik heb geprobeerd het voor me te zien, maar het gaat niet werken nee. Koei als man daarentegen...

* Nebo rent naar atoombunker.
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
pi_86684401
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 18:48 schreef Nebo het volgende:

[..]

Ik heb geprobeerd het voor me te zien, maar het gaat niet werken nee. Koei als man daarentegen...

* Nebo rent naar atoombunker.
Ik heb meer moeite om jou als man te zien ;)
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_86684837
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 19:18 schreef Poit het volgende:

[..]

Ik heb meer moeite om jou als man te zien ;)
Edit: nee laat maar, gewoon een keiharde burn dit ;(
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
  dinsdag 21 september 2010 @ 19:30:53 #188
12648 Fallen
135335 and rising...
pi_86684890
Iemand nou al eens begonnen aan Haven of anders Warehouse 13?
Warehouse 13 ben ik nu volledig bij, Haven ga ik nu even verder mee.
He didn't set up the rhyme with meaningless words.
As you predicted or assumed everything was calculated
Every word had purpose just not always on the surface.
But you couldn't look below, life is fast when you're shallow.
pi_86685061
Hmm gaan we met ze allen bij Koei in bed liggen?!
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
pi_86686734
Pfff, 9 uur doorgebracht op uni vandaag, veel te druk :X

Positief nieuws, ik krijg geld van Tele2 vanwege fouten in de modem *O*
&lt;@Richardfun&gt; top Morthill ^O^
&lt;@Richardfun&gt; goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
pi_86686844
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 19:29 schreef Nebo het volgende:

[..]


Edit: nee laat maar, gewoon een keiharde burn dit ;(
sorry nebo nebo boy
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
  dinsdag 21 september 2010 @ 20:38:02 #192
158038 AQuila360
Xbox Ultimate
pi_86687733
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 20:14 schreef Morthill het volgende:
Pfff, 9 uur doorgebracht op uni vandaag, veel te druk :X

Positief nieuws, ik krijg geld van Tele2 vanwege fouten in de modem *O*
Veel? :9
Shaderon: i say boom boom boom now let me hear you say weehooo
SpankmasterC: Tut mir leit Herr AQuila, es soll nicht wieder passieren!
RickoKun: Hey hoi! Ik kom bij dit topiqueje checken weetjuh!
  dinsdag 21 september 2010 @ 20:47:43 #193
158038 AQuila360
Xbox Ultimate
pi_86688148
Shaderon: i say boom boom boom now let me hear you say weehooo
SpankmasterC: Tut mir leit Herr AQuila, es soll nicht wieder passieren!
RickoKun: Hey hoi! Ik kom bij dit topiqueje checken weetjuh!
  dinsdag 21 september 2010 @ 20:47:49 #194
270524 Flodder450
99% slechtheid, 1% plankton
pi_86688151
Until the Second World War, Saint Nicolas was only helped by one servant. When the Canadians liberated the Netherlands in 1945, they reinstated the celebrations of Sinterklaas for the children. Unaware of the traditions, the Canadians thought that if one Zwarte Piet was fun, several Zwarte Pieten is even more fun. Ever since Saint Nicolas is helped by a group of Zwarte Pieten.

geweldige overgang ook weer ja :')
  dinsdag 21 september 2010 @ 20:48:23 #195
158038 AQuila360
Xbox Ultimate
pi_86688173
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 20:47 schreef Flodder450 het volgende:
Until the Second World War, Saint Nicolas was only helped by one servant. When the Canadians liberated the Netherlands in 1945, they reinstated the celebrations of Sinterklaas for the children. Unaware of the traditions, the Canadians thought that if one Zwarte Piet was fun, several Zwarte Pieten is even more fun. Ever since Saint Nicolas is helped by a group of Zwarte Pieten.

geweldige overgang ook weer ja :')
:D :D :D !!!

Die tekst leest super lijp met dat zwarte piet er tussen

Black Piet :9
Shaderon: i say boom boom boom now let me hear you say weehooo
SpankmasterC: Tut mir leit Herr AQuila, es soll nicht wieder passieren!
RickoKun: Hey hoi! Ik kom bij dit topiqueje checken weetjuh!
  dinsdag 21 september 2010 @ 20:52:07 #196
270524 Flodder450
99% slechtheid, 1% plankton
pi_86688336
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 20:48 schreef AQuila360 het volgende:

[..]

:D :D :D !!!

Die tekst leest super lijp met dat zwarte piet er tussen

Black Piet :9
"Black pity" :D
  dinsdag 21 september 2010 @ 20:54:22 #197
158038 AQuila360
Xbox Ultimate
pi_86688425
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 20:52 schreef Flodder450 het volgende:

[..]

"Black pity" :D
_O-
Shaderon: i say boom boom boom now let me hear you say weehooo
SpankmasterC: Tut mir leit Herr AQuila, es soll nicht wieder passieren!
RickoKun: Hey hoi! Ik kom bij dit topiqueje checken weetjuh!
  dinsdag 21 september 2010 @ 20:55:04 #198
158038 AQuila360
Xbox Ultimate
pi_86688450
Van mij mag black piet en sinterklaas snel weer komen.

:9
Shaderon: i say boom boom boom now let me hear you say weehooo
SpankmasterC: Tut mir leit Herr AQuila, es soll nicht wieder passieren!
RickoKun: Hey hoi! Ik kom bij dit topiqueje checken weetjuh!
  dinsdag 21 september 2010 @ 20:59:46 #199
270524 Flodder450
99% slechtheid, 1% plankton
pi_86688632
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 20:55 schreef AQuila360 het volgende:
Van mij mag black piet en sinterklaas snel weer komen.

:9
je laat jezelf uitwonen door een neger? :')
  dinsdag 21 september 2010 @ 21:00:36 #200
158038 AQuila360
Xbox Ultimate
pi_86688664
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 20:59 schreef Flodder450 het volgende:

[..]

je laat jezelf uitwonen door een neger? :')
Jij wou jezelf uit laten wonen door BBN heb ik uit betrouwbare bron gehoord :')
Shaderon: i say boom boom boom now let me hear you say weehooo
SpankmasterC: Tut mir leit Herr AQuila, es soll nicht wieder passieren!
RickoKun: Hey hoi! Ik kom bij dit topiqueje checken weetjuh!
  dinsdag 21 september 2010 @ 21:01:50 #201
187674 Sigmund666
Do not feed the Residents
pi_86688711
Het is hier geen MSN for fuck sake :')
U heeft de issues, ik heb de tissues.
Your shit's weak! My shit will fuck you up son! YEAH BUDDY!
pi_86688764
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 21:00 schreef AQuila360 het volgende:

[..]

Jij wou jezelf uit laten wonen door BBN heb ik uit betrouwbare bron gehoord :')
Dat wil hij echt niet, zijn pijn grens is nogal laag.
xboxlive: dnova79
Psn: dnova79
als god komt, kreunt hy dan (6)
AQuila360: Hij heeft wel gelijk, BBnova, door jou is de 360 reeks ten onder gegaan(ALWEER)
  dinsdag 21 september 2010 @ 21:04:30 #203
158038 AQuila360
Xbox Ultimate
pi_86688820
Doodse stilte bij 'grap' Tijl Beckand

Die gast is niets aan daar :W
Shaderon: i say boom boom boom now let me hear you say weehooo
SpankmasterC: Tut mir leit Herr AQuila, es soll nicht wieder passieren!
RickoKun: Hey hoi! Ik kom bij dit topiqueje checken weetjuh!
  dinsdag 21 september 2010 @ 21:06:12 #204
158038 AQuila360
Xbox Ultimate
pi_86688880
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 21:03 schreef badboynova het volgende:

[..]

Dat wil hij echt niet, zijn pijn grens is nogal laag.
BBN _O_

Ben je nog bezig met Halo? Ik nu op Heroic en daarna wil ik nog Legendary doen maar dat lukt denk ik niet alleen :')
Shaderon: i say boom boom boom now let me hear you say weehooo
SpankmasterC: Tut mir leit Herr AQuila, es soll nicht wieder passieren!
RickoKun: Hey hoi! Ik kom bij dit topiqueje checken weetjuh!
pi_86688882
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 18:48 schreef Nebo het volgende:

[..]

Ik heb geprobeerd het voor me te zien, maar het gaat niet werken nee. Koei als man daarentegen...

* Nebo rent naar atoombunker.
hier ga ik nog wel een biertje aan opofferen! Zorg dat je droge spullen
mee neemt de volgende keer dat ik je zie...
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
  dinsdag 21 september 2010 @ 21:06:45 #206
187674 Sigmund666
Do not feed the Residents
pi_86688912
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 21:04 schreef AQuila360 het volgende:
Doodse stilte bij 'grap' Tijl Beckand

Die gast is niets aan daar :W
Idd. Ik kijk het nooit, maar nu waren ze echt vergeten het krekelgeluidje erin te monteren. :')

U heeft de issues, ik heb de tissues.
Your shit's weak! My shit will fuck you up son! YEAH BUDDY!
  dinsdag 21 september 2010 @ 21:11:00 #207
158038 AQuila360
Xbox Ultimate
pi_86689118
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 21:06 schreef Sigmund666 het volgende:

[..]

Idd. Ik kijk het nooit, maar nu waren ze echt vergeten het krekelgeluidje erin te monteren. :')

Dat was wel tof geweest :P
Shaderon: i say boom boom boom now let me hear you say weehooo
SpankmasterC: Tut mir leit Herr AQuila, es soll nicht wieder passieren!
RickoKun: Hey hoi! Ik kom bij dit topiqueje checken weetjuh!
pi_86690049
Wie kijkt hier The Inbetweeners? Dat is ook echt prachtig _O_
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
pi_86690109
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 21:06 schreef AQuila360 het volgende:

[..]

BBN _O_

Ben je nog bezig met Halo? Ik nu op Heroic en daarna wil ik nog Legendary doen maar dat lukt denk ik niet alleen :')
yep ben nog bezig (niet veel tijd), zit nu in level 7 ofzo. ik moet 2 hunters in die club killen met weinig ammo, dus ik moet verzinnen hoe ik dat ga doen.
xboxlive: dnova79
Psn: dnova79
als god komt, kreunt hy dan (6)
AQuila360: Hij heeft wel gelijk, BBnova, door jou is de 360 reeks ten onder gegaan(ALWEER)
pi_86696739
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 21:34 schreef Nebo het volgende:
Wie kijkt hier The Inbetweeners? Dat is ook echt prachtig _O_
Wat is dat voor iets?
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_86697018
Op mijn zoektocht hoe zaad nou weet waar het eitje is kwam ik dit tegen :)

* Een man ejaculeert gemiddeld 7.200 keer (2.000 keer door masturberen) in zijn leven. Hierbij komt 53 liter sperma vrij, met een gemiddelde snelheid van 45 km/h.
* Per dag kan een gezonde man 70 miljoen spermacellen produceren; evenveel als een cavia.
* Een theelepel sperma bevat vijf calorieën; meer dan een komkommer, maar minder dan een banaan.
* Beweerd wordt dat het eten van eieren goed is voor de ontwikkeling van sperma. Een strakke broek of een mobiele telefoon in je broekzak zou het ontstaan van sperma weer verminderen.
* Sperma is de meest gevonden lichaamsvloeistof in hotelkamers, vooral in de badkamers.
* Een spermacel heeft een "zwemsnelheid" van ongeveer 1 tot 3 millimeter per minuut.
* Een mannelijke vogelspin maakt een spermaweb om het vrouwtje te bevruchten. Dit dikke spinsel bestaat uit gesponnen spinnenzijde en enkele druppeltjes sperma.

En voor de mensen die ook van alles willen weten hoe het werkt:
http://wiki.answers.com/Q(...)_get_a_girl_pregnant
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
pi_86697232
Harrie Jekkers had daar ook een stuk over in een van zijn conferences. Iedereen die bestaat heeft al een race gewonnen van miljoenen andere zaadjes, dus eigenlijk zijn we allemaal winnaars!

Maar waarom zoek je daarop Gamebabe? :')
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_86697409
quote:
Op woensdag 22 september 2010 00:18 schreef koei het volgende:
Harrie Jekkers had daar ook een stuk over in een van zijn conferences. Iedereen die bestaat heeft al een race gewonnen van miljoenen andere zaadjes, dus eigenlijk zijn we allemaal winnaars!

Maar waarom zoek je daarop Gamebabe? :')
Ik vroeg me gewoon af hoe een weinigcellig ding weet welke kant hij op moet :) Ben gewoon een beetje gek, wil altijd van alles weten hoe het werkt :')
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
pi_86697481
quote:
Op woensdag 22 september 2010 00:24 schreef GameBabe het volgende:

[..]


Ik vroeg me gewoon af hoe een weinigcellig ding weet welke kant hij op moet :) Ben gewoon een beetje gek, wil altijd van alles weten hoe het werkt :')
Maarre, weet De Kok ook dat je informatie zoekt over hoe vrouwen precies zwanger worden, en is hij daar wel klaar voor?
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_86697591
quote:
Op woensdag 22 september 2010 00:12 schreef GameBabe het volgende:
Op mijn zoektocht hoe zaad nou weet waar het eitje is kwam ik dit tegen :)

* Een man ejaculeert gemiddeld 7.200 keer (2.000 keer door masturberen) in zijn leven. Hierbij komt 53 liter sperma vrij, met een gemiddelde snelheid van 45 km/h.
* Per dag kan een gezonde man 70 miljoen spermacellen produceren; evenveel als een cavia.
* Een theelepel sperma bevat vijf calorieën; meer dan een komkommer, maar minder dan een banaan.
* Beweerd wordt dat het eten van eieren goed is voor de ontwikkeling van sperma. Een strakke broek of een mobiele telefoon in je broekzak zou het ontstaan van sperma weer verminderen.
* Sperma is de meest gevonden lichaamsvloeistof in hotelkamers, vooral in de badkamers.
* Een spermacel heeft een "zwemsnelheid" van ongeveer 1 tot 3 millimeter per minuut.
* Een mannelijke vogelspin maakt een spermaweb om het vrouwtje te bevruchten. Dit dikke spinsel bestaat uit gesponnen spinnenzijde en enkele druppeltjes sperma.

En voor de mensen die ook van alles willen weten hoe het werkt:
http://wiki.answers.com/Q(...)_get_a_girl_pregnant
Uhm...
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
  woensdag 22 september 2010 @ 00:32:05 #216
182714 RitseB
Walking like a lucky charm
pi_86697625
quote:
Op woensdag 22 september 2010 00:12 schreef GameBabe het volgende:
Op mijn zoektocht hoe zaad nou weet waar het eitje is kwam ik dit tegen :)

* Een man ejaculeert gemiddeld 7.200 keer (2.000 keer door masturberen) in zijn leven. Hierbij komt 53 liter sperma vrij, met een gemiddelde snelheid van 45 km/h.
* Per dag kan een gezonde man 70 miljoen spermacellen produceren; evenveel als een cavia.
* Een theelepel sperma bevat vijf calorieën; meer dan een komkommer, maar minder dan een banaan.
* Beweerd wordt dat het eten van eieren goed is voor de ontwikkeling van sperma. Een strakke broek of een mobiele telefoon in je broekzak zou het ontstaan van sperma weer verminderen.
* Sperma is de meest gevonden lichaamsvloeistof in hotelkamers, vooral in de badkamers.
* Een spermacel heeft een "zwemsnelheid" van ongeveer 1 tot 3 millimeter per minuut.
* Een mannelijke vogelspin maakt een spermaweb om het vrouwtje te bevruchten. Dit dikke spinsel bestaat uit gesponnen spinnenzijde en enkele druppeltjes sperma.

En voor de mensen die ook van alles willen weten hoe het werkt:
http://wiki.answers.com/Q(...)_get_a_girl_pregnant
ieulj, heb je dat allemaal gelezen.
Do androids dream of electric sheep?
pi_86698802
quote:
Op woensdag 22 september 2010 00:32 schreef RitseB het volgende:

[..]



ieulj, heb je dat allemaal gelezen.
:Y ik weet nu ook dat sperma onvolwassen is als het eruit spuit c_/

quote:
Op woensdag 22 september 2010 00:26 schreef koei het volgende:

[..]



Maarre, weet De Kok ook dat je informatie zoekt over hoe vrouwen precies zwanger worden, en is hij daar wel klaar voor?
Ja en nee, en ik wil gewoon alles weten, dat mag hij intussen wel snappen :)
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
pi_86699570
godverdomme wat haat ik opstaan op dit soort absurde tijdstippen :O
&lt;@Richardfun&gt; top Morthill ^O^
&lt;@Richardfun&gt; goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
pi_86699581
quote:
Op woensdag 22 september 2010 04:22 schreef Morthill het volgende:
godverdomme wat haat ik opstaan op dit soort absurde tijdstippen :O
Goedemorgen, ik ga lekker slapen :o
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
pi_86699583
quote:
Op woensdag 22 september 2010 04:32 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Goedemorgen, ik ga lekker slapen :o
RAAAAH. Maar ik heb verdorie ook de halve nacht wakker gelegen, dat maakt het extra vervelend. Enfin, we overleven het wel.
&lt;@Richardfun&gt; top Morthill ^O^
&lt;@Richardfun&gt; goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
pi_86699862
quote:
Op woensdag 22 september 2010 04:33 schreef Morthill het volgende:

[..]

RAAAAH. Maar ik heb verdorie ook de halve nacht wakker gelegen, dat maakt het extra vervelend. Enfin, we overleven het wel.
Het komt wel goed schatje 8-)
xboxlive: dnova79
Psn: dnova79
als god komt, kreunt hy dan (6)
AQuila360: Hij heeft wel gelijk, BBnova, door jou is de 360 reeks ten onder gegaan(ALWEER)
pi_86699914
Morguhhhh
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
pi_86700224
zo als kim het altijd zegd, " een goeie geile morgen".
xboxlive: dnova79
Psn: dnova79
als god komt, kreunt hy dan (6)
AQuila360: Hij heeft wel gelijk, BBnova, door jou is de 360 reeks ten onder gegaan(ALWEER)
pi_86700273
quote:
Op woensdag 22 september 2010 00:04 schreef koei het volgende:

[..]



