quote:Op maandag 6 september 2010 12:54 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Ja, waarschijnlijk is het één van de weinige plekken in Amsterdam waar je nog wel een beetje een fatsoenlijk een auto kan hebben (al zijn wij van Bureau Klimaat en Energie daar natuurlijk tegen).
Ik wist niet dat het zo voorspoedig ging met dat deel van de lijn! Mooi.quote:NZlijn zal inderdaad wel 2017 worden, tenzij ze besluiten om de noordtak eerder open te gooien, want het meeste is daar al af, er moet alleen nog een zinkbuis naar binnen gevaren worden bij de noordkant van CS (plus afbouw). Nou ja, je hebt wel een winkelcentrum met (media)markt in de buurt, dus qua voorzieningen zit je wel goed. Plus één kilometer fietsen om in de Vrije Natuur uit te komen. Alleen jammer dat het Noord is, natuurlijk..
quote:Op maandag 6 september 2010 13:14 schreef Claudia_x het volgende:
Hoe zal ik Noord eens typeren?
[ afbeelding ]
Burgerlijk, misschien.
Gekopieerd uit het klustopic:quote:Op maandag 6 september 2010 13:19 schreef Thisbe het volgende:
Ok, nu heb ik een beeld.
Maar die tuin hè? Dat is heel wat waard! En bovendien neem je je gezin mee, dan wordt het al een stuk minder vervelend.
Dat is fonkelnieuw, klaar en gereed, Claudia, als Amsterdam Centraal (met afstand de rotste plek van Nederland, op het Damrak na) nog altijd door schuttingen is omheind.quote:Op maandag 6 september 2010 13:22 schreef Claudia_x het volgende:
Laten we over R'dam Centraal maar zwijgen, Ringo.
Die foto's zijn wel op het mooiste en zonnigste moment genomen. Zou er een kijkje nemen als het weer wat minder isquote:Op maandag 6 september 2010 13:25 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Gekopieerd uit het klustopic:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Komt wel goed!
Ik durf het bijna niet te zeggen, G., maar ik heb op Funda zelfs in Alphen a/d Rijn en dergelijke verre oorden gekeken.
Onderin zijn twee tanden door, bovenin staan er twee op doorkomen. Ik zie nu pas dat ik er helemaal geen goede foto's van heb.quote:
Foetushouding is fysiek onmogelijk met zo'n buikquote:Op maandag 6 september 2010 14:03 schreef Claudia_x het volgende:
Ik heb besloten dat ik jouw postings maar ga negeren, beeer, want na je vorige opmerking heb ik een halve dag wenend op bed in foetushouding doorgebracht.
Ben daar een paar jaar geleden vaak geweest, en da's inderdaad het alternatief, maar Oost heeft iets meer een 'eigen centrum' (markt etc). En omdat ik nu aan de westkant woon voelt B&L als 'verder weg' en Oost als 'iets anders', dus da's psychisch ook beter.quote:Op maandag 6 september 2010 13:02 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik merk dat bij nieuwbouwprojecten de auto's ingecalculeerd worden. In West tegen de ring zijn ze bezig met het project Wonen op de Stip en daar krijg je bij de appartementen en eengezinswoningen je eigen parkeerplek in een garage. Ook in het complex waar wij nu wonen zit een ondergrondse parkeergarage. Maar goed, ik zou niet graag centraal gelegen wonen en een auto hebben; het duurt te lang voor je de stad uit bent. Hiervandaan zitten we zo op de ring.
Als ik een appartement zou willen en veel geld zou hebben dan zou ik op de locatie van Nieuw-Argentinië willen wonen. Dat is een héél mooi deel van Amsterdam aan het worden.
Vergeet West trouwens niet. Ik weet niet hoe je over Bos & Lommer denkt, maar daar zit nog veel betaalbaars.
Het vorige college had overwogen om die tak al eerder te openen, maar omdat er geen rangeerterrein of zo was zou het te duur worden. Maar het blijft een optie.quote:Ik wist niet dat het zo voorspoedig ging met dat deel van de lijn! Mooi.
Ik begrijp dat dit een klap is, hoewel het nog wel tot 2012 zal duren voor ik definitief de oversteek maak naar de andere kant van het IJ. Het is overigens nog niets vergeleken met de klap die je zelf zult ervaren als je jezelf terugvindt op Funda, zoekend naar betaalbare gezinswoningen in Noord, Diemen of Amstelveen. Ik geef je nog een jaar.quote:Op maandag 6 september 2010 10:53 schreef Gellius het volgende:
Nee, ik ween geluidloos om die goeie ouwe Batuwu, die nu een 'buitendorper' is geworden.
Het is juist weer knetter druk in de stad! De zomer is duidelijk over.quote:Op maandag 6 september 2010 10:08 schreef Gellius het volgende:
De stad is weer wat stiller geworden..
Hoe denk je dat ik Ivan eruit geperst heb?quote:Op maandag 6 september 2010 14:34 schreef beeer het volgende:
[..]
Foetushouding is fysiek onmogelijk met zo'n buik
De kleine Balthasar kan heerlijk ravotten met de andere Oud-Zuidkindertjes in houtjetouwtjejassen en Burberry laarsjes in het minuscule perkje voor de Wildschut, waar Vader Gellius een oogje in het zeil houdt vanachter een mooi glas port.quote:Op maandag 6 september 2010 16:36 schreef Z het volgende:
[..]
Het is juist weer knetter druk in de stad! De zomer is duidelijk over.
Je hoeft de stad niet uit hoor, zolang er maar een park in de buurt is.
Waarom kijk je dan naar een volkstuin?quote:Op maandag 6 september 2010 16:36 schreef Z het volgende:
Je hoeft de stad niet uit hoor, zolang er maar een park in de buurt is.
Wat is je boordmaat, Batuwu? Dan geef ik je een kieltje op je verjaardag.quote:Op maandag 6 september 2010 16:26 schreef Batuwu_Griekgriek het volgende:
[..]
Ik begrijp dat dit een klap is, hoewel het nog wel tot 2012 zal duren voor ik definitief de oversteek maak naar de andere kant van het IJ. Het is overigens nog niets vergeleken met de klap die je zelf zult ervaren als je jezelf terugvindt op Funda, zoekend naar betaalbare gezinswoningen in Noord, Diemen of Amstelveen. Ik geef je nog een jaar.
Zo'n kerel schiet je toch voor z'n vodden als ie jouw welverdiende buitenrust komt verstoren met die gemotoriseerde grasvreter van 'm?quote:
Ik distantieer me van zijn uitspraak, hoor. Ik kan niet zo goed tegen het gewachtmaar van andere ouders.quote:Op maandag 6 september 2010 19:02 schreef Gellius het volgende:
[..]
Wat is je boordmaat, Batuwu? Dan geef ik je een kieltje op je verjaardag.
Mis je een tuin niet met het oog op de kinderen? Ik heb tuinen altijd ondingen gevonden, maar sinds Ivan de wereld aan het ontdekken is, is het verlangen naar een tuin er ineens.quote:Op maandag 6 september 2010 19:01 schreef Z het volgende:
Voor de extra leuk.
Ziet er goed uit hoor, de Marjoleinstraat, ook wel een interessante plek.
Welnee. Hij krijgt die grasmaaier voor z'n verjaardag en als 'ie klaar is staat er een koud biertje klaar.quote:Op maandag 6 september 2010 19:15 schreef Ringo het volgende:
[..]
Zo'n kerel schiet je toch voor z'n vodden als ie jouw welverdiende buitenrust komt verstoren met die gemotoriseerde grasvreter van 'm?.
Ik lieg niet als ik zeg dat ik het alléén maar leuk vind. Ik had verwacht dat de "help, de zorg houdt nooit op!"-paniek wel toe zou slaan, maar dat is niet het geval. Ivan sliep snel door, hij eet altijd goed, hij heeft geen last van zijn doorkomende tanden en is gewoon een vrolijke en makkelijke baby. Pure mazzel, natuurlijk, maar waarom zou je op onheil zitten wachten als het alle kanten op kan gaan? Ik ben ervan overtuigd dat jullie het geweldig gaan vinden, het ouderschap.quote:Op maandag 6 september 2010 19:26 schreef Gellius het volgende:
Je moest eens weten hoeveel gewachtmaar ik te horen krijg dezer dagen. Het lijkt wel of niemand lol beleeft aan zijn of haar kinderen. Het lijkt mij nog steeds machtig interessant.
Het ís ook machtig interessant. En op een ander niveau dan het groeiproces van diverse groenten.quote:Op maandag 6 september 2010 19:26 schreef Gellius het volgende:
Je moest eens weten hoeveel gewachtmaar ik te horen krijg dezer dagen. Het lijkt wel of niemand lol beleeft aan zijn of haar kinderen. Het lijkt mij nog steeds machtig interessant.
In die film (die ik u toch wel kan aanraden) kwam heel prominent een hond voor, een Duitse herder, die Mahler heette.quote:Op maandag 6 september 2010 19:42 schreef Claudia_x het volgende:
Wat je ook doet, Ringo, neem geen hond!
Zie, dat is een succesrecept voor een depressie.quote:Op maandag 6 september 2010 19:44 schreef Ringo het volgende:
[..]
In die film (die ik u toch wel kan aanraden) kwam heel prominent een hond voor, een Duitse herder, die Mahler heette.
Wat een haarfijne analyse weer, Korstje! Om jouw gelijk te ondersteunen, heb ik zojuist een fles wijn tegen de muur kapotgegooid, en die muur ben ik nu aan het schoonlikken, als het lijf van een menstruerende vrouw.quote:Op maandag 6 september 2010 19:39 schreef Korstje het volgende:
Ach Ringo, lul toch niet zo uit je nek, man. Je hebt gewoon een wijf nodig en een baby, een vrolijke baby die altijd netjes eet, poept en slaapt en niet zeurt om zijn pas doorgekomen tanden. Neem dit advies nou maar van ome Korstje aan: je bent seksueel gefrustreerd, een seksueel gefrustreerde dertiger zonder baan, wijf en kind. KOP OP!
Ja, maar dan met name ook voor ons zelf. Ik ben opgegroeid in een dorp waar we onbezorgd op straat en in de omgeving kon spelen, een tuin is niet hetzelfde. We komen nu heel vaak in het Vondelpark of gaan iets anders doen met de kinderen, niet helemaal ideaal wellicht maar ik zie zat voordelen in de stad.quote:Op maandag 6 september 2010 19:24 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Mis je een tuin niet met het oog op de kinderen? Ik heb tuinen altijd ondingen gevonden, maar sinds Ivan de wereld aan het ontdekken is, is het verlangen naar een tuin er ineens.
Ok, ik overdrijf, maar volgens mij zijn de drie opgenoemde facetten essentieel om wat aan je huidige quasi-uitzichtloze situatie te veranderen. De baby is optioneel.quote:Op maandag 6 september 2010 19:58 schreef Ringo het volgende:
[..]
Wat een haarfijne analyse weer, Korstje! Om jouw gelijk te ondersteunen, heb ik zojuist een fles wijn tegen de muur kapotgegooid, en die muur ben ik nu aan het schoonlikken, als het lijf van een menstruerende vrouw..
Zo, en nu een tartaartje bakken. Saignant, s.v.p.
Mja. Het is het nèt niet hè?quote:Op maandag 6 september 2010 20:07 schreef Claudia_x het volgende:
Het is misschien lastig om je voor te stellen, G., maar Noord zit inmiddels vol met mensen als wij die hun kind naar een jenaplanschool doen, all white, die 's avonds niet naar een winkel hoeven omdat ze met hun auto alles al in één keer hebben kunnen kopen, en die genoeg geld overhouden voor ladingen met hooggehakte designermuiltjes vanwege de bizar lage hypotheeklasten die je hebt met een woning in Noord.
Dat is ook een reden om naar Noord te gaan, het onbezorgd op straat kunnen spelen door de koters. Er komt wat mij betreft een zandbak in de voortuin en daar kunnen de buurtkindertjes met elkaar taartjes bakken. En intussen kan B. nog op de fiets naar 't Spui.quote:Op maandag 6 september 2010 20:06 schreef Z het volgende:
[..]
Ja, maar dan met name ook voor ons zelf. Ik ben opgegroeid in een dorp waar we onbezorgd op straat en in de omgeving kon spelen, een tuin is niet hetzelfde. We komen nu heel vaak in het Vondelpark of gaan iets anders doen met de kinderen, niet helemaal ideaal wellicht maar ik zie zat voordelen in de stad.
Zoals ik al zei. Een haarfijne analyse. Alleen bij de baby heb ik zoiets van mwah.quote:Op maandag 6 september 2010 20:08 schreef Korstje het volgende:
[..]
Ok, ik overdrijf, maar volgens mij zijn de drie opgenoemde facetten essentieel om wat aan je huidige quasi-uitzichtloze situatie te veranderen. De baby is optioneel.
quote:Op maandag 6 september 2010 20:13 schreef mane het volgende:
Neef Louis zit er ook, toch? Kijk, niets aan de hand dus.
Wacht maar.quote:Op maandag 6 september 2010 20:12 schreef Ringo het volgende:
[..]
Zoals ik al zei. Een haarfijne analyse. Alleen bij de baby heb ik zoiets van mwah.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |