quote:Op donderdag 2 september 2010 15:19 schreef aaipod het volgende:
[..]
3 of 4 meisjes reageerden leuk en lachend. Eén snapte hem nieten toen moest ik hem gaan uitleggen
En één keek me alleen maar aan alsof ik haar net verteld had dat de wereld verging. De leukste bleek dus een vriendin van mijn ex te zijn na 10 minuten. Dat vond ik zelf not done dus toen zei ik laat maar. (zo lang is het nog niet uit)
Of bedoelde ze:quote:Op donderdag 2 september 2010 15:33 schreef Maharbal het volgende:
Meiden kunnen er overigens ook wat van, met die slechte openingszinnen. Kwam 2 of 3 weken geleden (in de Negende) zo'n meid op me af die zei dat ik sprekend leek op één of andere "Fons", een volkszanger uit Amsterdam.
Van 10-2 geopend, daarna ben je dus genaaidquote:Op donderdag 2 september 2010 16:06 schreef Eva4Evah het volgende:
Is Studiepunt al geslotenwat een lamballen zeg. Maar ik kan je er niet mee helpen, succes iig.
Ik heb wel weer zin om te beginnenvanaf 9 sept de boeken ophalen, ga ik ook meteen doen, zodat ik 14 sept voorbereid in de collegezaal zit
Niet echt een compliment geloof ik Maharbalquote:
Daar dacht ik ook aanquote:Op donderdag 2 september 2010 15:58 schreef DonJames het volgende:
[..]
Of bedoelde ze:
[ afbeelding ]
EYYY!!
Ja, lekker centraal in Groningenquote:Op donderdag 2 september 2010 16:19 schreef aaipod het volgende:
Dit wordt echt een kwaliteitstopic btw. Misschien eens een meet plannen en dan lekker bakkelijen over arresten en openingszinnen terwijl we liters bier drinken? Wel in Groningen natuurlijk
Dat hoor je goedquote:Op donderdag 2 september 2010 16:23 schreef DonJames het volgende:
Ik heb altijd gehoord dat het in Groningen makkelijk regelen is, dus count me in.
Yes,quote:Op donderdag 2 september 2010 16:32 schreef Kimochi het volgende:
Er hangt hier een authentiek rechtenstudentensfeertje.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Oh, ik dacht dat ik het gemist had. Bedankt voor de tip.quote:Op donderdag 2 september 2010 16:54 schreef xxiessiexx het volgende:
Die openingszin van Oh Oh ChersoBeter lijk je niet compleet op die lui aaipod
![]()
Het is trouwens vanaf vanavond op tv
Ja het is zo slecht dat het geniaal is. Moet het zien, moet het zienquote:Op donderdag 2 september 2010 16:56 schreef Kimochi het volgende:
[..]
Oh, ik dacht dat ik het gemist had. Bedankt voor de tip.![]()
Die jongen waarvan zijn hoofd amper vast zit aan zijn nek (net als bijna Joker ofzo).
O? sinds wanneer is dat dan, als je je toch voor de cursusgroep inschrijft, schrijf je je toch ook in voor het hoorcollege?quote:Op donderdag 2 september 2010 11:00 schreef Smart_ass het volgende:
Moest wel eerst bellen want ik kon me niet meer inschrijven voor de werkgroepen, was geen plek meer. Ik wist trouwens ook helemaal niet dat je je ook voor hoorcolleges in moest schrijven.Ik dacht alleen werkcolleges is wel prima, mja niet dus.
Nee hoor, in de verste verte nietquote:Op donderdag 2 september 2010 16:54 schreef xxiessiexx het volgende:
Die openingszin van Oh Oh ChersoBeter lijk je niet compleet op die lui aaipod
![]()
Het is trouwens vanaf vanavond op tv
Ik had nog nooit van 9 en 10 gehoordquote:Een gepland Boek 9 betreffende de rechten op voortbrengselen van de menselijke geest werd niet ingevoerd omdat deze rechten steeds meer internationaal worden geregeld. Betwijfeld wordt of het ooit nog tot invoering zal komen. Een gepland Boek 10 betreffende het Nederlandse internationaal privaatrecht zal waarschijnlijk binnen enkele jaren in werking treden. De diverse regelingen omtrent het IPR zijn nu nog opgenomen in allerlei conflictenrechtwetten, waarbij ieder onderwerp zijn eigen wet heeft.
Is er een BW 10?quote:Op donderdag 2 september 2010 17:21 schreef Mandal het volgende:
Vandaag eens lopen plakken. Gaat de Kluwer ineens van Burgerlijk wetboek 8 naar 10 en slaat 9 over. En voor 10 was er niet eens een stickertje
Ik snap trouwens echt niet waarom ze een Boek 10 maken als ze weten dat Boek 9 er niet meer van komt. Maak dan gewoon van Boek 10 Boek 9 en laat het IE-recht in Boek 10 komen als dat er ooit nog van komt.quote:Op donderdag 2 september 2010 17:26 schreef aaipod het volgende:
[..]
Is er een BW 10?
edit: http://wetten.overheid.nl zegt van niet.![]()
edit2: http://www.eerstekamer.nl/wetsvoorstel/32137_vaststellings_en Zou volgens deze link nog bij de 2e kamer liggen.
Ik zou de volledige Bro Code erin zetten, deels als dwingend recht en deels als semi-dwingend recht. Tevens zou ik voor een grondwetswijziging opteren die aanpassing van boek 11 alleen mogelijk maakt met een driekwart mannelijke kamermeerderheid.quote:Op donderdag 2 september 2010 17:32 schreef Pool het volgende:
Een juridisch opdrachtje om de reeks leuk te houden tussen al het gezever over boeken kopen en tentamens leren door: Wat zou jij in Boek 11 zetten?
Ik ga zelf voor de regels die tijdens carnaval tussen burgers gelden. Elf blijft wel het gekkengetal natuurlijk. Met de nodige uitzonderingen op het huwelijks(vermogens)recht, met dwingende rechtsregels over het geven van rondjes en met voorrangsregels voor kruisende polonaises.
Nu jullie.
Die ga ik lezen!quote:Op donderdag 2 september 2010 17:41 schreef aaipod het volgende:
[..]
Ik zou de volledige Bro Code erin zetten, deels als dwingend recht en deels als semi-dwingend recht. Tevens zou ik voor een grondwetswijziging opteren die aanpassing van boek 11 alleen mogelijk maakt met een driekwart mannelijke kamermeerderheid.
Omdat het een stomme bundel is. Koop gewoon kwaliteit!quote:Op donderdag 2 september 2010 17:50 schreef Mandal het volgende:
BW10 staat er toch echt in bij de Kluwer 2010-2011
Mja je kan hem vooralsnog dus rustig negeren, want het duurt nog wel even voordat die in werking treedt. Met aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid (die uitdrukking moet je onthouden voor als je ooit nog eens een essay moet schrijven, daar scoor je punten mee onder juristen) hoef je er het aankomend studiejaar nog niets mee te doen.quote:Op donderdag 2 september 2010 17:50 schreef Mandal het volgende:
BW10 staat er toch echt in bij de Kluwer 2010-2011
Waarschijnlijk zit John de Mol achter het wetsvoorstel, getuige de naam "10" en de flop.quote:Op donderdag 2 september 2010 17:34 schreef Pool het volgende:
[..]
Ik snap trouwens echt niet waarom ze een Boek 10 maken als ze weten dat Boek 9 er niet meer van komt. Maak dan gewoon van Boek 10 Boek 9 en laat het IE-recht in Boek 10 komen als dat er ooit nog van komt.
Ja er zat ook geen sticker voor bijquote:Op donderdag 2 september 2010 17:53 schreef aaipod het volgende:
[..]
Mja je kan hem vooralsnog dus rustig negeren, want het duurt nog wel even voordat die in werking treedt. Met aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid (die uitdrukking moet je onthouden voor als je ooit nog eens een essay moet schrijven, daar scoor je punten mee onder juristen) hoef je er het aankomend studiejaar nog niets mee te doen.
Done!quote:Op donderdag 2 september 2010 18:38 schreef Ricard0j het volgende:
Gisteren dan eindelijk begonnen aan Rechten op de VU Amsterdam![]()
Schrijf me 'r maar bij
Ehehe, eens.quote:Op donderdag 2 september 2010 17:41 schreef aaipod het volgende:
[..]
Ik zou de volledige Bro Code erin zetten, deels als dwingend recht en deels als semi-dwingend recht. Tevens zou ik voor een grondwetswijziging opteren die aanpassing van boek 11 alleen mogelijk maakt met een driekwart mannelijke kamermeerderheid.
Kan je niet alvast wat tweedejaars of civiel effect vakken doen?quote:Op donderdag 2 september 2010 19:06 schreef IkeDubaku99 het volgende:
In het vorige topic had ik over het aanvragen van vrijstellingen. Gisteren kreeg ik bericht dat ik ze daadwerkelijk heb gekregen. Voor het eerste jaar heb ik 33 EC's aan vrijstellingen gekregen en in het derde jaar heb ik nog 6 EC's vrijstelling gekregen voor Bedrijfseconomie. Dit betekent dus dat ik in het eerste blok bijna niks te doen heb. Ik heb alleen een taaltoets voor Nederlands waar ik af en toe op kan gaan oefenen.
Ik studeer aan de Radboud. Maar ik ben tweedejaars, geen eerste.quote:Op donderdag 2 september 2010 15:49 schreef aaipod het volgende:
Volgens mij heb ik nu alle nieuwe eerstejaars in de OP staan! Mocht er iets niet kloppen of mocht er iemand ontbreken, gaarne even melden!
Ja maar er zijn dus hoorcolleges waarvan je geen werkgroep hebt. Zoals sociaal recht en historische ontwikkeling van het publiekrecht. Die laatste zal wel hetzelfde zijn als geschiedenis van het publiekrecht neem ik aan. Beetje slordig dat ze daar 2 verschillende benamingen voor hebben vind ik.quote:Op donderdag 2 september 2010 16:59 schreef Yashaaaaa het volgende:
[..]
O? sinds wanneer is dat dan, als je je toch voor de cursusgroep inschrijft, schrijf je je toch ook in voor het hoorcollege?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |