Ah Kee! Waar ga jij die indoen? In 1 gaatje of ook in 2quote:Op maandag 20 september 2010 10:28 schreef Yuki het volgende:
[..]
Zo een die jij al hebt meegenomenZo'n spiraal ding
Eerst in 1. Misschien later ook nog in 2. Maar wil eerst dat mijn helix goed genezen is, dus die tweede laat ik op z'n vroegst over een paar maanden zetten.quote:Op maandag 20 september 2010 10:35 schreef Murmeli het volgende:
[..]
Ah Kee! Waar ga jij die indoen? In 1 gaatje of ook in 2
Verstandig. Lijkt me ook niet fijn voor je lichaam als ie er 3 tegelijk moet genezen. Incl je navel dusquote:Op maandag 20 september 2010 10:36 schreef Yuki het volgende:
[..]
Eerst in 1. Misschien later ook nog in 2. Maar wil eerst dat mijn helix goed genezen is, dus die tweede laat ik op z'n vroegst over een paar maanden zetten.
Ja precies. En m'n oor is nog steeds gevoelig, dus ik wil er nu niet nog een naald in laten rossenquote:Op maandag 20 september 2010 10:38 schreef Murmeli het volgende:
[..]
Verstandig. Lijkt me ook niet fijn voor je lichaam als ie er 3 tegelijk moet genezen. Incl je navel dus
Haha. Mja ik ben er ook weer ff klaar mee. Au.quote:Op maandag 20 september 2010 10:40 schreef Yuki het volgende:
[..]
Ja precies. En m'n oor is nog steeds gevoelig, dus ik wil er nu niet nog een naald in laten rossen
Hoelang heb je nou je helix?quote:Op maandag 20 september 2010 10:40 schreef Yuki het volgende:
[..]
Ja precies. En m'n oor is nog steeds gevoelig, dus ik wil er nu niet nog een naald in laten rossen
Hoe lang heb jij hem.dan? Ik Ehm 5 weken ofzo? Kan er nu wel gewoon op liggen. De vorige keer duurde dat 2 maanden. Vind het deze keer best meevallen.quote:Op maandag 20 september 2010 10:55 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Hoelang heb je nou je helix?
Mijne is ook nog erg gevoelig
Ik heb mijn conch net ruim 2 weken, ik kan er gelukkig wel op liggen. Punt is wel van dat schoonmaken met die zeep gaat het enorm jeuken, dus maak ik mijn piercing 1 keer per dag schoon ipv 2 keerquote:Op maandag 20 september 2010 11:00 schreef Murmeli het volgende:
[..]
Hoe lang heb jij hem.dan? Ik Ehm 5 weken ofzo? Kan er nu wel gewoon op liggen. De vorige keer duurde dat 2 maanden. Vind het deze keer best meevallen.
Jeuk is toch van het genezen dacht ik?quote:Op maandag 20 september 2010 11:03 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Ik heb mijn conch net ruim 2 weken, ik kan er gelukkig wel op liggen. Punt is wel van dat schoonmaken met die zeep gaat het enorm jeuken, dus maak ik mijn piercing 1 keer per dag schoon ipv 2 keerscheelt enorm veel in jeuk
5 weken denk ikquote:Op maandag 20 september 2010 10:55 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Hoelang heb je nou je helix?
Mijne is ook nog erg gevoelig
Ja dat dacht ik eerst ook, maar teveel zeep is blijkbaar niet zo prettig voor achter je oor. Het is ook niet het gaatje of bij de piercing maar daar naast wat jeukt.quote:Op maandag 20 september 2010 11:08 schreef Murmeli het volgende:
[..]
Jeuk is toch van het genezen dacht ik?
Maar ik maak vaak ook maar 1x pd schoon. Heb het idee dat ie dan beter geneest. Schoonmaken is toch weer eraan frutsen en dat stoort toch weer. Denk ik. En ik ben ook te lui om 2x te poetsen
Iemand enig idee? Nog steeds geen tijd om naar de shop te gaanquote:Op donderdag 9 september 2010 11:28 schreef Sulley02 het volgende:
Ik heb een soort bultje bij mijn rook!Het lijkt op een stuk huid (het is wittig) en het geeft ontzettend veel wondvocht af (zeker na het schoonmaken met een wattenstaafje omdat dan alles net droog en schoon is). Het zit op een vervelende plek, niet bij het bovenste bolletje, maar bij de onderste, onder de kraakbeenrand zeg maar.
Iemand enig idee wat ik hier aan kan doen? (piercing is een jaar oud en verder zo goed als genezen) Ik vind die korstjes zo ontzettend vies en veel tijd om even naar de shop te gaan heb ik niet. Verder nooit rare dingen gehad, behalve het lekken van wondvocht dan.
Ik heb deze:quote:Op maandag 20 september 2010 14:50 schreef GimmeGore het volgende:
Ja hoor, je moet alleen opletten dat je "echt" zeezout hebt en geen zeezout met allerlei toevoegingen.
Mijn (nu niet zo heel erg) vaste piercer zegt zelfs dat het met zuiver keukenzout ook kan, zolang hier ook maar geen toevoegingen bij zitten (wat volgens mij best klopt, want t zusje van mn vriend maakt in de apotheek ook zoutoplossing met gewoon tafelzout en niet met zeezout)
Ik ookquote:Op dinsdag 21 september 2010 15:47 schreef GimmeGore het volgende:
Ik heb eigenlijk besteld onder het mom van: je kan het maar in huis hebben en het is goedkoper
quote:Op dinsdag 21 september 2010 15:47 schreef GimmeGore het volgende:
Ik heb eigenlijk besteld onder het mom van: je kan het maar in huis hebben en het is goedkoper
Geldt voor mij ook. Heb de bestelling al wel vandaag gekregen!quote:Op dinsdag 21 september 2010 16:07 schreef Yuki het volgende:
[..]
Ik ookKan m'n piercings nog helemaal niet wisselen
Ff iemand vragen je te helpen. Anders wil ik dat ook wel doen hoorquote:Op dinsdag 21 september 2010 17:33 schreef Yuki het volgende:
Ik ben ook nogal een kluns met die balletjes
Heb er wel eens een half uur over gedaan om m op m'n tragus te draaien
Oh, ja daarom zei ik het ook, eik. Ik denk dat de eerste helft er gister al uitgegaan is, en de rest vandaag. Dit stond op Facebook rond middernacht:quote:Op dinsdag 21 september 2010 17:30 schreef LovelyLady het volgende:
Het is helemaal niet eng! Kwestie van wennen. En zeker als het niet meer gevoelig is, is vervangen ook makkelijker natuurlijk.
Ik heb mijn bestelling niet gehad trouwensMaar ik las dat de actie een succes was en dat sommige ook vertraging hebben opgelopen
quote:Rond middernacht schreef All Over Piercings op Facebook het volgende:
Well begad me hearties, ye be plundrin' the shop! De Talk Like A Pirate Day is een gigantisch succes te noemen, waarvoor veel dank, aye!
Helaas is de downside van dit geweldige gebeuren dat we zo overspoeld zijn met orders dat we deze niet in 1 dag weggewerkt krijgen, waarvoor onze excuses. We willen jullie daarom vragen er rekening mee te houden dat je bestelling 1 a 2 dagen later kan arriveren... Onze excuses!
Nou, ik was anders als de dood voor het vervangen van mijn tepelpiercingquote:Op dinsdag 21 september 2010 17:30 schreef LovelyLady het volgende:
Het is helemaal niet eng! Kwestie van wennen. En zeker als het niet meer gevoelig is, is vervangen ook makkelijker natuurlijk.
Ja ik doe dat regelmatig, onder de douche goed warm en soepel maken en dan het sieraad [van metaal] insmeren met wat uierzalf en dan zit het er zo in. Gebruik jojoba olie vooral bij hout e.d.quote:Op maandag 20 september 2010 21:06 schreef GimmeGore het volgende:
Dat lijkt me wel.
Ow ja, iemand had in het vorige topic commentaar op true jelly en gebruikte liever uierzalf.
Maar eehm uierzalf kan zowel je poriën als poreuze materialen (acryl bijvoorbeeld) van je stretcher verstoppen. Beter van niet
Hou het dan bij die jojoba olie
Van "net begonnen" naar 1.6 gaat misschien veel te snel lijkt mij. (maar keb geen tunnels, dus puur eigen invulling)quote:Op woensdag 22 september 2010 23:05 schreef skunkasaur het volgende:
Ik ben dus mijn oorlellen aan het oprekken, net begonnen. Ik heb nu 1.6mm erin, dat gaat moeiteloos. MAAR als ik ze er weer uithaal (sporten, slapen) dan bloedt het ineens! Terwijl bij het indoen alles goed gaat. Hoe kan dat?
Ik kon altijd zonder moeite iets van 1.6 erin krijgen, zonder te forceren. verschilt ook per persoon denk ik.quote:Op donderdag 23 september 2010 12:28 schreef Luna3 het volgende:
[..]
Van "net begonnen" naar 1.6 gaat misschien veel te snel lijkt mij. (maar keb geen tunnels, dus puur eigen invulling)
Dank jequote:Op donderdag 23 september 2010 09:38 schreef Empathologica het volgende:
GimmeGore ik stuur je ff pm met de foto's![]()
Goed lezenquote:Op donderdag 23 september 2010 15:04 schreef Empathologica het volgende:
Je gaat 7mm in een keer doen?
Ik heb bijna vijf maanden geleden gaatjes laten zetten, en nu net een dikke week geleden begonnen met rekken, naar 1,6mm.quote:Op donderdag 23 september 2010 12:28 schreef Luna3 het volgende:
[..]
Van "net begonnen" naar 1.6 gaat misschien veel te snel lijkt mij. (maar keb geen tunnels, dus puur eigen invulling)
Oooh... ok. Dat wist ik niet. Maar met sporten dan? Ik heb van die crescents.quote:Op donderdag 23 september 2010 12:58 schreef Empathologica het volgende:
Ik zou ze er niet uithalen?
Weet niet wat je er van 1,6 in hebt zitten, maar waarom laat je dat niet zitten? Je moet het elke keer weer er in forceren, is niet goed voor je lel.
Je kan ook labrets kopen om erin te doen, of kleine staafjes. Zit een stuk beter, vinden je oren ook wat fijner.quote:Op donderdag 23 september 2010 21:40 schreef skunkasaur het volgende:
[..]
Ik heb bijna vijf maanden geleden gaatjes laten zetten, en nu net een dikke week geleden begonnen met rekken, naar 1,6mm.
[..]
Oooh... ok. Dat wist ik niet. Maar met sporten dan? Ik heb van die crescents.
Afplakken dan maar?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |