Yeah right.quote:Op zondag 31 oktober 2010 00:55 schreef PierreBetfair het volgende:
De reacties op Youtube zijn btw niet echt fijn voor Jennifer & Co om te lezen. Het is 100.000 keer hetzelfde....... piepstem, zusje van, vriendjespolitiek etc, Zou me niet verbazen als Jennifer zich dat zo erg aantrekt dat ze uit eigen beweging The Voice verlaat.
Geen 'rauw' randje, een 'heel mooi' randje.quote:Op zondag 31 oktober 2010 11:34 schreef FutureFairytale het volgende:
dat rauwe randje waar ze t over hebben... heb het niet gehoord
Dat is nog niet duidelijk, maar ik neem aan dat er meer dan elke week 'hetzelfde kunstje' gevraagd wordt.quote:Op zondag 31 oktober 2010 12:39 schreef UltraR het volgende:
Hoezo wordt dat straks wel gevraagd?
Ik weet totaal niet hoe die liveshows in elkaar zullen steken.
Voor het zelfde geld kan ze elke week achter haar piano kruipen en mensen de tranen in de ogen zingen met haar prachtige kleine nummers.
Wat een flauwe hap.quote:Op zondag 31 oktober 2010 12:54 schreef Kidney_bean01 het volgende:
ik zat die youtube filmpjes in het begin van dit topic eens te bekijken, en kreeg op youtube opeens dit filmpje van haar:
Akoestisch? Die lui hebben allemaal een kabel naar of een microfoon bij hun instrumenten. Luister op het laatst maar eens naar het geschreeuw van Dewi net na het liedje, dan hoor je wel dat die gasten op het podium gewoon veel harder staan dan de zang. Gewoon slechte mix (en slechte plek van de camera). En boven een band (zelfs al is het akoestisch) uitkomen is geen doel opzich ofzo. Als je een mening wilt vormen moet je echt niet op zo'n opname afgaan.quote:Ze zingt Mercy van Duffy zo zacht, vooral de uithalen in de hoogte (die ze bijna niet haalt), dat de AKOESTISCHE begeleidingsband vaak boven haar uitkomt.
Omdat Jennifer tot nu van iedereen het slechtst heeft gepresteerd in de battles, en haar auditie ook weer niet zo goed is als die van Ben of Sarina, en ze niet zo muzikaal is als Ray.quote:Op zondag 31 oktober 2010 14:39 schreef UltraR het volgende:
Dat is ook vrij oneerlijk al die reacties.
A. zij kan er niets aan doen dat N&S voor haar kiezen.
B. Er zijn al zoveel kandidaten door ondanks dat ze niet de beste waren in de battle (Ben, Sarina, Ray), waarom krijgen die dan niet half de kritiek over zich heen die Jennifer krijgt.
Vanwege haar leuke snoetje en bekende achternaam? Nee, dat is lekker eerlijk beoordelen...
Tuurlijk, ze was niet best aan het zingen. Maar het is niet alsof haar tegenstandster haar helemaal wegblies. Die deed het zelf ook maar matigjes. Dan is de keuze op basis van de 1e auditie logisch, want daar hoorde Jennifer bij de allerbesten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |