das idd leuk jaquote:Op dinsdag 7 september 2010 11:38 schreef MaleDuck het volgende:
[..]
Die kleine onderneemt steeds meer en zoekt me uit haar zelf steeds meer op en ik vind dat echt geweldig...
En mn vrouw is gewoon super, elke dag leer ik haar beter kennen en dat is ook geweldig!
ze is inmiddels alweer 1,5... gaat snel man...quote:Op dinsdag 7 september 2010 11:41 schreef _F.U.B.A.R_ het volgende:
[..]
das idd leuk ja![]()
herken het wel hoe oud is je kleine ?
De laatste keer dat ik gekeken heb niet, maar als het wel zo is, baal ik als een stekker, want dan ben ik weer aan het overwerkenquote:
Volgens mij niet, zou tevens betekenen dat ik aan het overwerken ben. No Thanksquote:
vertel mij wat die van mij is bijna 5 ....quote:Op dinsdag 7 september 2010 11:53 schreef MaleDuck het volgende:
[..]
ze is inmiddels alweer 1,5... gaat snel man...
[..]
De laatste keer dat ik gekeken heb niet, maar als het wel zo is, baal ik als een stekker, want dan ben ik weer aan het overwerken
Bijna.quote:
GMTAquote:Op dinsdag 7 september 2010 11:57 schreef Solique het volgende:
[..]
Volgens mij niet, zou tevens betekenen dat ik aan het overwerken ben. No Thanks![]()
anderhalf, dat weet ik nog ja.quote:Op dinsdag 7 september 2010 11:53 schreef MaleDuck het volgende:
[..]
ze is inmiddels alweer 1,5... gaat snel man...
Japan, wat zal pheno jaloers zijnquote:Op dinsdag 7 september 2010 11:36 schreef MaleDuck het volgende:
[..]
Is nog steeds niet zeker... als het een panama avontuur wordt, zal het eerst via Japan gaan denk ik... 2 jaar Japan en dan 2 jaar Panama...
Ik heb anders iets vernomen van een mogelijk op handen zijnde nieuw onderzoekquote:Op dinsdag 7 september 2010 12:34 schreef wel.o.k het volgende:
[..]
Japan, wat zal pheno jaloers zijn
dat heb ik ook gehoord maar we hebben het hier over 2 jaar, 730 dagenquote:Op dinsdag 7 september 2010 12:39 schreef MPG het volgende:
[..]
Ik heb anders iets vernomen van een mogelijk op handen zijnde nieuw onderzoek.
oh wacht, de halve KSC moet op dat dieetquote:Op dinsdag 7 september 2010 12:51 schreef wel.o.k het volgende:
Oeh, muck moet een nieuw dieet volgen om beter te worden
quote:Op dinsdag 7 september 2010 09:07 schreef wel.o.k het volgende:
[..]
lekkere lapenmand hier in de ksc, panda net terug van ziek zijn, marijke ziek, suikertaartje was niet lekker, Lovelylady is bij de huisarts geweest enz.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Je moet de lat hoog genoeg leggen om eronder door te kunnen
If life gives you lemons make lemonade
Behind every bitch there is a man who made her that way :)
Suikertaartje heeft altijd gelijk
quote:Op dinsdag 7 september 2010 12:53 schreef Panda72 het volgende:Spanning ende sensatieSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
stupidity has become as common as common sense was before
ik zal het haar smsenquote:Op dinsdag 7 september 2010 12:51 schreef wel.o.k het volgende:
Oeh, muck moet een nieuw dieet volgen om beter te worden
Ja behalve dan als er een nietmachine naar je hoofd word geslingerd dat is wat minder fijn. Kan wel op tijd bukken maar scheelde niet veel.quote:
Nou inderdaadquote:Op dinsdag 7 september 2010 12:55 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
ik zal het haar smsen
@Panda, wat een trut!
Jummiequote:Op dinsdag 7 september 2010 12:51 schreef wel.o.k het volgende:
Oeh, muck moet een nieuw dieet volgen om beter te worden
quote:Op dinsdag 7 september 2010 12:53 schreef Panda72 het volgende:
OMGSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.!
KSC JUBILEUM topic
"Sleep: A completely inadequate substitute for caffeine"
#TeamHumbug
Heeft patent op Mosterd-Maaltijd situaties
volgende x iets groters pakken en terug gooien ??quote:Op dinsdag 7 september 2010 12:57 schreef Panda72 het volgende:
[..]
Ja behalve dan als er een nietmachine naar je hoofd word geslingerd dat is wat minder fijn. Kan wel op tijd bukken maar scheelde niet veel.
Das idd wat te grof ja. Gelukkig ben je dus niet geraaktquote:Op dinsdag 7 september 2010 12:57 schreef Panda72 het volgende:
[..]
Ja behalve dan als er een nietmachine naar je hoofd word geslingerd dat is wat minder fijn. Kan wel op tijd bukken maar scheelde niet veel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |