quote:
Inderdaad, die gedachte heb ik ook altijd bij dit soort reportages...quote:Op zondag 12 september 2010 23:18 schreef teamlead het volgende:
lijkt me ook raar. Ouders en zus zaten in een vliegtuig dat neerstort. En dan moet jij als familielid met het vliegtuig er naar toe...
nee daar ga je niet ontspannen op de bank zitten/iggenquote:Op zondag 12 september 2010 23:17 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Beetje een gladjakker volgens mij, ik zou 'm niet graag als psycholoog willen....
Regilioquote:Op zondag 12 september 2010 23:19 schreef teamlead het volgende:
is dat die hudson crash? Gaan we regilio nog zien?
Regilio Tuurquote:
Ah ja, waar ookquote:Op zondag 12 september 2010 23:20 schreef teamlead het volgende:
[..]
Regilio Tuurdie beweerde nog mensen gered te hebben uit de Hudson
No shit Sherlock.quote:Op zondag 12 september 2010 23:14 schreef teamlead het volgende:
600 km per uur tegen een berg. Dat kan niet gezond zijn...
Komt Hudson ook nog voorbij?quote:Op zondag 12 september 2010 23:19 schreef Irritatie100 het volgende:
Dat was wel vrij netjes van die piloo, die landing in de Hudson
ik ben wel van de open deuren intrappen jaquote:
Volgens mij was die teaser voor de reclame de Hudson-landing jaquote:Op zondag 12 september 2010 23:21 schreef Me_Wesley het volgende:
[..]
Komt Hudson ook nog voorbij?
Dat was in alle facetten een perfect uitgevoerde ditch. Bijna geen crash te noemen
Ik kan inderdaad ook nooit landen met het toetsenbordquote:Op zondag 12 september 2010 23:24 schreef tralalala het volgende:
Pas ging ik Flight Simulator X spelen met het toetsenbord.
Keihard gecrasht.
Met instructies via de radio en automatische piloot gaat het nog wel.quote:Op zondag 12 september 2010 23:25 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Ik kan inderdaad ook nooit landen met het toetsenbord
Gewoon een PMDG-kist downloaden, FMS instellen, en van start tot landing heb je alleen je muis nodigquote:Op zondag 12 september 2010 23:24 schreef tralalala het volgende:
Pas ging ik Flight Simulator X spelen met het toetsenbord.
Keihard gecrasht.
M'n broertje heeft zo'n stuur enzo, dus ik gebruik dat altijdquote:Op zondag 12 september 2010 23:26 schreef tralalala het volgende:
[..]
Met instructies via de radio en automatische piloot gaat het nog wel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |