Oh oké, schade.quote:Op donderdag 7 oktober 2010 21:07 schreef Chocolate-chick het volgende:
[..]
nee, zaterdagavondmoet morgen nog vroeg op
Oh, dan slaap ik meestal lekker om een christelijke tijd.quote:Op donderdag 7 oktober 2010 21:11 schreef Chocolate-chick het volgende:
[..]
achja zaterdagavond is ook gezellig
half 9?quote:Op donderdag 7 oktober 2010 21:14 schreef Zero17 het volgende:
[..]
Oh, dan slaap ik meestal lekker om een christelijke tijd.
Varieert, maar doordeweeks uitgaan en in het weekend slapen is eigenlijk mijn schema.quote:
alles inhalen zekerquote:Op donderdag 7 oktober 2010 21:18 schreef Zero17 het volgende:
[..]
Varieert, maar doordeweeks uitgaan en in het weekend slapen is eigenlijk mijn schema.
Jaaa precies. Niets mis met 2 nachtjes christelijke bedtijden per week.quote:
Klinkt als een goede combinatiequote:Op vrijdag 8 oktober 2010 13:25 schreef missanonymous het volgende:
Half Russisch, half Indonesisch en geboren in Nederland.
Kaaskopje?
halfblioedjes zijn gasten die een donkerlicht getinte huid hebben,dus donkerder dan een blanke en lichter dan een neger.quote:Op donderdag 9 september 2010 21:40 schreef Untiteld het volgende:
Watvoor halfbloedjes zijn jullie allemaal? Welke rassen? ^^
En dus niet Half NL half Belg, want dat is gewoon hetzelfde ras, Sorry nep halfbloedjes ^^
Half NL, Half servisch.quote:Op vrijdag 8 oktober 2010 13:38 schreef missanonymous het volgende:
[..]
Thank you! En hoe zit het met jou?
Je spreekt Russisch? Of een beetje danquote:
Wij snappen het concept 'getint' best wel hoor.quote:Op vrijdag 8 oktober 2010 13:46 schreef rubje het volgende:
[..]
halfblioedjes zijn gasten die een donkerlicht getinte huid hebben,dus donkerder dan een blanke en lichter dan een neger.
Neequote:Op vrijdag 8 oktober 2010 14:00 schreef missanonymous het volgende:
[..]
Je spreekt Russisch? Of een beetje dan
Lijkt het er niet erg op Servisch?
Sinds ik ben verhuist is mijn russisch zwaar achteruit gegaan.
Spreek nu Indonesisch/Engels/Nederlands
Heel interessant, Sorry
Ik ben ook nog nooit in Rusland geweest eigenlijk ..quote:Op vrijdag 8 oktober 2010 15:20 schreef Zwappel het volgende:
[..]
Nee![]()
Het lijkt heel erg op Russich, is ook hetzelfde alfabet volgens mij maar ik spreek het niet, ben er ook nooit geweest.
Mijn Servische opa & oma zijn in de 60's naar Frankrijk verhuist, maar frans spreek ik ook al niet![]()
Maar Indonesie en Rusland en je woont nu dus in NL.. Hoe is dat tot stand gekomen?
Heb ik ook,ik heb een Russische naam. Mensen vinden dat ik een oost europees uiterlijk heb. In combinatie met mijjn naamdenken ze dat ik 100% Rus ben. Terwijl de vader van m'n vaders opa (ofzo) Russisch is, weet niet of het waar is maar heb het gehoord.quote:Op maandag 18 oktober 2010 22:28 schreef youdungoofd het volgende:
Ik ben nederlands maar men denkt vaak dat ik een italiaan ben, omdat ik vrij donker ben en een italiaanse naam hebik ben geen fop-neger maar een fop-Italiaan
ik vind halfbloed meisjes altijd erg mooi. omdat ze iets goeds van beide kanten hebben
maar ik vind bijvoorbeeld wel een halfbloed waar een blanke moeder of vader inzit mooier dan 1 waar dat niet is, bijv surinaams nederlands en chinees nederlands is vaak knapper (naar mijn mening) dan surinaams-chinees
Ja inderdaad, er zijn wel 10000 neppe onderzoeken in Engeland..quote:Op donderdag 9 september 2010 22:20 schreef Rockmopje het volgende:
Sorry maar ik heb niets met halfbloedjes =)
Niets persoonlijks, en die test zalook vast wel kloppen, maar aan de andere kant is de test gemaakt in Engeland, en daar doen ze zo ongeveer alles fout? laat staan dat ze ergens gelijk in hebben?
Njaaaaaaaaa, t zal wel aan mij liggen ^^
quote:Op donderdag 7 oktober 2010 18:15 schreef Het_Fenomeen het volgende:
Als je 100% vol duits ben dan ben je perfect
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |