Ja, dat dacht ik dus ook.quote:Op maandag 20 september 2010 10:12 schreef cattie het volgende:
[..]
Lekkere psz, waterpokken zijn besmettelijk totdat alle blaadjes zijn ingedroogd. Als het waterpokken zijn, zijn andere kindjes wel de klos.
Precies, weren van kinderen met blaasjes zal een uitbraak niet voorkomen.quote:Op maandag 20 september 2010 11:03 schreef XXXKarinXXX het volgende:
Cattie en Raissa, het zijn richtlijnen van de GGD, kinderen mogen gewoon komen omdat het al besmettelijk is voordat het utbreekt.
Ws zijn er al andere kinderen besmet, die nu ook weer andere kinderen besmetten, en zo heeft het geen zin om kinderen met waterpokken te weren.
Wat wil je dan? Een datum plannen?quote:Op maandag 20 september 2010 11:25 schreef cattie het volgende:
Ssserpente, ik ben ook blij dat Ive ze heeft gehad, maar soms kun je het beter even niet hebben. Kindjes van onder de 1 kunnen het later weer krijgen bijvoorbeeld.
't Was maar een grapje, hoor. Ikzelf zou het niet uitstellen als ik wist dat de waterpokken zouden heersen. Sterker nog, ik denk dat ik Lente er bewust mee in aanraking zou brengen. Ik kan namelijk geen reden benenken waarom het 'even niet uit zo komen' waarmee ik vervolgens het risico zou lopen dat ze het in d'r jeugd helemaal niet krijgt, maar pas op latere leeftijd.quote:Op maandag 20 september 2010 11:41 schreef cattie het volgende:
Ja, hallo, ik zeg toch niet dat je een datum moet plannen? Het komt als het komt, maar soms wil je het misschien even ontwijken.
ik ga me er niet druk over makenquote:
hier verdwijnt het gewoon naar de grondquote:Op maandag 20 september 2010 12:35 schreef miss_sly het volgende:
haha, ja, hier ook hoor. Dan blijft er wat brood liggen dat vakkundig schoongesabbeld/gelikt is![]()
Wij maken er nooit een punt van. We bieden altijd aan, ze mag altijd meer, maar ze hoeft niet. Werkt prima. Nu ben ik haar alleen aan het leren dat als ze iets niet hoeft, dat ze dat dan naast haar bordje legt, ipv hapje voor hapje aan ons te geven: "daaank" met uitgestoken handje met afgekeurd (en soms al voorgekauwd) eten.
wij hebben het Tess wel geleerdquote:Op maandag 20 september 2010 12:52 schreef Ssserpente het volgende:
Wat grappig, Lente maakt hetzelfde gebaar voor 'op'. En dat heb ik 'r niet geleerd. Ze eet trouwens verder precies hetzelfde. Ook met d'r vork meppen en dingen op tafel leggen. Kleine viespeuk.![]()
Wat een situatie, Ingrid. Goed dat je hulp accepteert!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |