Dan is het maar goed dat je niet naar wierden gaat...naar de bringityourselfbbqquote:Op maandag 6 september 2010 12:06 schreef PietjePuk007 het volgende:
Gelukkig zijn er niet elke week meets, dat zou ik niet trekken qua financien. Qua hoofd- en nekpijn ook niet trouwens.
Heb wel met een half oog gekeken, moet er nog even aan wennen.quote:Op maandag 6 september 2010 11:38 schreef remlof het volgende:
NOSRadio1 Audio: Ochtendspits minder sloom dan Goedemorgen Nederland http://nos.nl/l/183053
2 minutes ago via web
NOSRadio1 Audio: Ochtendspits minder slim dan Goedemorgen Nederland http://nos.nl/l/183053
5 minutes ago via NOS
Ja wat is het nou?
Ik heb niet gekeken, ik luister liever Radio 1 's ochtends dan dat ik de tv aanzet.
Heb het gelezen, maar vind dat de vrouw zich nog netjes heeft gedragen als je leest wat de bestuurder haar familie heeft aangedaan.quote:
En? Was het de postbode met een pakketje waar je niet op zat te wachten??quote:Op maandag 6 september 2010 12:24 schreef Ian_Nick het volgende:
Godver, net als ik hier halfnakende loop te kloten belt er iemand aan?Ik schrok me de fucking hell
Nou, ik stond zeg maar nog met een boxershort op een hoogte waar die niet hoort, dus ik ben vooruit de slaapkamert in "gevallen" omdat mensen er nog wel 's een gokje op wagen en gewoon achterlangs lopen bij onsquote:Op maandag 6 september 2010 12:26 schreef Leandra het volgende:
[..]
En? Was het de postbode met een pakketje waar je niet op zat te wachten??
Lolwut? Waar dan, op je hoofd?quote:Op maandag 6 september 2010 12:28 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Nou, ik stond zeg maar nog met een boxershort op een hoogte waar die niet hoort
het zwembad hier he zo duidelijk alles en in kleur dus weet het nu zeker ik droom in kleuren.quote:Op maandag 6 september 2010 12:34 schreef Toverheks het volgende:Laysa ik heb over je gedroomd, ik haalde je op bij het zwembad, ik liep met mijn fiets aan de hand en jij had handdoek om je nek, ik noemde je ook nog Laysa hahaha maar schrok wel, je had kort haar????? je gaat het toch niet knippen he dat ik een voorspellende droom had.
hahahha maar je moet weten ik droom zelden, ( of ik weet het dan niet meer als ik wakker wordt kan ook) maar was zo duidelijk, ik werd wakker en dacht gelijk pppfftt ik noemde haar ook nog Laysa en in het eggie zeg ik dat nooit.quote:Op maandag 6 september 2010 12:37 schreef Copycat het volgende:
Gelukkig maar dat Laysa een handdoek in haar nek had, jij een fiets in de hand en het niet andersom was. Zo'n fiets in je nek lijkt me best zwaar!
quote:Op maandag 6 september 2010 12:34 schreef Toverheks het volgende:
Laysa ik heb over je gedroomd, ik haalde je op bij het zwembad, ik liep met mijn fiets aan de hand en jij had handdoek om je nek, ik noemde je ook nog Laysa hahaha maar schrok wel, je had kort haar????? je gaat het toch niet knippen he dat ik een voorspellende droom had.
zo hondjes, ja papieren en burocratie.quote:Op maandag 6 september 2010 12:40 schreef hondjes het volgende:
Verdorie..shit gedoe..
Nu heb ik weer mijn trouwboekje nodig om me in de Spaanse ziekteverzekering te krijgen,
Ben laatst al uren in Tortosa geweest, nu moet ik weer naar Tarragona met mijn boekje.
De Nederlandse verzekering heeft me er per 1 januari eruit gegooid, geld teruggestort, en ben nu al maanden bezig.
Duurt het weer 6 weken, moet ik eerst weer thuis dat stomme boekje zoeken.
huh heb jij ook over een zwembad gedroomt, moet niet gekker worden maar zo duidelijk en wat ik net zei, ik werd wakker en dacht gelijk ppfftt ze heet helemaal geen laysa zo raar hahaha maar was leuke droom kon ik je weer ff zien he.quote:Op maandag 6 september 2010 12:40 schreef Laysa het volgende:
[..]
ik heb ook over een zwembad gedroomd...wel 2
gekkie ik ga mn haar niet kort kort knippen![]()
En je droomde over mn fokpersonage
quote:Op maandag 6 september 2010 12:42 schreef Toverheks het volgende:
[..]
huh heb jij ook over een zwembad gedroomt, moet niet gekker worden maar zo duidelijk en wat ik net zei, ik werd wakker en dacht gelijk ppfftt ze heet helemaal geen laysa zo raar hahaha maar was leuke droom kon ik je weer ff zien he.
zie je wel, we horen gewoon bij elkaar al is de afstand te verquote:
Ah mooi, vanmiddag even opzoeken met een pak cakejes.quote:Op zondag 5 september 2010 22:01 schreef Toverheks het volgende:
Noek die doc op 2 is aanrader denk dat Lavender hem ook mooi vond, duurde af en toe wel lang omdat je jezelf ondertussen afvraagt hoe het verder met ze ging.
maar mooi gemaakt.
ja, hij duurde af en toe te lang maar ik vond hem goed gemaakt en gewoon leuk om te zien.quote:Op maandag 6 september 2010 12:50 schreef Noek het volgende:
[..]
Ah mooi, vanmiddag even opzoeken met een pak cakejes.
Ja, eigenlijk wel maar ik hou een slag om de arm. Ik schreef net in het SHO-topic en ik plaats het met liefde hier in de sc. Remlof, let op, speciaal voor jou nog één keerrrr...quote:
Maak er een apartje draadje over!quote:Op maandag 6 september 2010 12:56 schreef Noek het volgende:
[..]
Ja, eigenlijk wel maar ik hou een slag om de arm. Ik schreef net in het SHO-topic en ik plaats het met liefde hier in de sc. Remlof, let op, speciaal voor jou nog één keerrrr...
Wel godverdoeme, ik vond Sergio wel leuk. Smerige luibuis maar hij is wel oké.![]()
Kim vond ik! Die blonde met die aangekoekte soa boven haar mond vond ik afschuwelijk. Goede tieten hoor, geen kwaad woord over die jetsers maar wat een kutkop plus karakter.
Kijk, die Römer is natuurlijk afgrijselijk maar gelijk lopen bléren dat Römer 2x zo zwaar is tijdens dat gevecht, is echt smerig arrogant als je een nieuwe levensvorm op je bovenlip hebt zitten. Die blaast behoorlijk hoog van haar palm terwijl ze nu ook weer niet zo actief oogt.
En Lange Frans!
Jij vond het niks hè. Belgen ook hè.Maar die tennisser, die mogen ze ook wel de zee in gooien hoor.
Heb je niks aan qua kijklol.
Nee ik vond het niet echt heel leuk...het enige wat nog grappig was , was met die zandzakken...Mja....miss wel leuk om te volgen als er echt niets op tv isquote:Op maandag 6 september 2010 12:56 schreef Noek het volgende:
[..]
Ja, eigenlijk wel maar ik hou een slag om de arm. Ik schreef net in het SHO-topic en ik plaats het met liefde hier in de sc. Remlof, let op, speciaal voor jou nog één keerrrr...
Wel godverdoeme, ik vond Sergio wel leuk. Smerige luibuis maar hij is wel oké.![]()
Kim vond ik! Die blonde met die aangekoekte soa boven haar mond vond ik afschuwelijk. Goede tieten hoor, geen kwaad woord over die jetsers maar wat een kutkop plus karakter.
Kijk, die Römer is natuurlijk afgrijselijk maar gelijk lopen bléren dat Römer 2x zo zwaar is tijdens dat gevecht, is echt smerig arrogant als je een nieuwe levensvorm op je bovenlip hebt zitten. Die blaast behoorlijk hoog van haar palm terwijl ze nu ook weer niet zo actief oogt.
En Lange Frans!
Jij vond het niks hè. Belgen ook hè.Maar die tennisser, die mogen ze ook wel de zee in gooien hoor.
Heb je niks aan qua kijklol.
De dader is een criminele schoft met pretentiesquote:Op maandag 6 september 2010 12:20 schreef spuitje het volgende:
[..]
Heb het gelezen, maar vind dat de vrouw zich nog netjes heeft gedragen als je leest wat de bestuurder haar familie heeft aangedaan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |