abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 6 september 2010 @ 23:28:35 #1
15221 Falco
Afleidingsmanoeuvre
pi_86149512
Donders, lees ik dit topic nu pas. Maar het nieuwste deel is niet te vinden ;(. Vandaar deel 6 alweer.

Hoe gaat dit verder? Is Hans een trol? Kiest zijn partner alsnog voor abortus? Ik gok dat ze het toch doet, omdat ze nogal afhankelijk van hem en zijn financial engineering-business is. Wel sneu dat ze zich zo laat inbindden door hem. Maar ja, het verschil tussen in een huurhuisje wonen met een tokkie en met je creditcard elk weekend door de dure winkelstraten met vriendinnen zwieperen is toch vrij groot.

Verder vind ik dat TS gelijk heeft, alleen brengt ie het wel op zo'n botte domme manier, dat ik echt aan zijn sociale vermogens begin te twijfelen. Dat ontstijgt niet het niveau van een kwijlmongooltje.
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow">Afleidingsmanoeuvre</a>
  maandag 6 september 2010 @ 23:32:17 #2
15221 Falco
Afleidingsmanoeuvre
pi_86149643
Ha, deze post lees ik nu pas. Ik heb een topic + nog een gedeelte gemist :@.

quote:
Op maandag 6 september 2010 10:38 schreef mijnnaamishans het volgende:

[..]

tja mijn kind zal me de eerste paar jaar zeker niet veel zien of althans, ik ben in het weekend gewoon thuis en in de avonden.
Een downer vraagt altijd meer aandacht en tevens kan mijn vrouw zoiets niet aan...

Gisteren dus weer een gesprek gehad nadat ze ook met haar ouders heeft gepraat...

Ze ging ervan uit dat een downer wat meer zorg nodig heeft dan een gewoon kind en dat je daarvoor instanties hebt om dat te compenseren.
Dat je je hele leven lang moet zorgen voor dat wou ze niet inzien.
Ook haar tante praatte haar schuldgevoel aan door opmerkingen te maken dat als ze abortus pleegt ze haar neefje dus ook liever dood had gehad, en meer van dat soort smerige opmerkingen.
Die tante is het type dat zelf nu een kutleven heeft en graag mensen erbij heeft die hetzelfde kutleven hebben zoals haar...

Mijn vrouw had dus een romantisch beeld dat het allemaal wel goed zou komen.
toen haar ouders haar confronteerden met wat haar peettante had doorgemaakt en het toch niet zo rooskleurig was begon ze te twijfelen al.
Ik heb haar ook te kennen gegeven dat ik waarde hecht aan afspraken die je maakt en dat een relatie op vertrouwen en afspraken gebasseerd is.
als zij zou doorzetten zou ik een einde aan de relatie maken.
dan zeggen mensen wel dat het chantage is maar het is gewoon de realiteit, ik/wij wouden een normaal leven en dan beginnen we niet met een kind dat meteen al een achterstand heeft die nooit in te halen is.

Ze heeft dus ook ingestemd met de abortus, woensdag gaat de afspraak dus gewoon door.
We "vermoorden" geen kind maar geven een ander kind een kans.
wanneer dit kind met down was geboren dan was er geen ander kind gekomen, nu er abortus is krijgt een gezond kind de kans.
dat is beter voor ons, familie en samenleving.

en mensen kunnen me wel hard vinden en emotieloos maar deze keiharde opstelling was de enige manier om haar weer met beide voeten op aarde te krijgen.
ook in dit soort omstandigheden moet je je hoofd koel houden en rationele afwegingen kunnen maken, wat zij dus niet meer kon.

Eind goed al goed, vanavond ga ik weer terug naar huis en heb als verassing voor haar maar een vakantie geboekt met de kerst om alle ellende te vergeten.
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow">Afleidingsmanoeuvre</a>
pi_86149799
Mensen die de LaPo hebben zijn een beetje lui..


Ben verder benieuwd hoe deze soap gaat eindigen.
Ben gewoon een sjonnie. Veel skijt, ken geen sorry.
  † In Memoriam † maandag 6 september 2010 @ 23:38:24 #4
7074 moussy
kuttekop
pi_86149879
quote:
Op maandag 6 september 2010 15:51 schreef mijnnaamishans het volgende:

[..]

Lomp wil ik niet zeggen maar wel hard maar eerlijk en ik ga tot het uiterste.

Maar goed, deze "lomperik" pakt zijn tasje weer en kachelt weer naar zijn huisje.
Mijn vrouw die mij gaat verlaten volgens jullie kan niet wachten totdat ik weer thuis ben....

en deze lomperik gaat maar weer eens lekker voor haar koken, zoals ik heel vaak doe.
Lekker suf, eerst uitgebreid gaan zitten fokken en dan pas naar huis gaan, een beetje vent was in 5 min naar huis gescheurd... echte liefde... O+
Je zou er haast een boek over schrijven!
pi_86151269
Brrr dit topic (ik kwam in het vorige deel verzeild) doet me toch een beetje aan dit (jeugd)boek denken: http://scholieren.samenvattingen.com/documenten/show/5236770/ Kind zonder naam, van Anna Cool.

Ik heb zowel begrip voor Hans als voor zijn vrouw in deze situatie en geef beiden geen ongelijk.

Maar eigenlijk is het bijzonder cru van deze samenleving dat we zelf voor de keus worden gesteld om actief in te grijpen, te aborteren...en zeggen van 'als je weet dat je jezelf en de samenleving zo'n kind kan besparen, dan moet je die verantwoordelijkheid ook nemen' vind ik ergens wel heel vergaand.....denken aan al die kindjes met Downsyndroom die er nu zijn en straks misschien wel helemaal niet meer (vaak hele vrolijke kinderen die behalve veel moeilijkheden en agressie etc ook echt zonnetjes kunnen zijn, vind ik dan), dat ze infeite ongewenst zijn. Denkend aan al die andere afwijkingen die er nu zijn maar die nog niet vantevoren vastgesteld kunnen worden, maar straks misschien wel.....zoals mn broertje die psychiatrisch patient is (en mn ouders ook echt een behoorlijk zwaar leven heeft bezorgd)...roept toch beelden op van een soort super-maatschappij, waarbij we straks nog meer kunnen kiezen voor perfectie etc....ik weet niet....

Als de natuur had gewild dat een kind met Down niet mocht leven, zou het dan niet in de buik al doodgaan? denk ik dan enerzijds.
Ja ok daar kun je ook weer tegenin gooien dat heel veel zwaar meervoudig gehandicapte kinderen tegenwoordig ook alleen maar overleven omdat we als mens zo stom zijn om deze niet te verschoppen, zoals in het dierenrijk ws zou gebeuren, en door onze geavanceerde technieken die zelfs kasplantjes in leven kunnen laten...maar toch.
Lastig lastig.

Ik vraag me af of als er idd abortus gepleegd is het huwelijk nog levensvatbaar is....of de vrouw niet zoveel wrok gaat koesteren naar haar man en met haar spijt zit, dat het niet alsnog stukloopt....tja Hans, waar blijft je gelukkige leven dan? En wie zegt dat na die abortus een volgende poging tot zwanger worden nog lukt en zoja, of het dan een gezond kind wordt?
(ook leuk voor dat kind trouwens; ja je zusje is gestorven zodat jij kon leven)
pi_86151509
En wie zegt dat na die abortus een volgende poging tot zwanger worden nog lukt

Die onzin is nu al een paar keer voorbij gekomen, er is geen enkele aanwijzing voor verminderde of zelfs onvruchtbaarheid veroorzaakt door een abortus.
Op zondag 6 mei 2012 16:24 schreef Tamashii het volgende:
Dat kan niet. Dit stond in de Volkskrant. :'(
pi_86151786
quote:
Op dinsdag 7 september 2010 00:26 schreef Cerbie het volgende:
En wie zegt dat na die abortus een volgende poging tot zwanger worden nog lukt

Die onzin is nu al een paar keer voorbij gekomen, er is geen enkele aanwijzing voor verminderde of zelfs onvruchtbaarheid veroorzaakt door een abortus.
Dat hoeft idd niet, maar ik weet niet hoe oud de vrouw van Hans is (aangezien vlokkentest/ kindje met Down vnl bij vrouwen boven de 30 voorkomt) en het hoeft gewoon niet altijd meteen weer snel te lukken, zwanger worden. Zeker niet als je gestresst/ verdrietig bent of onder druk staat. Dat is wat ik er meer mee wou zeggen...

EDIT: oh lees net dat vlokkentest werd gedaan omdat Down voorkwam bij neefje of zo van de vrouw (en de kans dat er iets misgaat bij het uitvoeren van de vlokkentest maar rond 0,5 procent ligt)

[ Bericht 10% gewijzigd door bulbjes op 07-09-2010 01:04:57 ]
pi_86151811
quote:
Op dinsdag 7 september 2010 00:18 schreef bulbjes het volgende:

Ik vraag me af of als er idd abortus gepleegd is het huwelijk nog levensvatbaar is....of de vrouw niet zoveel wrok gaat koesteren naar haar man en met haar spijt zit, dat het niet alsnog stukloopt....tja Hans, waar blijft je gelukkige leven dan? En wie zegt dat na die abortus een volgende poging tot zwanger worden nog lukt en zoja, of het dan een gezond kind wordt?
(ook leuk voor dat kind trouwens; ja je zusje is gestorven zodat jij kon leven)
Begrijp je verhaal wel maar toch ben ik wel blij dat het Down Syndroom wel afgevangen kan worden d.m.v. een vlokkentest. Net wat je schrijft over jouw broer. Sommige dingen kom je nu eenmaal tegen en dan moet je daar gewoon maar het beste van maken, hoe moeilijk dat ook is.

Maar als je de keuze hebt? Dat Hans dat gewoon niet ziet zitten daar sta ik wel achter alleen vind ik het raar dat hij zijn vrouw waarvan hij zegt veel van te houden eigenlijk in de steek wil laten en het kind niet wil erkennen of iets wil bijdragen alleen omdat ze een afspraak niet nakomt?

Mensen kunnen altijd anders gaan denken over bepaalde dingen. Een trouwgelofte is bijv. ook een afspraak die gewoon zwart op wit staat. In voor- en tegenspoed. Scheidingen te over. Als zijn vrouw het kind van hun beiden besluit te houden dan kan hij in mijn ogen prima zijn eigen weg gaan maar haar helemaal aan haar lot overlaten en zijn kind niet erkennen vind ik wel heel egoistisch.
pi_86151890
quote:
Op dinsdag 7 september 2010 00:26 schreef Cerbie het volgende:
En wie zegt dat na die abortus een volgende poging tot zwanger worden nog lukt

Die onzin is nu al een paar keer voorbij gekomen, er is geen enkele aanwijzing voor verminderde of zelfs onvruchtbaarheid veroorzaakt door een abortus.
Niet door abortus, Down zit in haar familie. Zijn zaad zou goed zijn.


Ik krijg echt een Groundhog Day-gevoel bij deze reeks. :@ .
pi_86152071
quote:
Op dinsdag 7 september 2010 00:40 schreef Stali het volgende:

[..]

Niet door abortus, Down zit in haar familie. Zijn zaad zou goed zijn.


Ik krijg echt een Groundhog Day-gevoel bij deze reeks. :@ .
Je kon die zin op meerdere manieren opvatten, in de vorige delen werd gewoon letterlijk gezegd dat abortus wel eens tot onvruchtbaarheid zou kunnen leiden.

Moest je trouwens niet bulbjes hebben voor de quote :P Die test zal wel gedaan zijn ivm haar erfelijke aanleg ja.
Op zondag 6 mei 2012 16:24 schreef Tamashii het volgende:
Dat kan niet. Dit stond in de Volkskrant. :'(
pi_86152118


Thats right, woodchuck-chuckers - it's GROUNDHOG DAY!
Op zondag 6 mei 2012 16:24 schreef Tamashii het volgende:
Dat kan niet. Dit stond in de Volkskrant. :'(
pi_86152361
Wel lullig als na de abortus blijkt dat, bij een volgende zwangerschap, de nieuwe vrucht OOK syndroom van Down heeft (aangezien het in haar familie zit, lees ik net), moet zn vrouw 2x een abortus ondergaan....vraag me af ze dat dan trekt. Maargoed, dat is op de feiten vooruitlopen :P Hoe groot zijn die kansen eigenlijk, iemand?
pi_86152527
quote:
Op dinsdag 7 september 2010 00:49 schreef Cerbie het volgende:
[ afbeelding ]

Thats right, woodchuck-chuckers - it's GROUNDHOG DAY!
Ja, geweldig. Het is al zoveel jaar geleden dat ik die film gezien heb maar dat blijft je gewoon bij.

Hoop dat Hans morgen op kantoor weer verslag doet van het verloop. Hij heeft inmiddels zoveel fans.
pi_86152555
Dat is niet te zeggen zonder de erfelijke vorm te weten, dat verschilt per geval. Het is wel zo dat als de vrouw de drager is de kans vele malen hoger is dan als de man de drager is (slechte spermacellen verliezen de strijd vaak al voor ze een kans krijgen een eicel te bevruchten). Ook leeftijd speelt een rol.

Het is trouwens niet zo dat als de kans 25% is dat de komende drie dan geen SvD hebben.
Ja, er zijn mensen die dat denken :P
Op zondag 6 mei 2012 16:24 schreef Tamashii het volgende:
Dat kan niet. Dit stond in de Volkskrant. :'(
pi_86152574
quote:
Op dinsdag 7 september 2010 00:37 schreef Stali het volgende:
Als zijn vrouw het kind van hun beiden besluit te houden dan kan hij in mijn ogen prima zijn eigen weg gaan maar haar helemaal aan haar lot overlaten en zijn kind niet erkennen vind ik wel heel egoistisch.
Ik neem aan dat Hans getrouwd is, en dan heeft hij helemaal niets te kiezen qua erkenning en voogdij. Het kind is wettelijk gezien sowieso van hem.
Een beetje vreemd, maar wel lekker
pi_86152638
quote:
Op dinsdag 7 september 2010 01:10 schreef beefcake het volgende:

[..]

Ik neem aan dat Hans getrouwd is, en dan heeft hij helemaal niets te kiezen qua erkenning en voogdij. Het kind is wettelijk gezien sowieso van hem.
Zat daar vanmiddag ook al vaag over na te denken maar wist het niet zeker en een DNA testje zal hem dan wrs. ook niet uit brand helpen.
pi_86152847
quote:
Op dinsdag 7 september 2010 01:09 schreef Cerbie het volgende:
Dat is niet te zeggen zonder de erfelijke vorm te weten, dat verschilt per geval. Het is wel zo dat als de vrouw de drager is de kans vele malen hoger is dan als de man de drager is (slechte spermacellen verliezen de strijd vaak al voor ze een kans krijgen een eicel te bevruchten). Ook leeftijd speelt een rol.

Het is trouwens niet zo dat als de kans 25% is dat de komende drie dan geen SvD hebben.
Ja, er zijn mensen die dat denken :P
Ik las zelfs net op wikipedia dat er mensen zijn (dragers) die ALLEEN MAAR kinderen met Downsyndroom kunnen 'produceren' (dan zullen er ook in de verdere familie van de drager wellicht meer dragers zijn en meer kinderen met down). Maar die kans is erg klein. Maar vraag me wel af of je dat na kan gaan, in het geval van Hans en zn vrouw. Ik zou daar zelf toch wel ff naar gaan kijken, of je kan nagaan welke vorm van down het betrof en of je dan drager bent etc voordat je weer voor een nieuwe teleurstelling komt te staan.....nog een abortus zit ook niemand op te wachten natuurlijk.

Als je die lijst met medische complicaties leest op wiki: http://nl.wikipedia.org/wiki/Syndroom_van_Down dan snap ik ook wel enigzins Hans nog iets beter dat ie zichzelf, zn vrouw, zn kind en de maatschappij daarvoor wil behoeden.
Alhoewel het natuurlijk niet zo hoeft te zijn zoals op internet, en dat een kind met syndroom van Down dan ook ALLES krijgt dat daar staat.
Maar bijv dat er ook werd genoemd dat klinische depressie regelmatig voorkomt bij kinderen met Down....niemand wil toch een kind wat depressief is....ik weet niet of downers aan automutilatie kunnen doen -onbewust- maar ik zie dan meteen beeld voor me van kind wat zichzelf met hoofd tegen muur aan loopt te beuken (depressieve downer met autistische trekjes :P ), agressie tegen zichzelf en anderen etc. nja ik ken geen downers dus ik overdrijf :P
  † In Memoriam † dinsdag 7 september 2010 @ 08:04:07 #18
7074 moussy
kuttekop
pi_86154481
Ik ken een gezin daar zijn van de 5 kinderen er 4 met down. De 5de is 'gewoon' zwakbegaafd. S6 met voortplanten Hans!
Je zou er haast een boek over schrijven!
pi_86154522
quote:
Op dinsdag 7 september 2010 08:04 schreef moussy het volgende:
Ik ken een gezin daar zijn van de 5 kinderen er 4 met down. De 5de is 'gewoon' zwakbegaafd. S6 met voortplanten Hans!
joh maar dan neem je toch gewoon een eiceldonor
pi_86154721
quote:
Op vrijdag 3 september 2010 13:53 schreef Jumparound het volgende:

[..]

het begrip "kloon" is je vreemd? :)
:@ Maar dan nog!?
Yesterday is history, tomorrow is a mystery.
pi_86154888
quote:
Op maandag 6 september 2010 23:36 schreef BarrieButsers het volgende:
Mensen die de LaPo hebben zijn een beetje lui..


Ben verder benieuwd hoe deze soap gaat eindigen.
Ik had nog een hele post geschreven, en toen was het topic vol.
Heb nog gewacht of iemand de moeite zou nemen een nieuw topic met een mooie OP te starten, maar helaas...

Ik ben lui. :P
  Licht Ontvlambaar dinsdag 7 september 2010 @ 08:51:42 #22
7020 Sjeen
...gevaarlijke vrouw...
pi_86154956
quote:
Op dinsdag 7 september 2010 00:47 schreef Cerbie het volgende:

[..]

Je kon die zin op meerdere manieren opvatten, in de vorige delen werd gewoon letterlijk gezegd dat abortus wel eens tot onvruchtbaarheid zou kunnen leiden.

Moest je trouwens niet bulbjes hebben voor de quote :P Die test zal wel gedaan zijn ivm haar erfelijke aanleg ja.
Nee, in de vorige delen werd abortus niet gekoppeld aan onvruchtbaar worden. Er werd aangegeven dat zwanger raken niet zo simpel is als het lijkt, ook al is het al eens meteen raak geweest. Ik ken genoeg verhalen waarbij het de eerste keer meteen raak was en er vervolgens jaren nodig was voor de tweede keer lukte...
You can't start a fire without a spark...
♥ Isa ♥ | In vuur en vlam
A dirty mind is a joy forever!
pi_86155071
quote:
Op dinsdag 7 september 2010 08:51 schreef Sjeen het volgende:

[..]

Nee, in de vorige delen werd abortus niet gekoppeld aan onvruchtbaar worden. Er werd aangegeven dat zwanger raken niet zo simpel is als het lijkt, ook al is het al eens meteen raak geweest. Ik ken genoeg verhalen waarbij het de eerste keer meteen raak was en er vervolgens jaren nodig was voor de tweede keer lukte...
Trek het niet in twijfel hoor maar ik heb ook begrepen dat je heel makkelijk nog een keer zwanger kunt raken als je daar meteen aan werkt terwijl de zwangerschapshormonen nog in je lijf zitten.
Leuk als je snel achter elkaar een tweede wilt maar na een abortus wil iemand emotioneel misschien even niets meer.
  Licht Ontvlambaar dinsdag 7 september 2010 @ 09:04:15 #24
7020 Sjeen
...gevaarlijke vrouw...
pi_86155108
quote:
Op dinsdag 7 september 2010 09:01 schreef Stali het volgende:

[..]

Trek het niet in twijfel hoor maar ik heb ook begrepen dat je heel makkelijk nog een keer zwanger kunt raken als je daar meteen aan werkt terwijl de zwangerschapshormonen nog in je lijf zitten.
Leuk als je snel achter elkaar een tweede wilt maar na een abortus wil iemand emotioneel misschien even niets meer.
Bij miskramen inderdaad, geen idee of dat ook voor abortus geldt, maar dat is eigenlijk ook een miskraam dus het lijkt me wel. Maar goed of zoiets emotioneel verstandig is :P
You can't start a fire without a spark...
♥ Isa ♥ | In vuur en vlam
A dirty mind is a joy forever!
pi_86155215
quote:
Op dinsdag 7 september 2010 09:04 schreef Sjeen het volgende:

[..]

Bij miskramen inderdaad, geen idee of dat ook voor abortus geldt, maar dat is eigenlijk ook een miskraam dus het lijkt me wel. Maar goed of zoiets emotioneel verstandig is :P
En als je dan leest dat de volgende zwangerschap ook weer net zo makkelijk een kind met DS zou kunnen zijn. En dan kan iemand weer. Lijkt mij een emotionele hel.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')