De democratie, de vrijheid van meningsuiting, het fatsoen! Allemaal naar de knoppen!quote:
Hij wil formeren.quote:
Weigert te antwoorden en wordt dan boos dat hij alsnog om antwoorden wordt gevraagd. Hij loopt de boel te minachten, hij is nog niet eens aan de machtquote:
idd, de tweede grootste partij proberen te schofferen en onder het kleed te vegen is niet logisch en best wel hypocriet.quote:Op dinsdag 7 september 2010 15:24 schreef IHVK het volgende:
Minachting/angst voor de PvdA en Cohen neemt absurde vormen aan bij de VVD.
Rutte moet gewoon toegeven dat hij hypocriet bezig is ipv een onbeschoft te debatteren.
Maar goed waar je mee omgaat daar raak je mee besmet..
Dat kon je al van te voren aan zien komen want Kamerleden hoeven geen verantwoording aan elkaar af te leggen.quote:
Krijg je em nou echt hard van dat minachtende toontje van Rutte?quote:
Nogmaals:quote:Op dinsdag 7 september 2010 15:24 schreef karton het volgende:
[..]
Rutte heeft z'n beslissing allang gemaakt, over rechts. Links boeit hem gewoon niet.
Waarom moet echt alles meteen op links of rechts gegooid worden? Ik vind dat Rutte zich slecht gedraagt en ik heb ooit VVD gestemd. En nu?quote:
Prima vermaak tochquote:Op dinsdag 7 september 2010 15:27 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Dat kon je al van te voren aan zien komen want Kamerleden hoeven geen verantwoording aan elkaar af te leggen.
Ach kom. De afbraak van vrijheden, oa van meningsuiting en godsdienst is bij het komende kabinet in meer dan prima handen.quote:
Ben het met je eens. Had me duidelijker uit moeten drukken.quote:Op dinsdag 7 september 2010 15:28 schreef Boekenwurm het volgende:
[..]
Nogmaals:
Alsof het werkelijk anders zou zijn als de rollen omgedraaid waren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |