Oeh. Sommige kleren van dr zijn wel tof. Wants.quote:Op woensdag 8 september 2010 13:58 schreef oh-oh het volgende:
Paar weken geleden was er op BBC een docu over een Brits meisje dat helemaal hot is in Japan, met dansflimpjes op youtube en zo, was echt gaaf om te zien, ik vind het zo een fascinerend verschijnsel
![]()
Dit is ze, met dr danjo gedoetjes![]()
Mijn honden hebben keileuke kleertjes uit Japan
Sowieso gaat men daar niet meer naar school/werk, het is vrijetijdskleding.quote:Op donderdag 9 september 2010 16:46 schreef Imperfect-Angel het volgende:
In hoeverre is die look geaccepteerd? Leuk als je 15/16 bent en op straat hangt of ik ben 27 loop er dagelijks zo bij ook op mijn werk?
Punt is alleen dat 90% van alle zelfgemaakte cosplaypakjes in Nederland er verschrikkelijk uitzien. Ik denk dat je meer aanzien krijgt als je een heel mooi kant-en-klaar cosplaypakje hebt dan een slordige zelfgenaaide.quote:Op woensdag 8 september 2010 10:00 schreef Tsubasa het volgende:
[..]
De kunst van cos-play is juist om die costuums zelf te maken. Iig als je die dingen wilt dragen naar een conventie oid. Prefab wordt in het echt anime-wereldje best als minderwaardig gezien.
Oke. Cool dat je andere landen meer geaccepteerd bent als je er anders uitziet dan in Nederland. Hier hoef je maar een milimeter van de kudde af te wijken en men heeft al commentaar op je.quote:Op donderdag 9 september 2010 16:49 schreef Zeroku het volgende:
[..]
Sowieso gaat men daar niet meer naar school/werk, het is vrijetijdskleding.
Je kunt ook overdrijvenquote:Op donderdag 9 september 2010 16:59 schreef Imperfect-Angel het volgende:
[..]
Oke. Cool dat je andere landen meer geaccepteerd bent als je er anders uitziet dan in Nederland. Hier hoef je maar een milimeter van de kudde af te wijken en men heeft al commentaar op je.
Heel Japan niet, maar als je het 'doet' kijken mensen je niet vreemd aan i.t.t bijvoorbeeld gothics hier. Daarbij komt ook dat de groep cosplayers groot is en niet alleen onder de jeugd.quote:Op donderdag 9 september 2010 16:59 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Je kunt ook overdrijvenEn wie zegt dat heel Japan het accepteert? Het gebeurt veelal op vaste plaatsen waar het soort zoekt soort is.
Ja 5 jaar geleden, er vallen nu geen kaken meer op de grond als er een goth langs komt wandelen. Er zijn heus mensen die wel zo zijn, maar die heb je in Japan net zo.quote:Op donderdag 9 september 2010 17:15 schreef Zeroku het volgende:
[..]
Heel Japan niet, maar als je het 'doet' kijken mensen je niet vreemd aan i.t.t bijvoorbeeld gothics hier. Daarbij komt ook dat de groep cosplayers groot is en niet alleen onder de jeugd.
Het is nog steeds niet helemaal 'normaal' onder de mensen nee.quote:Op donderdag 9 september 2010 17:20 schreef oh-oh het volgende:
Ach alsof je hier als Goth of emo nog raar aangekeken wordt
Nee maar het is ook niet "normaal" toch?quote:Op donderdag 9 september 2010 17:28 schreef Zeroku het volgende:
[..]
Het is nog steeds niet helemaal 'normaal' onder de mensen nee.
Ik denk dat ze zichzelf aardig normaal vinden, maar dat is het punt niet. Het Cosplaygebeuren is in Japan echt big business en er gaat heel veel geld in om. In Nederland is het echt heel beperkt tot meets en/of releases van animes/spellen zoals WoW. Plus het feit dat Japanners er, VIND ik, veel beter in zijn.quote:Op donderdag 9 september 2010 19:51 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Nee maar het is ook niet "normaal" toch?
Volgens mij zouden ze janken als dr niemand meer naar ze zou kijken hoor
Oh, vreemd.quote:Op donderdag 9 september 2010 20:01 schreef Harajuku. het volgende:
Die laatsten laden allemaal voor geen meter
Wat een prijzenquote:Op vrijdag 10 september 2010 11:33 schreef NoirEtRose het volgende:
I LOVE Harajuku! De stijlen daar zijn zo divers en fantasievol!
Ik heb wat foto's van mijn vakantie in 2008 op Photobucket (sorry, de foto's zijn te groot om hier te posten).
Wisten jullie dat er een winkel in Nederland is die Japanse Lolita mode verkoopt? Ze heten M Fashion
No shit, en die rokjes en die haarbanden en zo dat maak je dus echt zelf voor amper wat hoor, als je stofjes koopt en achter de naaimachine kruiptquote:
quote:Op woensdag 8 september 2010 13:58 schreef oh-oh het volgende:Paar weken geleden was er op BBC een docu over een Brits meisje dat helemaal hot is in Japan, met dansflimpjes op youtube en zo, was echt gaaf om te zien, ik vind het zo een fascinerend verschijnsel
![]()
Dit is ze, met dr danjo gedoetjes![]()
Mijn honden hebben keileuke kleertjes uit Japan
Het is alleen geaccepteerd voor een kleine window tussen laatste klassen high school en college in. Voor de rest is Japan extreem conformistisch, van schooluniformen naar bedrijfsuniformen. Daarom is het paradoxaal ook zo geaccepteerd, er is even dat moment dat je kunt ontglippen aan de meute en daarna word je geacht er weer helemaal in op te gaan, dus veel mensen kijken ook heel nostalgisch terug naar die periode (toen kon je nog gek doen en niemand die er wat van zegt). Je zou het bijna de rumspringa van de amish kunnen noemen.quote:Op donderdag 9 september 2010 16:46 schreef Imperfect-Angel het volgende:
In hoeverre is die look geaccepteerd? Leuk als je 15/16 bent en op straat hangt of ik ben 27 loop er dagelijks zo bij ook op mijn werk?
Ja, maar ik kan niet naaien.quote:Op vrijdag 10 september 2010 11:52 schreef oh-oh het volgende:
[..]
No shit, en die rokjes en die haarbanden en zo dat maak je dus echt zelf voor amper wat hoor, als je stofjes koopt en achter de naaimachine kruipt
Nou dan kon ik ook niet tot ik iets voor de honden wilde maken, ff oefenen, tis zo simpelquote:
Wat een toffe foto's. Erg leuk om te zien!quote:Op vrijdag 10 september 2010 11:33 schreef NoirEtRose het volgende:
I LOVE Harajuku! De stijlen daar zijn zo divers en fantasievol!
Ik heb wat foto's van mijn vakantie in 2008 op Photobucket (sorry, de foto's zijn te groot om hier te posten).
Wisten jullie dat er een winkel in Nederland is die Japanse Lolita mode verkoopt? Ze heten M Fashion
Hee. Dat is dat winkeltje in de kwink. Ik ben dr alleen nog nooit binnen geweest omdat ik weet dat ik die kleren niet ga passenquote:Op vrijdag 10 september 2010 11:33 schreef NoirEtRose het volgende:
I LOVE Harajuku! De stijlen daar zijn zo divers en fantasievol!
Ik heb wat foto's van mijn vakantie in 2008 op Photobucket (sorry, de foto's zijn te groot om hier te posten).
Wisten jullie dat er een winkel in Nederland is die Japanse Lolita mode verkoopt? Ze heten M Fashion
Nee, dat Ganguro gaat mij ook echt te verquote:Op vrijdag 10 september 2010 12:40 schreef verleiding het volgende:
Ik vind het leuk om te zien, maar voor mezelf.. Nah. Ook die overdreven felle make-up zoals op de foto's in de OP hoeven voor mij niet zo. Maar natuurlijk wel tof dat ze zo experimenteren.
Dat dacht ik ook gelijk ja, gaat lastig worden als je tieten hebtquote:Op vrijdag 10 september 2010 12:44 schreef Crientj het volgende:
[..]
Hee. Dat is dat winkeltje in de kwink. Ik ben dr alleen nog nooit binnen geweest omdat ik weet dat ik die kleren niet ga passen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |