quote:Gamertag gevolgd door Username op Fok!
Nick852 (sc00p)
SoldMayor (SoldMayor)
Xblister (Xblister)
RainmakerNL (Catch_Me)
xDarkPrince (Dark_Prince)
Anatolian26 (The_Magnificent)
markster360 (Markster)
Michhas (Michhas)
inputdarkmaster (luffyd)
henk de vries (pugehenis)
www.GCshop.nl, daar kost hij 49 euro en je hebt hem morgenquote:Op dinsdag 14 september 2010 13:04 schreef Tobi-wan het volgende:
Waarom kan ik hem nergens in de buurt van Haarlem voor een leuk prijsje (¤50 ofzo). Om nou gelijk weer 65 euro neer te leggen.... Via internet moet ik weer zo lang wachten....
Op de site staat toch echt 55 euro. Kan je hem beter hier halen. Ben je voor minder dan 50 euro klaar.quote:Op dinsdag 14 september 2010 13:05 schreef sc00p het volgende:
[..]
www.GCshop.nl, daar kost hij 49 euro en je hebt hem morgen
Haha, ik heb hem daar een week geleden voor 49 besteld.quote:Op dinsdag 14 september 2010 13:09 schreef Tobi-wan het volgende:
[..]
Op de site staat toch echt 55 euro. Kan je hem beter hier halen. Ben je voor minder dan 50 euro klaar.
Maar eigenlijk wil ik hem gewoon vandaag spelen
quote:Op dinsdag 14 september 2010 13:41 schreef KneusTeun het volgende:
Ik krijg me NAT maar niet op open. alleen moderate![]()
En ook een vast ip wil niet, want dan heeft ie opeens helemaal geen verbinding meer...
Geef je xbox gewoon een vast ip met een hoog nummer die nooit in je huis gebruikt wordt, 40 ofzo.quote:Op dinsdag 14 september 2010 14:04 schreef Frankii het volgende:
Dat vast IP instellen is me ook nog niet gelukt, mijn NAT open gooien lukt wel tho. Althans, bij MW2 is mijn NAT open, zijn de Reach ports anders ofzo?
Niet toevallig een 2e die te koop is?quote:
Als je verder leest in dat topic zie je dat het 2 dagen zijn en niet 2 maanden.quote:Op dinsdag 14 september 2010 14:46 schreef MacorgaZ het volgende:
[..]
Niet toevallig een 2e die te koop is?![]()
![]()
Zit er trouwens een 2 maanden XBL Gold-code bij Reach? Las het op Xboxworld-forum, maar 2 maanden lijkt me niet echt iets voor Bungie/Microsoft om even gratis weg te geven.
Ach, ik snap die prijzen ook niet helemaal. Saturn Hoofddorp is ook 'gewoon' 50 euro volgens mij. Waarom Zaandam dan wel 29 is, beats me.quote:Op dinsdag 14 september 2010 14:54 schreef MacorgaZ het volgende:
Ah ja, ik lees het ook net ja, ik vond het al te mooi om waar te zijn (vooral van MS).
Wel jammer dat een Saturn in Zaandam Reach voor 29 euro kan verkopen, en vervolgens alle MediaMarkten hem voor 44, of hier in de lokale winkel voor 59 euro. Kutdorp
De campaign?quote:Op dinsdag 14 september 2010 15:12 schreef Markster het volgende:
okee. Ben nu al vanaf 10 uur aan het spelen, samen met een maat.
Eerste indruk is goed, iig qua graphics en sfeer. Maar na een tijdje valt het toch wat tegen, ik mis het epische van Halo 3.
Zo heb ik het ook exact gedaan, maar hij blijft op moderatequote:Op dinsdag 14 september 2010 14:29 schreef sc00p het volgende:
[..]
[..]
Geef je xbox gewoon een vast ip met een hoog nummer die nooit in je huis gebruikt wordt, 40 ofzo.
Vervolgens moet je in de port forwarding instellingen in je router, poortje 88 en 3074 forwarden naar (bijvoorbeeld) 192.168.1.40
Als je het zo doet werken alle games zonder gezeur
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |