Tuurlijk gaat ze vreemdquote:Op vrijdag 3 september 2010 19:35 schreef Bootje84 het volgende:
Zagen jullie de ogen van Bibi toen ze zei dat ze niet vreemd zou gaan..? De camera bleef nog ff iets langer opnemen en je zag haar ogen naar linksboven draaien alsof ze twijfelde aan haarzelf
nrcnextquote:Al een tijd gonst internet ervan: het nieuwe programma Oh Oh Cherso. Het is de Nederlandse Jersey Shore: acht jongeren die in één huis de zomer doorbrengen in een hysterisch ordinair feestoord. In Amerika waren het Guido’s en Guidette’s die naar de kust van New Jersey vertrokken, in Oh Oh Cherso zijn het Hagenezen en Scheveningers die een paar weken hun lever maltraiteren in Chersonissos. De subcultuur waar de jongeren toe behoren heeft niet echt een naam, maar de kernwoorden zijn Zonnebank, Sportschool en Gewoon Helemaal Lekker Leip.
De stukjes castingvideo die als sneak preview dienden, werden door iedereen doorgestuurd. En terecht. Ik kan me zo voorstellen dat de crew bij die opnames soms op zijn vuist heeft moeten bijten om de pure extase te verbergen. Bijvoorbeeld bij het Showgirls-moment waarin Barbie zegt dat ze het luchtje van ‘Versaasje’ wel lekker vindt. Als groot bewonderaar van Jersey Shore en van hormonale door drank overgoten groepsprocessen in het algemeen, kon ik niet wachten.
In de (heerlijke) eerste aflevering is het leuk om te zien hoeveel dingen overeenkomen met de Amerikaanse versie. Ook hier is het soms alsof je naar een natuurprogramma van National Geographic aan het kijken bent. Met name de jongens lopen meteen als opgeblazen makaken rond en proberen met snelle afzeikgrappen de rol van alfamannetje te bezetten. Verder heeft iedereen een bijnaam en bestaat er een eigen lingo (‘daggeren’: dansen alsof je seks hebt, en Barbie wil graag ooit een ‘anabool’ trouwen). En natuurlijk is er de obsessie met het uiterlijk. Ik dacht dat alleen corpsballen in verkleinwoorden praatten, maar ook de Hagenezen kunnen er wat van: de mannen gebruiken cremetjes, elk haartje moet goed zitten, ze willen een vrouwtje met een strak lijfje en een lekker laagje make-up. Uitgaan kan pas als iedereen uren voor de spiegel heeft gestaan, en eenmaal in de club is het de bedoeling zo snel mogelijk weer alle decorum te verliezen.
Maar er is ook een groot verschil. Dat verschil heet Joker. Joker heet eigenlijk Robert, is twintig jaar, heeft een tepelpiercing en als hij praat houdt hij altijd zijn kin omhoog, een beetje zoals Stevie Wonder zingt. Daarbij lijkt hij op een vrolijk, continu verbaasd uit het nest gevallen vogeltje. Tussen de andere mannen valt hij op: ik ken maar weinig mensen die zo olijk en onschuldig in het rond kunnen kijken. Jokers mond zegt dingen als: „Ha, lekkere wijven”, maar Jokers gezicht zegt: „Ha, het Spoorwegmuseum! Gaan we daarna nog een softijsje eten?”
Ik ben inmiddels een beetje verliefd geworden op Joker. Op een moederlijke manier. Ik wil hem omhelzen en wiegen. Ik wil hem weghalen bij de wet T-shirt contests, de baco’s en de Barbies. Ik wil hem en zijn tepelpiercing zacht toestoppen. En als hij dan zegt: „Maar de lekkere wijven dan?” zeg ik: „Misschien morgen weer, snoes.”
Dat was echt te mooiquote:Op vrijdag 3 september 2010 19:35 schreef Bootje84 het volgende:
Zagen jullie de ogen van Bibi toen ze zei dat ze niet vreemd zou gaan..? De camera bleef nog ff iets langer opnemen en je zag haar ogen naar linksboven draaien alsof ze twijfelde aan haarzelf
Treffend!quote:Jokers mond zegt dingen als: „Ha, lekkere wijven”, maar Jokers gezicht zegt: „Ha, het Spoorwegmuseum! Gaan we daarna nog een softijsje eten?”
Yep... Bibi... ja... die naam doet veel goeds voorspellen... in een huis vol verzengende hormonen, testosteron en feromonen... bi...bi, ga je gang meid. We beloven het nooit door te vertellen schatje.quote:Op vrijdag 3 september 2010 19:35 schreef Bootje84 het volgende:
Zagen jullie de ogen van Bibi toen ze zei dat ze niet vreemd zou gaan..? De camera bleef nog ff iets langer opnemen en je zag haar ogen naar linksboven draaien alsof ze twijfelde aan haarzelf
Ach ja. Het is al eens eerder gezegd. Het kansloos van toen is het kansrijk van nu. Dat dit ook als vermaak wordt gezien is verschrikkelijk triest. Maar gezien de samenleving van nu is het niet gek dat programma's als dit (en Jersey Shore) veel bekijks trekken. En maar klagen over domme jongeren, no wonder met dit soort kuddegedrag tv kijkersquote:Op vrijdag 3 september 2010 20:37 schreef Raven_ het volgende:
In hoeverre Renske (NRC) er ook maar interessant over wil gaan doen, vond ik het cliche, voorspelbaar, hersenloos, totaal niet interessant en een niet aanwezige verhaallijn of karakterontwikkeling om (uberhaupt) nog verder te kijken. Ben meer geinteresseerd in de morele afweging en dat we blijkbaar al in een stadium zijn dat dit als entertainment wordt ervaren.
Wat mij betreft verdient de serie de spreekwoordelijke internetterm, *ploink*.
quote:Maar er is ook een groot verschil. Dat verschil heet Joker. Joker heet eigenlijk Robert, is twintig jaar, heeft een tepelpiercing en als hij praat houdt hij altijd zijn kin omhoog, een beetje zoals Stevie Wonder zingt. Daarbij lijkt hij op een vrolijk, continu verbaasd uit het nest gevallen vogeltje. Tussen de andere mannen valt hij op: ik ken maar weinig mensen die zo olijk en onschuldig in het rond kunnen kijken. Jokers mond zegt dingen als: „Ha, lekkere wijven”, maar Jokers gezicht zegt: „Ha, het Spoorwegmuseum! Gaan we daarna nog een softijsje eten?”
De TV draait door is voor de komende weken wel weer gevuldquote:Op zaterdag 4 september 2010 20:55 schreef Rahl het volgende:
Ik wil de Oh Oh Cherso's bij Matthijs en Marc-Marie zien
Nee, dit is op basis van Jersey Shore. The Villa is toch wel flink anders met matchmaking enzo..quote:Op zaterdag 4 september 2010 21:15 schreef Jeanne_Darc het volgende:
Heeft iemand het programma the Villa gezien. Daarin een groep Britten bij elkaar gebracht in een villa in Mallorca om te feesten en te zuipen, onderling kregen ze affaires, ruzies en slemp partijen met als hoogtepunt de stapavonden. Dit is zowaar hetzelfde, maar de types zijn meer aangedikt.
quote:Op zondag 5 september 2010 12:04 schreef shiNinG_staR het volgende:
De eerste imitatie is er. Marcel, de zanger van Di-rect heeft Joker nagedaan:
quote:Op zondag 5 september 2010 12:04 schreef shiNinG_staR het volgende:
De eerste imitatie is er. Marcel, de zanger van Di-rect heeft Joker nagedaan:
Ik zag hem op Twitter voorbij komen, koningquote:Op zondag 5 september 2010 12:04 schreef shiNinG_staR het volgende:
De eerste imitatie is er. Marcel, de zanger van Di-rect heeft Joker nagedaan:
Geniaalquote:Op zondag 5 september 2010 12:04 schreef shiNinG_staR het volgende:
De eerste imitatie is er. Marcel, de zanger van Di-rect heeft Joker nagedaan:
Wat een faal. Al is heel Di-Rect ook faal, en die zanger nog een hardere faal.quote:Op zondag 5 september 2010 12:04 schreef shiNinG_staR het volgende:
De eerste imitatie is er. Marcel, de zanger van Di-rect heeft Joker nagedaan:
ALlemaal pottuh! hahahaquote:Op zondag 5 september 2010 14:46 schreef Bo2osna het volgende:
Deze anabool from the Hague past er ook wel bij:
!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |