quote:Op dinsdag 14 september 2010 13:07 schreef iwanttobelieve het volgende:
Wat een triest mannetje, bejaarden mishandelen![]()
Wielrenners zijn zoiezo irritant, ben al een tijdje van plan de volgende wielrenner die me bijna van de sokken rijd even een subtiele schop tegen zn achterwiel te geven
Dan had die held niet snel weg moeten fietsen.quote:Op dinsdag 14 september 2010 12:01 schreef Daantke het volgende:
[..]
Zie jij de andere kant van het verhaal ook belicht in het artikel? Nee he?
Ah, de mentaliteit van tegenwoordig komt bovendrijvenquote:Op dinsdag 14 september 2010 13:14 schreef arucard het volgende:
Ongelooflijk! Een groot gat in zijn splinternieuwe broek.
Daarom mag je voorrang ook niet nemen maar moet je het krijgen. Je eigen veiligheid heb je zelf in de hand enzo..quote:Op dinsdag 14 september 2010 12:05 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
SMIDSY again...
[ afbeelding ]
Ik kan me de frustratie goed voorstellen, als de zoveelste blinde automobilist geen voorrang verleend, en je dus probeert dood te rijden! En Belgen rijden bij gebrek aan fatsoenlijke rijles/rijexamens nog veel slechter dan Nederlanders!
Het liefst om 3 uur 's middags natuurlijk, als de middelbare scholen uit zijn.quote:Op dinsdag 14 september 2010 13:49 schreef xenobinol het volgende:
Ik stoor me altijd aan die pelotons met snelle jongens die je met een asociaal hoge snelheid inhalen op het fietspad en dan ook nog brullen dat je aan de kant moet,
johan derksenquote:Op dinsdag 14 september 2010 12:04 schreef Stokstaart het volgende:
Foto van de waarschijnlijke dader:
[ afbeelding ]
Om 3 uur 's middags zijn de basisscholen uit. Niet dat dat wielrenners minder asociaal maakt.quote:Op dinsdag 14 september 2010 13:52 schreef RabbitHeart het volgende:
[..]
Het liefst om 3 uur 's middags natuurlijk, als de middelbare scholen uit zijn.
Ik vind paarden op het fietspad echt een verschrikkingquote:Op dinsdag 14 september 2010 14:01 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Om 3 uur 's middags zijn de basisscholen uit. Niet dat dat wielrenners minder asociaal maakt.
Ik heb inmiddels besloten dat als wielrenners van mening zijn dat het fietspad van hen is, ze zelf maar een manier moeten vinden om langs mij en mn paard te komen. Ik ga geen centimeter meer aan de kant voor ze.
Begrip voor wat?quote:
Dat komt ook doordat automobilisten voor de wet vogelvrij zijn verklaard. Je kan het bijna niet zo gek maken of het is de schuld van de automobilist. Fietsers en wandelaars hebben praktisch nooit geen schuld. Maar ik moet er in deze toch in mee gaan dat wielrenners een grote ergenis zijn. Het gedrag zoals omschreven in de OP is natuurlijk wanstaltig.quote:Op dinsdag 14 september 2010 14:25 schreef Leipo666 het volgende:
toch grappig dat elk topic wat te maken heeft met wielrenners hier op een wielrenners-bash uitloopt
en ik ben het met iedereen eens: ik haat die gasten in peletons op fietspaden en ik haat ze ook op de weg
Ja je hebt gelijk alle wielrenners zijn zo, ook alle automobilisten, etc.quote:Op dinsdag 14 september 2010 11:59 schreef IkWilbert het volgende:
Wielrenners... denken dat ze heer en meester op de weg zijn...
Nou ik kan mij wel voorstellen dat je boos wordt maar om dan oude mensen in elkaar te slaan vind ik wel ver gaan hoor.quote:Op dinsdag 14 september 2010 12:07 schreef Leipo666 het volgende:
[..]
het zou me niets verbazen als de wielrenner enkele straten daarvoor bijna voor z'n sokken gereden is door deze opa zonder dat deze opa dat doorhad. Dan is de opa natuurlijk behoorlijk verbaasd, maar kan ik me de woede van de wielrenner ook wel voorstellen.
ik heb meerdere malen uit de auto moeten stappen bij stoplichten om oudere mensen te wijzen op gruwelijke fouten die ze maakten (gelukkig steeds met goede afloop omdat de andere partij in de berm uitweek / een noodstop kon maken). de oudjes op sterk water hadden het echt totaal niet door
Dat zijn geen wielrenners dan hoor, maar mensen die alleen rijden tijdens de Tour een soort van zondagsrijders onder de fietsers.quote:Op dinsdag 14 september 2010 15:21 schreef notagain het volgende:
de meest agressieve en fanatieke zijn ook nog degene die het dikst zijn.
die alleen de wielrenner met de tour de france tevoorschijn halen en denken dat ze supersnel zijn.
je herkent ze aan een fiets van minimaal 3000 euro, maatje xxxxl koersshirt voor hun bierpens en die altijd binnen de bebouwde kom op de rijstrook voor motorverkeer gaan fietsen.
buiten de bebouwde kom schreeuwen ze al aan de kant/oprotten en duwen ze je aan de kant.
wat wij dan altijd deden als scholier (dan wel scholier die elke dag fietst naar school + sport doet) achter deze wielrenners gaan plakken, in het wiel blijven fietsen en commentaren maken waarom die nou zo schreeuwde terwijl die zo langzaam fietst.
dat terwijl je op een doodnormale batavus zit met 3/5 versnellingen en een dikke tas achterop.
Precies... ruchtsichlos platrijden dusquote:Op dinsdag 14 september 2010 15:24 schreef CyclingGirl het volgende:
Ja je hebt gelijk alle wielrenners zijn zo,
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |