quote:Als je twijfelt of Depp wel in een bepaalde film zat, dan gok je die titel toch?Op woensdag 27 oktober 2010 23:49 schreef InTrePidIvity het volgende:
[..]
Ik snap niet hoe dit een gokvraag kan zijn, maar goed. Dan stellen we de discussie uit tot een later tijdstipIk ga toch slapen
quote:Weet je, het maakt mij niet zoveel uit. Ik zal me voortaan houden aan max. 2 posts. Het gaat ten slotte om de fun. Ik voelde me uitgedaagd, that's all. Wat ik dan wel weer jammer vind is meteen het belerende "lees de OP". Je kunt er rustig vanuit gaan dat ik dat de vorige keer toen je me noob noemde al gedaan had. Relax, man.Op woensdag 27 oktober 2010 23:48 schreef Patch het volgende:
[..]
Niet helemaal mee eens.
Voor jou en DragonFodder wellicht geen gok-vraag, misschien voor een ander wel.
Als deze vraag op een drukker tijdstip was geweest met meerdere FMT-ers die meededen hadden we volgens mij meer discussie gehad.
Ik vind dat men anderen ook een kans moet geven en daarom zich moet beperken tot 2 posts zonder te editten. Ook bij dit soort vragen.
quote:En je bent gewoon vervelend natuurlijkOp donderdag 28 oktober 2010 08:03 schreef Patch het volgende:
'meteen het belerende', tja, ben blijkbaar ook leraar in mijn vrije tijd.
Ach ja, laat mij ook tenminste 1 negatieve eigenschap hebben![]()
quote:Maar dat werd toch samengevat als 'naar' ?Op donderdag 28 oktober 2010 08:36 schreef Kleurdoos het volgende:
[..]
En je bent gewoon vervelend natuurlijk
Op zich geen slechte regel, maar met elke regel wordt het ook complexer om erin te komen. Ik ga er nog steeds vanuit dat het een spelletje om de lol is, toch? Misschien moet je soms ook accepteren dat niet alles dicht te timmeren is. van mij hoeft dat ook niet.quote:Op zondag 7 november 2010 08:54 schreef Patch het volgende:
[..]
Hoe duidelijker wil je 'm hebben?
Ik ga ervan uit dat Loodje een nieuweling is en de regel juist heeft toegepast wat dat betreft.
Alleen qua etiquette, hoe het hier vrijwel altijd aan toeging (dat diegene die het antwoord compleet maakt, het punt krijgt), dat ze daarvan niet op de hoogte is.
En Subvragen vind ik persoonlijk ook niet zo denderend. Maar daar kunnen we waarschijnlijk geen regel aan verbinden.
Ook punten toekennen e.d. daar moet naar mijn mening ook een regel voor komen.
Iets in de trant van: Vraagsteller kent als enige het punt toe. Niet de Antwoorder of een andere FMT. Tenzij vraagsteller 24 uur afwezig is, dan kan een ander FMT-er wel het punt toekennen, als men 100% zeker is van het antwoord
Dat is mijn punt ook niet. Hoe meer je dicht wil timmeren dmv extra spelregels, hoe moeilijker het wordt voor nieuwelingen om erin te komen, en hoe meer iedereen bezig is regels te handhaven.quote:Op zondag 7 november 2010 10:47 schreef Patch het volgende:
Spelregels zijn toch altijd waterdicht?
Tenminste dat is mijn ervaring met spelletjes.
Ik zie het niet als extra spelregels; meer als een toevoeging op een bestaande spelregel, die niet waterdicht is.quote:Op zondag 7 november 2010 11:10 schreef DragonFodder het volgende:
[..]
Dat is mijn punt ook niet. Hoe meer je dicht wil timmeren dmv extra spelregels, hoe moeilijker het wordt voor nieuwelingen om erin te komen, en hoe meer iedereen bezig is regels te handhaven.
Hoe zit het dan met Noem 20 films-vragen: X noemt er 18, Y noemt de laatste 2?quote:Op zondag 7 november 2010 10:47 schreef Patch het volgende:
Spelregels zijn toch altijd waterdicht?
Tenminste dat is mijn ervaring met spelletjes.
Mijn voorstel:
1. Een vraag mag maximaal 1 subvraag hebben.
2. De vraagsteller kent het punt toe. Indien 24u afwezig, dan kan men het aankaarten, opzoeken en toekennen.
Ik zou zeggen, diegene die toch het antwoord compleet maakt.quote:Op maandag 8 november 2010 00:02 schreef wyccie het volgende:
[..]
Hoe zit het dan met Noem 20 films-vragen: X noemt er 18, Y noemt de laatste 2?
De acteur heeft 18 mainstreamfilms die iedereen kent. Y noemt de overige 2 die anderen niet kennen. Wie verdient dan het punt, degene die de meeste en de makkelijkste films noemt of degene die het lastige rijtje afmaakt?
Regel 2 is niks nieuws, dat deden we toch al wel. (Vooral als de vraagsteller een newbie betreft die niet terugkomt.)
Tja verdienen... maar als je genoegen neemt met 18 films waarom zou je dan om 20 films vragen... En waarom zou je als Y dan die laatste 2 noemen... en als alle Y's zo denken wanneer stop je de vraag dan? Zou je hem in dat geval dan aan X geven omdat die meer dan de helft goed heeft? Dan had je er net zo goed 11 kunnen vragen... Of stop je hem na een bepaalde tijd en kijk je wie de meeste goed heeft? Dat zal lekker werken voor de snelheid van fmt...quote:Op maandag 8 november 2010 00:02 schreef wyccie het volgende:
[..]
Hoe zit het dan met Noem 20 films-vragen: X noemt er 18, Y noemt de laatste 2?
De acteur heeft 18 mainstreamfilms die iedereen kent. Y noemt de overige 2 die anderen niet kennen. Wie verdient dan het punt, degene die de meeste en de makkelijkste films noemt of degene die het lastige rijtje afmaakt?
Eerder werd dat altijd door een ander gecontroleerd, of de antwoorder vraagt of iemand dat punt wil toekennen. Zelf toekennen is misschien iets van de laatste maand, en niet goed.quote:Op maandag 8 november 2010 12:33 schreef Patch het volgende:
Regel 2 deden we niet zo.
Meestal binnen 24 uur werd het punt al toegekent door een anderre Fokker of door de Antwoorder zelf.
Dit is nou precies wat ik bedoel... maar newbies denken niet op die manier (vooral logisch).quote:Op maandag 8 november 2010 13:51 schreef SamuelofSEK het volgende:
Tja verdienen... maar als je genoegen neemt met 18 films waarom zou je dan om 20 films vragen... En waarom zou je als Y dan die laatste 2 noemen... en als alle Y's zo denken wanneer stop je de vraag dan? Zou je hem in dat geval dan aan X geven omdat die meer dan de helft goed heeft? Dan had je er net zo goed 11 kunnen vragen... Of stop je hem na een bepaalde tijd en kijk je wie de meeste goed heeft? Dat zal lekker werken voor de snelheid van fmt...
Lijkt me allemaal nogal onnodig complexPunt geven aan degene die hem compleet maakt lijkt mij de duidelijkste/snelste/meest logische oplossing. Maar goed vraagsteller beslist natuurlijk al zou het wel fijn zijn dat in ieder geval duidelijk is wanneer je het punt krijgt
Dat heet acclimatiseren. Hoe vaker mensen hier komen, hoe eerder ze doorkrijgen hoe 't werkt. Dit lijkt me niet iets dat mensen afschrikt en zorgt dat mensen hier niet meer mee willen doen. Tuurlijk krijg je met dit soort vragen; 20+ films ed, dat bepaalde spelers tactisch gaan spelen, door te wachten op antwoorden van anderen, en/of dan hun lijstjes afmaken met andere titels. Ik heb zo zelf ook al veel punten m'n neus voorbij zien gaan.quote:Op maandag 8 november 2010 19:43 schreef wyccie het volgende:
Dit is nou precies wat ik bedoel... maar newbies denken niet op die manier (vooral logisch).
24 uur is wel erg lang.quote:Op maandag 8 november 2010 12:33 schreef Patch het volgende:
[..]
Ik zou zeggen, diegene die toch het antwoord compleet maakt.
Maar goed, uiteindelijk kom je toch op 'vraagsteller beslist'.
Regel 2 deden we niet zo.
Meestal binnen 24 uur werd het punt al toegekent door een anderre Fokker of door de Antwoorder zelf.
Oei.quote:Op maandag 8 november 2010 22:14 schreef Patch het volgende:
Als je op de FMT-meet bent geweest ben je geen noob meer.
quote:Op maandag 8 november 2010 22:14 schreef Patch het volgende:
Als je op de FMT-meet bent geweest ben je geen noob meer.
quote:Op maandag 8 november 2010 22:14 schreef Patch het volgende:
Als je op de FMT-meet bent geweest ben je geen noob meer.
Hmm...quote:Op maandag 8 november 2010 22:14 schreef Patch het volgende:
Als je op de FMT-meet bent geweest ben je geen noob meer.
En ik waardeer het als je een nieuw topic aanmaakt, je vraag heeft de oude volgemaaktquote:Op woensdag 10 november 2010 11:32 schreef hornage het volgende:
En daarin waarderen we je wel hoor
![]()
Zelfs Patch
Intre, ik vind dat jij altijd aan het zeiken bentquote:Op donderdag 11 november 2010 09:25 schreef InTrePidIvity het volgende:
Patch, ik vind dat je verschrikkelijk aan het zeiken bent de laatste tijd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |