quote:
Lijkt me interessant. Jaren geleden heb ik een poging tot studeren gedaan, en in de studentenflat waar ik woonde stond de fietsenkelder altijd propvol, ook met fietswrakken.
De verhuurder loste dat op door op gezette tijden een fietsenactie te houden. Je kreeg dan een sticker in je bus en die moest je op je fiets plakken. Alls fietsen die na een bepaalde datum nog steeds geen sticker hadden werden verkocht aan de lokale oudijzerhandel. Splinternieuwe fietsen werden gespaard, maar ieder "wrak" was de klos. Leuk, want veel studenten hadden nu eenmaal niet zo'n mooie fiets, en een fiets met een lekke band kreeg ook de kwalificatie "wrak".
Toen vroeg ik me ook al af of zo'n verhuurder gewoon fietsen in kon pikken en verbeurd kon verklaren. Dus ik ben benieuwd wat vanavond de uitspraak is.
Newman: I'm a U.S. Postal worker.
George: Aren't those the guys that always go crazy and come back with a gun and shoot everybody?
Newman: Sometimes...