Wat is dat voor iets?
Een Britse komedie over een paar scholieren die hopeloos op zoek zijn naar seks. Download de eerste aflevering maar eens of zoek even wat op youtube :Y



[ Bericht 34% gewijzigd door Nebo op 22-09-2010 08:31:28 ]
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
pi_86700335
Goedemorguh gameguru's :W
| Ubernerdus Prutserus | Kwalitatief Uitermate Teleurstellend |
| DeviantArt: Soliquenl | Last.fm: SoliqueNL | Geocaching: Solique
  woensdag 22 september 2010 @ 08:46:53 #226
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_86700695
quote:
Op woensdag 22 september 2010 04:22 schreef Morthill het volgende:
godverdomme wat haat ik opstaan op dit soort absurde tijdstippen :O
Als je nou niet begint met 's ochtends eerst je pc op te starten kan je langer in je bed blijven liggen ;)
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_86701101
:O
Mogguh.. lekker laf in de trein aan het chillen.
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
  woensdag 22 september 2010 @ 09:40:13 #228
187674 Sigmund666
Do not feed the Residents
pi_86701786
U heeft de issues, ik heb de tissues.
Your shit's weak! My shit will fuck you up son! YEAH BUDDY!
pi_86701925
quote:
Op woensdag 22 september 2010 09:40 schreef Sigmund666 het volgende:
[ afbeelding ]
:')
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
pi_86704216
quote:
Op woensdag 22 september 2010 00:24 schreef GameBabe het volgende:

[..]


Ik vroeg me gewoon af hoe een weinigcellig ding weet welke kant hij op moet :) Ben gewoon een beetje gek, wil altijd van alles weten hoe het werkt :')
ééncellig hè GB. Je had ook de ervaringsdeskundige kunnen vragen ;)

GOEDEMORGUHH!!!

vanaaf Reach!

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_86704404
quote:
Op woensdag 22 september 2010 04:22 schreef Morthill het volgende:
godverdomme wat haat ik opstaan op dit soort absurde tijdstippen :O
Life sucks :P?!
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
  woensdag 22 september 2010 @ 11:14:33 #232
187674 Sigmund666
Do not feed the Residents
pi_86704493
U heeft de issues, ik heb de tissues.
Your shit's weak! My shit will fuck you up son! YEAH BUDDY!
pi_86705955
quote:
Op woensdag 22 september 2010 11:06 schreef Reintji het volgende:

[..]

ééncellig hè GB. Je had ook de ervaringsdeskundige kunnen vragen ;)

GOEDEMORGUHH!!!

vanaaf Reach!

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
_O_ baas!

Vandaag studeert mn vriendin af, dus leuke dag! Lekker in mn pak in de zon zitten, vanavond uit eten, vriendin in mooie jurk, heerlijk!
Op woensdag 30 juli 2014 17:12 schreef Nebo het volgende:
Jouw lul is jongvolwassen en in de bloei van zijn leven Spankster.
  woensdag 22 september 2010 @ 11:59:35 #234
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_86706006
Nice spank :D
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_86706146
quote:
Op woensdag 22 september 2010 11:58 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

_O_ baas!

Vandaag studeert mn vriendin af, dus leuke dag! Lekker in mn pak in de zon zitten, vanavond uit eten, vriendin in mooie jurk, heerlijk!
foto's!
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_86706606
quote:
Op woensdag 22 september 2010 12:04 schreef Poit het volgende:

[..]

foto's!
Ik zal kijken of ik iets voor je kan doen ;)
Op woensdag 30 juli 2014 17:12 schreef Nebo het volgende:
Jouw lul is jongvolwassen en in de bloei van zijn leven Spankster.
pi_86706943
Gefeliciteerd met je vriendin spank!
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_86707987
quote:
Op woensdag 22 september 2010 12:18 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

Ik zal kijken of ik iets voor je kan doen ;)
*fab*
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_86708027
quote:
Op woensdag 22 september 2010 11:06 schreef Reintji het volgende:

[..]

ééncellig hè GB. Je had ook de ervaringsdeskundige kunnen vragen ;)
Maak je nou ook al scans van zaad....

Ik loop al drie weken iedereen om me heen te ondervragen of ze het weten, maar niemand wist het, dus ging het toch maar eens googlen :D

quote:
Op woensdag 22 september 2010 11:58 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

_O_ baas!

Vandaag studeert mn vriendin af, dus leuke dag! Lekker in mn pak in de zon zitten, vanavond uit eten, vriendin in mooie jurk, heerlijk!
Gefeliciteerd jongen, perfect weertje uitgezocht ook *O*

En goedemorgenmiddag :* De combinatie van keelonsteking en prille liefdes zijn niet goed voor je uitgerustheid :O
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
pi_86710303
Man het gevoel van de nazomer giert door het lijf! Vrouwen hebben weer even jurkjes aan _O_
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
pi_86710971
quote:
Op woensdag 22 september 2010 13:09 schreef GameBabe het volgende:

[..]


Maak je nou ook al scans van zaad....

Ik loop al drie weken iedereen om me heen te ondervragen of ze het weten, maar niemand wist het, dus ging het toch maar eens googlen :D
[..]


Gefeliciteerd jongen, perfect weertje uitgezocht ook *O*

En goedemorgenmiddag :* De combinatie van keelonsteking en prille liefdes zijn niet goed voor je uitgerustheid :O
Misschien niet voor de uitgerustheid maar wel goed voor het keeltje :Y
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_86712419
@ Spanks, feli! In het pak, het najaarszonnetje en een fles kanon?

@GB, net als bij mannen gaat voor zaad hetzelfde 'trail and error' principe op. Stug volhouden en vervolgens ergens uitkomen (hetzij boven of beneden).
pi_86712585
Overigens heeft mijn werkgever hiermee een prijs gewonnen met het meest nutteloze onderzoek van het jaar.
pi_86713831
foei moi, weer een game gekocht F1
xboxlive: dnova79
Psn: dnova79
als god komt, kreunt hy dan (6)
AQuila360: Hij heeft wel gelijk, BBnova, door jou is de 360 reeks ten onder gegaan(ALWEER)
  woensdag 22 september 2010 @ 16:03:29 #245
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_86714111
quote:
Op woensdag 22 september 2010 15:56 schreef badboynova het volgende:
foei moi, weer een game gekocht F1
Heel goed! _O_
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_86714293
Lekker begin van de dag, rijd ik de A7 op, begint het lampje van mijn koelvloeistof rood te branden, evenals mijn stoplampje. Dacht dat er gewoon te weinig spul inzat, dus volop ventilatie aan op heel warm (en raampje open om niet dood te gaan van de warmte), rustig rijden en gelukkig ging het lampje snel uit en bleef het uit tot Leeuwarden. (Ja, ik ben gestoord dat ik uberhaupt doorreed)
Dus ik na mijn werk eens kijken of dat ding inderdaad leeg was of dat het een ander probleem was (ik heb geen meter voor de temperatuur, louter een lampje) en wat blijkt, er zit koelvloeistof in de tank. En niet zo'n beetje ook niet. Blijkbaar is het iemand gelukt om mijn motorkap open te krijgen om vervolgens de tank met weet ik veel wat te vullen tot ver, ver boven het maximum. Wat voor kutkneus ben je dan werkelijk :{
&lt;@Richardfun&gt; top Morthill ^O^
&lt;@Richardfun&gt; goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
  woensdag 22 september 2010 @ 16:09:08 #247
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_86714402
Toen je keek, was je motor toen nog warm?

Zo ja, kijk dan nog eens wanneer je motor koud is, het niveau verschilt nogal veel namelijk ;)
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_86714788
quote:
Op woensdag 22 september 2010 16:09 schreef Rossdale het volgende:
Toen je keek, was je motor toen nog warm?

Zo ja, kijk dan nog eens wanneer je motor koud is, het niveau verschilt nogal veel namelijk ;)
:D ik zeg toch dat ik NA mijn werk keek ;)
&lt;@Richardfun&gt; top Morthill ^O^
&lt;@Richardfun&gt; goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
pi_86714822
quote:
Op woensdag 22 september 2010 16:17 schreef Morthill het volgende:

[..]

:D ik zeg toch dat ik NA mijn werk keek ;)
Wellicht was je naar huis gereden en had je daar gekeken :P

Maar wat heb je toen gedaan dan?
pi_86715039
quote:
Op woensdag 22 september 2010 16:18 schreef lkb9000 het volgende:

[..]

Wellicht was je naar huis gereden en had je daar gekeken :P

Maar wat heb je toen gedaan dan?
An sich heb je een punt, maar ik zou wel de domste beroepschauffeur ooit zijn als ik het peil van de koelvloeistof ging controleren bij een warme motor. (Wederom, wat zijn de verwachtingen bij mij laag ;( eerst Nebo en nu jullie ;( )

Anyhowz, gewoon ding leeggemieterd, nieuw koelvloeistof gekocht.
&lt;@Richardfun&gt; top Morthill ^O^
&lt;@Richardfun&gt; goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
  woensdag 22 september 2010 @ 16:30:45 #251
12648 Fallen
135335 and rising...
pi_86715387
Misschien helpt de zin "Lekker begin van de dag..." in deze context ook niet. Ik weet namelijk ook niet hoelang je werkt, misschien bestond je werk wel uit het afgeven van iets. Dan sta je namelijk met 5 minuten weer buiten.
He didn't set up the rhyme with meaningless words.
As you predicted or assumed everything was calculated
Every word had purpose just not always on the surface.
But you couldn't look below, life is fast when you're shallow.
pi_86715464
quote:
Op woensdag 22 september 2010 16:30 schreef Fallen het volgende:
Misschien helpt de zin "Lekker begin van de dag..." in deze context ook niet. Ik weet namelijk ook niet hoelang je werkt, misschien bestond je werk wel uit het afgeven van iets. Dan sta je namelijk met 5 minuten weer buiten.
Jij niet, maar Rossdale weet wat voor werk ik doe, bovendien is het hier vaker dan eens ter sprake gekomen dat ik buschauffeur ben en mijn ochtendgroet had ik al om 4.15 gepost vandaag of zo. Genoeg aanwijzingen :)
&lt;@Richardfun&gt; top Morthill ^O^
&lt;@Richardfun&gt; goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
pi_86715955
quote:
Op woensdag 22 september 2010 14:35 schreef Poit het volgende:

[..]

Misschien niet voor de uitgerustheid maar wel goed voor het keeltje :Y
Helaas heb ik ook een koortslip :( dus alleen kabouterkusjes zijn toegestaan. En vreemd genoeg kwam die jongen niet klaar van mijn neus swaffelen :p

@reintji ik denk dat eeg seks boeiender is maar dat is vast al vaak gedaan
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
  woensdag 22 september 2010 @ 16:45:21 #254
12648 Fallen
135335 and rising...
pi_86716025
quote:
Op woensdag 22 september 2010 16:32 schreef Morthill het volgende:

[..]

Jij niet, maar Rossdale weet wat voor werk ik doe, bovendien is het hier vaker dan eens ter sprake gekomen dat ik buschauffeur ben en mijn ochtendgroet had ik al om 4.15 gepost vandaag of zo. Genoeg aanwijzingen :)
Mja, puntje... maar alsof we (ik) echt kijken naar hoe laat iemand voor het eerst post vandaag, laat staan of het dan gaat om een "Goede morgen"-opstaan post of een melding van "ik ga nu werken".

Hoe dan ook, het is gelukkig goed gegaan.... :D
He didn't set up the rhyme with meaningless words.
As you predicted or assumed everything was calculated
Every word had purpose just not always on the surface.
But you couldn't look below, life is fast when you're shallow.
pi_86716250
quote:
Op woensdag 22 september 2010 15:56 schreef badboynova het volgende:
foei moi, weer een game gekocht F1
Waar? :(
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
pi_86716660
quote:
Op woensdag 22 september 2010 16:50 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

Waar? :(
Bij de intertoys, Van onder de toonbank ;)
xboxlive: dnova79
Psn: dnova79
als god komt, kreunt hy dan (6)
AQuila360: Hij heeft wel gelijk, BBnova, door jou is de 360 reeks ten onder gegaan(ALWEER)
pi_86716760
quote:
Op woensdag 22 september 2010 16:59 schreef badboynova het volgende:

[..]

Bij de intertoys, Van onder de toonbank ;)
Ah dat gaat hem hier dus niet worden :/. Vent doet altijd moeilijk, of bonnetje of winkel uit de regio moet hem verkopen :/
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
pi_86716883
quote:
Op woensdag 22 september 2010 17:01 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

Ah dat gaat hem hier dus niet worden :/. Vent doet altijd moeilijk, of bonnetje of winkel uit de regio moet hem verkopen :/
Weer een reden om te gaan verhuizen, je moet nooit gaan wonen in plaatsen waar ze moeilijke ventjes hebben :Y)
xboxlive: dnova79
Psn: dnova79
als god komt, kreunt hy dan (6)
AQuila360: Hij heeft wel gelijk, BBnova, door jou is de 360 reeks ten onder gegaan(ALWEER)
pi_86717010
quote:
Op woensdag 22 september 2010 16:43 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Helaas heb ik ook een koortslip :( dus alleen kabouterkusjes zijn toegestaan. En vreemd genoeg kwam die jongen niet klaar van mijn neus swaffelen :p

@reintji ik denk dat eeg seks boeiender is maar dat is vast al vaak gedaan
.... :')
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
pi_86717368
quote:
Op woensdag 22 september 2010 17:06 schreef Nebo het volgende:

[..]


.... :')
;)

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
pi_86717591
quote:
Op woensdag 22 september 2010 17:16 schreef GameBabe het volgende:

[..]

;)

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat kun jij als vrouw helemaal niet beoordelen :o
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
pi_86717825
quote:
Op woensdag 22 september 2010 17:04 schreef badboynova het volgende:

[..]

Weer een reden om te gaan verhuizen, je moet nooit gaan wonen in plaatsen waar ze moeilijke ventjes hebben :Y)
Game zit nu in de rugzak :D. Vraag je eerst of ze hem hebben, ja meneer achter u. Gewoon tussen de schappen :D. En na betalen vroeg ik nog of ze hem wel mochten verkopen, meteen rood gezicht :D
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
pi_86718975
Dus, eergisteren is mijn strijkijzer overleden, niet heel raar dat ding was ouder dan ik, maar er moest dus een nieuwe komen. Wat heb je verdomd veel keus en het zegt me allemaal even weinig :') Uiteindelijk maar blind de consumentenbond gevolgd.
&lt;@Richardfun&gt; top Morthill ^O^
&lt;@Richardfun&gt; goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
  woensdag 22 september 2010 @ 17:58:21 #264
248025 Pettigrew81
do re mi solativeren
pi_86719148
quote:
Op woensdag 22 september 2010 17:04 schreef badboynova het volgende:

[..]

Weer een reden om te gaan verhuizen, je moet nooit gaan wonen in plaatsen waar ze moeilijke ventjes hebben :Y)
Hier hebben we ook geen moeilijke ventjes *O* En geen winkels :')
It's a bird! It's a plane! Wait, it's just that flying fuck I don't give.
[i]Heavy metal and mullets, it's how we were raised.
Maiden and Priest were the gods that we praised.[/i]
Just broke my personal record for most consecutive days lived.
pi_86719240
quote:
Op woensdag 22 september 2010 17:54 schreef Morthill het volgende:
Dus, eergisteren is mijn strijkijzer overleden, niet heel raar dat ding was ouder dan ik, maar er moest dus een nieuwe komen. Wat heb je verdomd veel keus en het zegt me allemaal even weinig :') Uiteindelijk maar blind de consumentenbond gevolgd.
Ik heb gewoon degene in de mooiste kleur gekocht die goedkoop was! Ik heb nu een lichtblauwe Philips die ik in 1,5 jaar tijd al zeker twee keer gebruikt heb!1!! :') De dingen die ik moet strijken die draag ik gewoon niet omdat ik te lui ben om het te strijken
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_86719461
quote:
Op woensdag 22 september 2010 18:00 schreef koei het volgende:

[..]



Ik heb gewoon degene in de mooiste kleur gekocht die goedkoop was! Ik heb nu een lichtblauwe Philips die ik in 1,5 jaar tijd al zeker twee keer gebruikt heb!1!! :') De dingen die ik moet strijken die draag ik gewoon niet omdat ik te lui ben om het te strijken
Tsja, ik strijk echt al mijn was :') maar als ik dat niet doe dan heb ik serieus ruimtegebrek (strijken bespaart 35% aan kastruimte). Maar uhm, enorm deja vu, dit hebben we ooit volgens mij in GCC besproken :D
&lt;@Richardfun&gt; top Morthill ^O^
&lt;@Richardfun&gt; goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
pi_86719686
quote:
Op woensdag 22 september 2010 18:05 schreef Morthill het volgende:

[..]

Tsja, ik strijk echt al mijn was :') maar als ik dat niet doe dan heb ik serieus ruimtegebrek (strijken bespaart 35% aan kastruimte). Maar uhm, enorm deja vu, dit hebben we ooit volgens mij in GCC besproken :D
Ja, volgens mij kwam Misan er toen nog bij en werd het uiteindelijk een discussie over welke kleding écht niet kan ofzo :D Iedereen had in ieder geval opeens het vermoeden dat jullie gay waren...
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_86719889
quote:
Op woensdag 22 september 2010 18:11 schreef koei het volgende:

[..]



Ja, volgens mij kwam Misan er toen nog bij en werd het uiteindelijk een discussie over welke kleding écht niet kan ofzo :D Iedereen had in ieder geval opeens het vermoeden dat jullie gay waren...
Toen pas :')
&lt;@Richardfun&gt; top Morthill ^O^
&lt;@Richardfun&gt; goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
  woensdag 22 september 2010 @ 18:18:37 #269
248025 Pettigrew81
do re mi solativeren
pi_86719926
quote:
Op woensdag 22 september 2010 18:17 schreef Morthill het volgende:

[..]

Toen pas :')
Ofc weet jij het zelf langer :P

maar nu ga ik werken
It's a bird! It's a plane! Wait, it's just that flying fuck I don't give.
[i]Heavy metal and mullets, it's how we were raised.
Maiden and Priest were the gods that we praised.[/i]
Just broke my personal record for most consecutive days lived.
pi_86720063
quote:
Op woensdag 22 september 2010 18:18 schreef Pettigrew81 het volgende:

[..]

Ofc weet jij het zelf langer :P
Ik kijk graag homoseksuele porno :Y

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
&lt;@Richardfun&gt; top Morthill ^O^
&lt;@Richardfun&gt; goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
pi_86720165
Honguuuuuuur
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_86720302
quote:
Op woensdag 22 september 2010 18:22 schreef Morthill het volgende:

[..]

Ik kijk graag homoseksuele porno :Y

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
saai :O
Opengesperde kutten, dubbele penetratie, ass 2 mouth... Dat willen we zien!
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_86720541
Poit waarom altyd dit soort berichten als jij eens een weekendje weg gaat (in dit geval veendam)
Twee tienermeiden uit Veendam vermist :')
xboxlive: dnova79
Psn: dnova79
als god komt, kreunt hy dan (6)
AQuila360: Hij heeft wel gelijk, BBnova, door jou is de 360 reeks ten onder gegaan(ALWEER)
pi_86720580
quote:
Op woensdag 22 september 2010 18:29 schreef Poit het volgende:

[..]

saai :O
ass 2 mouth... Dat willen we zien!
Ga Human Centipede kijken! Volgens mij ga je die geweldig vinden!
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_86720662
quote:
Op woensdag 22 september 2010 18:36 schreef badboynova het volgende:
Poit waarom altyd dit soort berichten als jij eens een weekendje weg gaat (in dit geval veendam)
Twee tienermeiden uit Veendam vermist :')
quote:
Op woensdag 22 september 2010 18:29 schreef Poit het volgende:

[..]

saai :O
Opengesperde kutten, dubbele penetratie, ass 2 mouth... Dat willen we zien!
Nuffsaid
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
pi_86720746
Zuuuuuuuuurkooooooool :D
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
pi_86720773
bloemkooooooooooooooooooooooooooooooooool
xboxlive: dnova79
Psn: dnova79
als god komt, kreunt hy dan (6)
AQuila360: Hij heeft wel gelijk, BBnova, door jou is de 360 reeks ten onder gegaan(ALWEER)
pi_86721043
quote:
Op woensdag 22 september 2010 18:29 schreef Poit het volgende:

[..]

saai :O
dubbele penetratie. Dat willen we zien!
Dat jij graag meer mannelijk naakt ziet dan vrouwelijk :{w
&lt;@Richardfun&gt; top Morthill ^O^
&lt;@Richardfun&gt; goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
  woensdag 22 september 2010 @ 18:59:19 #279
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_86721467
quote:
Op woensdag 22 september 2010 17:26 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

Game zit nu in de rugzak :D. Vraag je eerst of ze hem hebben, ja meneer achter u. Gewoon tussen de schappen :D. En na betalen vroeg ik nog of ze hem wel mochten verkopen, meteen rood gezicht :D
^O^
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_86721809
quote:
Op woensdag 22 september 2010 18:49 schreef Morthill het volgende:

[..]

Dat jij graag meer mannelijk naakt ziet dan vrouwelijk :{w
Ik zie graag actie in plaats van wat laf gelik ja.
quote:
Op woensdag 22 september 2010 18:39 schreef Nebo het volgende:

[..]


[..]

Nuffsaid
quote:
Op woensdag 22 september 2010 18:37 schreef koei het volgende:

[..]



Ga Human Centipede kijken! Volgens mij ga je die geweldig vinden!
Gezien :) Heb me kapot gelachen :D
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_86721990
Mmmm snoep
pi_86722256
Hmm, ik zie een R5 van Machete staan maar wil hem eigenlijk in de bios zien.. Argh.. Keuzes :X
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_86722525
quote:
Op woensdag 22 september 2010 19:16 schreef Poit het volgende:
Hmm, ik zie een R5 van Machete staan maar wil hem eigenlijk in de bios zien.. Argh.. Keuzes :X
Ik heb hem in de bios gezien :9 :D
Al vind ik dat niet per se nodig, met een jointje op de bank zou misschien beter passen ;)
pi_86722712
quote:
Op woensdag 22 september 2010 19:22 schreef lkb9000 het volgende:

[..]

Ik heb hem in de bios gezien :9 :D
Al vind ik dat niet per se nodig, met een jointje op de bank zou misschien beter passen ;)
Maak het nog even wat moeilijker voor me! :P
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_86722858
quote:
Op woensdag 22 september 2010 19:27 schreef Poit het volgende:

[..]

Maak het nog even wat moeilijker voor me! :P
In de bios kost bier 500 euro!
pi_86723164
quote:
Op woensdag 22 september 2010 19:27 schreef Poit het volgende:

[..]

Maak het nog even wat moeilijker voor me! :P
Thuis heb je geen puberale sjonnies die lopen te kloten tijdens de film.
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
pi_86723210
quote:
Op woensdag 22 september 2010 19:39 schreef Nebo het volgende:

[..]


Thuis heb je geen puberale sjonnies die lopen te kloten tijdens de film.
Ik wil juist de puberale sjonnie zijn!! :P
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_86723256
quote:
Op woensdag 22 september 2010 19:41 schreef Poit het volgende:

[..]

Ik wil juist de puberale sjonnie anita zijn!! :P
xboxlive: dnova79
Psn: dnova79
als god komt, kreunt hy dan (6)
AQuila360: Hij heeft wel gelijk, BBnova, door jou is de 360 reeks ten onder gegaan(ALWEER)
pi_86723306
quote:
Op woensdag 22 september 2010 19:41 schreef Poit het volgende:

[..]

Ik wil juist de puberale sjonnie zijn!! :P
:D Thuis kan je ook popcorn smijten
pi_86723330
quote:
Op woensdag 22 september 2010 19:43 schreef lkb9000 het volgende:

[..]

:D Thuis kan je ook popcorn smijten
Maar bierflesjes rollen hier niet automatisch naar beneden :N
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_86723433
quote:
Op woensdag 22 september 2010 19:39 schreef Nebo het volgende:

[..]


Thuis heb je geen puberale sjonnies die lopen te kloten tijdens de film.
Ach, soms voegt dat juist wat toe! Gisteren The New Daughter gezien tijdens de sneak waarbij de grootste zaal bijna helemaal vol zit. Op zich geen geweldige film, maar de reactie van het publiek soms maakt hem heel erg tof! Met name bij een van de beginscenés hoorde je de hele zaal reageren met een "what the fuck..." en hetzelfde aan het eind van de film (en een aantal keer tussendoor)

quote:
Op woensdag 22 september 2010 19:43 schreef lkb9000 het volgende:

[..]

:D Thuis kan je ook popcorn smijten
Popcorn smijten :N Je moet M&M's laten vallen. Die stuiteren dan met veel lawaai over de vloer naar beneden en klinken net als een flinke regenbui :D Erg leuk om tijdens een spannende film te doen!
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_86723444
quote:
Op woensdag 22 september 2010 19:44 schreef Poit het volgende:

[..]

Maar bierflesjes rollen hier niet automatisch naar beneden :N
Bij ons in de bios ook niet
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
pi_86723478
quote:
Op woensdag 22 september 2010 19:46 schreef koei het volgende:

[..]



Ach, soms voegt dat juist wat toe! Gisteren The New Daughter gezien tijdens de sneak waarbij de grootste zaal bijna helemaal vol zit. Op zich geen geweldige film, maar de reactie van het publiek soms maakt hem heel erg tof! Met name bij een van de beginscenés hoorde je de hele zaal reageren met een "what the fuck..." en hetzelfde aan het eind van de film (en een aantal keer tussendoor)
[..]



Popcorn smijten :N Je moet M&M's laten vallen. Die stuiteren dan met veel lawaai over de vloer naar beneden en klinken net als een flinke regenbui :D Erg leuk om tijdens een spannende film te doen!
En aan het einde van Inception deed iedereen aaaaaaaaaaaaaaaawh!
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
pi_86723554
Toffe maan :D
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
pi_86723556
quote:
Op woensdag 22 september 2010 19:47 schreef Nebo het volgende:

[..]


En aan het einde van Inception deed iedereen aaaaaaaaaaaaaaaawh!
Hmm, dat is mij niet bijgebleven. Ik vond Inception sowieso een beetje tegenvallen... Had hoge verwachtingen omdat iedereen zei dat het zo'n lastige film was om te volgen, maar als je gewoon een beetje oplet is hij heel duidelijk met een standaard einde.

Overigens is The New Daughter enkel voor de eindscene eigenlijk al de moeite waard. Die was erg tof!
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_86723625
quote:
Op woensdag 22 september 2010 19:50 schreef koei het volgende:

[..]



Hmm, dat is mij niet bijgebleven. Ik vond Inception sowieso een beetje tegenvallen... Had hoge verwachtingen omdat iedereen zei dat het zo'n lastige film was om te volgen, maar als je gewoon een beetje oplet is hij heel duidelijk met een standaard einde.
Same, verhaal was totaal niet moeilijk om te volgen, vriendin die mee was vond van wel maar die was dan ook in slaap gevallen tijdens de film :')
Einde duurde ook echt veeeeel te lang.
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
pi_86723658
http://www.imdb.com/title/tt0951335/

Mah, vind het niet zo boeiend klinken.
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
pi_86723675
Afgelopen weekend 6 films gezien in de bios, even rust met naar de bios gaan. :P
| Ubernerdus Prutserus | Kwalitatief Uitermate Teleurstellend |
| DeviantArt: Soliquenl | Last.fm: SoliqueNL | Geocaching: Solique
pi_86723771
quote:
Op woensdag 22 september 2010 19:50 schreef koei het volgende:

[..]



Hmm, dat is mij niet bijgebleven. Ik vond Inception sowieso een beetje tegenvallen... Had hoge verwachtingen omdat iedereen zei dat het zo'n lastige film was om te volgen, maar als je gewoon een beetje oplet is hij heel duidelijk met een standaard einde.

Overigens is The New Daughter enkel voor de eindscene eigenlijk al de moeite waard. Die was erg tof!
Einde was toch gruwelijk voorspelbaar en standaard Hollywood? Vond de film wel tof, maar snap niet waarom velen het zien als een van allerbeste films ooit gemaakt.
&lt;@Richardfun&gt; top Morthill ^O^
&lt;@Richardfun&gt; goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
pi_86723795
quote:
Op woensdag 22 september 2010 19:53 schreef Solique het volgende:
Afgelopen weekend 6 films gezien in de bios, even rust met naar de bios gaan. :P
Ben je naar die PAC dag geweest? Of was dat vorig weekend?

Ik vind dat er sowieso vrij weinig draait deze maand. Volgende week Resident Evil en devil lijkt me ook nog wel tof, maar geen echt grote films momenteel...

Welke bios ga jij trouwens heen?
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_86723856
quote:
Op woensdag 22 september 2010 19:55 schreef Morthill het volgende:

[..]

Einde was toch gruwelijk voorspelbaar en standaard Hollywood? Vond de film wel tof, maar snap niet waarom velen het zien als een van allerbeste films ooit gemaakt.
Was idd een standaard Hollywood einde dat je lang van tevoren al aan zag komen (de intro was duidelijk genoeg daarvoor).
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_86723875
quote:
Op woensdag 22 september 2010 19:57 schreef koei het volgende:

[..]



Was idd een standaard Hollywood einde dat je lang van tevoren al aan zag komen (de intro was duidelijk genoeg daarvoor).
Ik was de intro alweer helemaal vergeten tot aan het einde :D
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')