abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_86749662
quote:
Op donderdag 23 september 2010 14:42 schreef .Pas het volgende:
Waarmee maken jullie het beeldscherm schoon?
Van die brillen doekjes.
"Winners never quit, 'cause quitters never win"
"Greedy people get rich, but pigs get slaughtered"
  donderdag 23 september 2010 @ 14:48:44 #252
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_86749796
Brillendoekje, microvezeldoekje, en heel af en toe verstuif ik een klein beetje brilschoonmaakvloeistof op een doekje en haal ik dat eroverheen.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_86750112
quote:
Op donderdag 23 september 2010 14:48 schreef Copycat het volgende:
Brillendoekje, microvezeldoekje, en heel af en toe verstuif ik een klein beetje brilschoonmaakvloeistof op een doekje en haal ik dat eroverheen.
Tis al te laat voor je dan, maar een tip voor anderen: zo haal je het oleophobic laagje van de ipad weg. Dat laagje zorgt ervoor dat vingervlekken makkelijker weggehaald kan worden met een droge zachte doek.
Apple raadt ook aan om enkel met zachte doekjes het scherm af te vegen en nooit oplosmiddel te gebruiken.
  donderdag 23 september 2010 @ 14:58:43 #254
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_86750206
Mwoah, doe dat af en toe, met een klein spraytje op het doekje en nooit rechtstreeks op het scherm. Dat zal toch wel meevallen?

Maar voor de zekerheid zal ik het vanaf nu maar niet meer doen dan!
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_86750527
Die vingerafdrukken zijn ook niet makkelijk te verwijderen met die laag.
pi_86753535
Bedankt. Morgen maar eens op zoek naar wat microvezel doekjes.
  FOK!-Schrikkelbaas donderdag 23 september 2010 @ 16:22:42 #257
2057 Tokus
whale oil beef hooked
pi_86753550
gewoon met je t-shirt gaat ook goed hoor.
Nothing lasts forever but the certainty of change
pi_86754569
Weet iemand of er een applicatie is om tex bestanden te maken?
En wat een heerlijk apparaat is een iPad.
pi_86754741
quote:
Op donderdag 23 september 2010 16:46 schreef Joris33 het volgende:
Weet iemand of er een applicatie is om tex bestanden te maken?
En wat een heerlijk apparaat is een iPad.
http://itunes.apple.com/us/app/tex-touch/id377627321?mt=8 ?
pi_86755856
quote:
Thanks! Ik heb wel heel slecht gezocht :')
pi_86781874
Welke Nederlandse tijdschriften zijn er als ebook online te vinden ?

Kom nu niet verder dan Playboy, Computer idee, Tips & Trucs en Quest. Heb wel veel vette Engelse tijdschriften.
Desnoods pm me maar
pi_86781949
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 11:07 schreef stoeltafel het volgende:
Welke Nederlandse tijdschriften zijn er als ebook online te vinden ?

Kom nu niet verder dan Playboy en Quest. Heb wel veel vette Engelse tijdschriften.
Desnoods pm me maar
In Zinio zit Digifoto Pro :).
pi_86782117
Alleen Zinio kost geld maar heb nu wel een vette bieb, zal na het weekend wel een foto posten. Nu weg met genoeg leesvoer :)
pi_86782154
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 11:15 schreef stoeltafel het volgende:
Alleen Zinio kost geld maar heb nu wel een vette bieb, zal na het weekend wel een foto posten. Nu weg met genoeg leesvoer :)
Ik betaal graag voor goede content. ZInio is wat dat betreft ideaal.
  vrijdag 24 september 2010 @ 16:28:14 #265
67174 Dos37
Come on Twente
pi_86793918
Kan iemand mij uitleggen waarom een Epub bestaand zo klein is en een PDF bestand van 2 pagina's al makkelijk 6MB kan zijn?
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_86794139
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 16:28 schreef Dos37 het volgende:
Kan iemand mij uitleggen waarom een Epub bestaand zo klein is en een PDF bestand van 2 pagina's al makkelijk 6MB kan zijn?
Dat heeft ook met de kwaliteit en eventuele plaatjes in de bestanden te maken.
pi_86794468
Is het ook niet zo dat sommige epubs content downloaden?
  FOK!fotograaf vrijdag 24 september 2010 @ 16:50:03 #268
18921 freud
Who's John Galt?
pi_86794819
quote:
Op donderdag 23 september 2010 15:06 schreef Godtje het volgende:
Die vingerafdrukken zijn ook niet makkelijk te verwijderen met die laag.
Sorbo glansdoekje, en hij glimt als nieuw uit de doos *)
Ik nuf je seuk!
Ik hier?
If it's free, you're the product!
pi_86796084
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 16:28 schreef Dos37 het volgende:
Kan iemand mij uitleggen waarom een Epub bestaand zo klein is en een PDF bestand van 2 pagina's al makkelijk 6MB kan zijn?
PDF-bestanden zijn 'foto's', terwijl bij epub-bestanden alleen maar de tekst als informatie bewaard wordt.
pi_86808049
$8,- zinio abbo's. http://bit.ly/9RMjzV
Oftewel $0.72 per exemplaar Esquire oftewel 0,50 euro.

Wat kan je tegenwoordig nog voor 50 eurocent kopen?
  zaterdag 25 september 2010 @ 00:02:03 #271
215 misterDre
Paint it black!
pi_86814166
quote:
Op woensdag 22 september 2010 22:46 schreef Joris33 het volgende:
Is IAnnote PDF aan te raden als app om aantekeningen te kunnen maken op collegesheet etc?
Er is op het moment een gratis alternatief in de store.

Pdf-notes for iPad.


http://phobos.apple.com/W(...)iq_mzUYITXsDvGu4xIgA
pi_86822998
Nou, twijfel sterk. iPad kopen of toch niet. Ik had het een paar maanden geleden bijna gedaan, maar toen koos ik voor de iPhone 4 (geen spijt van trouwens, want een telefoon heb ik overal bij me... en het scherm is echt wow. En FaceTime is ook erg leuk :)).

Maar goed ik heb al eens een iPad gezien (niet meegespeeld trouwens), en van de week heb ik ook even gespeeld met een Android tablet. Vooral browsen op een tablet is erg leuk. Nadeel van die Android tablet vond ik dan weer dat het niet zo super snel is en niet zo smooth net als bij Apple. Daarnaast ziet iOS er ook gewoon beter uit. En ik vind dat Apple nog steeds 1 van de beste touchscreens heeft (gevoeliger).

Maar goed, dankzij die Android tablet ben ik dus eigenlijk weer meer geinteresseerd in de iPad. En nu komen er steeds meer geruchten dat Apple voor de feestdagen nog de iPad update met bijvoorbeeld FaceTime (wat ik erg leuk vind op de iPhone 4). Nu vind ik dit nogal een beetje vaag aangezien Apple zich meestal aan 1 refresh per jaar houd en aangezien in sommige landen de iPad nu pas beschikbaar is (of nog moet komen), maar toen bedacht ik me nog dat Steve Jobs tijdens de iPhone 4 keynote zei dat ze alleen al dit jaar "tientallen miljoenen apparaten met FaceTime gaan verschepen". No way dat ze dat gaan lukken met de iPhone 4, en ik denk ook niet dat ze met de iPod Touch (4th gen) 'tientallen miljoenen' gaan halen. Daarnaast is het misschien ook wel logisch dat ze voortaan net voor de feestdagen een nieuwe iPad gaan uitbrengen: nieuwe iPhone en iPad zitten te dicht op elkaar en dan loopt de iPad vrijwel altijd een jaar achter op de iPhone.

Ik denk dat ik nog even wacht op november op iOS 4 en dan kijk ik wel wat Apple doet. Blijft het stil, dan koop ik de iPad denk ik. Kortom, wat denken jullie: nog even tot november wachten, of toch maar direct kopen?
  zaterdag 25 september 2010 @ 12:10:30 #273
300896 tuintegel
Vrouwtje Theelepel
pi_86823230
Als je hem nu koopt , kun je hem in november toch updaten naar ios4?

Overigens ben ik er hier nog steeds heel blij mee. Mijn dochter van zeven jaar oud wil haar Nintendo ds met mij ruilen omdat ze het ook zo een leuk ding vind (voor de spelletjes natuurlijk , met je vinger besturen en bijvoorbeeld shrek cart is heel leuk voor haar) :') .

Een filmpje erop kijken, ttijdschriften lezen en zelfs tikken op fora gaat er meer dan prima mee.
Lachen is de kortste afstand tussen mensen.
pi_86823545
Is idd tzt gratis te updaten :)
pi_86823735
Ja, dat snap ik wel maar met update van de iPad bedoelde ik eigenlijk iPad 2. Daar zijn nu heel veel geruchten over, dat Apple nog voor de feestdagen met een nieuwe iPad komt. En ik vind het ook wel een beetje gek want Apple doet meestal maar 1x per jaar updaten, maar Steve Jobs zei zelf ook nog dat ze dit jaar nog "tientallen apparaten met FaceTime gaan verschepen" en dat redden ze heus niet met de iPhone 4 en ik denk ook niet met de iPod Touch 4.

En ik heb al een iPhone 4 dus dan zonder FaceTime op een iPad zal weer wennen zijn... :P
pi_86824268
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:27 schreef WSquater het volgende:
maar Steve Jobs zei zelf ook nog dat ze dit jaar nog "tientallen apparaten met FaceTime gaan verschepen" en dat redden ze heus niet met de iPhone 4 en ik denk ook niet met de iPod Touch 4.
En dat redden ze wel als ze vlak voor kerst een iPad 2 uit zouden brengen? Ik vind het geen sterke aanwijzing voor een snelle komst van een nieuwe iPad. Het lijkt mij eerder dat Apple even wacht waar de concurrentie mee komt rond de kerst, om die volgend jaar weer proberen weg te spelen met een nieuwe iPad.
Dit is niet erotiserend bedoeld.
pi_86825011
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 12:44 schreef Great.Expectations het volgende:

[..]

En dat redden ze wel als ze vlak voor kerst een iPad 2 uit zouden brengen? Ik vind het geen sterke aanwijzing voor een snelle komst van een nieuwe iPad. Het lijkt mij eerder dat Apple even wacht waar de concurrentie mee komt rond de kerst, om die volgend jaar weer proberen weg te spelen met een nieuwe iPad.
Vlak voor de feestdagen kan ook al in november zijn (rond Thanksgiving bijvoorbeeld). En ik denk dat als ze bijvoorbeeld dus al deze of volgende maand beginnen met het produceren ze een prima line-up hebben voor de feestdagen: nieuwe iPods en de nieuwe iPad met videobellen!
pi_86825629
Ik zou het raar vinden als er nu al een nieuwe iPad zou uitkomen. De vraag naar de huidige iPad is nog meer dan voldoende. Zou het erg snel vinden.
pi_86825652
Nm

[ Bericht 100% gewijzigd door Roel_Jewel op 25-09-2010 13:23:45 ]
pi_86825772
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 13:04 schreef WSquater het volgende:

[..]

Vlak voor de feestdagen kan ook al in november zijn (rond Thanksgiving bijvoorbeeld). En ik denk dat als ze bijvoorbeeld dus al deze of volgende maand beginnen met het produceren ze een prima line-up hebben voor de feestdagen: nieuwe iPods en de nieuwe iPad met videobellen!
Apple heeft nu al moeite om met de productie aan de vraag te voldoen, en jij denkt dat ze daarnaast een nieuwe versie gaan produceren, alleen maar vanwege die opmerking van Jobs over videobellen? :{
Dit is niet erotiserend bedoeld.
pi_86826306
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 13:25 schreef Great.Expectations het volgende:

[..]

Apple heeft nu al moeite om met de productie aan de vraag te voldoen, en jij denkt dat ze daarnaast een nieuwe versie gaan produceren, alleen maar vanwege die opmerking van Jobs over videobellen? :{
Productieproblemen zijn al opgelost. Daarnaast is FaceTime ook al gevonden in iOS 4.2 voor iPad.. :P
pi_86826562
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 13:41 schreef WSquater het volgende:

[..]

Productieproblemen zijn al opgelost.
Ja, amper een maand.
quote:
Daarnaast is FaceTime ook al gevonden in iOS 4.2 voor iPad.. :P
Dat zegt niets over wanneer er een nieuwe versie van de iPad komt. Dat die er komt, met een camera, dat zal best. Maar voor de kerst in de winkels? Nee.
Dit is niet erotiserend bedoeld.
pi_86826835
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 13:49 schreef Great.Expectations het volgende:

[..]

Ja, amper een maand.
[..]

Dat zegt niets over wanneer er een nieuwe versie van de iPad komt. Dat die er komt, met een camera, dat zal best. Maar voor de kerst in de winkels? Nee.
Dat weet jij ook niet.. :P Het enige wat ik zei is dat ik twijfel omdat er nu ook al veel berichten komen dat Apple nog voor de feestdagen een iPad met FaceTime gaat uitbrengen en toen bedacht ik me dat Steve ook zei dat FaceTime op tientallen miljoenen apparaten beschikbaar zou zijn.
pi_86826961
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 13:56 schreef WSquater het volgende:

[..]

Dat weet jij ook niet.. :P Het enige wat ik zei is dat ik twijfel omdat er nu ook al veel berichten komen dat Apple nog voor de feestdagen een iPad met FaceTime gaat uitbrengen en toen bedacht ik me dat Steve ook zei dat FaceTime op tientallen miljoenen apparaten beschikbaar zou zijn.
Nee, natuurlijk weet ik het ook niet, want ik ben Steve Jobs niet. :P

Koop nu maar gewoon een iPad, je hebt immers al je iPhone met FaceTime.
Dit is niet erotiserend bedoeld.
pi_86827325
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 14:00 schreef Great.Expectations het volgende:

[..]

Nee, natuurlijk weet ik het ook niet, want ik ben Steve Jobs niet. :P

Koop nu maar gewoon een iPad, je hebt immers al je iPhone met FaceTime.
Ja, en als er een nieuwe iPad aankomt verkoop ik 'm wel weer. Misschien dan met 50 of 100 euro verlies, maar goed. :P

Het wordt zoiezo een 3G versie (o.a. vanwege overal internet, dan doe ik gewoon micro duo sim van T-Mobile maar ook vanwege GPS). Twijfel alleen nog tussen de 16 GB en 32 GB versie. 32 GB 'voelt' gewoon het best aan, maar dan zit ik alweer bij de 700 euro en dan moet ik nog een wireless keyboard erbij kopen, dock en hoes.
pi_86828011
Dan ben ik blij met mijn HTC Desire, die als wifi hotspot kan dienen. :P

Ik heb 32 GB, maar dat blijkt wel erg ruim in de praktijk. Video neemt veel ruimte in beslag, maar met Air Video ik heb eigenlijk niet de behoefte om veel video's op te slaan op de iPad.
Dit is niet erotiserend bedoeld.
pi_86828336
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 14:27 schreef Great.Expectations het volgende:
Dan ben ik blij met mijn HTC Desire, die als wifi hotspot kan dienen. :P

Ik heb 32 GB, maar dat blijkt wel erg ruim in de praktijk. Video neemt veel ruimte in beslag, maar met Air Video ik heb eigenlijk niet de behoefte om veel video's op te slaan op de iPad.
Tja, dan heb je nog steeds geen GPS in je iPad zelf natuurlijk :P

Hoeveel ruimte gebruik je momenteel (en wat voor soort dingen heb je erop? Ook muziek enzo? :))
pi_86831973
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 14:35 schreef WSquater het volgende:

[..]

Tja, dan heb je nog steeds geen GPS in je iPad zelf natuurlijk :P

Hoeveel ruimte gebruik je momenteel (en wat voor soort dingen heb je erop? Ook muziek enzo? :))


En deze apps: :P



Misschien is 32 GB dan eigenlijk niet eens zo'n gekke keuze, als ik het zo zie. :P
Dit is niet erotiserend bedoeld.
pi_86832445
Hoe benoem ik een file in pages?
Hun slaat automatisch op maar onder welke naam?
  zaterdag 25 september 2010 @ 17:09:08 #290
73004 Oxymoron
zoekt rust en ruimte
pi_86833001
Je kunt onder "documenten" het rijtje laatste documenten zien, en dan op de naam klikken, en dan kun je het veranderen.
Bij mij slaat pages het op onder de naam van het template dat ik kies. Dus bijv " bedankkaart" . En dan staat het vooraan in de overzichtsrij :)
Er is geen land over dat ik nog ontdekken kan. Er is alleen het eiland dat ik heet. - Ted van Lieshout
OUD Gouden Toetsenbord Award 2010!
pi_86833654
Thanks!
pi_86833892
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 16:41 schreef Great.Expectations het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

En deze apps: :P

[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]

Misschien is 32 GB dan eigenlijk niet eens zo'n gekke keuze, als ik het zo zie. :P
Inderdaad, aan 16 GB zou je niet genoeg hebben... :P

Maar als ik 32 GB met 3G doe dan zit ik al aan de 700 euro. Dan nog een hoesje erbij en een dock... en ik moet nog een bluetooth toetsenbord...
pi_86834144
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 17:36 schreef WSquater het volgende:

[..]

Inderdaad, aan 16 GB zou je niet genoeg hebben... :P

Maar als ik 32 GB met 3G doe dan zit ik al aan de 700 euro. Dan nog een hoesje erbij en een dock... en ik moet nog een bluetooth toetsenbord...
Een dock of toetsenbord kun je altijd nog later erbij kopen. 16 GB geheugen niet. :)

Ik heb zelf geen dock of toetsenbord en mis het niet, maar goed, dat dat zijn ook persoonlijke keuzes.
Dit is niet erotiserend bedoeld.
pi_86834613
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 17:43 schreef Great.Expectations het volgende:

[..]

Een dock of toetsenbord kun je altijd nog later erbij kopen. 16 GB geheugen niet. :)

Ik heb zelf geen dock of toetsenbord en mis het niet, maar goed, dat dat zijn ook persoonlijke keuzes.
Daar heb je gelijk in...
En zijn die accessoires nog ergens met korting te krijgen, of zelfs de iPad zelf? En hoe zit het met de garantie als je via de Apple Store bestelt. Moet je dan gewoon naar een APR gaan? Want Apple heeft zelf geen winkel in Nederland.

Dan wordt het dus de iPad 32 GB met 3G (699) + duo sim (17,85) en dat hoesje van Apple. Of kent iemand nog een beter hoesje (alleen om in te bewaren of om zo op z'n kant te zetten).

[ Bericht 8% gewijzigd door WSquater op 25-09-2010 18:01:28 ]
pi_86834689
Wat is het voordeel van goodreader als je Pdf notes en ibooks hebt om pdf bestanden te lezen? :)
pi_86835573
Goodreader precached pagina's zodat je sneller kan bladeren ivm ibooks. Maar wat ook belangrijk is, je kan goodreader als een tussenapplicatie gebruiken om bestanden te delen. Ik download bv m'n strips en andere bestanden met goodreader van mijn nas en stuurt deze door naar de juiste app.
pi_86836300
Zie hier tegenwoordig niemand meer echt ervaringen met de iPad plaatsen, dus ik vraag het maar: wat vinden jullie echt het fijnst/leukst aan de iPad?

Ik denk dat ik namelijk binnenkort ook de iPad ga kopen en het leukste lijkt mij toch wel het browsen op het web. Gewoon lekker op de bank met zo'n mooi ding in je handen het internet aanraken... :P

En iemand hiermee ervaringen: http://www.appelhoes.nl/W(...)cally-ViewStand.html

Ziet er prima uit om bijvoorbeeld ook gewoon in te bewaren, maar ook gewoon voor gebruik en je kan hem natuurlijk ook plat neerleggen (dat-ie schuin naar bovengaat).
pi_86837149
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 18:22 schreef athlonkmf het volgende:
Goodreader precached pagina's zodat je sneller kan bladeren ivm ibooks. Maar wat ook belangrijk is, je kan goodreader als een tussenapplicatie gebruiken om bestanden te delen. Ik download bv m'n strips en andere bestanden met goodreader van mijn nas en stuurt deze door naar de juiste app.
Bedankt :).
  zaterdag 25 september 2010 @ 19:20:41 #299
82396 nils7
De forumkrokodil
pi_86837582
Vandaag nog 2 16GB Wifi's erbij gekocht
N/A
Disclaimer: ik ben geen expert maar shitposter, dit is geen advies en aan deze post zijn geen rechten te ontlenen
pi_86837638
quote:
Op zaterdag 25 september 2010 18:41 schreef WSquater het volgende:
Zie hier tegenwoordig niemand meer echt ervaringen met de iPad plaatsen, dus ik vraag het maar: wat vinden jullie echt het fijnst/leukst aan de iPad?

Ik denk dat ik namelijk binnenkort ook de iPad ga kopen en het leukste lijkt mij toch wel het browsen op het web. Gewoon lekker op de bank met zo'n mooi ding in je handen het internet aanraken... :P

En iemand hiermee ervaringen: http://www.appelhoes.nl/W(...)cally-ViewStand.html

Ziet er prima uit om bijvoorbeeld ook gewoon in te bewaren, maar ook gewoon voor gebruik en je kan hem natuurlijk ook plat neerleggen (dat-ie schuin naar bovengaat).
De iPad is vooral een heel erg leuk apparaat 'voor erbij'. Het is net zo makkelijk om een pleidooi te houden waarom een iPad overbodig is, als het voor een iPad gebruiker is te vertellen waarom hij niet meer zonder kan. Ik heb mijn iPad vorige week verkocht en er vandaag toch weer eentje gekocht.

De kracht van de iPad ligt, in mijn ogen, vooral in het gebruiksgemak. Voor het consumeren van media en informatie is het veel makkelijker even de iPad te pakken dan een laptop op te starten. Daarbij komt dat het brossen via het multitouch scherm van de iPad echt een genot is. Zelfde geldt voor mail checken, of stripboeken/magazines lezen: andere apparaten kunnen het ook, maar op geen van deze apparaten is het zo leuk als op de iPad.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')