abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 18 september 2010 @ 00:00:12 #101
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_86558774
ah, bedankt voor de tips! ik had dat iets dikkere draad wel ergens gezien maar vond dat er nog net wat te dik uitzien.
in de haak.
pi_86559299
Wat veel leuke dingen!!

Ik ga weer opzoek naar katia bombay in de kleuren 2006 en 2008 en dan maak ik ze af als omslagdoek en voor puber verzin ik wel wat anders dan. Nu zag ik in mijn zoektocht ook nog kleur 2011 en die wil ik nu ook hebben. Hoop dat ik snel antwoord heb van een andere duitse webshop want wil ze graag verder af maken.

Sabine wat een lieverd O+ veel plezier met Fop! :*
pi_86561485
quote:
Op vrijdag 17 september 2010 23:06 schreef EsseEi het volgende:
haha ja ik wou goedkoop garen :@ Dus gewoon die oranje van de zeeman. En vond juist leuk om de hele basis (dus ook staaf) in 1 kleur te doen :) (en ik ben de laatste tijd nogal fan van groen dus tja :P) Ben nog aan het twijfelen of ik bloemetjes erop doe, of dat ik kikkerpootjes maak :P misschien gewoon even uittesten, maar doe ik wel aan het einde.
Ondertussen zit het hoofdje ook op de bijenring, en ogen op de paal :)

Lyssa is het patroon van je olifantje van Ravelry? Vraag me namelijk af hoe je die pootjes doet zo gelijk vast :D
Hier is het een gezamenlijk kadootje dus ik kon wel ongeveer 20 euro uitgeven aan nieuwe bollen garen ;) Gelukkig, want ik heb dus nog helemaal niks in huis, alleen rood en groen van de wibra dat ik ooit voor m'n studie had gehaald :D
Vind het trouwens een superleuk idee om 'm kikkerpootjes te geven :D Past idd misschien wel beter bij het groen, of het is een heel groene vijver (alhowel, die hebben wij ook in de achtertuin :D). Later wil ik dat ook wel doen, patronen aanpassen naar mijn eigen smaak, maar nu heb ik daar echt nog te weinig ervaring voor, ik zou niet weten hoe ik die kikkerpootjes dan zou moeten maken :@

Wel leuk, mijn moeder (resident craft master) vond dat ik heel netjes gehaakt had. Leuk om te horen hihi, ik vond het zelf stiekem ook wel maar altijd fijn als een ervaren persoon het ook zegt :P
  zaterdag 18 september 2010 @ 07:47:37 #104
73207 phluphy
Lief vriendje...
pi_86563134
M-etje, die armband is bijzonder, zeg!! Het lijkt me wel moeilijk om met ijzerdraad te haken! :o

Ik heb gisteren mijn poncho-in-progress aan Dé haakexpert (mijn moeder) laten zien en was heeeeeeel benieuwd naar haar reactie/kritiek/commentaar. Maar ze was gelukkig "tevreden". Sterker nog, zij maakte vroeger poncho's voor ons op precies dezelfde manier (thanks again, Ynske). *O*
Alleen de hals is iets te wijd, maar daar kan ik dan later nog een boord op haken.
... ♥ ik mis je ♥
  zaterdag 18 september 2010 @ 09:08:44 #105
312047 EsseEi
groot klein meisje
pi_86563559
Bedankt Lyssa voor het patroon van Padma! :D
Wil het wel een keer proberen, maar vind het er nu alleen maar lastiger uitzien dan naderhand erop zetten :P

Lijkt me leuk om ook een keer zo'n armband te haken :D Gister al patronen gezocht op Ravelry haha :@
Er zit trouwens in Delft een kralenwinkel die echt heel veel heeft en helemaal niet zo duur is, en vriendelijk personeel (jaja de eigenaar is een man :o). (voor de mensen uit de buurt misschien een idee ;))

Skochsela ik zoek die pootjes gewoon bij een ander patroon :P en dan combineer ik het. Heb ook nog nooit zelf iets ontworpen hoor :P

En leuk dat alle moeders trots op jullie zijn! :D
pi_86563637
hoi :@ ik haak maar heel weinig lately, maar ben wel nog steeds bezig met mn grannystripe loungekussen en ook met een grannykussentje (kleine grannies, multikleur met wit eromheen)....vandaag een in-huis-rommel dagje, dus ga wel wat haken denk ik :)
Kwak
pi_86563975
Mn granny square bolero WIP :)





De onderkant heb ik dubbel gevouwen, anders had ik een frot over bij mn oksel, maar de bovenkant is een soort kraagje :)
pi_86565069
Lyssa, mooie olifant!! Ik vind dat ook handig om alles zo aan elkaar te haken, de poten van mijn aap waren ook zo :-)

Inu, ziet er mooi uit!! Is niets voor mij maar ik vind het wel mooi gehaakt en de kleuren passen ook samen, ben benieuwd hoe het eruit ziet als het af is!
pi_86566531
Ik kan niet kiezen wat ik nu wil gaan haken. Het wordt of een paar polswarmers of een granny-bloemetjes combokussen of een megaV&D sjaaldekentje. Maar voor de eerste twee wil ik zelf het wiel opnieuw uitvinden en voor de laatste moet ik wol halen.
Zucht :')

Heeft er iemand trouwens nog tips om zwart haakwerk mooi op de foto te krijgen? Ik probeer al een tijdje een behoorlijk plaatje te schieten van mijn zijden sjaal maar het wil niet echt lukken.
pi_86568568
Zo ff langs de Wibra geweest vandaag :@ Nu ga ik Padma nog een keer haken met acryl en in het blauw. Dan kan ik een van de twee aan mijn collega geven afhankelijk of ze een jongetje of een meisje krijgt! :D
pi_86570186
Zo, ik heb een fototoestel!!

De tas:
Met rood katoen, dubbeldraads.

De stapeltoren tot nu toe:



Inclusief onderkant :p Ik moet nog even duwen op de ring want ik zie op de foto dat de vulling een beetje bobbelig is. Vleugels zijn al gehaakt, maar nog niet vastgemaakt, obviously.
  zaterdag 18 september 2010 @ 17:06:02 #112
73348 mmascha
Restaurant Odell
pi_86573937
Doedezemaar heeft mij fan gemaakt:

Mijn Knifty Knitter


Kijk hoe lekker dik mijn sjaal wordt

Maar ik moet nog een heel stuk voor ik klaar ben voor de winter! ;)
Bij Hoevelaken rechtsaf.
pi_86576704
Wat is dat? Heb ik iets gemist?

Wil mijn swapster zich bekend maken, ik wil haar bedanken. Ik kan echt niet raden wie het is..
pi_86577392
Hij is af, maar ik weet het niet... wat jullie?







Ik vind granny squares zo leuk vrolijk en ik wilde graag iets te dragen maken ermee, maar een heel vest vond ik te veel...
pi_86577508
quote:
Op zaterdag 18 september 2010 18:56 schreef Inu het volgende:
Hij is af, maar ik weet het niet... wat jullie?

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

Ik vind granny squares zo leuk vrolijk en ik wilde graag iets te dragen maken ermee, maar een heel vest vond ik te veel...
Hmm.. Ik vind het wel een beetje druk met al die grannies :D Ik denk dat het voor in huis wel lekker comfy zit, lekker warm. Maar ik weet niet of ik t zou dragen elders. Hij zit je wel mooi!
pi_86577754
Ik vind het mooie kleuren, zoals ik hier boven heb gezegd, maar als je het gaat combineren met een outfit om buiten te dragen, zal het idd te druk zijn zoals Lyssa zegt. Moest je de kleuren minderen, dan zou het beter gaan denk k.

Wanneer zou je het overigens dragen? Ik vind het toch chapeau dat het je zo mooi gelukt is, niet te groot, niet te klein, het past je echt goed!
  zaterdag 18 september 2010 @ 19:06:48 #117
73348 mmascha
Restaurant Odell
pi_86577755
quote:
Op zaterdag 18 september 2010 18:56 schreef Inu het volgende:
Hij is af, maar ik weet het niet... wat jullie?

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

Ik vind granny squares zo leuk vrolijk en ik wilde graag iets te dragen maken ermee, maar een heel vest vond ik te veel...
Ik vind um leuk! Leuk gedaan met die zwarte mouwen eraan. Zonde dat je um moest omvouwen. Misschien iets kleinere gs-jes voor de volgende?
Bij Hoevelaken rechtsaf.
pi_86578108
quote:
Op zaterdag 18 september 2010 19:06 schreef mmascha het volgende:

[..]

Ik vind um leuk! Leuk gedaan met die zwarte mouwen eraan. Zonde dat je um moest omvouwen. Misschien iets kleinere gs-jes voor de volgende?
Ja, het zou eerst een achterpand worden van een vest maar dat vond ik toch iets te :D

quote:
Op zaterdag 18 september 2010 19:06 schreef StefanieV het volgende:
Ik vind het mooie kleuren, zoals ik hier boven heb gezegd, maar als je het gaat combineren met een outfit om buiten te dragen, zal het idd te druk zijn zoals Lyssa zegt. Moest je de kleuren minderen, dan zou het beter gaan denk k.

Wanneer zou je het overigens dragen? Ik vind het toch chapeau dat het je zo mooi gelukt is, niet te groot, niet te klein, het past je echt goed!
Ja, ik zou idd alleen zwart dragen erbij... ik hou wel van kleurtjes en mn haar hangt er normaal gesproken ook nog overheen, dus misschien is het dan minder :)

Maar voor binnen is ie sowieso lekker warm!
pi_86578169
Met zwart zal het natuurlijk mooi zijn, het zwarte zit er ook in verwerkt :) Ikzelf ben zo kleurrijk niet qua kledij maar als jij het mooi vindt en je voelt je er goed bij om het te dragen, zeker doen! Ik vind het mooi afgewerkt en goed gehaakt!
  zaterdag 18 september 2010 @ 19:35:32 #120
312047 EsseEi
groot klein meisje
pi_86578710
ik vind 'm heel leuk! :D Bij zwart kan 'ie heel goed :D fleurt je outfit helemaal op. Of bij ander effe truitje in een kleur die erin zit :) gewoon lekker dragen!

Skochsela je toren ziet er mooi uit :D Inderdaad goed gelijkmatig gehaakt!

En die Shawl wordt denk ik lekker warm inderdaad :)
  zaterdag 18 september 2010 @ 20:30:40 #121
38674 Spiegelei
sunny side up!
pi_86580635
Inu ik vind het erg mooi gelukt, ik hou wel van die felle kleurtjes ook in kleding en als je verder zwart draagt dan is het toch niet te hoor.
Enige puntje -vind ik dan he!- is dat de GS'jes voor het kleine achterpand wat groot zijn waardoor je maar 1 rijtje hele GSjes ziet, misschien is het leuker met kleinere GS'jes (maar dan ook weer kleurrijker, nogmaals ik vind dat wel tof, maar niet iedereen draagt dat zelf, de "oplossing" zou kunnen zijn om in 1 kleur palet te werken)
klerkje
pi_86582292
Ja, het was een beetje een gewijzigde oplossing :D Misschien dat ik hem nog een keer maak met granny stripes ofzo :9
  zondag 19 september 2010 @ 00:01:58 #123
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_86587680
inu, ik vind 'm hartstikke leuk! alleen misschien nét iets te strak, of wilde je dat juist? dat ze onderaan dubbelgeslagen moesten worden vind ik ook wel wat jammer. kun je die kant niet toch uitgeklapt dragen? het kraagje-effect vind ik juist wel heel geslaagd.

ik heb me vandaag helemaal de blubber gehaakt om een spontane ingeving te realiseren: 2 paar Lucy-wristlers af te krijgen voor morgen, zodat ik die cadeau kan doen aan m'n moeder en aan m'n tante-uit-Canada die daar op bezoek is. ben het 2e paar nog aan 't afwerken, maar 't gaat net lukken denk ik. :) :O
in de haak.
  zondag 19 september 2010 @ 00:04:08 #124
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_86587750
mmascha, interessant ding! wat wordt 't?
in de haak.
  zondag 19 september 2010 @ 08:36:26 #125
73207 phluphy
Lief vriendje...
pi_86592571
Wow, die bolero! Leuk! :Y
Het enige dat ik er zelf aan zou veranderen is de granny's op beide schouders hetzelfde maken, zodat er wat meer "balans" is.
Hij gaat zeker op mijn to-hook lijstje.
... ♥ ik mis je ♥
  zondag 19 september 2010 @ 10:05:49 #126
73348 mmascha
Restaurant Odell
pi_86593360
quote:
Op zondag 19 september 2010 00:04 schreef trui het volgende:
mmascha, interessant ding! wat wordt 't?
Het is zo'n leuk ding! Het moet een sjaal worden. Ik gebruik van dat dikke garen van Wibra. Ik heb er nu 1 bol van 100gr inzitten en hij is nu 25 cm ongeveer. Het voelt zo lekker zacht en is heel dik! Mmm, ik heb nu al zin in de winter!
Bij Hoevelaken rechtsaf.
pi_86593540
Inu, knap hoe je die bolero zo leuk hebt gemaakt.
Ik vind het met de drukte wel meevallen, maar misschien eens proberen de GS met een naald 4 te maken (volgens mij ligt daar een naald 6?).
En inderdaad jammer dat je de onderste rij GS maar half ziet. Kun je het niet toch terugklappen en dan iets anders verzinnen met je okselfrotsel?

mmascha, mooie kleur wol. Wat is het voor iets? Aha, Wibra dus.
Zelf heb ik eens met een ronde Knifty Knitter gewerkt, maar dat is toch ook niks voor mij. Vond het wat saai, maar toch nog beter dan met breinaalden klunzen.
  zondag 19 september 2010 @ 10:45:14 #128
73348 mmascha
Restaurant Odell
pi_86593913
quote:
Op zondag 19 september 2010 10:22 schreef wyccie het volgende:
Inu, knap hoe je die bolero zo leuk hebt gemaakt.
Ik vind het met de drukte wel meevallen, maar misschien eens proberen de GS met een naald 4 te maken (volgens mij ligt daar een naald 6?).
En inderdaad jammer dat je de onderste rij GS maar half ziet. Kun je het niet toch terugklappen en dan iets anders verzinnen met je okselfrotsel?

mmascha, mooie kleur wol. Wat is het voor iets? Aha, Wibra dus.
Zelf heb ik eens met een ronde Knifty Knitter gewerkt, maar dat is toch ook niks voor mij. Vond het wat saai, maar toch nog beter dan met breinaalden klunzen.
Dat is het precies!
Ik heb een poging gedaan tot breien. Het lukt wel maar echt heel mooi ziet het er niet uit. Dit is heel eenvoudig! Daarom vind ik het leuk. Het echte haken en breien is wel iets leuker dan dit, dat geef ik toe. maar het resultaat maakt alles weer goed!
Bij Hoevelaken rechtsaf.
pi_86594393
Wiw hebben er nou nog geen swap gehad/geopend. Volgens mij is nog niet iedereen ontmanteld..

Ik ben weer met een lavenderbunny bezig (in opdracht). Dt keer wordt ie bruin met oranje.
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_86594817
Bertha ik heb voor jou de swap gehaakt. Hoop dat je hem leuk vindt. Heb heel lang na zitten denken wat ik moest haken en dan ook nog met het thema zomer. Maar door je lievelingskleur groen wist ik het ineens :p

Ik heb mijn swappakjetje nog niet. Hoop vandaag. De buren zijn telkens niet thuis als mijn vriend het pakje wil ophalen. Anders gooi ik wel een briefje in de bus dat ze het maar ergens neer moeten leggen.

Inu erg leuk de bolera. Op zwart is hij inderdaad prima te dragen. Met andere kleurtjes word het denk ik iets te kleurrijk.

Die knifty knitter heb ik me ook eens in verdiept. Leek me toen erg leuk. Maar vond de mogelijkheden wat beperkt. Een sjaal en een muts. Is dat nu beter?
  zondag 19 september 2010 @ 11:34:56 #131
73348 mmascha
Restaurant Odell
pi_86594975
quote:
Op zondag 19 september 2010 11:28 schreef -Bubbles- het volgende:
Bertha ik heb voor jou de swap gehaakt. Hoop dat je hem leuk vindt. Heb heel lang na zitten denken wat ik moest haken en dan ook nog met het thema zomer. Maar door je lievelingskleur groen wist ik het ineens :p

Ik heb mijn swappakjetje nog niet. Hoop vandaag. De buren zijn telkens niet thuis als mijn vriend het pakje wil ophalen. Anders gooi ik wel een briefje in de bus dat ze het maar ergens neer moeten leggen.

Inu erg leuk de bolera. Op zwart is hij inderdaad prima te dragen. Met andere kleurtjes word het denk ik iets te kleurrijk.

Die knifty knitter heb ik me ook eens in verdiept. Leek me toen erg leuk. Maar vond de mogelijkheden wat beperkt. Een sjaal en een muts. Is dat nu beter?
Je bent niet zo vrij als met haken en breien. Dat klopt. Maar het is een beetje hoe ver je zelf komt. Je kan ook kleedjes maken(niet een sprei voor over een 2-persoonsbed), handschoenen, poncho, enz. Als het maar te maken is van rechthoekige lappen en cilindervormen. Vestjes kan bv ook, maar dat moet je dan nog wel aan elkaar zetten. Maar dat is vaak met haken/breien ook. Amigurumi kan je wel vergeten ;) Het gaat er volgens mij meer om dat je gemakkelijk mooie brei-structuren(diverse steken, hoe leg ik dat uit?)maakt.
Bij Hoevelaken rechtsaf.
  zondag 19 september 2010 @ 12:38:57 #132
312047 EsseEi
groot klein meisje
pi_86596566
quote:
Op zondag 19 september 2010 00:01 schreef trui het volgende:
ik heb me vandaag helemaal de blubber gehaakt om een spontane ingeving te realiseren: 2 paar Lucy-wristlers af te krijgen voor morgen, zodat ik die cadeau kan doen aan m'n moeder en aan m'n tante-uit-Canada die daar op bezoek is. ben het 2e paar nog aan 't afwerken, maar 't gaat net lukken denk ik. :) :O
Wat zijn het?:@ heb gezocht op Attic24 maar kon het niet vinden :)
pi_86597846
quote:
Op zondag 19 september 2010 12:38 schreef EsseEi het volgende:

[..]

Wat zijn het?:@ heb gezocht op Attic24 maar kon het niet vinden :)
Ik neem aan dat ze de polswarmers bedoelt
pi_86598142
Inu wat leuk!!! O+ over iets zwarts vrolijkt het je oufit lekker op!

Trui :D ik ben er gisteravond aan begonnen voor puber, die overigens gelijk zei dat ze we meiden wist die dat ook leuk vinden en ging gelijk met een verkoopplan aan de slag :D eerst die van haar maar eens af krijgen, vandaag iig niet. Knap hoe snel jij bent trui!
pi_86598700
http://allenamen.nl/friese_namen/meisjes_namen.html?letter=f
In de praktijk heet ze Fop :D
Ben met je eensch dat hier van bijna alle jongensnamen met een -kje. -ke of -e, je de meisjesnaam hebt en was ook verbaasd dat Foppe ook een vrouwtjesnaam is.
Ze luistert er vooralsnog niet naar.

Die bolero vind ik alleen bij de mouwen wat te saai in verhouding met het achterpand.
Misschien had je met een schulprandje er meer eenheid in kunnen krijgen.
En zeker met zwart goed te combineren.
Kzag dat YvonJaspers veel kleding met grannys draagt. Ze had een heel mooi vest aan in dat programma waarin een BNer uit drie van haar geschilderde schilderijen er eentje uitkiest.
pi_86598733
quote:
Op vrijdag 17 september 2010 17:13 schreef EsseEi het volgende:

Whoopidoo heb je al op ravelry gekeken? Staan zoveel dingen op, dat je bijna wel iets nieuws leuks moet kunnen vinden!!
Ja had ik al gedaan maar niets gevonden, maar uiteindelijk deze gaan maken: http://www.ravelry.com/patterns/library/baby-gator
staat ook op ravelry maar had vorige week al die patroontjes van die maker gedownload,wat die maakt is echt wow. hij krijgt alleen een geel tuinbroekje bij gebrek aan rood.

http://www.ravelry.com/patterns/library/my-melody-amigurumi-doll
Die net tegengekomen, zo schattig, heb alleen geen rood in huis =(
dinsdag maar even naar de stad (en nee ik heb echt niet zo veel wol.... O-) slechts 3 bakken vol)
pi_86598767
Baby van me leerling is er nog niet, kheb dat eendje nog ingepakt thuis liggen.
Zo benieuwd wat ze ervan vindt.
pi_86599774
Ik vind de bolero erg leuk en zou 'm zeker ook zelf aandoen ;)
  zondag 19 september 2010 @ 14:21:24 #139
312047 EsseEi
groot klein meisje
pi_86600095
Lief konijntje Whopidoo! :D echt schattig!! :D

Hoorde net van m'n moeder, dat er een aanstaande vader in de Beijenkorf met een gehaakte knuffel in z'n handen stond: ZESTIG EURO! Nu ging de aanstaande oma (niet mijn moeder) toch maar zelf proberen een knuffel te haken, of ik patroontjes wou sturen :P
pi_86600342
EsseEi ze durven veel vragen hé voor gehaakte spulletjes! Op de site van tuttespul vragen ze ook soms zoveel dat ik me afvraag of die prijzen wel normaal zijn. Ik ben toch blij dat ik het zelf min of meer kan en geef ze dan zelf ook cadeau bij een geboorte ;-)
pi_86600376
Dat valt mij ook op, dat gehaakte knuffels zo duur zijn!
Ook op etsy enzo.
Beetje te, ik bedoel zo veel geld kan er qua materiaal echt niet inzitten.
pi_86600452
Nee idd :-) Ik was er gisteren over bezig met J en toen zei die dat ik gewoon te weinig vraag want je tijd kruipt er ook in. Maar dat maakt toch niet uit, als k echt mijn tijd moet rekenen, kom ik ook op zo'n dure dingen uit, maar het is toch gewoon dat je het zelf graag doet en een klein centje bij verdient. Maak er mijn job niet van tenslotte. (zie trouwens net dat Hoothoot ook op tuttespul zit, heb een foto van je herkend ;-) )
pi_86600541
Ik sta ook op tuttespul. Helaas niets verkocht.
http://tuttespul.nl/index(...)t-poppetje&Itemid=59
Is ook het enige wat ik erop heb staan.

Ja en als je je tijd gaat rekenen, dan wordt het duur, maar je doet het toch omdat je het leuk vindt neem ik aan, niet om er (veel) geld aan te verdienen.
pi_86600617
Idd, het is voor mijn plezier. Als ik het echt fulltime moet doen om veel geld te verdienen, zal k er ook rap mee stoppen ;-)
pi_86600691
Lijkt me juist heerlijk om t fulltime te kunnen doen.
Maar misschien wordt je t dan ook wel zat.
Maar zou er wel van willen kunnen leven hoor.
(maar ben dan ook een luie student enzo :P )
pi_86600802
Haha, ik ben geen student meer nee en zou het toch echt niet fulltime kunnen doen hoor. Ik ben het nu al beu als iets te lang duurt of niet gaat dus laat staan als k dat fulltime doe ;-)
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie zondag 19 september 2010 @ 14:59:00 #147
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_86601329
k vind t wel heerlijk om mee bezig te zijn, en vind t wel lastig om weg te leggen als ik wat anders moet gaan doen,

heb inmiddels al veel onderste blaadjes voor de orchidee klaar, denk dat ik nu eerst een vest waar ik mee bezig ben de mouwen opnieuw ga maken
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
pi_86601351

Poppetjes die op tuttespul staan.Geen idee wat ik er mee moet(ok dat is met alles zo maar deze vind ik toch minder leuk ofzo, terwijl ik ze wel leuk vind)


Koala is duidelijk meer gelukt dan konijn, die kijkt een beetje raar.


Pinguin<3

Pinguin en de poppetjes zijn van voor de vakantie en de koala en konijn van erna. alle dingen van voor de vakantie liggen nu ergens op zolder want de hele tafel stond vol. En nu staan alleen de poppetjes er nog,en dus koala en konijn, en een totoro die lijkt alsof ie speed heeft gebruikt, maar die moet nog een mond dus foto daarvan komt nog.

En nee ik ben niet verslaafd ofzo
pi_86602710
quote:
Op zondag 19 september 2010 11:28 schreef -Bubbles- het volgende:
Bertha ik heb voor jou de swap gehaakt. Hoop dat je hem leuk vindt. Heb heel lang na zitten denken wat ik moest haken en dan ook nog met het thema zomer. Maar door je lievelingskleur groen wist ik het ineens :p
Dankjewel, ik vind hem erg leuk! :)
En kikkers zijn ook leuk, dus altijd goed ^O^
pi_86603056
quote:
Op zondag 19 september 2010 14:33 schreef Whoopdidoo het volgende:
Ik sta ook op tuttespul. Helaas niets verkocht.
http://tuttespul.nl/index(...)t-poppetje&Itemid=59
Is ook het enige wat ik erop heb staan.

Ja en als je je tijd gaat rekenen, dan wordt het duur, maar je doet het toch omdat je het leuk vindt neem ik aan, niet om er (veel) geld aan te verdienen.
Dat vind ik wel een nette prijs voor zo'n poppetje. Alles bij elkaar is het toch best wat werk om die kleine dingetjes aan elkaar te zetten. ^O^
  zondag 19 september 2010 @ 20:30:58 #151
73207 phluphy
Lief vriendje...
pi_86611931
trui, hoe vonden ze de cadeautjes?
... ♥ ik mis je ♥
  zondag 19 september 2010 @ 21:35:08 #152
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_86615710
quote:
Op zondag 19 september 2010 14:33 schreef Whoopdidoo het volgende:
Ja en als je je tijd gaat rekenen, dan wordt het duur, maar je doet het toch omdat je het leuk vindt neem ik aan, niet om er (veel) geld aan te verdienen.
ik vind dat als iets heel veel tijd kost, je dat best mag laten meewegen in de prijs.

wat heb jij veel dingen gemaakt al zeg! leuke poppetjes/knuffels allemaal!

phluphy, de polswarmers (sorry voor de onduidelijkheid essei, maar die waren 't inderdaad) zijn heel positief ontvangen, *O* beide zussen waren er blij mee en ze pasten perfect. :) ik heb gisteravond laat nog een paar fotootjes gemaakt, zal zo even kijken of daar wat toonbaars tussen zit.

toevallig anitra, jij ook met die polswarmers begonnen! ik vind vooral het afwerken nog relatief veel tijd kosten. dan denk je dat je klaar bent maar dat valt dan nog vies tegen.

ben nu ook de laatste rand aan 't haken om m'n grandmothers garden cushion (versie 2). O+
in de haak.
  zondag 19 september 2010 @ 22:14:49 #153
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_86618204
tadaa, hier zijn ze, het resultaat van mijn race tegen de klok: *O*







ik moet er wel bij vermelden dat ik er vrijdagavond ook al een beginnetje mee gemaakt had hoor anitra. maar toen dacht ik nog dat ze voor mezelf zouden worden. pas zaterdagochtend bedacht ik me dat 't wel een leuk idee zou zijn om er bij wijze van leuk dubbelkadootje voor m'n moeder en haar zus nog drie bij te maken (de eerste zat toen ook nog niet in elkaar).
in de haak.
  zondag 19 september 2010 @ 23:44:58 #154
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_86621625
oh en bubbles, ik vond je kikker voor b.ertha super leuk gelukt! O+
in de haak.
pi_86622326
quote:
Op zondag 19 september 2010 22:14 schreef trui het volgende:
tadaa, hier zijn ze, het resultaat van mijn race tegen de klok: *O*

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

ik moet er wel bij vermelden dat ik er vrijdagavond ook al een beginnetje mee gemaakt had hoor anitra. maar toen dacht ik nog dat ze voor mezelf zouden worden. pas zaterdagochtend bedacht ik me dat 't wel een leuk idee zou zijn om er bij wijze van leuk dubbelkadootje voor m'n moeder en haar zus nog drie bij te maken (de eerste zat toen ook nog niet in elkaar).
Tof O+
When he shall die, take him and cut him out in little stars and he will make the face of heaven so fine that all the world will be in love with night and pay no worship to the garish sun.
Woeiii - Blog
PdeHoog says: je bent tof O+
pi_86625227
Trui heel mooi! O+
Ik heb de eerste in lapje af, nu het afwerken nog. Ik heb zeeman royal ervoor dus ze worden heel grof, denk het volgende paar met vasten te doen ipv stokjes.
Heb jij die bobblestich rand gemaakt? Ik ga denk ik schelpjes doen, dat is iets makkelijker met afwerken hoop ik ;)
  maandag 20 september 2010 @ 10:24:52 #157
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_86628573
de bobbeltjesrand is heel makkelijk hoor. en qua afwerking maakt het niks uit.
in de haak.
  maandag 20 september 2010 @ 10:46:36 #158
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_86629072
mijn grandma's garden cushion nr. 2 in wording:

in de haak.
pi_86630298
Leuk weer trui, en wat ga jij toch snel.
Hadden we deze al?
http://www.magic-colours.nl/?page_id=272
Ik denk dat ik toch maar eens grannies moet gaan proberen, haar bloemenversie vind ik zo leuk.
  maandag 20 september 2010 @ 11:44:51 #160
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_86630708
die bloemetjesversie lijkt veel op die van rosehip, al heeft zij bloemetjes met 8 blaadjes (is ook wel iets makkelijker als je er daarna vierkantjes onder moet haken). maar inderdaad, erg leuk!
in de haak.
  maandag 20 september 2010 @ 11:51:52 #161
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_86630943


klopt het zo of weten we al meer? ik gok dat b.ertha voor ynske gehaakt heeft, troel voor yachiru, en vicky voor bubbles?
in de haak.
pi_86630969
Oh, dat met 8 blaadjes is idd handiger, die van Rosehip stond al in mijn favorieten.
Heerlijk toch, zo'n ervaren haakster in ons midden _O_
  maandag 20 september 2010 @ 11:58:26 #163
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_86631171
haha zo ervaren ben ik niet hoor! :) maar dingen die op m'n verlanglijstje staan onthoud ik doorgaans wel aardig goed ja. :+ (zeker omdat ik dat patroon heb zitten vergelijken met m'n grandma's garden blommen)
in de haak.
pi_86631982
Goed bezig weer trui! Doe je snel hoor, effe een paar van die polswarmers haken.
Ik ben gisteravond ook effe aan het haken gegaan weer, ik heb een grote spaarpot gekocht en die wil ik nu gaan pimpen. Om te beginnen maar een mooi omhulsel en daarna nog iets verzinnen voor erop (twijfel tussen vlinders, bloempjes en smileys...).

Hier de eerste screenshots
Spaarpot kaal:


Die bodemmm...:


De bodem op de bovenkant... nog niet heel ver dus :@ :


Ben dus begonnen met blij regenboog-garen van Catania (Color) en wil straks een beetje gaat afwisselen met witte en/of zwarte banen ertussen. Op de foto's komen de kleuren niet zo over als ze in het echt zijn, live vind ik het zelf mooier...
  maandag 20 september 2010 @ 12:33:19 #165
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_86632251
leuk idee!! ^O^ maar hmm, ik weet niet of ik die gemengde kleurtjes hier nou 't best tot hun recht vind komen lijnloos (maar waar wel weet ik ook niet). ik zou toch liever zelf per streepje de kleur afwisselen (maar ja ik houd dan ook van streepjes, en jij misschien niet, aan je username te zien. ;) ).
in de haak.
pi_86632311
Ja, heb je wel gelijk in hoor... maar ik wist ook zo gauw niet wat ik er anders mee kon doen, dus dan maar dit... De bodem is natuurlijk toch niet te zien en straks maar eens kijken hoe het wordt als ie de hoogte in gaat. Och en als het niet supermooi wordt maakt het nog niet uit... :+
pi_86632860
Ik zou voor Lucy-streepjes gaan, volgens mij heeft ze vaasjes zo aangekleed. Ik ben geen fan van dit soort garen. Heb het wel, voor Peppysjaaltjes is het erg leuk, maar niet voor dit soort dingen.
  maandag 20 september 2010 @ 12:54:47 #168
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_86632898
*zoekt nou eindelijk eens op wat peppy sjaaltjes zijn*
in de haak.
  maandag 20 september 2010 @ 12:56:25 #169
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_86632948
oja, met van die friemeltjes eraan. daar is dat veelkleurige garen inderdaad vast leuk voor!
in de haak.
  maandag 20 september 2010 @ 17:22:24 #170
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_86642789
beetje vaag plaatje maar het kussen is klaar hoor:



in de haak.
pi_86644922
Trui O+ hij is echt heel gaaf!
pi_86645056
quote:
Op maandag 20 september 2010 11:51 schreef trui het volgende:
[ afbeelding ]

klopt het zo of weten we al meer? ik gok dat b.ertha voor ynske gehaakt heeft, troel voor yachiru, en vicky voor bubbles?
Had b.ertha ook niet eerst een olifantje als avatar? :)

wow Trui, dat kussen ziet er ook weer helemaal prachtig uit! net zoals je polswarmers!

Ik heb m'n babydekentje af *O* net op tijd, want de baby is net geboren! *O* (Z&G van OUD en dan de laatste babyfoto) zo benieuwd hoe de kleine meid er in het echt uitziet... O+
  maandag 20 september 2010 @ 19:20:25 #173
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_86647284
aaha, voor DIE baby! leuk! (F)Anne(tje) zal er vast heel blij mee zijn! :)

yachiru, hebben we nou eigenlijk wel een fotootje gezien van jouw swapkadootje? dus dat wat jij hebt gekregen? ik kan 't nergens vinden. :o
in de haak.
pi_86647492
Trui, wat mooi allemaal! Die polswarmers en dat kussen, fijn zeg!!

Lijnloos wat een werk haha, je bent nog even bezig ja :D
pi_86647932
quote:
Op maandag 20 september 2010 19:20 schreef trui het volgende:
aaha, voor DIE baby! leuk! (F)Anne(tje) zal er vast heel blij mee zijn! :)

yachiru, hebben we nou eigenlijk wel een fotootje gezien van jouw swapkadootje? dus dat wat jij hebt gekregen? ik kan 't nergens vinden. :o
Dat klopt! Want ik heb nog niks gekregen, heb het nog te goed :)
  maandag 20 september 2010 @ 19:34:16 #176
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_86647977
oooh! dan wordt mijn vermoeden alleen maar bevestigd. ;)
in de haak.
pi_86649465
quote:
Op maandag 20 september 2010 19:34 schreef trui het volgende:
oooh! dan wordt mijn vermoeden alleen maar bevestigd. ;)
Haha, ik zeg niks :X

Superleuke haaksels trouwens weer iedereen! ^O^ Ik ben nu bezig met een tekkeltje, uit dat ene Engelse boek.
Heb alleen het hoofd nog maar af. Vanaf de swap tot nu heb ik eigenlijk amper gehaakt, kan er niet echt rust voor vinden. Maar volgende week heb ik vakantie, dus misschien lukt het dan weer! :)
  maandag 20 september 2010 @ 20:25:41 #178
312047 EsseEi
groot klein meisje
pi_86650404
Trui mooi je polswarmers (ik had het gewoon kunnen raden natuurlijk, maar m'n engels is echt slecht :@) en je kussen! :D Lekker vrolijk allemaal.

En Lijnloos het spaarpot idee is ook tof! :D Vind die kleurtjes wel grappig, maar zou er dan niks anders meer op doen (is zo druk).

Ik zou willen haken maar moet eigenlijk studeren :(
  maandag 20 september 2010 @ 21:35:18 #179
277759 caroline88
The Unstoppable
pi_86653858
Omdat ik nog wacht op ADSL heb ik afbeeldingen uitgezet. Begrijp dat ik nu eventjes heel veel mooie dingen misloop...

Vanavond had ik een goed plan. Eten koken. Jawel. Eindelijk iets anders dan brood.
Oh nee! Geen pannelappen. Vrees dat ik met spoed aan de haak moet ;)
pi_86653939
Ik heb nog een Padma gemaakt, maar dan een Padmo. Mijn collega gaat binnenkort bevallen, maar ze weet niet of het een jongen of meisje is, dus heb ik een roze en een blauwe gemaakt.



Trui wat heb je meer mooie haaksels gemaakt O+

[ Bericht 14% gewijzigd door Lyssa op 20-09-2010 21:47:23 ]
pi_86654222
Jeej!!! Mijn buren waren eindelijk thuis, dus ik heb mn swappakje *O*


Overzichtje met de drie swapcadeautjes en de leuke kaart met de hints


Giraffe


Schattig konijntje


IJsjes sleutelhanger die ik meteen aan mijn sleutelbos heb gehangen

Vicky (mijn conclusie na de hints :P ) heel erg bedankt voor dit leuke pakketje. Ben er erg blij mee. Zo leuk dat een ander zoveel moeite doet iets leuks voor je te maken. Een zeer geslaagde swap! *O*
pi_86654359
*O* klopt Bubbles!
Je moet alleen konijn zijn oortjes wat meer naar binnen buigen, dan istie leuker ;) en er zit lavendel in zodat j m eventueel in je kast kunt zetten.
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_86654544
Wat een prachtige swapsels O+ Ze zijn echt supercute!
pi_86654580
Wauw wat leuk Bubbles!!! Bijna allemaal ontmaskerd!
pi_86654594
quote:
Op maandag 20 september 2010 21:45 schreef Vicky het volgende:
*O* klopt Bubbles!
Je moet alleen konijn zijn oortjes wat meer naar binnen buigen, dan istie leuker ;) en er zit lavendel in zodat j m eventueel in je kast kunt zetten.
Wat leuk! Dacht al zoiets te voelen/ruiken, maar kon het niet helemaal plaatsen. Ik geef de schuld maar aan mijn hersenschudding :P
  maandag 20 september 2010 @ 22:02:00 #186
112545 Muck
Meine Sprache: International
pi_86655268
Wat een vrolijke dingen zijn er weer gemaakt O+

Ik was van plan nog een paar slofjes te maken, maar de wol wil niet meewerken. Morgen lekker uit de knoop halen, maar nu eerst maar wat anders maken :P
It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
  dinsdag 21 september 2010 @ 10:48:20 #187
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_86666954
slaap je alweer iets beter, muck? en bubbles, nog veel last van je hoofd?

leuk gelukt, vicky! O+

ik ben nu deze aan 't maken. 't was even puzzelen maar nu heb ik het door hoor.
in de haak.
pi_86667819
Ik wil deze maken



Maar ik kan geen patroon vinden... is een van jullie al ooit zoiets tegengekomen?
  dinsdag 21 september 2010 @ 11:21:56 #189
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_86667917
mooi! moet uit te vogelen zijn, dat bloempatroon, toch?
in de haak.
pi_86667932
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 11:19 schreef Inu het volgende:
Ik wil deze maken

[ afbeelding ]

Maar ik kan geen patroon vinden... is een van jullie al ooit zoiets tegengekomen?
Ik denk dat ik gewoon zo'n bloem ga namaken, dat moet wel lukken volgens mij :)
  dinsdag 21 september 2010 @ 11:35:16 #192
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_86668360
haha, hoe je picasa afstruint is mij helaas nog onduidelijk. (ik heb 't wel een keer geprobeerd maar dat leidde tot niks). succes!
in de haak.
pi_86668765
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 11:28 schreef Inu het volgende:
Ik heb hem *O*

http://www.ravelry.com/patterns/library/d---flower-motif-shawl

Nu nog even Picasa afgaan O-)
Ik zal hier even voor je kijken, heb verschillende van die boekjes "liggen".
pi_86668828
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 11:46 schreef _Ophelia_ het volgende:

[..]



Ik zal hier even voor je kijken, heb verschillende van die boekjes "liggen".
Oh graag! Mijn Picasa skills zijn ook niet geweldig O-)
pi_86669306
Weet iemand of er ook engelse amigurumi boekjes staan op picasa?
Het japans heb ik ondertussen ook wel ontcijfert maar daar heb ik niet altijd zin in, en soms zijn ze ook niet duidelijk.


En kun je eigenlijk handschoenen haken?
pi_86669590
Picasa heeft inderdaad aardig wat staan wel wat ik zo weet. Ik heb 1 vaste http://picasaweb.google.com/lishuangtongxuein mijn lijstje staan, die heeft onder andere die 200 GS ingescand staan... Dat was voor ik het boek had besteld, wilde hem toch graag in het echt hebben (om er vervolgens geen reet mee te doen, maar toch o|O )

edit, nog 1 gevonden Toch niet, heeft alleen de voorkantjes staan...
pi_86669715
quote:
Op dinsdag 21 september 2010 12:10 schreef Lijnloos het volgende:
Picasa heeft inderdaad aardig wat staan wel wat ik zo weet. Ik heb 1 vaste http://picasaweb.google.com/lishuangtongxuein mijn lijstje staan, die heeft onder andere die 200 GS ingescand staan... Dat was voor ik het boek had besteld, wilde hem toch graag in het echt hebben (om er vervolgens geen reet mee te doen, maar toch o|O )

edit, nog 1 gevonden Toch niet, heeft alleen de voorkantjes staan...
Wow *O*

Ik ben ook vooral benieuwd naar hoe de bloemen aan elkaar gehaakt worden eigenlijk....
pi_86669790
voelt zich nu een echte nitwit...wat houdt picasa in ?!?!
pi_86669970
Buupwerk, das een onderdeel van google, daar kun je foto's in albums plaatsen... maar wordt dus ook gebruikt om hele boeken ingescand te plaatsen...
Ik heb ook weer wat peoples gevonden, met ook amigurumi's in het engels... Heb ze maar meteen in mijn favorieten gezet... *O*
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')