DIt topic had ik in Relatie en Liefde aangemaakt, maar kreeg het advies ook hier een topic erover te openen.
Hier de link naar het topic:
Relatie met gelovig iemand; ook kinderen zo opvoedenDe OP:
Sinds twee maanden heb ik een relatie met een geweldige jongen. Het was liefde op het eerste gezicht en wij passen heel erg goed bij elkaar, zowel qua persoonlijkheid, als interesses.
Hij is gelovig en praktiseert, maar ik heb daar zelf geen last van en niet echt iets mee te maken.
Nu vertelde hij me gister dat, ook al hebben we pas twee maanden, als hij kinderen krijgt en dat dan met mij is, dat hij zijn kinderen gelovig op wil voeden.
Het is snel zoeits te zeggen na twee maanden, maar vind het fijn nu te weten want dan kan ik daar over nadenken of ik nog verder met hem ga.
Ik weet nameljik niet wat ik ervan vind. Ik vind het niet erg mijn kinderen iets mee te geven en dat kan dan een geloof zijn, maar ik ga zelf niet bekeren. Ook wil ik niet dat mijn kinderen volgens regels zullen leven. Ik weet niet hoe het er allemaal uit zal gaan zien, en ben bang dat dadelijk het 'huishouden' om het geloof heen zal draaien. Het ene moment denk ik, ik ga ervoor en stel we zijn later nog samen en krijgen kinderen dan vind ik dat goed dat zij gelovig opgevoed worden, maar aan de andere kant ben ik bang dat het teveel regels met zich meebrengt en erg veel aanpassing van mijn kant uit.
Je kunt nu denken, je hebt toch pas 2 maanden, maak het uit. Maar het is niet alleen dat ik heel verliefd ben op deze jongen, maar ik ook echt het gevoel heb m'n soulmate te hebben gevonden (voor zover het kan na 2 maanden)
Ik vroeg me af of jullie mensen kennen of zelf zoeits meegemaakt hebben?
Het is niet de bedoeling dat dit topic een discussie wordt over wel of geen geloof, maar zoek meer naar ervaringsdeskundigen betreft verschillende religie in een opvoeding.[ Bericht 38% gewijzigd door Kloontje88 op 20-09-2010 13:42:34 ]